10 фраз, яких боїться чоловік

% Поліна Кириченко, автор JustLady. % % %
10 ����, ������� ������ �������
% Героїня фільму «Як позбутися хлопця за 10 днів» продемонструвала глядачам, які вчинки бентежать і навіть відштовхують чоловіків. Але навіть простою фразою можна змусити чоловіка нервувати, а в деяких випадках і задуматися, чи потрібні йому стосунки з цією жінкою.
% Статті за темою «10 фраз, яких боїться чоловік» %
10 фраз, яких боїться чоловік
% 10 речей, яких бояться всі чоловіки на світі %
10 фраз, яких боїться чоловік
% Якщо чоловік не дарує подарунки @. @ %
10 фраз, яких боїться чоловік
% Очки, через які жінки дивляться на чоловіка своєї мрії %
10 фраз, яких боїться чоловік
% Психологія: одружений чоловік і коханка %
% Найчастіше, перебуваючи під впливом яскравих емоцій або в запалі сварки, жінки вимовляють фрази, які чоловіків валять в шоковий стан. І мова може йти навіть не про грубість або нехтуванні, а про простих словах, які лягають на тонку душевну організацію представника сильної половини людства і виробляють вкрай небажаний ефект.%

«Ти нічого в мені не помічаєш? ». Давно відомий факт - чоловіки сприймають жінок, як образ, а не окремо вихоплені деталі. Тому він скоріше відзначить, що його супутниця сексуально виглядає, ніж факт раптово з'явився засмаги.

«Давай залишимося друзями». Якщо ви вирішили розлучитися з обопільної бажанням, то ця фраза взагалі не повинна виникнути, оскільки відносини планомірно перетечуть в стан «друзі» або «приятелі». Однак якщо жінка стала ініціатором розриву, ця пропозиція здатне навіть образити його.

«Я вагітна». Навіть чоловіка, який щиро бажає мати дитину, ця новина повалить в ступор і замішання. Через деякий час він, звичайно, зрадіє, але в перший момент для нього це буде означати те, що колишня життя закінчилося і почалася інша, де він тепер батько. А вже чоловіка, який не планує найближчим часом дітей, ця фраза шокує.

«Ти мене не розумієш». Навряд чи чоловік після цієї фрази стане розпитувати, що саме він не зміг зрозуміти у внутрішньому стані або думках своєї супутниці. Швидше за все, він прийде до висновку, що це його не розуміють, хоча він робить все можливе, щоб його кохана була щаслива, а вона ще й вередує.

«Ти робиш це краще Колі / Васі / Петі». Не краще і не гірше, а не схоже ні на кого іншого. Більш того, чоловік переконаний, те, що робить він, не йде ні в які порівняння з тим, що робить хтось інший, тому що він робить це унікально.

«Про що ти зараз думаєш? ». Як мінімум, чоловік відповідь на це питання не дасть. Як максимум, він почне нервувати і гніватися. Адже за його мисленню, якщо не говорить, значить, не вважає за потрібне, а якщо запитують, то або не відчувають його, або намагаються влізти в його особистий простір.

«Нам треба серйозно поговорити». Після цих слів можуть послідувати будь-які з перерахованих і навіть не перерахованих фраз, які для чоловіка будуть одна страшніша за іншу.

«Коли ти познайомив мене зі своїми батьками? ». Фраза так само страшна, як і «Я хочу познайомити тебе зі своїми батьками», адже, судячи з нею, ваші відносини настільки серйозні, що скоро піде питання «Коли ми одружимося? ». Чоловіки завжди з великим небажанням вирішуються на ці зустрічі та знайомства.

«Коли ми одружимося? ». Мабуть, сама вірна фраза, щоб змусити нервувати і сердитися. У чоловіка своє власне бачення розвитку відносин і кількості часу, який необхідно для того, щоб зв'язати вас узами законного шлюбу.

«Ти мене любиш? ». Навіть люблячий чоловік не завжди має бажання відповідати на це питання. Він абсолютно впевнений в тому, що жінка, з якою він пов'язаний будь-якими романтичними відносинами, повинна серцем відчувати його почуття, а не просити підтвердження у вигляді слів.

Однак чоловіка, який щиро і глибоко любить жінку, подібні фрази не здатні відштовхнути. Він неодмінно постарається піти на компроміс, а, можливо, навіть постарається запобігти можливості появи в розумі своєї коханої багатьох аналогічних питань і умовиводів.

Теги: чоловік, фраза

Як поліпшити відносини з коханою людиною

��� �������� ��������� � ������� ���������
% У житті трапляється всяке. Ще зовсім недавно між хлопцем і дівчиною була міцна любов і повне взаєморозуміння, а потім через чогось почалися непорозуміння, сварки. Партнери все частіше ображаються один на одного, висловлюють претензії, навіть закиди: «Ти мене не любиш! »Це вірний знак того, що необхідно терміново вжити заходів для поліпшення відносин, інакше справа може закінчитися розривом.
% Статті за темою «Як поліпшити відносини з коханою людиною» %
Як поліпшити відносини з коханою людиною
% Як поліпшити відносини з хлопцем %
Як поліпшити відносини з коханою людиною
% Як зберегти стосунки в сім'ї %
Як поліпшити відносини з коханою людиною
% Як поліпшити сімейні відносини %
Як поліпшити відносини з коханою людиною
% Як поліпшити відносини в родині %
% Насамперед треба спокійно і розважливо переговорити, порозумітися. Ініціативу може взяти на себе як хлопець, так і дівчина. Завірте партнера, що ви дуже засмучені вашими незлагодами і хочете зрозуміти в чому справа, щоб виправити ситуацію, що створилася. Попросіть його пояснити, що саме його не влаштовує, бентежить у ваших стосунках. Ведіть розмову тактовно, ввічливо. Головне, щоб людина не відчував себе обвинуваченим, від якого вимагають пояснень і каяття, адже тоді ваша розмова напевно закінчиться ще сильнішою сваркою.%

Слід утримуватися від категоричного, безапеляційного тону, від єхидних зауважень і докорів. Тим більше не відкидати «з порога» критику, яку ви зможете почути на свою адресу. Краще постарайтеся задуматися: а чим вона викликана? Може, ви дійсно вели себе не найкращим чином?

Постарайтеся ставитися суворіше до себе і поблажливіше до коханого. Не намагайтеся переробляти його, ламати характер. Якщо ви любите людину, то повинні приймати його таким, який він є. Зрозуміло, у всіх людей є недоліки, і деякі звички, особливості поведінки партнера дійсно можуть напружувати. Але не можна їх висміювати, а вже тим більше, вимагати відмови від них у різкій, ультимативній формі. Завжди можна домовитися, знайти якийсь взаємоприйнятний компроміс, якщо вести себе розумно і тактовно. Не нав'язуйте своїх смаків, поглядів, навіть якщо вони здаються вам найбільш правильними. Адже, як говорить народна мудрість «На смак і на колір товариша немає».

Частіше нагадуйте собі, що саме цієї людини ви полюбили, прийшовши до висновку, що він найкращий. Так, колишньої запалу вже немає. Ваші відносини, що цілком природно, стали більш стриманими. Але невже ті самі якості, за які ви колись полюбили партнера, безслідно зникли? При бажанні ви знову роздивіться їх без праці.

Не скупіться на добрі слова, на знаки уваги. Хваліть партнера (адже напевно ж знайдеться за що). Постарайтеся, щоб від вас виходила тепла, доброзичлива аура. І результати не змусять себе чекати - ваші відносини покращаться.

Теги: людина, ставлення, іскра

Як зберегти інтерес чоловіка до себе

% Lyubsy, автор JustLady. % % %
��� ��������� ������� ������� � ����
% Звернути на себе увагу чоловіка одномоментно набагато простіше, ніж підтримувати його інтерес до вашої персони протягом тривалого часу. У чому ж полягає секрет успіху тих жінок, поряд з якими ось уже багато років перебувають люблячі їх представники сильної статі?
% Статті за темою «Як зберегти інтерес чоловіка до себе» %
Як зберегти інтерес чоловіка до себе
% 8 порад, як зберегти його інтерес до вас %
Як зберегти інтерес чоловіка до себе
% Як підтримувати інтерес чоловіка %
Як зберегти інтерес чоловіка до себе
% Як змусити чоловіка тебе цінувати %
Як зберегти інтерес чоловіка до себе
% Залишатися завжди улюбленої %
% Скільки б років не виповнилося вашому чоловікові, пам'ятайте, що в душі він завжди буде залишатися пустотливим дитиною, що прагнуть до захоплюючим пригодам. Ось чому мають рацію ті жінки, які не дають своєму хлопцеві занудьгувати в стосунках. Для цього ви повинні підходити до свого союзу творчо і з розумом.%

Найважливіше, не переставайте приємно дивувати свого коханого в потоці сірих буднів. Організовуйте для нього різні сюрпризи, які не дозволять йому пересититися повсякденністю. Але ні в якому разі не ставайте для нього прочитаною книгою. Пам'ятайте, що справжня жінка завжди повинні бути загадковою і непередбачуваною, а також злегка авантюрною. Природно, привносити новизну у ваші стосунки слід таким чином, щоб не зачіпали основні його життєві цінності та пріоритети, і не підривалася його віра в стабільність вашого спільного майбутнього. В іншому ж вам надано величезне поле для творчої діяльності.

Щоб зберегти чоловічий інтерес до себе, регулярно міняйте імідж. Експериментуйте з новими зачісками, намагайтеся одягатися в різних стилях, час від часу робіть новий макіяж. Освоюйте нові хобі. День у день ваша кохана людина повинен знайомитися з незвіданими гранями вашого характеру. Тільки так можна регулярно вражати його уяву і змушувати його закохуватися в вас знову і знову.

Не забувайте вносити різноманітність і у ваше сексуальне життя. Якщо виконання подружнього обов'язку регулярно почне виникати з однотипного сценарієм, не виключено, що ваш чоловік незабаром опиниться в чужому ліжку. Одним словом, намагайтеся робити все можливе для того, щоб кожен ваш спільно проведений день не був повною копією попереднього. Але не забувайте про існування розумної гармонії, уникайте крайнощів у поведінці. Далеко не кожен чоловік здатний насолоджуватися життям на вулкані.

Теги: чоловік, себ, любов, увагу, інтерес