Як привернути до себе вподобаного чоловіка

% North_point, автор JustLady. % % %
��� �������� � ���� �������������� �������
% За словами Алана Піза, ініціаторами початку стосунків у більшості випадків стають жінки. Причому роблять вони це так віртуозно, що хлопець залишається в повній впевненості, що саме він завоював жінку. Підштовхнути чоловіка до «першого» кроці можна різними способами.
% Статті за темою «Як привернути до себе вподобаного чоловіка» %
Як привернути до себе вподобаного чоловіка
% Як утримати біля себе вподобаного чоловіка %
Як привернути до себе вподобаного чоловіка
% Як залучити й утримати чоловіка %
Як привернути до себе вподобаного чоловіка
% Як жінці сподобатися чоловікові %
Як привернути до себе вподобаного чоловіка
% Як привернути увагу молодих людей %
% Навіть якщо жінка не знає нічого про таке поняття, як мова жестів, вона інтуїтивно використовується ним, коли хоче сподобатися чоловікові. Прийомів в жіночому арсеналі безліч. Це і «випадкові» дотики до свого тіла, і гра з локонами, і чуттєво прочинені губи, і демонстрація шиї.%

Нерідко жінка ловить погляд вподобаного хлопця і утримує зоровий контакт кілька секунд, а потім відвертається. Ну і, звичайно ж, незрівнянне «зброя» у справі завоювання чоловічих сердець - усмішка. Нестримно реготати з будь-якого приводу не варто, а ось відкрита, природна посмішка примножує красу жіночого обличчя і дає зрозуміти обраному чоловікові, що він небайдужий.

Якщо ви хочете зацікавити хлопця, особливу увагу варто приділити своєму зовнішньому вигляду. Щоб подобатися чоловікам, зовсім не обов'язково бути писаною красунею. Жіночність, доглянутість, впевненість у власній привабливості перетворять навіть вельми середню зовнішність. Одяг повинен без вульгарності підкреслювати красу тіла, а макіяж, манікюр і зачіска бути бездоганними і природними.

Запах парфумів буде доречний перед зустріччю з цікавлять вас чоловіком, але не переборщіть. Нехай феромони, які чоловіки відчувають на підсвідомому рівні, роблять свою справу. Але зацікавити чоловіка потрібно ще й на свідомому рівні! А для цього слід проявляти увагу до нього. Якщо є джерела, дізнайтеся, чим живе хлопець, який коло його інтересів, з ким він спілкується. Це допоможе знайти точки дотику.

Але навіть якщо ви нічого не знаєте про вподобаному чоловікові, про все можна дізнатися у нього самого. Запитуйте про його роботу, захоплення, улюблені речі. Називайте чоловіка на ім'я, уважно вислухайте його відповіді, не тривожтеся дивитися йому прямо в очі. Навіть якщо людина не егоїст по натурі, йому буде приємно почути кілька компліментів на свою адресу - будь то похвала у виборі краватки або захоплення його мотоциклом. А легке, як би непомітне дотик до співрозмовника, створить між вами більш тісний контакт.

На боці закоханої жінки те, що її тіло саме посилає невербальні контакти, «флюїди привабливості», непомітні оточуючим. Навіть наймудріші тактики стають тут зайвими. Головне слідувати велінням серця, що не комплектувати і вести себе природно. І тоді чоловік обов'язково відчує «особливі» погляди і посмішки, спрямовані в його бік.

Теги: чоловік, хлопець, себ

Якщо хлопець - альфонс

% Катя Чернічіна, автор JustLady. % % %
���� ������ - �������
% Дивно, але чоловіки, які прагнуть їсти, пити і розважатися за рахунок своєї прекрасної половини - не рідкість. Відносини з подібним любителем «халяви» боляче б'ють по самооцінці, змушуючи жінку сумніватися в щирості почуттів інших чоловіків. Якщо у вас є сумніви в порядності свого обранця, то варто уважніше придивитися до його поведінки.
% Статті за темою «Якщо хлопець - альфонс» %
Якщо хлопець - альфонс
% Як дізнатися альфонса %
Якщо хлопець - альфонс
% Мій чоловік - альфонс %
Якщо хлопець - альфонс
% Обережно: альфонс! %
Якщо хлопець - альфонс
% Закохалася в альфонса %
% Альфонсів приваблюють не тільки забезпечені дами, що знаходяться в пошуку гарного й молодого коханця, але й жінки з цілком середнім достатком. Адже вимог у останніх менше, зате в надії на особисте щастя дівчата часто готові в буквальному сенсі зняти останню сорочку. Очі відкриваються лише після того, як колишній коханець зникає в невідомому напрямку, отримавши все, що йому було потрібно. Щоб не попастися на вудку альфонса, варто знати про прийоми, які вони використовують.%

Кохання з першого погляду. Мріяли про принца на білому коні? Він перед вами. Лагідний, ніжний, по-щенячі відданий. І нічого, що знайомство відбулося два дні тому - він вже готовий носити вас на руках. Сніданки в ліжко, вечері при свічках, любовні листи - альфонс використовує весь запас романтичних трюків, підглянутих в голлівудських кінофільмах. Якщо чоловік надто намагається показати себе з кращого боку, то це серйозний привід задуматися над тим, що ховається під маскою ідеального героя.

«Все до твоїх ніг! ». Його обіцянкам немає кінця і краю: ви вже бачите себе майбутньою власницею шуби, шикарних сережок з діамантами, спортивної машини і купи інших приємних речей. Тільки от далі слів справа не йде. Більш того, милий стає дуже скупий на подарунки. Якщо на початку відносин він іноді дарував квіти, то тепер лише годує вас «сніданками». Зазвичай цукерково-букетний період закінчується в той момент, коли продажний Дон Жуан переконується, що жінка «на гачку». Тобто закохана по вуха.

Щодо подальшого поводження альфонсів можна розділити на дві умовні категорії: побутові та кримінальні.

До першого типу відносяться чоловіки, які, в принципі, налаштовані на довгі стосунки, але занадто ліниві або безтурботні, щоб забезпечувати себе, не кажучи вже про другу половину. Побачивши, що жінка буквально тане в його обіймах, побутової альфонс розслабляється. Починаються проблеми з роботою. Причини можуть бути різними: не цінує начальство, не зійшовся з колективом, не влаштовує зарплата. Тільки от пошуки підходящої вакансії можуть зайняти місяці, а то й роки. При цьому «принц» не соромиться брати гроші у своєї обраниці. Причому економити на собі він не дозволяє, вимагаючи смачної їжі та гарного одягу. Позбутися від нахлібника досить непросто. Незважаючи на постійні погрози розлучитися, які тримають партнерку в нервовій напрузі, йти альфонс не збирається. Спроби жінки проявити ініціативу і вигнати кавалера закінчуються сльозливими сценами, обіцянками виправитися і пошуком роботи. На якій, втім, недбайливий співробітник затримується ненадовго @.@

Кримінальний альфонс - справжнісінький шахрай. Класична схема виглядає приблизно так: запаморочливе початок роману змінюється несподіваними проблемами. Наприклад, у коханого захворіла мама і потрібні гроші на операцію. Або його пограбували, а потрібно віддавати велику суму грошей взяту в борг. Він божиться, що поверне все до копійки вже наступного тижня, коли відновить банківську карту, отримає переклад, зарплату і т. Д. Однак після того, як пачка банкнот опиниться в руках шахрая, він зникає в невідомому напрямку. А обдурена жінка виявляє, що забула взяти розписку або яким-небудь іншим способом зафіксувати передачу грошей.

Якщо ваш новий шанувальник відповідає опису, наведеному вище, то варто задуматися про перспективи ваших відносин.

Теги: чоловік, хлопець, шахрай, альфонс, обманщик

Заборонені теми з чоловіком твоєї мрії

% Anzhelika, автор JustLady. % % %
��������� ���� � �������� ����� �����
% Не можна недооцінювати значення слів. Часом необережно сказана фраза може призвести до серйозної сварки або навіть розриву з коханою людиною. Щоб цього не сталося, не варто обговорювати з чоловіком, якого ви хочете бачити своїм супутником життя, такі заборонені теми.
% Статті за темою «Заборонені теми з чоловіком твоєї мрії» %
Заборонені теми з чоловіком твоєї мрії
% Заборонені фрази. Що не можна говорити чоловікові %
Заборонені теми з чоловіком твоєї мрії
% Чим далі пнешь, тим ближче підкотиться? %
Заборонені теми з чоловіком твоєї мрії
% Чого не можна говорити чоловікові %
Заборонені теми з чоловіком твоєї мрії
% Особисте життя: що розповідати і кому? %

Недоліки його родичів

Ніколи не критикуйте родину коханого чоловіка, особливо його мати. Незалежно від особистих якостей майбутньої свекрухи, вона завжди буде займати в житті вашого коханого особливе місце. Втім, критика будь-якого з родичів може завдати шкоди відносинам. Чоловік може вирішити, що якщо сьогодні ви вороже налаштовані по відношенню до його родини, то завтра ця ворожість може поширитися і на нього.

Колишні чоловіки

Під заборону потрапляє вся інформація, що стосується колишніх залицяльників: їх фінансове становище, кар'єрні успіхи, особисті особливості характеру і т.п. Будь-які розмови про минулі чоловіках, як мінімум, будуть неприємні вашому нинішньому коханому, а як максимум, викличуть з його боку ревнощі і підозри. Але найголовніше, про що не можна говорити чоловікові - це поведінка колишніх коханців у ліжку і ваша думка про його сексуальні здібності в порівнянні зі здібностями його попередників.

Вади його зовнішності

Не варто говорити чоловікові, що ви вважаєте його, приміром, занадто худеньким або навпаки, вгодованим. Поставте себе на його місце - ви б теж не зраділи зауважень щодо вашої зовнішності (наприклад, про те, що у вас погана шкіра або целюліт).

Жіночі речі

Нижня білизна, дієти, походи в салони краси, перипетії особистого життя ваших подруг і т.п. - Все це навряд чи буде цікаво чоловікові. Щоб зрозуміти його реакцію, уявіть, що коханий почав розповідати вам подробиці вчорашнього футбольного матчу. Так що суто жіночі проблеми краще обговорювати тільки з подругами.

Ваш успіх у чоловіків

Забороненою темою з чоловіком також є ваша затребуваність серед інших представників сильної статі. Навіть якщо ви насправді користуєтеся таким приголомшливим успіхом у чоловіків, зайво хвалитися цим перед своїм коханим. Єдине, до чого призведе подібне хвастощі, це ревнощі з її боку.

Теги: чоловік, тема, мрія