Фітнес: вибираємо свій темп і ритм
% Світлана Саричева, автор JustLady.
%
%
%
% Деякі вважають так: «Схуднути треба, а в їжі себе обмежити важко, значить, буду ходити в спортзал і« орати »там до знемоги ...» І ось людина дійсно викладається по повній програмі на тренажерах і, ледве пересуваючи ногами від втоми, залишає фітнес-клуб в упевненості, що спалив багато жиру і став стрункішим. Так, калорій він витратив велику кількість, - але далеко не факт, що схуд, адже при навантаженнях організм може розлучатися не з жиром, а з іншими своїми «запасами», аж до власних м'язів! А щоб стати здоровішими і стрункіше, треба підібрати для себе такий темп і ритм, при якому зникати буде саме непотрібне.
% Статті за темою «Фітнес: вибираємо свій темп і ритм»
%
% Як вибрати музику для аеробіки
%
% Фітнес або секс: поєднуємо приємне з корисним
%
% Нові напрямки фітнесу
%
% Спочатку порахуйте максимальну частоту серцевих скорочень, тобто, просто кажучи, пульс, відповідно до вашого віком. Для цього від 220 треба відняти кількість прожитих років. Тепер можна визначати рівні інтенсивності вправ.% При помірному напруженні пульс становить від 50% до 60% від максимальної частоти серцевих скорочень. Під час легких пробіжок і прогулянок швидким кроком тіло застосовує для підтримки енергії 85% жирів, 10% вуглеводів і 5% білків. Правда, жири організм починає використовувати тільки після того, як «забере» енергію глюкози в крові. Щоб справа дійшла до жиру, бігати або ходити треба не менше півгодини щодня. Найкраще це підходить для тих, хто вже більш-менш схуд і тепер хоче підтримувати себе в «правильної» формі. Крім того, цей тип занять зручний в якості розминки перед основним тренуванням.
Якщо пульс становить від 60% до 70% від максимальної частоти серцевих скорочень, то організм точно так само, як і в попередньому випадку, використовує в якості джерел енергії 85% жирів, 10% вуглеводів і 5% білків, але калорії «знищуються» швидше . Кардіо-тренування, які будуть тривати не менше 30 хвилин, допоможуть стати стрункішою.
Коли пульс становить від 70% до 80% від максимальної частоти серцевих скорочень, організм інтенсивно використовує кисень (тому частішає дихання), 50% жирів, 50% вуглеводів і менше 1% білків. Однак, як не дивно, для спалювання жиру цей темп менш ефективний, ніж попередні; він застосовується в основному для тренування витривалості (при цьому слід займатися більше півгодини).
Якщо пульс від 80% до 90, то організм працює майже на межі. В якості джерел енергії використовуються 85% вуглеводів, 15% жирів і менше 1% білків. Тут уже жир практично не спалюється, але вдосконалюються м'язи. Максимальна ж навантаження вимагає обов'язкового спостереження медика і тренера; в такому ритмі професійні спортсмени тренуються в ім'я майбутніх рекордів.
Середньостатистичній людині, бажаючому трохи скинути вагу, досить чергувати три перших види навантажень. Завжди перед заняттями необхідно оцінювати свій настрій, рівень готовності і стан здоров'я. Також важливо стежити за пульсом.
Теги: жир, фітнес, тренування, заняття, навантаження, темп, інтенсивність
Небезпечний фітнес
% Ольга Устимова, автор JustLady.
%
%
%
% В даний час все більшу кількість людей починає захоплюватися фітнесом. Вони прагнуть знайти струнке, міцне тіло, витривалість і здоров'я. Але, на жаль, мало хто з новачків замислюється про небезпеки, які можуть його підстерігати на шляху до красивої фігури.
% Статті за темою «Небезпечний фітнес»
%
% Фітнес: даремний і навіть небезпечний
%
% Фітнес будинку: правильна екіпірування
%
% Фітнес для неквапливих
%
% Фітнес: як досягти результату
%
Перш, ніж почати відвідувати фитнесклуб, зверніться до лікаря - терапевта або тому, у якого стоїте на обліку з якого - або захворювання. Адже подібні тренування - це величезне навантаження, яку доведеться випробовувати вашому організму. Досвідчений лікар зможе порадити певні заняття і попередить, які фізичні навантаження, навпаки, протипоказані вам. Не проявляйте самовпевненість, будучи впевнені, що ви абсолютно здорова людина. У будь-який момент може проявитися захворювання, про яке ви навіть не підозрювали до цього.
Якщо лікар підтвердив, що ви абсолютно здорові і можете вибирати любою тренування, не кидайтеся в крайності. Займайтеся в один день не більше 2 годин, навіть, якщо ви відчуваєте себе відмінно. Адже перетруженние організм згодом збунтується слабкістю в м'язах і болями.
У випадку, якщо сумніваєтеся, які тренування вам більше підійдуть, зверніться до тренера. Професіонал відразу побачить ваш темперамент, дізнається, що ви самі бажаєте скорегувати, і вкаже, на що додатково потрібно звернути увагу, запропонує відповідні заняття. Для чого вам потрібна консультація з тренером, якщо ви самі впевнені, що зможете вибрати потрібні заняття? Ви можете не знати, які протипоказання існують у кожного виду тренування. Наприклад, так популярна і улюблена багатьма степ - аеробіка просто вбиває ваші коліна. Інтенсивні заняття на степах буквально через кілька місяців позначаться болями в колінних суглобах.
Заняття в тренажерному залі, в першу чергу, вимагають консультації тренера та нагляду його за вашими маніпуляціями з обтяженнями. Багато людей думають, що чим більше ваги, тим швидше вони доб'ються бажаного ефекту. Насправді не кожен займається самостійно знає, які тренажери і ваги йому потрібні для правильної тренування, і тим більше не може бути абсолютно переконаний в тому, що ні завдає собі шкоди. Так, занадто велику вагу може нашкодити хребту, суглобам і зв'язкам.
Підходьте до занять фітнесом з великою відповідальністю, тоді кожне тренування буде радувати вас своїми результатами.
Теги: фітнес, тренування, заняття
Фітнес на робочому місці
% Анна Кашанина, автор JustLady.
%
%
%
% Мабуть, все час від часу стикаються з болями в спині або втомою. Повноцінні заняття фізкультурою або прогулянки під час робочого дня, як правило, виключені. Але можна займатися фітнесом без відриву від виробництва - прямо не сходячи з робочого стільця.
% Статті за темою «Фітнес на робочому місці»
%
% Фітнес на робочому місці: 7 вправ для леді
%
% Фітнес на робочому місці. 5 порад для трудоголіків
%
% Фітнес за робочим столом: готуємо фігуру до літа
%
% Фітнес в офісі - це просто необхідно!
%
Більшість тих, хто звертається до лікарів з проблемами хребта або очей, - офісні працівники. Восьмигодинний робочий день з годинною перервою не залишає можливості повноцінно розім'ятися і відпочити. Крім вищеназваних існують також проблеми із зайвою вагою і висока стомлюваність. Для того, щоб допомогти, лікарі радять виконувати нескладний комплекс вправ, розрахований всього на 15 хвилин. Зовсім не обов'язково займатися чверть години поспіль. Можна виконувати вправи протягом дня в будь-яку вільну хвилину.
Почати краще з голови і обличчя. Робота за комп'ютером знижує зір, і для того, щоб його відновити необхідно тренувати очні м'язи. Сильно примружтеся, відкрийте очі. Поставте руки на пояс. Подивіться на правий, потім на лівий лікоть. Не повертаючи голови, озирніться навколо за годинниковою стрілкою. Повторіть вправу три-чотири рази.
Для профілактики остеохондрозу виконуйте наступні дії. Відкиньте голову назад якомога далі, почекайте 5-10 секунд і поверніться у вихідне положення. Повторюйте завдання 3-5 разів. Тепер розслабтеся, нахиліть голову вліво, потім вправо. У кожному положенні затримайтеся на кілька секунд. Повторюйте так 3-5 разів.
Щоб плоский животик радував око, необхідно навіть в офісі стежити за станом преса. Сядьте прямо, поставте ноги на підлогу, а тепер підтягуйте їх до живота. Для більшої стійкості можна спертися руками об сидіння. Повторюйте тренування кілька разів на день.
Для тренування поперекових м'язів слід виконати наступну вправу. Якщо у вас в офісі є обертовий стілець, сядьте прямо перед столом. Покладіть руки на стільницю, ноги зімкніть і підніміть над підлогою. Повертайтеся вліво і вправо, але при цьому голова і плечі повинні залишатися нерухомими. Повторіть вправу 20-30 разів.
Щоб ваші ікри виглядали стрункими і здоровими, слід постійно їх тренувати. Витягніть під столом одну ногу, потягніть носок спочатку до себе, а потім від себе. Повторіть те ж саме іншою ногою. Тепер здійснюйте обертальні рухи стопою за годинниковою і проти годинникової стрілки. Повторюйте кожне завдання по 10 разів.
Виконуючи ці ці прості вправи регулярно, ви гарантуєте собі корисний і продуктивний відпочинок.
Теги: очей, нога, місце, шия, робочий, комплекс, зарядка, фітнес, тренування, вправа, офіс, відпочинок
|