Як знайти щастя і любов

% Андрей Ремезов, автор JustLady. % % %
��� ����� ������� � ������
% Кожен день тисячі людей одружуються. Але чи багато хто з них виявляються по-справжньому щасливі? Згідно зі статистикою, близько половини шлюбів закінчується розлученням. Як знайти свою другу половинку, як не помилитися у виборі судженого або судженої?
% Статті за темою «Як знайти щастя і любов» %
Як знайти щастя і любов
% Як знайти своє щастя %
Як знайти щастя і любов
% Трохи про жіноче щастя %
Як знайти щастя і любов
% Нерозділене кохання - трагедія чи щастя? %
Як знайти щастя і любов
% Як знайти себе в особистому житті %
% Як не банально це звучить, але основою довгого і щасливого спільного життя є любов. І хоча чи не всі пари одружуються саме по любові, дуже часто люди обманюються, приймаючи за любов сильне захоплення. Але захопленню властиво проходити, і одного разу людина розуміє, що не відчуває більше тяги до своєї другої половинки. Як наслідок цього, виникають конфлікти в сім'ї і романи на стороні, що з високою ймовірністю закінчується розлученням.%

За що люди люблять один одного? Тут неправильна сама постановка питання. Не можна полюбити за щось - за красиву зовнішність, приємний характер, круглий рахунок у банку ... Любов - це щось інше. Спорідненість душ, злиття двох половинок на рівні енергетики. Люблю нема за що-то, а просто - люблю. Коли є любов, все інше - зовнішність, характер, звички - сприймається зовсім в іншому світлі. Одним з головних критеріїв любові виявляється здатність прощати - ми готові пробачити коханій людині якщо і не все, то дуже багато чого.

Як знайти кохану людину? Це дійсно дуже складно. Дуже хороший шлях існує для віруючої людини - попросити допомогти у його пошуках Бога, Богородицю. Даний спосіб допоміг дуже багатьом, але для того, щоб він дав результат, необхідно щиро вірити.

Не женіться за яскравою зовнішністю свого обранця чи обраниці, дуже часто вона виявляється оманливою. Як справедливо зауважив один мудрець, красиві люди зазвичай бувають дуже нещасними. Чому? По-перше, часто через занадто роздутого зарозумілості. По-друге, їм дуже важко знайти любов, тому що люди зазвичай захоплюються їх зовнішністю, а не душею. Але зовнішність, якою б чудовою вона не була, приїдається і людина стає нецікавий. Неможливо знайти щастя без любові, тому шукати треба саме споріднену душу.

У пошуках близької вам душі допоможе схожість захоплень. Ви можете піти шукати свою другу половинку в стриптиз-клуб або в бібліотеку - залежно від того, що вам ближче. І результати будуть відповідними. Тут немає протиставлення - ось це «погано», а це - «добре». Просто буде дуже важко знайти близьку по духу людину в місцях, вам не властивих.

Чи має в пошуках щастя і любові якесь значення добробут? Ні. Але його наявність, як і відсутність, може підказати, чи є любов любов'ю або ж мова все-таки йде про захоплення. Так, в останні роки все більш модним стало укладення шлюбних контрактів. Але чи може любов укладати контракти? Якщо ви думаєте про них, значить, любов все-таки пройшла повз вас. І навпаки, якщо людина, яку ви любите, заводить мову про шлюбний контракт, то варто засумніватися в істинності яких зазнає почуттів. Ситуація з відсутністю добробуту набагато простіше - якщо люди, вступаючи у шлюб, не мають особливого багатства, то їх тяга один до одного напевно не заснована на бажанні збагачення. Не випадково деякі багаті люди під час пошуків другої половинки намагаються не афішувати свій достаток. Адже полюбити повинні саме людини, а не його гроші.

Якщо є любов, все інше обов'язково додасться. Неможливо знайти щастя з нелюбом людиною, тому люди, що вступають в шлюб не з любові, а виходячи з якихось інших міркувань, роблять дуже велику помилку. Гроші, престиж, красиве життя дуже швидко приїдаються, і що залишається? Смуток, сльози. Порожнеча. Усвідомлення того, що щастя і любов обійшли тебе стороною. Але чому вони не зустрілися на твоєму шляху? Тільки тому, що тобою, свого часу, були обраний зовсім інший шлях ...

Теги: людина, половинка, любов, щастя

Коли чоловік скутий в сексі

% Олена Самойлова, автор JustLady. % % %
����� ������� ������ � �����
% Так вже склалася, що провідна роль в сексуальних відносинах відводиться чоловікові. Найчастіше саме представник сильної статі проявляє велику активність, володіє більшою впевненістю і, як результат, веде даму за собою. Однак бувають і випадки, коли чоловік скутий в ліжку.%
% Статті за темою «Коли чоловік скутий в сексі» %
Коли чоловік скутий в сексі
% Що ж чоловіки не люблять у сексі? %
Коли чоловік скутий в сексі
% 7 помилок, що вбивають перший секс з новим партнером %
Коли чоловік скутий в сексі
% Розбуди в собі тигрицю: як стати розкутою в сексі %
Коли чоловік скутий в сексі
% Як поводитися з хлопцем на побаченні %

Причини того, що чоловік невпевнено відчуває себе в спальні, можуть бути різні. Наприклад, це може бути наслідком пережитої психологічної травми, невдалого першого сексуального досвіду, насмішок з боку партнерки. Іноді зайва скутість говорить про те, що чоловікові дорога жінка, вона здається йому не такий як усі, і він не знає, як себе вести.

У будь-якому разі, не дізнавшись, що стримує запал коханого і не дає розігратися його фантазії, жінка не зможе зробити з нього приголомшливого коханця. Дама повинна придивитися до свого коханого, зрозуміти, в чому полягає його проблема. Зрештою відносини між чоловіком і жінкою залежать від них обох.

Щоб партнер відчував себе комфортно і поводився розкуто, потрібно, щоб він довіряв своїй обраниці. Їй слід бути уважною з ним, показувати, що він подобається їй, що їй не потрібен ніхто інший, в тому числі і в ліжку. Ні в якому разі їй не можна говорити про своїх колишніх коханців, причому, ні підкреслюючи їх недоліки, ні згадуючи про їх достоїнства. Якщо дама скаже, що якийсь її партнер був не дуже хороший, то чоловік подумає, що вона порівнює його з ним, якщо - що він був чудовий, вирішить, що сумує за минулим.

Бувають випадки, коли скутість в сексі не проходить довгий час, незважаючи на те, що чоловік і жінка встигли зблизитися один з одним. У таких ситуаціях допоможе відверта розмова. Чесний, щирий, він здатний творити справжні чудеса. Головне - не тиснути на партнера, не звинувачувати його і не переходити на жартівливий тон. Говорити слід спокійно, розмірковуючи серйозно, інакше толку не буде.

Останній шанс для жінок, зневірених побудувати особисте щастя зі своїм коханим, - похід до психолога. Поговоривши з фахівцем, чоловік легше впорається зі своєю проблемою. Адже скутість в ліжку - не катастрофа: все можна виправити, і невпевнений коханець може перетворитися в неповторного спокусника.

Теги: чоловік, відношення, секс, жінка, щастя, постіль, скутість

Жіночі вчинки, які завжди ставлять чоловіків у глухий кут

% Suzanna, автор JustLady. % % %
������� ��������, ������� ������ ������ ������ � �����
% Про те, що чоловіки і жінки дуже різні, ніби істоти з різних планет, написано дуже багато. Незважаючи на цю обставину, двом статям вдається домовлятися і жити разом. Однак існують такі жіночі вчинки, які завжди ставлять чоловіків у глухий кут.
% Статті за темою «Жіночі вчинки, які завжди ставлять чоловіків у глухий кут» %
Жіночі вчинки, які завжди ставлять чоловіків у глухий кут
% Брудні вчинки чистоплюїв %
Жіночі вчинки, які завжди ставлять чоловіків у глухий кут
% Що таке жіноча логіка з точки зору чоловіка %
Жіночі вчинки, які завжди ставлять чоловіків у глухий кут
% Криза середнього віку у чоловіків %
Жіночі вчинки, які завжди ставлять чоловіків у глухий кут
% Якщо чоловік постійно просить у тебе грошей %

Рідкісний чоловік витримає, коли жінка плаче. Нехай сльози складаються з води і солі, але склад цей вельми сильнодіючий. Як правило, чоловік не знає і не розуміє, що йому робити в даній ситуації, в той час як пульс частішає і долоньки пітніють.

Чоловік розгублено дивиться на заплакану жінку, йому починає здаватися, що він у чомусь винен і повинен неодмінно втішити даму. Сильна стать не може визначити причини розладу, яких безліч: образа, надлишок почуттів, емоційність, жалість, самотність, невдача.

Залежно від реакції на жіночі сльози психологи виділяють три типи чоловіків: тирани, романтики і сором'язливі. Перший вид, швидше за все, буде свірепеть і виходити з себе, показуючи цим свою слабкість. Чоловіки другого типу будуть втішати свою милу, обсипаючи її пелюстками троянд і обіцяючи подарунки. Сором'язливі будуть мовчки страждати, вважаючи себе винними в тому, що відбувається.

Складно зрозуміти чоловікам і питання від коханої жінки «Тобі не здається, що я погладшала? ». Та й що відповісти в цьому випадку, особливо якщо це так і є? Ситуація провокаційна, вона може накликати на жінку образу і викликати сльози.

Не розуміють чоловіки і те, як може дівчина так довго збиратися перед виходом куди-небудь? Деяким жінкам на це потрібно кілька годин. Прособіравшісь якийсь час, дівчина починає крутитися перед дзеркалом, а потім в істериці падає на ліжко і ридає. Не понять чоловікам, що якщо надіти нічого, то краще зовсім нікуди не йти.

Ставить у глухий кут і така ситуація, коли жінка мовчить, не реагує на чоловіка і не відповідає на запитання. Вона може і заплакати при цьому. Жінки в дану хвилину стримуються, щоб не наговорити зайвого і не зруйнувати відносини, не розуміючи тим самим, що «мовчанка» віддаляє їх від партнера, особливо якщо чоловік приймає повторну гру і діє так само.

Слабкій статі здається, що коханий повинен і так здогадатися, що він таке накоїв і чому дама засмучена. Але, на жаль, чоловіки не телепати. Тому спілкуватися доведеться. І якщо ваша дама поводиться таким чином, то постарайтеся взяти неприступну фортецю спілкуванням і з'ясувати, що ж сталося. Як варіант, можна просто обійняти кохану, без натяків на секс, погладити і заспокоїти.

Чоловікам у всіх описаних ситуаціях необхідно розуміти, що така поведінка може мати причини, адже жінка - істота емоційна. Дівчатам добре б усвідомити свої справжні мотиви і роз'яснити свої вчинки, якщо не партнеру, то хоча б собі самій.

Теги: чоловік, ставлення, спілкування, жінка, складність, ситуація, вчинок, тупик