Використання картин в дизайні інтер'єрів

������������� ������ � ������� ����������
% Вдало зроблений ремонт у квартирі, ретельно підібрані меблі, штори, люстри і килими, але в приміщенні все одно чогось не вистачає ... Присутній відчуття, що стіни залишаються голими. Ситуацію виправлять підібрані зі смаком твори мистецтва, репродукції, фотографії або колажі. Всі вони здатні кардинально поміняти сприйняття кімнати.
% Статті за темою «Використання картин в дизайні інтер'єрів» %
Використання картин в дизайні інтер'єрів
% Картина в інтер'єрі %
Використання картин в дизайні інтер'єрів
% Модний інтер'єр вітальні кімнати %
Використання картин в дизайні інтер'єрів
% Скандинавський інтер'єр: простота і функціональність %
Використання картин в дизайні інтер'єрів
% Італійський стиль в інтер'єрі - все найкраще з Італії %
% Поліпшити дизайн будь-якого приміщення допоможуть картини. Тільки треба пам'ятати одне чітке правило: стилістика і спрямованість обраного вами твори мистецтва повинні відповідати особливостям інтер'єру.%

Кухня

Тут чудово буде виглядати натюрморт, картина із зображенням їжі. Доречний буде і пейзаж підходящої тематики. Наприклад, сад зі стиглими вишнями або яблуками. Картина не повинна бути великою. Якщо ви все ж повісили витвір мистецтва на кухні, то поруч розміщувати щось ще не варто.

Їдальня

Рослинні мотиви, пейзажі практично будь-якої тематики (космічна, і водна будуть не до місця), вишиті панно - все це буде чудово виглядати в їдальні. Добре, якщо картина буде виконана у світлих тонах без яскравих фарб і грубих форм.

Дитяча кімната

Підбір картин для дитячої кімнати - завдання непросте. Дуже мало художників спеціалізується на дитячій темі. Вибирати картину потрібно у відповідність з віком дитини. Малюкам сподобаються казкові та мультиплікаційні герої, принцеси і інші нехитрі зображення. Втім, купувати картину в дитячу кімнату зовсім не обов'язково. Можна обійтися стандартними барвистими постерами, календарями з яскравими картинками. Старші діти, як правило, мають якісь захоплення. Отже, і картини повинні підбиратися з урахуванням побажань дитини.

Спальня

Це те місце, де ви відпочиваєте. Перевагу слід віддавати картинам з природним сюжетом: це можуть бути гірські або водні пейзажі, альпійські луки, ліси, квіти або щось релаксуючу. Словом, у спальні найдоречніше повісити пейзаж.

Вітальня

Сюди ви запрошуєте гостей, тут дивіться телевізор і відпочиваєте перед сном. Так що в вітальню можна вішати великі картини практично будь-якої тематики: пейзажі, портрети, натюрморти, живопис, твори художників-авангардистів і т.д. Пам'ятайте, що від занадто яскравих картин будуть втомлюватися очі, так що постарайтеся вибирати твори мистецтва, виконані в приємній оку колірній гамі (жовтий, коричневий, зелений, білий, пісочний, синій).

Передпокій

І навіть тут можна повісити картину. Вона повинна бути невеликою, без конкретного сюжету. Це можуть бути графічні роботи, картини, виконані олівцем та ін.

Теги: інтер'єр, дизайн, картин, використання

Облаштовуємо мансарду

% Оксана Климова, автор JustLady. % % %
������������ ��������
% Найпростіший спосіб розширити житловий простір будинку або дачі - це переобладнати нежитловий горище в затишну мансарду. Більшість приватних будинків має скатну покрівлю - її конструкція дозволяє за короткий час отримати додаткове світле приміщення.
% Статті за темою «Облаштовуємо мансарду» %
Облаштовуємо мансарду
% Облаштовуємо спальню %
Облаштовуємо мансарду
% Облаштовуємо спальне місце по феншуй %
Облаштовуємо мансарду
% Як облаштувати передпокій %
Облаштовуємо мансарду
% Фен-шуй: як облаштувати свій будинок? %
% Головне в облаштуванні мансарди - послідовність дій. Спочатку потрібно зміцнити перекриття горища, продумати розташування вікон, потім зробити надійну драбину, обробити стіни і утеплити майбутню мансарду.%

Для зміцнення перекриттів горища використовуйте металеві або дерев'яні балки. Враховуйте навантаження, яку доведеться витримувати мансарді. Одночасно з цим продумайте, яка сходи буде з'єднувати її з нижніми поверхами.

Тут варіантів безліч. Якщо будинок і мансарда - «літні», сходи цілком реально вивести на вулицю, заздалегідь придумавши для неї навіс або укриття від негоди. В інших випадках сходи зазвичай виводять в передпокій або вітальню. Пам'ятайте, чим більше ухил сходів, тим менш вона зручна, а ухил більше 45 ° взагалі вважається небезпечним. Набагато розумніше встановити двухмаршевую сходи (з двома майданчиками між прольотами) - спускатися і підніматися по ній дуже зручно, а головне, безпечно.

Щоб було досить видно, встановіть спеціальне мансардне вікно. Фасадне вікно не підійде, воно не дозволить отримувати максимум світла. Запам'ятайте, світлові прорізи в даху пропускають світла на 40% більше, ніж вертикальні вікна. Керуйтеся цифрами: на кожні 10 кв.м мансарди має припадати не менше 1 кв.м скління, в іншому випадку мансарда вийде темної і нагадуватиме підвал.

Тепер про утеплення. Економити не варто - мансарда віддає тепло набагато швидше, ніж нижні поверхи, оскільки контактує з навколишнім середовищем більше. Покрівля взимку практично не тримає тепло, влітку ж вона нагрівається до + 100 ° С. Для утеплення вибирайте негорючі і паронепроникні теплоізоляційні матеріали, наприклад, на основі кам'яної вати або щільною скловати.

Товщину утеплювача підбирайте відповідно до кліматичними умовами місцевості. Для захисту утеплювача від протікання покрівлі закрийте його спеціальною вологонепроникної мембраною з боку даху

Тепер приступайте до внутрішнього оздоблення мансарди. Використовуйте вагонку, гіпсокартон або стінові панелі - все залежить від обраного вами загального стилю. У кожного варіанту свої переваги: ​​вагонка виглядає найбільш природно, гіпсокартон можна пофарбувати або обклеїти шпалерами, а стінові панелі «перезимують» навіть в неопалюваному приміщенні. Головне, дотримуватися помірності і не захарастила мансарду деталями.

Теги: рука, мансарда, облаштування

Як дзеркала перетворюють інтер'єр

% KamboJa, автор JustLady. % % %
��� ������� ����������� ��������
% Дзеркало - найдавніше відкриття людини. Воно супроводжує людський рід протягом практично всієї його багатотисячолітньої історії. Сьогодні дзеркала присутні всюди - вічні, неупереджені й досі дивовижні. Особливо багато їх у людських оселях.
% Статті за темою «Як дзеркала перетворюють інтер'єр» %
Як дзеркала перетворюють інтер'єр
% Дзеркала в інтер'єрі %
Як дзеркала перетворюють інтер'єр
% Як перетворити старий одяг %
Як дзеркала перетворюють інтер'єр
% Новорічний інтер'єр: швидко, просто і красиво %
Як дзеркала перетворюють інтер'єр
% Інтер'єр із каменю: втілення класики, розкоші та благородства %

Дзеркала. Мабуть, не існує в побуті людини жодного предмета, з яким було б пов'язано стільки ритуалів, прийме і обмежень. Навіть зараз, у вік інновацій, люди забобонно побоюються дзеркал, позбавляючись від тих, що мають хоча б найменші пошкодження і прагнучи розвісити решта згідно з канонами фен-шуй.

Але містика містикою, а ось декоративну роль відбивачів людського побуту для інтер'єру важко переоцінити. За допомогою пари дзеркал можна кардинально змінити обсяг, геометрію, сприйняття й емоційну складову будь-якого приміщення.

Почнемо з простого. Якщо в маленькій кімнаті повісити на протилежних стінах дзеркала - вона візуально розшириться. Подібного ж ефекту можна досягти і за допомогою одного-єдиного дзеркала. Умова - воно повинно знаходитися на світлій однотонної поверхні.

Дзеркала, розташовані по одній лінії вздовж довгої стіни, змусять приміщення здаватися більш квадратним. А овальне дзеркало кілька «витягне» кімнату, візуально додавши їй висоти.

Якщо хочеться привнести в кімнату елемент хаотичності - можна скористатися асиметричними моделями, або навіть спорудити на стіні даний панно з відображають поверхонь різних розмірів і конфігурацій.

А якщо ж розвісити кілька дзеркал, що мають правильну геометрію, в ряд або у вигляді квадрата - це привнесе в кімнату впорядкованість.

До речі, дзеркала, що відображають певні предмети, «розмножують» їх. Скориставшись цим їх властивістю, легко за допомогою 1-2 дзеркал і, припустимо, букета квітів перетворити свою кімнату в квітучий розарій, а кімнату з напівколонами - у величезну класичну залу.

Існують і нетрадиційні способи розміщення дзеркал в інтер'єрі. Дзеркало на стелі, наприклад, в ясну погоду наповнить приміщення сонячними бризками. А дзеркальна мозаїка перетворить будь-яку поверхню. Предмети меблів з відбивають вставками також змінять житловий простір, роблячи його більш світлим, повітряним і благородним.

Як бачите, існує величезна кількість можливостей змінити інтер'єр за допомогою дзеркал. А якщо помножити їх на той факт, що вони можуть мати абсолютно різне оформлення (рами, наприклад) і навіть колір - кількість цих можливостей зростає до нескінченності. Головне - не боятися експериментів.

Теги: дзеркало, інтер'єр, фен