3 кроки до ідеального тіла
% Тіло стане ідеальним тільки в тому випадку, якщо його господар докладе максимум зусиль для його створення. Щоб домогтися бажаного результату, треба піклуватися про здоров'я, правильно харчуватися, піддаючи себе фізичним навантаженням, і обов'язково вірити в успіх.
% Статті за темою «3 кроки до ідеального тіла»
%
% Чиста шкіра спини: 4 кроки до ідеалу
%
% 6 секретів ідеального тіла
%
% Кріоліполіз: легкий крок до ідеальної фігури
%
% 7 кроків до відмінної фігури!
%
% Тільки повна впевненість в собі дозволить зробити тіло ідеальним. Ніяка мета не може бути подолана, якщо людина не докладає до цього зусиль. Не вірте тим, хто говорить, що краса, подарована природою, залишається назавжди. Тільки наполегливо працюючи, можна підтримувати свої м'язи в тонусі. Без розуміння того, що належить щоденна праця, щоб ваше тіло придбало ідеальний вигляд, не варто починати працювати над собою. Повірте в себе, складіть план тренувань, намітьте найближчу мету і приступайте.% Рух
Без нього м'язи стають в'ялими, з'являється животик, а слідом за ним целюліт. Якщо не лінуватися і щодня робити зарядку, а краще освоїти комплекс дихальної гімнастики, то результат з'явиться досить скоро. Уже через місяць постійних занять ви помітите зміни на краще, почне йти зайва вага, а м'язи купувати фортеця і силу. Можна купити пару кілограмових гантелей і робити вправи з ними. Таке навантаження піде на користь вашому організму і наблизить до поставленої мети. Якщо не подобатися робити зарядку, запишіться на танці, головне, щоб тіло отримувало навантаження.
Правильне харчування
Займаючись фізичними вправами, не слід забувати про раціональне харчування. Одні вправи не принесуть користі, якщо ви будете продовжувати перевантажувати шлунок. Варто переглянути раціон харчування, включивши в нього більше клітковини і овочів. Жири, копченості та солодощі варто обмежити, користі від них мало, а от шкоди досить багато. Треба пити близько двох літрів чистої мінеральної води в день, вона здатна виводити токсини з організму і просто зменшувати апетит. Їжте потроху, але часто, ваш шлунок не буде посилати в мозок сигнал про голод.
Відмова від шкідливих звичок
Шкіра не буде виглядати ідеально, якщо людина палить або випиває. Від шкідливих звичок треба відмовитися раз і назавжди. Здоров'я вашого тіла багато в чому залежить від розпорядку дня. Лягайте спати раніше і прокидайтеся на зорі, вмивайтеся холодною водою і користуйтеся натуральною косметикою. Ведіть здоровий спосіб життя, більше рухайтеся і сміливо йдіть до наміченої мети.
Теги: харчування, фігура, крок, тіло, навантаження
Щоб біг був максимально приємним
% Bacheva, автор JustLady.
%
%
%
% Настає весна, парки і стадіони заповнюються дівчатами, які вирішили привести себе у форму до літа. Вони з'являються, як тільки сходить сніг, і тому бігуни зі стажем називають їх «проліски». Дівчата бігають кілька тижнів, а потім зникають так само безслідно, як ніжні весняні квіти. Помучившись із задишкою та болем у м'язах, дівчата-проліски кажуть з сумом: «Я перепробувала все, щоб схуднути. Але ... ».
% Статті за темою «Щоб біг був максимально приємним»
%
% Правильне дихання при бігу
%
% Джоггінг: заняття бігом
%
Що ж робити, щоб біг приносив задоволення? Існує кілька правил, дотримання яких вбереже вас від найпоширеніших помилок.
Перша проблема - це гостра задишка. Вона виникає через кілька хвилин після початку пробіжки і посилюється. Причина - в неправильно вибраному темпі. Не прагніть відразу бігти швидко. Від того, що ви біжите з високою швидкістю, ефективність тренування не залежить. Ідеальним темпом бігу є той, при якому ви можете бігти і розмовляти, не відчуваючи проблем з диханням.
Друга напасть - це м'язові болі. Причина все та ж. Ви вирішили з перших днів тренувань взяти найвищий темп. Бігаєте, зціпивши зуби, з максимально можливою швидкістю, і одного разу м'язи відповідають вам таким болем, що не те, що бігти, лежати боляче. Оптимальна тривалість тренування для початківця 30 хвилин, саме стільки часу треба, щоб організм включив систему спалювання жирів. Не бігайте кожен день. Дайте м'язам день відпочинку. При правильно обраних обсягах навантаження м'язи почнуть нагадувати про себе болем тільки до кінця другого дня після тренування. А щоб цього взагалі не сталося, прийміть після пробіжки ванну і зробіть легкий масаж натрудженим литках.
Вибирайте відповідне взуття, вона надзвичайно важлива. Адже при бігу ви отримуєте сильну ударну навантаження. Зведіть її до мінімуму за допомогою кросівок з жорсткою підошвою, хорошою амортизацією і злегка піднесеним носком.
Але важлива не тільки правильна взуття. Для жінок не менше значення має вірно підібрана білизна. Не пошкодуйте грошей на хороший спортивний бюстгальтер. Навіть третій розмір грудей, підстрибуюче під час бігу, зведе весь ефект від пробіжки до негативних показниками.
Не забувайте користуватися сонце-і вітрозахисними кремами під час тренування. Одягайте сонцезахисні окуляри в сонячний день. Зморшки навколо очей і обвітрений ніс ні в якому разі не стануть приємним доповненням до стрункої фігури. Головне, щоб окуляри щільно сиділи на вашому носику і не з'їжджали з нього під час руху.
Пожалійте свій організм, не поєднуйте заняття бігом і жорсткі дієти. Під час бігу ваш організм витрачає від 500 до 900 кал на годину. Не варто приносити надмірні жертви, жир сам піде, достатньо лише злегка обмежити солодке і борошняне. Прислухайтеся до свого тіла під час пробіжки, в разі небезпеки воно подасть вам сигнал. Якщо відчули слабкість, запаморочення, підступають нудоту, негайно припиняйте тренування. Ідіть додому, лягайте на диван і думайте, що ви зробили не так.
Обов'язково робіть розминку перед тренуванням. Розігрійте м'язи, зв'язки і суглоби декількома нескладними вправами, і вони не підведуть вас під час бігу. Після закінчення тренування теж не варто різко зупинятися. Кілька хвилин пройдіться кроком, відновлюючи дихання. Потім можна зробити вправи на розтяжку.
Постулат, що пити під час пробіжки шкідливо - брехня. За час тренування організм втрачає з потом до двох літрів води. При цьому порушується сольовий баланс в організмі, це може призвести до судом і навіть втрати свідомості. Пити можна воду кімнатної температури кожні 20-30 хвилин. Робіть маленькі глотки, перекочуючи воду в роті. Не захоплюйтеся спортивними шортами з «ефектом сауни». Єдиний ефект від них - це прискорена втрата рідини. Причому наляканий організм не забуде відшкодувати цю втрачу, і навіть зробити запаси там, звідки він їх загубив - на стегнах.
Спілкуйтеся з тими, хто вірить у ваш успіх. Критика і скептичні зауваження здатні вбити самі благі наміри, а слово схвалення допоможе вирости крилам за вашою спиною. Бігайте із задоволенням!
Теги: організм, час, вода, м'яз, взуття, тренування, біг, пробіжка
Гімнастика для вагітних
% Катерина Ісаєва, автор JustLady.
%
%
%
% Помірні заняття спортом під час вагітності зміцнять ваші м'язи, допоможуть легко перенести навантаження на організм на останніх термінах вагітності і в процесі пологів. Крім того, з підтягнутими м'язами і хорошою розтяжкою пологи підуть для вас швидше і менш болісно.
% Статті по темі «Гімнастика для вагітних»
%
% Психологічні тренінги для вагітних
%
% В'язана одяг для вагітних
%
Перш ніж приступати до вправ, проконсультуйтеся з лікарем. Деякі стану в період вагітності не дозволяють переносити навіть мінімальні навантаження (наприклад, кровотеча, загроза переривання вагітності, гестоз).
Починайте заняття поступово, прислухайтеся до свого організму. Виконуйте вправи у вашому темпі і робіть стільки повторів, скільки ви можете, не перевтомлені.
Почніть з дихальної гімнастики. Ляжте на спину на підлогу, зробіть повний очищающий видих, намагаючись спину притискати до підлоги, а живіт тягнути до хребта. Повторюйте кілька разів на день по кілька підходів. Для збагачення крові киснем регулярно робіть також просто глибокі видихи (втягуючи живіт) і вдихи (максимально «надуваючи» живіт).
Багато вагітних страждають від болю в спині, хребті, попереку. Щоб розвантажити спину, виконайте наступну вправу. Візьміть рушник за його кінці і заведіть руки за плечі, зафіксуйте це положення протягом півхвилини. Повторіть вправу кілька разів, і ви відчуєте, біль в області спини і грудей помітно ослабла.
Стійте прямо, ноги трохи розсунуті, стопи розгорнуті в сторони. Повільно опускайтеся навпочіпки, намагаючись не відривати стопи від підлоги. У перший час вам може знадобитися за щось триматися. Утримайтеся на корточках кілька секунд, з часом збільшуючи цей час до хвилини. Ця вправа корисно для зміцнення живота і допомагає маткового зіву швидше розкритися в процесі пологів.
Ляжте на спину і підніміть ноги, підсунувши сідниці до стіни. «Крокуйте» вгору по стіні до повного випрямлення ніг. Розведіть ноги широко в сторони. Ці вправи підвищують витривалість вашого організму, розтягують м'язи і згодом полегшать період пологів.
І під час, і після вагітності корисно робити зміцнюють вправи для м'язів промежини і тазового дна. Стисніть м'язи промежини, затримайте на 30 секунд, розслабтеся. Цю вправу можна робити в будь-якому положенні - стоячи, сидячи або лежачи.
Теги: вагітність, вправа, вагітна, спорт, гімнастика, фізкультура
|