Морський акваріум вдома
% Прикраса інтер'єру - це не тільки вази, статуетки, картини і композиції з сухих квітів. Справжній підводний пейзаж, екзотичний, що вабить і незнаний світ морського царства стане родзинкою вашого житла, задасть тон і сформує загальний стиль.
% Статті за темою «Морський акваріум дому»
%
% Акваріум будинку - прикраса інтер'єру
%
% Домашній акваріум: правильний догляд
%
% Акваріум як предмет інтер'єру
%
% Фонтан, водоспад або акваріум: що вибрати для дому
%
% Відмінність морського акваріума від прісноводного аналога саме в нетрадиційності використовуваних елементів, декоративних конструкцій та вмісту ємкості з солоною водою. Він вимагає застосування більш дорогих технологій та витратних матеріалів, а догляд за морськими рибами відрізняється від прийомів, використовуваних при вирощуванні прісноводних рибок.% Якщо ви не володієте достатніми знаннями і хочете спробувати свої сили в новому захопленні, то придбайте акваріум для дрібних рибок - це найдоступніший і простий варіант прикраси будинку, додання інтер'єру індивідуальності та неординарності. Рифовий акваріум займає протилежну позицію - це сама розкішна і трудомістка конструкція, що вимагає постійного контролю, вивчення біосистеми. У такі акваріуми прийнято селити безхребетних, живі корали, а великі рибки тут виступають в ролі хижаків (поїдають інших мешканців і сильно забруднюють воду).
Якщо вам подобається спостерігати за життям хижаків, то заселите свій акваріум великими рибами і оформіть його у відповідному стилі. Існують змішані типи морських акваріумів, в яких на одній території можна поселити представників кількох підвидів.
Вибираючи тип морського акваріума, керуйтеся наявністю вільного простору - рифові моделі вимагають більше місця, ніж ємності з невеликими за розміром мешканцями. Міні-акваріуми привабливі своєю компактністю і ціною, але такі системи недовговічні і ви не зможете заселити туди більше двох-трьох рибок і парочки молюсків.
Універсальність морського акваріума, як елементу інтер'єру, дивовижна - його можна «вписати» в класичний або авангардний стиль, він стане родзинкою житла в стилі хай-тек або етно. Важливо підтримувати чистоту басейну, роботу обладнання, здоров'я мешканців біосистеми та ін. Розташувати акваріум краще на рівні очей, при цьому елементи і фарби не повинні бути занадто яскравими, якщо тільки вашою метою не є пробудження уяви. І тоді споглядання життя жителів морських глибин буде покращувати самопочуття, піднімати настрій, позбавляти від стресів і депресій, заряджати позитивною енергією.
Теги: акваріум, будинок, інтер'єр, прикраса
Фен-шуй для будинку
% Selena, автор JustLady.
%
%
%
% Древнекитайская наука фен-шуй розповідає про те, як людині жити в гармонії з навколишнім світом. Поради, викладені у цій теорії, допоможуть вибрати підходящу ділянку для будівництва заміського будинку і навіть спроектувати майбутнє житло.%
% Статті за темою «Фен-шуй для дому»
%
% Як залучити удачу і гроші в будинок по фен-шуй
%
% Прикрасити будинок до Нового року з фен-шуй
%
% Будинок по фен-шуй - це просто!
%
% Фен-шуй робочого столу
%
% До основ фен-шуй потрібно звернутися ще тоді, коли людина тільки замислюється про вибір ділянки для майбутнього будинку і придивляється до місцевості. Ідеальним вважається така ділянка, який оточений ліворуч і праворуч невеликими пагорбами і розташований на схилі. Однак таке місце знайти дуже складно, тому, перш за все, потрібно дивитися на форму ділянки. Найкраще вибирати квадратне або прямокутне місце, трохи гірше в енергетичному аспекті є ділянка у формі трапеції, а від трикутної ділянки потрібно відмовитися зовсім.% Наступний етап полягає у виборі розташування будинку. Майбутнє житло потрібно розташувати ближче до центру ділянки, однак за будинком має бути трохи більше місця, ніж перед фасадом. Перед входом повинно залишатися відкритий простір. Таким чином, це забезпечить вільний доступ енергії, що буде сприяти успіху в бізнесі і дасть хороші перспективи його розвитку.
Сам будинок не повинен нагадувати фортеця, замок або бастіон, тобто в ньому не повинно бути гострих виступаючих кутів, глухих стін і веж-шпилів. Будинок повинен бути приємного, красивого і «дружелюбного» виду, тільки тоді він стане запорукою благополуччя і добробуту її мешканців. Також будинок за своєю архітектурою не повинен складатися як би з декількох розпадаються частин або композицій. За теорією фен-шуй таким же чином, як і будинок, може розпастися і сім'я.
Погано, якщо навколо будинку проходить дорога, вона може «задушити» будь-яке починання господарів житла. А естакада, що проходить поруч з будинком, буде «різати» його енергетику. Невдалим вважається сусідство з лікарнею, кладовищем і військовою частиною, а зелений парк, озеро або ставок, розташовані неподалік, дадуть дому прекрасну енергетичне підживлення. Якщо житло стоїть всередині своєрідною дуги, яка утворена поворотом вулиці, таке місце у фен-шуй називається «нефритовим поясом». Тут до будинку завжди буде надходити хороший приплив сприятливої енергії.
Теги: будинок, благополуччя, фен
Інтер'єр в стилі ф'южн
% Myangel, автор JustLady.
%
%
%
% Чи можна в інтер'єрі поєднувати, здавалося б, непоєднувані речі? Звичайно, це можливо, тим більше, що у цього напряму навіть є своя назва - ф'южн (від англійського слова fusion, що в перекладі означає «синтез, злиття»). У такому інтер'єрі можна з'єднати кілька найрізноманітніших напрямків і домогтися унікального ефекту, який розкриває ваше творче начало.
% Статті за темою «Інтер'єр в стилі ф'южн»
%
% Стиль фьюжн: поєднання непоєднуваного
%
% Як носити шапку-носок
%
% Сам по собі цей стиль передбачає повну свободу вибору існуючих напрямків, підбір кольорової гами, яка не відповідає загальноприйнятим стандартам. Це політ фантазії, що відображає характер і настрій господаря інтер'єру, його переваги і бажання.% Ф'южн, як напрям в дизайні інтер'єрів, з'явився в 90-ті роки минулого століття. Батьківщиною стилю вважають США, так як саме там вперше дизайнери стали експериментувати зі змішанням стилів. Це настільки сподобалося і архітекторам, і їх замовникам, що такі інтер'єри стали повсюдно популярними.
Для стилю ф'южн не існує певних правил, наприклад, допустимо оформити приміщення в сучасному стилі, але обставити його масивної старовинними меблями. Дизайнери характеризують його як «зухвалу розкіш з відтінком богемності».
При всій своїй непередбачуваності фьюжн вимагає наявність тонкого вишуканого смаку, неабиякого бачення і майстерності дизайнера, що дозволяє йому побачити повсякденні речі в новому світлі, зламати всі існуючі.
У стилі ф'южн - три головні складові: фактура, матеріали і колір. Дозволено поєднувати яскраві, кричущі кольори, наприклад, синій з помаранчевим і червоним, золотий з зеленим, чорний і ліловий. Все, що в інших стилях вважається моветоном, тут гармонійно і прийнятно. Однак підбирайте кольори продумано, в іншому випадку ви ризикуєте зробити інтер'єр химерним або недоладним.
Віддайте переваги натуральним фактурами: шкіра, камінь, дерево, текстиль. Від дотику повинні з'являтися приємні відчуття.
Якщо ви хочете оформити інтер'єр вашої квартири в стилі ф'южн, то врахуйте, що в цьому просторі немає чітких горизонтальних або вертикальних ліній, функціональної визначеності і ділення на зони. Він найбільше підходить для приміщень з великою площею: заміських будинків, пентхаусів і апартаментів, розташованих на декількох рівнях.
Теги: стиль, інтер'єр, фьюжн
|