Значення кольору в інтер'єрі
% Леля Ужегова, автор JustLady.
%
%
%
% Учені розрізняють три види впливу кольору на організм людини - фізичне, оптичне й емоційне. А це означає, що поставитися до вибору кольору в інтер'єрі варто з великою відповідальністю - саме колірна гама стін і меблів може бути винна в тому, що завтра ви встанете «не з тієї ноги».
% Статті за темою «Значення кольору в інтер'єрі»
%
% Значення кольору в інтер'єрі. Психологічний аспект
%
% Поєднання кольорів в інтер'єрі квартири
%
% Вибираємо зелений колір в інтер'єрі
%
Чорний колір професіонали радять використовувати в будь-якому інтер'єрі, але в помірних кількостях. Пара чорних деталей оживляє вигляд приміщення і надає йому глибини. Але його надлишок буде пригнічувати і позбавляти життєвих сил.
Білий колір в інтер'єрі - це колір чистоти і гармонії. Він візуально розширює простір, але разом з тим це прохолодний колір - не завжди ви будете почувати себе затишно в білій кімнаті.
Синій і блакитний кольори - заспокійливі і розслаблюючі. Якщо у вас є проблеми з нервовою системою, якщо ви схильні до стресів і депресій, вибирайте для стін глибокий синій колір.
Червоний колір має дуже сильною енергетикою. Це колір пристрасті, він збуджує і дратує. Червоний колір в інтер'єрі підійде владним людям, лідерам. Якщо у вас трапляються напади депресії, ви можете спробувати урізноманітнити приміщення червоними об'єктами, але не перестарайтеся.
Жовтий колір - це колір багатства. Сонячний і теплий, він приносить в будь-який будинок світло і затишок. Вважається, що жовтий теж володіє заспокійливим ефектом. Недарма ж виникло вираз «жовтий дім» - в психіатричних лікарнях раніше було прийнято фарбувати стіни в жовтий, щоб заспокоювати буйних мешканців.
Зелений колір - це суміш синього і жовтого. Чим більше в кольорі жовтого, тим він тепліше, чим більше синього, тим прохолодніше. Зелений вважається кольором стабільності і навіть деякого застою. А ще кажуть, що зелений корисний для очей.
Коричневий - досить важкий колір. Фахівці не рекомендують використовувати його у великих кількостях, хіба що в поєднанні з чистим білим кольором.
Вибираючи колір інтер'єру, пам'ятайте, що для дитячих кімнат краще використовувати спокійні пастельні тони. Так само як і для спалень. Колір не повинен надмірно збуджувати, це може призвести до хронічної втоми і стресів.
Червоний краще вибирати для кухонь та віталень - для місць, де ви проявляєте найбільшу активність. До речі, червоний колір візуально звужує приміщення, а ось синій, навпаки, розширює.
Поєднуйте кольору грамотно - різкі контрасти можуть оживити інтер'єр, а можуть його просто «вбити». Якщо ви не впевнені у своїй здатності гармонійно підбирати колірні рішення, зверніться за допомогою до дизайнерів інтер'єру.
Теги: кольору, кімната, інтер'єр, значення, підбір
Арабський стиль в дизайні приміщення
% Багато людей хочуть оформити інтер'єр своїх осель як-небудь незвично, унікально, і часто віддають перевагу арабському стилю. Його яскравість і екзотична розкіш різко контрастує з вітчизняними традиціями в дизайні і дуже добре запам'ятовується. Але вважається, що створити такий інтер'єр значно складніше. У чому ж особливості арабського стилю?
% Статті за темою «Арабська стиль в дизайні приміщення»
%
% Арабська стиль в інтер'єрі
%
% Макіяж в арабському стилі: як зробити професійно
%
% Як зробити арабський макіяж
%
% Арабська макіяж для карих очей
%
% Головна відмінність арабського стилю від усіх інших - повна відсутність зображень людей і тварин: це забороняється Кораном. Тому в таких інтер'єрах ви не зустрінете звичних європейських атрибутів декору - скульптур або картин. Але зате в різних орнаментах - арабесках - геометричних і рослинних - в арабських приміщеннях не бракує. Ці орнаменти покривають стіни, килими, меблі, господарське начиння і прикраси.% Стіни в таких приміщеннях ніколи не бувають «голими». Вони зазвичай драпіруються різними тканинами: парчею, оксамитом, муаром, органзою або шовком, в самому простому випадку клеяться шпалери з рослинним орнаментом, які імітують текстильні матеріали. Часто використовуються настінні вовняні килими. Це буйство візерунків завжди підкреслюється яскравими фарбами: синіми, червоними, білими, зеленими, золотистими. Можливо, саме через свою барвистості і орнаментального наповнення кімната, декорована по-арабськи, в наших кліматичних умовах здається особливо затишною, теплою, домашньою.
Парадність і деяку урочистість створює в інтер'єрі півсферичний стелю. Він теж, як і стіни, покривається розписом або драпірується тканиною. А підлогу викладається мозаїкою, плиткою або натуральним каменем, і затьмарюється барвистими вовняними килимами. Двері та вікна (арочні і полуарочние) обрамляются різьбленими лиштвами та мармурової або дерев'яною мозаїкою.
Якщо оформляється вітальня, то її природним центром стає софа, невисока і широка, мешкаючи атласом або шовком, і заповнена безліччю найрізноманітніших подушок і валиків з оксамиту і парчі, прикрашених китицями і багатою вишивкою. Все це виглядає дуже комфортно і розташовує до неспішного душевного спілкування. % Якщо ви, сидячи в такій вітальні на канапі, в кріслі або на отоманці, кинете свій погляд навколо, то побачите також багато різних меблів з темного твердого дерева - невисокі шафи (іноді їх замінюють ніші з різьбленими дверцями), етажерки, буфети, комоди , трюмо, столики і скрині. Для арабської характерні, по-перше, відсутність прямих кутів, м'які, округлі обриси і, по-друге, її неодмінна прикраса багатим різьбленим орнаментом, мозаїкою, вставками з карбуванням, розписом, лаком і позолотою.
У спальні головним предметом інтер'єру є низька широке ліжко з балдахіном, застеляли килимами і багатими тканинами.
Традиційні предмети, якими прикрашають арабські житла, це, насамперед, кальяни, курильниці для пахощів, вузька висока глиняний посуд, зброя, дзеркала у витончених рамах, книги в шкіряних палітурках, інкрустована дошки для нардів та шахів, блискучі мідні або дерев'яні блюда на стінах .
Особливе місце в інтер'єрі займають світильники. Вони вражають різноманітністю форм і матеріалів і бувають кованими з металів, вирізаними зі шкіри, виконаними зі скляної мозаїки.
В арабському стилі, як кажуть фахівці, немає півзаходів, багатство і розкіш не мають кордонів. Але тут важливо, щоб у всьому цьому пишноті ви відчували себе комфортно.
Теги: стиль, інтер'єр, дизайн, приміщення
Жіночий стиль інтер'єру: основні особливості
% Анна Ліннден, автор JustLady.
%
%
%
% Умовний поділ інтер'єрів на жіночі і чоловічі - це аж ніяк не дизайнерська вигадка. Згідно думку деяких психологів, представники різних статей справді часто мають різні уявлення про хороше облаштуванні будинку. Було навіть сформовано особливий жіночий стиль інтер'єру, який нерідко використовується, наприклад, при оформленні кімнат для дівчаток.
% Статті за темою «Жіночий стиль інтер'єру: основні особливості»
%
% Джинси - скинни 2010 (джинси skinny, slim, жіночі вузькі джинси). ФОТО. З чим носити вузькі джинси?
%
% Основні стилі в одязі
%
% Жіночий стиль доречний у будуарах, дамських спальнях і кабінетах. Його основні риси - затишок, надійність і захищеність, а в деяких випадках також камерність, відокремленість від навколишнього світу. Для жіночого стилю не характерно, наприклад, використання панорамного скління, завдяки якому вдається візуально об'єднати приміщення з простором за вікном. Навпаки, міцні стіни і штори або жалюзі на вікнах покликані закрити приміщення від зовнішнього світу.% У жіночому інтер'єрі переважають плавні лінії і округлі форми. Предмети меблів можуть бути доповнені вишуканою фурнітурою, а стіни - прикрашені витіюватими візерунками. Плавність ліній надає заспокійливу і розслаблюючу дію, в той час як велика кількість строгих форм і гострих кутів може вселяти відчуття тривоги, напруженості. При виборі колірної гами перевага віддається м'яким, світлим, приглушеним відтінкам. Виняток становлять інтер'єри будуаров, призначених в основному для любовних зустрічей: такі кімнати можуть бути оформлені в червоних тонах.
Особливу роль у створенні затишного жіночого інтер'єру грають текстиль і декор. Велика кількість м'яких, приємних на дотик тканин дарує відчуття комфорту. На дивані або ліжку можна розкласти маленькі подушки, які також допоможуть зробити інтер'єр більш затишним і «теплим». Декоративних елементів також повинно бути багато, притому ними можуть стати самі різні речі: сімейні фотографії, дзеркала, сувеніри, привезені з подорожей, подарунки від близьких, предмети, виготовлені своїми руками та ін.
І, нарешті, потрібно подбати про організацію освітлення. Воно повинно бути точковим, тобто замість однієї великої люстри краще використовувати бра, торшер, настільну лампу і т.п., розташовані в різних частинах приміщення. Це дозволить швидко і легко міняти освітлення при необхідності. Світло має бути м'яким, теплим, розсіяним, не надто яскравим. Він допоможе підкреслити затишок і захищеність інтер'єру.
Теги: стиль, інтер'єр, особливість, жінка
|