Як вибрати розмір велосипеда

% Алексеич, автор JustLady. % % %
��� ������� ������ ����������
% «Орлятко», «Школяр», «Підліток», нарешті, дорослий дорожній велосипед «Урал». Така вікова та ростовая градація була у радянських велосипедів. Для малюків ще випускалися триколісні з можливістю поставити його з часом на два колеса.
% Статті за темою «Як вибрати розмір велосипеда» %
Як вибрати розмір велосипеда
% Як підібрати велосипед по зростанню %
Як вибрати розмір велосипеда
% Як вибрати велотренажер для дому %
Як вибрати розмір велосипеда
% Як вибрати бігову доріжку для дому %
Як вибрати розмір велосипеда
% Як визначити розмір бюстгальтера %
% Але і велосипеди для дорослих не можуть бути тільки одного розміру, тому що тітки і дядька теж часом дуже відрізняються один від одного ростом. Дорослі ж велосипеди, як нам ще представляється з радянських часів, всі однакові. Це оманливе переконання підкріплюється і сьогодні тим, що у іншого продавця виставляється на продаж партія однотипних велосипедів одного розміру. В силу інертності чи, небажання возитися або простого незнання.%

Однак за правилами будь-яка модель велосипеда випускається обов'язково в декількох ростовках-розмірах. І розмір велосипеда визначається розміром рами. А конкретніше - це відстань від осі обертання педалей до горизонтальної прямої, що проходить через верхній кінець підсідельною труби. Розмір велосипеда ви можете знайти на цій самій трубі, виражений літерними символами або цифрами в дюймах або сантиметрах.

Наприклад, середній розмір велосипеда може бути позначений: або M - Medium, або 18 ", або 45, 7см.

У зв'язку з тим, що геометрія рами у різних моделей і виробників різна, справжні розміри велосипедів однієї маркування можуть відрізнятися. Але ці відмінності незначні.

Зрештою, ви завжди можете провести додаткову налагодження велосипеда під свій зріст і довжину ніг, піднявши або опустивши сідло, відвести його трохи назад або висунувши вперед. Своє найбільш комфортне положення на велосипеді можете також вивести регулюванням керма по висоті і нахилу.

На практиці, якщо ви купуєте велосипед особисто для себе, виконайте наступне. Стати поруч з сподобалася моделлю, перекиньте ногу через раму і озирніться. Між промежиною і рамою у вас повинно залишатися простір в 7-10см, тобто приблизно ширина долоні.

Дотримання цієї умови дозволить вам вільно стояти, не сходячи з велосипеда, і не вдаритися при різкій непередбаченої зупинки.

Теги: розмір, велосипед, геометрія, рама, регулювання

Правильне дихання при заняттях фітнесом

% При правильному поєднанні дихальної гімнастики із вправами на певні групи м'язів «зайве» з проблемних областей людського тіла забирається легше, ніж якщо займатися виключно фізичної муштрою.
% Статті за темою «Правильне дихання при заняттях фітнесом» %
Правильне дихання при заняттях фітнесом
% Правильне дихання при бігу %
Правильне дихання при заняттях фітнесом
% Дихальна йога в теорії %
Правильне дихання при заняттях фітнесом
% Правильне дихання омолоджує %
Правильне дихання при заняттях фітнесом
% Як правильно розрахувати інтенсивність фізичних навантажень %

Якщо управляти органами дихання при виконанні фізичних навантажень правильно, а не бездумно, ефект тренувань істотно зросте. Дихання видається важливою складовою тренувального процесу. І все тому, що система вдихів і видихів пов'язана з серцево-судинною системою, як стовбур дерева з гілками.

При правильному поєднанні дихальної гімнастики із вправами на певні групи м'язів «зайве» з проблемних областей людського тіла забирається легше, ніж якщо займатися виключно фізичної муштрою. Відбувається це тому, що в основі всіх дихальних вправ лежить насичення киснем крові і прискорення обмінних процесів.

Сучасні фітнес-клуби пропонують велику різноманітність уроків і варіантів фізичного навантаження - силові і кардіотренажери, аеробіку, йогу, калланетику та пілатес, заняття у воді. І конкретні методики вимагають свого підходу до дихання.

«Незалежно від виду навантаження, існує загальна вимога - будь-яке фізичне зусилля виконується на видиху, дихання не затримуємо, вдих повинен слідувати за видихом так само ритмічно, як ми виконуємо вправи», - розповідає спортивний лікар Ельга Гущина.

Втім, існують методики, відступаючі від загального правила - йога, пілатес, калланетика. Ефективність в цих практиках сильно залежить від чіткого дотримання певного дихального циклу.

У любителів фітнесу часто виникає питання: а як правильно дихати під час тренування? «Все залежить від виду тренування, - відповідає Ельга Гущина. - Наприклад, при бігу мова йде саме про те ритмічному диханні, про яке вже говорилося вище. Як дихати - через ніс або через рот - в більшості випадків не принципово (це пов'язано з енергетичними процесами, які відбуваються в даний момент в організмі - скорочується чи м'язове волокно при достатньому доступі кисню або вже є його дефіцит) ».

«При виконанні силових фізичних навантажень - необхідно правильне поєднання вправи з фазами циклу" вдих-видих ", - підсумовує спортивний лікар. - При зусиллі необхідно робити видих, а коли ми займаємо вихідне положення - вдих ».

Теги: фітнес, заняття, дихання

Їж, тренуйся, худни!

% Майя риж, автор JustLady. % % %
���, ����������, �����!
% Зайва вага і депресії на цьому грунті - ось, мабуть, найпоширеніша проблема нашого століття. А скільки особистих драм, розставань, образ і сексуальної незадоволеності безпосередньо пов'язані з наявністю непотрібних жирових відкладень! Наше суспільство влаштоване зараз так, що потрібно залишатися у формі. А тому, перефразовуючи назву улюбленого мільйонами жінок за тридцять фільму: «Їж, тренуйся, худни! »
% Статті за темою «Їж, тренуйся, худни! » %
Їж, тренуйся, худни!
% Дієта Ольги Бузової: як худнуть зірки %
Їж, тренуйся, худни!
% Як змусити себе тренуватися %
Їж, тренуйся, худни!
% Як ефективно тренуватися вдома %
Їж, тренуйся, худни!
% Схудни, не встаючи з коня! Чим корисний кінний спорт %

Якщо вам довелося зіткнутися з проблемою зайвої ваги, важливо усвідомити наявність її у вас. Дуже багато істотно полегшили б собі подальше життя, якби під час зрозуміли, що потрібно щось кардинально змінювати у своєму житті для того, щоб загальмувати процес набору зайвих кілограмів і сантиметрів, а потім і розлучитися з ними. Отже, якщо дивлячись на себе, ви розумієте, що ваша фігура вас не влаштовує, перший крок зроблено. Багато відверто товсті жінки люблять себе такими, які вони є і ніякого дискомфорту з цього приводу не відчувають. Якщо це не позерство, а внутрішня самооцінка, то все в порядку. А от якщо це спосіб самозахисту, а всередині свого огрядного тіла людина почуває себе погано і незатишно, тоді це помилковий шлях. Треба чесно сказати собі: «я товста, я неприваблива, у мене можуть виникнути проблеми зі здоров'ям і особистим життям, якщо я не змінюся» і скласти план дій.

Найефективніший метод схуднення - це поєднання фізичних навантажень і дієти. Ніякі чудодійні засоби не замінять цей цілком природний механізм: витрачати калорій треба більше, ніж споживати. Далі потрібно визначити кількість кілограмів, з якими ви вважаєте за необхідне розлучитися. Якщо їх число перевищує десяток, найкраще це робити під наглядом лікаря-дієтолога. І попередньо обов'язково пройти обстеження у тлумачного ендокринолога. Наявність зайвих жирових відкладень може бути прямо пов'язане зі збоєм гормонального фону у зв'язку з яким-небудь захворюванням або прийомом контрацептивів. Тоді поодинці впоратися вам буде важко. Обов'язково знадобитися медична допомога.

Якщо гормональних проблем у вас немає, сміливо записуйтеся у фітнес-центр. Зараз фітнес став доступним і відмовка, що у вас немає на це грошей, не спроможна абсолютно. Можна цілком знайти економний варіант спортивного клубу. Почати можна навіть з виконання вправ вдома (якщо ви, скажімо, молода мама). Зараз є і спеціальні телеканали, і диски, і книги. Головне, на першому етапі, вписати фізичні вправи в ваш спосіб життя, вбудувати їх, перетворити на таку ж потребу, як потреба в їжі або сні. І при цьому не чекати швидких результатів. Спочатку, крім втоми, роздратування і дискомфорту в м'язах ви взагалі нічого відчувати не будете. Це нормально. Важливо пройти цю стадію. Якщо тижнів через два занять у вас посилиться апетит, знайте, ви на правильному шляху.

Тепер саме час змінити свій раціон харчування. Спочатку приберіть калорійну їжу після шостої вечора. Салати - так. Овочеві супи - будь ласка. Риба на пару, фрукти, гречана каша, кисломолочне. Все це дозволено. Навіть вечірні шашлики допускаються (враховуючи розпочатий дачний сезон). Просто робіть їх не зі свинини, а з яловичини або телятини. І потім не пийте чай з тістечками або цукерками. Замініть краще келихом червоного сухого вина або мінеральною водою.

Наступний крок - продовжуючи тренування, змініть ще хоча б одну свою смакову звичку. Зменшіть кількість споживаного цукру і солі. Це важливо. Якщо ваші домочадці не згодні, готуйте собі окремо. Взагалі це нормально - в процесі схуднення мати стіл, що відрізняється від того, що їдять ваші діти і чоловік. Ваші обмеження потрібні саме вам. Тому привчайте себе. Але поступово.

В ідеалі ви повинні прийти до роздільного харчування. Тобто якщо ви їсте макарони, якось не з м'ясом, а заливаєте томатним соусом. Якщо ви вживаєте м'ясо, то на гарнір їсте овочі на пару (це дуже зручно) або просто свіжий овочевий салат. І так далі.

Заняття також треба ускладнювати. Проходити більше кілометрів, збільшувати вагу, кількість підходів, поєднувати різні види навантаження. Обов'язково у вашому спортивному меню повинні бути силові вправи. Саме вони тренують ваші м'язи, які формують м'язовий корсет і в підсумку зроблять ваше тіло красивим, сильним і підтягнутим. Якщо у вас є можливість, найміть професійного тренера. Індивідуальні заняття - це найшвидший і надійний спосіб удосконалити свій зовнішній вигляд. Професіонал складе для вас індивідуальний комплекс вправ з урахуванням вашого росту, ваги, анамнезу, і способу життя. Ви зможете тренуватися за зручним графіком. А почуття відповідальності, перед учителем утримає зайвий раз вашу руку, коли вона потягнеться до шматка торта, і підніме вас з дивана, коли захочеться пропустити тренування.

Найголовніше - побажайте стати красивою і здоровою. І результат буде обов'язково.

Теги: вага, тренування, схуднення, боротьба