Як боротися з пікапером

% Freya, автор JustLady. % % %
��� �������� � ���������
% Курси і сайти, присвячені пікапу, досить популярні серед хлопців (тепер набирає силу і жіночий пікап). Вони навчають швидкому та ефективному зваблення. Дівчатам же, щодо яких застосовуються ці техніки, маніпуляції бувають неприємні. Однак цілком можна не попастися на вудку пікапера.
% Статті за темою «Як боротися з пікапером» %
Як боротися з пікапером
% Пікапер: як не попастися на його вудку? %
Як боротися з пікапером
% Обережно: пікапери! %
Як боротися з пікапером
% Пікапери. Як вони спокушають дівчат? %
Як боротися з пікапером
% Як не стати жертвою пікапера %
% Недосвідчених пікаперів легко розпізнати. Часто вони знайомляться на вулицях і в клубах (хоча це необов'язково), а дівчина, хоч трохи знайома з цим напрямком, здатна зрозуміти, якщо до неї застосовуються психологічні маніпулятивні техніки. Хороших акторів, здатних непомітно і професійно застосовувати техніки пікапа, серед чоловічої статі не так багато. Їх видають шаблонні фрази, прийоми і неприродні інтонації.%

Якщо вам цікаво, що з себе представляє це явище, просто зайдіть на будь-який сайт чоловічого пікапа або прочитайте одну з книг по темі. Це дозволить вам зрозуміти, які цілі і методи практикуючих. Швидше за все, після цього вам буде неважко розпізнати пікапера в новому знайомому.

Варто відзначити, що не потрібно побоюватися всіх таких хлопців. Частина з них - свого роду спортсмени, які прагнуть спокусити якомога більше дівчат і відзначити їх у своєму списку перемог. Вони можуть говорити що завгодно, але до цього не варто ставитися серйозно. Навряд чи має сенс спілкуватися з ними, тому зазвичай ними рухає почуття невпевненості в собі і прагнення його компенсувати.

Інша частина пікаперів - звичайні хлопці, які вирішили навчитися навичкам знайомства і спілкування з дівчатами, тому раніше у них це не дуже успішно виходило. З ними цілком можна нормально спілкуватися, але, звичайно, не варто дозволяти маніпулювати собою.

Хороший спосіб протистояти пікаперам - використовувати їх же метод, тобто освоїти жіночий пікап. Це означає навчитися ефективно спілкуватися з протилежною статтю, розбиратися в чоловічій психології. Завдяки цьому можна отримувати радість від спілкування і від відносин, допомагати подіям розвиватися так, як цього хочеться вам, бути господинею своїх емоцій, м'яко управляти ситуацією.

Частина прийомів в жіночому і чоловічому пікапі схожі, а частина різняться. Вивчити ці методи - не означає зловживати і маніпулювати, швидше це має на увазі грамотне спілкування з знання чоловічої та жіночої психології. Тоді як її незнання може призводити до нерозуміння і зайвою образам.

Теги: чоловік, хлопець, маніпулятор

Як бути відкритою до чоловіків

% Psi coma, автор JustLady. % % %
��� ���� �������� � ��������
% Серйозні стосунки не можуть будуватися без взаємної довіри. В іншому випадку щастя буде не повним - почнуться сумніви у вірності, перевірки та докори сумління, якщо партнер в підсумку виявиться «чистий». Щоб всього цього не сталося, дівчині варто заздалегідь подумати над своєю поведінкою - воно має бути максимально відкритим по відношенню до близької людини (тим більше що говорити тільки на сторонні теми у вас навряд чи вийде).
% Статті за темою «Як бути відкритою до чоловіків» %
Як бути відкритою до чоловіків
% Правила спокушання будь-якого чоловіка %
Як бути відкритою до чоловіків
% Як привернути до себе вподобаного чоловіка %
Як бути відкритою до чоловіків
% Як навчитися довіряти чоловікам %
Як бути відкритою до чоловіків
% Як стати стервом для свого чоловіка %
% Не соромтеся говорити про себе. Правда, робити це треба дозовано - вивалювати на чоловіка детальну інформацію за останні двадцять років свого життя не варто. Вибирайте найяскравіші моменти, бажано, близькі і йому.%

Розповідати тільки кумедні випадки мало. Вашій близькій людині напевно буде цікаво дізнатися про вашу сім'ю, друзів, захоплення і т.д. Тут інформацію «на експорт» слід підбирати максимально ретельно. Прибріхувати факти не варто - обман рано чи пізно розкривається, і тоді довіра до вас може бути втрачено назавжди.

На нашу поведінки (міміці, жестах) можна теж багато чого прочитати. Якщо якийсь епізод з вашим справжнім партнером змусив вас задуматися про своє минуле життя, не варто йти в себе при ньому. Фрази на кшталт «проїхали», «забудь», «потім поговоримо», «все нормально, тобі здалося» викличуть у чоловіка лише роздратування. Тому, якщо ви не вмієте стримувати емоції, не сидите «нахохлившись» у своєму куточку. Набагато краще, якщо ви поділитеся своїми думками.

Якщо вам є що приховувати в особистому мобільнику або на сторінці в соціальній мережі, не варто заглядати туди в присутності близької людини навіть крадькома. Про яку відкритості в цьому випадку може йти мова? Ваш партнер може напридумувати собі такого, що вам і не снилося, а все через якийсь нісенітниці, яку ви чомусь вважаєте важливою і особистою.

Не варто приховувати і імена тих, хто дзвонить вам у присутності вашого хлопця. Якщо ви коротко розкажете, хто є хто, проблем з подальшим телефонним спілкуванням не виникне.

Ще один спосіб, як стати ближче до чоловіка, - не приховувати свої почуття. Не соромтеся говорити йому про те, що вважаєте важливим, будь то розпродаж у вашому улюбленому магазині, захоплення з приводу його подарунка або щиру думку про ваших спільних знайомих. Спілкуючись на конкретні, близькі партнеру теми, ви розкриваєте свій внутрішній світ. І вже залежно від того, наскільки він привабливий, чоловік зробить свій висновок, чи підходите ви один одному чи ні.

Теги: чоловік, ставлення, жінка, партнер, відкритість, близькість

Як підштовхнути хлопця до відносин

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ����������� ����� � ����������
% Часто у великих компаніях різностатевих друзів виникають симпатії і складаються пари. Але зробити перший крок від дружби до романтичних відносин не завжди просто. Ви можете довго обдумувати свої слова і дії, щоб з їх допомогою показати хлопцю, що він подобається вам, а молода людина не зрозуміє натяків. До кожної людини потрібен індивідуальний підхід, одному досить вашого погляду, а іншому потрібно ґрунтовне пояснення.
% Статті за темою «Як підштовхнути хлопця до відносин» %
Як підштовхнути хлопця до відносин
% Як підштовхнути хлопця до відносин %
Як підштовхнути хлопця до відносин
% Як розвести хлопця на секс: підштовхни чоловіка до дії %
Як підштовхнути хлопця до відносин
% Як підштовхнути чоловіка до весілля %
Як підштовхнути хлопця до відносин
% Як підштовхнути чоловіка до першого кроку %
% Щоб перейти від приятельських відносин до романтичних, потрібна взаємна симпатія. Добре, що у вас вже є точка дотику і якась спільність інтересів, якщо ви з хлопцем опинилися в одній компанії. Вам потрібно бути ближче до нього, щоб відчути, як він реагує на вашу присутність. Якщо він дружньо плескає вас по плечу і довірливо розповідає про свої інтрижки, натякати молодій людині на свої почуття безглуздо.%

Але, якщо ви помічаєте, що він теж тягнеться до вас і йому приємно ваша присутність, потрібно діяти далі. На вечірках або просто, коли ви опиняєтеся в одному приміщенні, сідайте поруч з предметом симпатії. Торкайтеся іноді його руки, плеча або стегна. Шепочіть що-небудь йому на вушко. Чоловік буде реагувати на ваші дотики, запах і слова.

Перестаньте бути «пацанятком» і «своїм хлопцем». Одягайте жіночний одяг, щоб вас ні в якому разі не можна було прийняти за безстатеве істота. Якщо ви йдете в похід, вибирайте еластичні відкриті маєчки та джинсові шорти в обтяжку, щоб ваші форми були у симпатичного вам хлопця перед очима. Не бійтеся показати свою слабкість і попросити його допомоги. «Забудьте» теплий одяг і притисніть до нього змерзлим тілом, молодий чоловік укутає вас своїм светром і буде гріти холодні долоньки.

Спілкуючись на роботі, звертайтеся до нього зі складними питаннями, просіть пояснити незрозумілі вам речі. Чоловік любить опікувати жінку, йому приємно відчувати свою силу і розум, необхідність і мужність. Навряд чи ваші стосунки зможуть залишатися тільки дружніми після всіх цих дій!

Звичайно, є особливо непробивні екземпляри, яких нічого не чіпає. Обережно і акуратно поговоріть з ним і з'ясуйте, які дівчата йому подобаються. Спробуйте стати його ідеалом. Але тільки в тому випадку, якщо вам не доведеться товстіти на 20 кг або стригтися під Шиннед О'Конор. Можливо, хлопець просто боїться отримати відмову і не вірить своєму щастю.

Попросіть у такому разі проводити вас додому, запросіть на чашку кави. Візьміть його руки в свої теплі долоньки і зізнайтеся в ніжних почуттях. Якщо симпатія взаємна, ваші відносини набудуть нового забарвлення. Якщо ж виявиться, що він не може відповісти вам тим же, не турбуйтеся сильно - зате ви не маєте тепер ілюзій.

Теги: хлопець, ставлення, почуття, дружба