Фітнес будинку
% Далеко не кожна жінка має час і матеріальну можливість відвідувати фітнес-центри. «У мене весь день - один суцільний фітнес» - сміються деякі. Дійсно, одне відвідування центру відніме у вас не менше трьох годин. А адже це не перукарня, куди можна сходити раз на місяць. Заняття повинні бути регулярними, тільки в цьому випадку ефект буде досягнутий. Є спосіб дуже зручний, а головне, не вимагає матеріальних витрат - фітнес вдома.
% Статті за темою «Фітнес дому»
%
% Фітнес будинку: між кухнею та телевізором
%
% Фітнес будинку: правильна екіпірування
%
% Фітнес будинку: найпопулярніші тренажери
%
% Фітнес будинку: як зміцнити прес
%
Майже кожна жінка рано чи пізно замислюється про свою зовнішність і фігуру. Хтось терміново сідає на дієту, хтось наївно вірить красивим оголошеннях про нові чудесних препаратах і методах зниження ваги. А хтось віддає перевагу фізичні вправи, які не потребують строгих кулінарних обмеженнях, прийомі сумнівних пігулок та відкачці жиру.
І тоді постає питання: як же займатися фітнесом вдома, адже в спеціальних центрах є різні тренажери і пристосування для навантаження на різні групи м'язів? Воно, звичайно, так. І якщо потрібен дійсно відчутний результат, то найкраще відвідувати ці заклади хоча б 2-3 рази на тиждень. Якщо ж хочеться просто бути у формі і скинути пару зайвих кілограмів, підвищити собі настрій, організувати себе - це спокійно можна зробити і в домашніх умовах.
Найголовніше тут - змусити себе займатися. Будинки дуже легко дати собі відстрочку, сказати, що сьогодні болить голова, багато роботи, захворіла дитина. Заняття повинні стати звичкою, частиною життя. Тільки в цьому випадку буде досягнутий бажаний результат. Нерегулярні навантаження на м'язи лише погіршують ситуацію, починають хворіти руки і ноги, хочеться вже ніколи більше до цього не повертатися.
Почати можна з звичайної ранкової зарядки. Нескладні вправи на ваш вибір для різних груп м'язів. Комплекс вправ потрібно періодично міняти, щоб навантаження була різною. 15 хвилин витраченого часу здатні зарядити позитивною енергією на весь день.
Танці під улюблену музику - це не просто хобі. У танці людина працює практично всіма великими м'язами. Його можна використовувати як вправи, якщо трохи структурувати танець і давати побільше навантаження. % Відмінний спосіб - ранкова пробіжка і подальший контрастний душ. Це не тільки тренування м'язів, але ще й необхідний організму кисень, а контрастний душ - чудовий масаж для всього тіла.
Кожна людина може вибрати свій фітнес і займатися ним будинку. Головне, організувати себе і зробити це частиною свого життя.
Теги: будинок, фітнес, заняття, вправа
Фізичне навантаження і настрій
% Андрій Яковлєв, автор JustLady.
%
%
%
% З давніх часів відомий факт, що бадьорість і гарний настрій людини тісно пов'язане з рухом фізичного характеру. Якщо доросла людина бажає відчути самого себе ідеально, він повинен погодитися і рахуватися з необхідністю організму в розумній фізичному навантаженні.
% Статті за темою «Фізичне навантаження і настрій»
%
% Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень
%
% Дієта мінус 60 - худнемо із задоволенням
%
% Як підняти собі настрій і впустити сонце в свій день
%
Пробіжка, активні ігри, шейпінг, ходьба на свіжому повітрі - це фактори які приносять безперечну користь людському організму не тільки з фізичної, але і з психічної точки зору. Фізичні вправи значно покращують настрій, приходить бадьорість, психологічний клімат ставати більш позитивним. Справа що в процесі фізичних вправ людський мозок активно виробляє ендорфіни або як їх ще називають «гормони щастя». Іншими словами, людина, провідний активний спосіб життя володіє здоровим тілом і духом.
Варто відзначити, що фізичне навантаження - це надійна зброя проти стресу, депресії і поганого настрою. Дивно те, що безліч людей знають про це, але мало використовують даний метод для ліквідації свого власного стресу. Природно, причин для цього безліч: немає звички, немає часу, важко почати, складно змусити себе це робити і т.п.
Такі нелогічні аргументи наводять до пасивного способу життя, при якому людина практично перестає діяти. У сучасному світі існує зручний транспорт (громадський, особистий, службовий) для того щоб переміщатися від об'єкта на інший об'єкт. При цьому вихідні дні проводяться в положенні лежачи на дивані перед плазмовим телевізором або за комп'ютером в соціальних мережах.
Варто звернути увагу на те, що телевізор та інтернет створюють ідеальну ілюзію «зробленого» руху - людина нікуди не ходить а вже все знає, все бачив, а, отже, є потрібна інформація для того щоб обговорити її з друзями. Що стосується друзів, соціальні «сторінки» кишать різного роду «друзями», з якими можна поговорити кілька годин підряд, не виходячи з дому. Ось так середньостатистична людина «рухається». Після таких вихідних він втомлюється ще більше і не дивно.
Не варто забувати, що організм людини потребує русі якщо не в постійному, то в періодичному - обов'язково. Якщо відмовляти йому в необхідному русі, він, у свою чергу, відповідає поганим настроєм, депресіями і навіть хворобами.
Дуже добре, коли організм людини піддається постійним вправам. Якщо ні, то тіло проводить більшу частину часу в одному положенні - сидячи. Від однієї і тієї ж постійної пози люди стають дратівливими і відчувають себе пригнічено, а значить - недобре. У такому випадку фахівці рекомендують зробити просту ранкову зарядку з комплексом вправ, відомих нам ще з раннього дитинства.
Необхідно пам'ятати: активний, тобто здоровий спосіб життя є найкращим способом боротьби з депресією і стресом, він виступає надійним гарантом гарного настрою і допомагає в успішному веденні щоденних справ.
Теги: рух, настрій, навантаження, спорт
Фітнес для зайнятих
% Ігор Вітренко, автор JustLady.
%
%
%
% Сьогодні протягом місяця-двох ми можемо зробити справу, на яку у наших прапрадідів йшло півжиття. Прискорюється час - прискорюються дії. І як підсумок, в поспіху люди дуже часто не встигають приділяти час своїй фізпідготовки. Причин тому, як правило, дві: робота і будинок. Так чи може зайнята людина займатися фітнесом? Чи ні?
% Статті за темою «Фітнес для зайнятих»
%
% Фітнес для тих, хто терпіти не може спорт
%
% Фітнес для неквапливих
%
Для початку давайте визначимося, наскільки ви зайняті. % Дайте відповідь на просте питання: чи є у вас щоденник? Якщо ні, то чому ви думаєте, що ви зайняті? Якщо є, то коли ви останній раз в нього заглядали? % Звичайно, ця стаття присвячена не плануванню особистого часу, але перш, ніж говорити, що у вас на щось ні часу, навчіться його планувати. Перевірений факт: 15 хвилин планування ввечері економлять 2:00 наступного дня. Бути може, варто навчитися тайм-менеджменту? Невже вам не потрібні ці 2:00? Ви зможете їх використовувати з користю для себе: сходіть у фітнес-клуб, наприклад. % Якщо ж щоденником ви користуєтеся, і в ньому розписаний щогодини вашого життя, а можливості розвантажити себе - ні, то ви можете займатися фітнесом прямо на роботі. % 1. Ходьба. Ця вправа підійде будь-якій людині незалежно від того, ким він працює: офісним клерком, майстром на заводі або продавцем у супермаркеті. По-перше, відмовтеся від ліфта. По-друге, зробіть над собою зусилля і спілкуйтеся з колегами з сусіднього кабінету / цеху / відділу особисто, а не по асьці, телефону або скайпу. % Піднімаючись сходами, уявляйте, що на вас надіта вузька спідниця, тоді ноги отримають дуже хороше навантаження. % В обідню перерву перекушуйте не на робочому місці, а прогуляйтеся в кафе (теж навантаження). % 2. Сидячи за столом, підніміть ноги на півметра. Тримайте, поки вистачає сил. Опустіть. Повторіть вправу 10-20 разів. Так ви зможете підтягнути живіт. % 3. Опрацювати литкові м'язи, не встаючи зі стільця, не так вже й складно: просто обертайте стопами в різних напрямках. % 4. Якщо ж у вас немає можливості робити навіть ці прості вправи, то приводите себе у форму з ранку. Розім'яти тіло і наповнити його енергією допоможе невелика гімнастика. Лежачи на спині простягніть руки до випрямленою ногам. Зробіть 2 підходи по 15 разів. Перекиньтеся на живіт, помахайте ногами з боку в бік. Ні в якому разі не допускайте ривків, рухи повинні бути повільними і плавними. % І не чекайте результату від занять, якщо робите вправи раз на тиждень або (тим більше) разів на місяць. У будь-якій справі важлива періодичність.
Теги: живіт, фітнес, гімнастика
|