Як бути, якщо любов не взаємна

% Nyura, автор JustLady. % % %
��� ����, ���� ������ �� �������
% Закоханість - прекрасне почуття. З її приходом світ стає яскравішим, душа наповнюється світлом, радістю. Але якщо ваше почуття сумирно, все змінюється. Радість обертається зневірою, а світло - мороком. Що ж робити в такому випадку, як вибратися з безодні відчаю?
% Статті за темою «Як бути, якщо любов не взаємна» %
Як бути, якщо любов не взаємна
% Безкорислива любов - завжди праця і турбота %
Як бути, якщо любов не взаємна
% Любов - зла штука? %
Як бути, якщо любов не взаємна
% Як домогтися взаємної любові %
Як бути, якщо любов не взаємна
% Любов без взаємності. Живеш, але не любиш %
% Здавалося б, перше, що треба зробити - постаратися позбутися від нещасної любові. Але чи варта гра свічок? Адже любов - це дар, чудо, дається вона далеко не всім і сама по собі не буває нещасною. Такою її робить ваше невірне до неї ставлення.%

Так, прикро і боляче, що коханий не відповідає вам взаємністю, що не оцінює ваших високих і глибоких почуттів. Але його провини в цьому немає, серцю не накажеш. І некрасиво вимагати відповідних почуттів, домагатися їх усіма правдами і неправдами через егоїзм, споживацького ставлення в житті. Поважайте не тільки свою особистість, а й особистість предмета вашої пристрасті.

Хоча, якщо ніщо не заважає вам спілкуватися з предметом зітхань, зберігати і примножувати дружні відносини, - робіть це. Цілком можливо, що дізнавшись вас трохи краще, розглянувши гідності, позитивні сторони, коханий почне проявляти до вас особливий інтерес, серце її затремтить. Навіть якщо любов в ньому не спалахне, гарного, доброго відношення буде достатньо для створення союзу.

Якщо ж ситуацію неможливо змінити, змініть ставлення до неї. Ви любите, щиро, по-справжньому, беззавітно, бажаючи добра, здоров'я, щастя об'єкту ваших почуттів? Чудово. Обдаровували його любов'ю подумки, на відстані, дякуйте за те, що він дав вам можливість відчути це чарівне відчуття.

З душею, наповненою любов'ю, людина здатна на багато що. Чи не замикайте ваші почуття, емоції на ключ, реалізовуйте їх по повній. Можливо, вам захочеться втілити любов у творчості: віршах, музиці, живопису. У стані закоханості все відчувається гостріше, всебічне, багатшими. Читайте, ходите в театр, просто спостерігайте за життям, за її приємними дрібницями. Спілкуйтеся з іншими - не як бідна жертва невзаємність, а як щасливий, обдарованої світлом любові людина. Даруєте людям це світло - і вам дадуть відповідь взаємністю.

Теги: любов, взаємність

Як дізнатися, бреше людина чи ні

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
��� ������, ���� ������� ��� ���
% Будь-якій людині хочеться, щоб йому говорили правду, не ухиляючись і не вводячи в оману. Однак, як стверджує лікар-діагност з відомого серіалу, всі брешуть. Тому варто повчитися розпізнавати брехуна по його міміці, жесту, тону голосу і іншим невербальних знаків.%
% Статті за темою «Як дізнатися, бреше людина чи ні» %
Як дізнатися, бреше людина чи ні
% Чому ми брешемо? %
Як дізнатися, бреше людина чи ні
% Як перевірити на брехню %
Як дізнатися, бреше людина чи ні
% Як дізнатися, що тобі брешуть %
Як дізнатися, бреше людина чи ні
% Чому чоловіки брешуть %
% Зверніть увагу на положення, яке займає ваш співрозмовник по відношенню до вас. Людина, яка бреше, намагатиметься сховатися від вас. Можливо, ваш опонент, сидячи на кріслі, практично з'їхав під стіл, або, намагаючись дістати сорочку з шафи, мало не сховався в нього повністю. Якщо ви сидите за столом один навпроти одного, брехун може спробувати відгородитися від вас, поклавши між вами книгу, яблуко, поставивши чашку з чаєм.%

Емоції і жести брехуна можуть суперечити один одному. Приміром, людина говорить про те, що він упевнений у своїх словах, але обличчя в нього при цьому може бути здивованим і розсіяним. Або ваш співрозмовник стверджує, що згоден з вами, похитуючи при цьому головою в негативному жесті. Також, якщо бурхливо жестикулює людина на мить припинив розмахувати руками, швидше за все, він задумався про те, що ж йому збрехати далі.

Відповідаючи на запитання, брехун з готовністю буде використовувати ваші ж слова: - Це ти розбив мою улюблену чашку? - Це не я розбив твою улюблену чашку! Або навпаки, його відповідь буде гранично коротким: - Ні!

Існує міф, що людина, яка говорить неправду, уникає дивитися в очі співрозмовнику. Насправді, так чинять лише маленькі діти. Доросла людина, яка вміє тримати себе в руках і контролювати свої емоції, буде дивитися в очі опонентові для того, щоб зрозуміти, вірить той йому чи ні.

Брехуна видасть неприродний тон голосу. Він може відповідати надмірно голосно, неналежно обстановці, або навпаки, говорити тихим монотонним голосом, щоб приспати увагу співрозмовника. Брехун буде підвищувати і знижувати тон голосу в тих місцях, де це було б нелогічно.

Якщо ви вирішили, що співрозмовник бреше, змініть тему розмови. Брехун зрадіє переводу теми і заспокоїтися, а чесна людина стане наполягати, щоб ви повернулися і закінчили розмову.

Зрозуміло, жоден з цих ознак сам по собі не вказує на те, що ваш співрозмовник бреше. Вам необхідно порівняти їх з звичайною поведінкою вашого знайомого і зробити правильний висновок.

Теги: людина, немає, брехун, брехун

Як довести свою любов чоловікові

% Валентина Єфімова, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� ������ �������
% Люблячих один одного людей іноді турбують сумніви з приводу щирості почуттів їх обранця. Чоловікові довести свою любов простіше - він може дарувати квіти і подарунки, носити на руках і говорити компліменти. А ось дівчині для доказу її сили почуттів до коханої слід діяти трохи іншими методами.
% Статті за темою «Як довести свою любов чоловікові» %
Як довести свою любов чоловікові
% Як перевірити любов чоловіка %
Як довести свою любов чоловікові
% Як позбутися від любові до одруженого чоловіка %
Як довести свою любов чоловікові
% Як навчити його дарувати подарунки %
Як довести свою любов чоловікові
% Як змусити чоловіка повернутися %
% Якщо ваш улюблений вам по-справжньому доріг, то не розповідайте йому про своє минуле особистому житті. Якщо ж він стане наполягати на такій розмові, то кращим доказом ваших щирих почуттів до нього буде чесний, але коротка розповідь про ваших колишніх шанувальників, природно, без порівняння їх з вашим улюбленим.%

Не здійснюйте того, що не подобається вашому чоловікові - якщо, наприклад, він просить вас не робити занадто яскравий макіяж, то і відмовтеся від нього. Таким рішучим вчинком ви ще раз доведете вашому обранцеві силу ваших почуттів.

Як можна частіше балуйте вашого улюбленого смачними стравами. Навіть якщо ви не дуже сильні в мистецтві кулінарії, постарайтеся навчитися готувати хоча б те, що дуже любить ваш чоловік. Так ви ще раз доведете йому, що він вам дійсно дорогий.

Не давайте вашій половинці приводів для ревнощів, але й не ревнуйте самі. Довіра - це найкраще, що може бути у відносинах. Якщо вас щось турбує, краще запитайте його про це і спокійно вислухайте відповідь, ніж давайте волю своїй фантазії.

Якщо ваш чоловік - не прихильник шопінгу, то і не потрібно наполягати на тому, щоб він обов'язково був поруч з вами, коли ви підбираєте собі новий гардероб. Не забудьте, набуваючи собі обновку, купити щось і вашому коханому. Таким вчинком ви дасте йому ще раз зрозуміти, що пам'ятаєте про нього завжди.

Телефонуйте вашому обранцеві протягом дня і щиро цікавтеся його справами, навіть якщо ви перевантажені складною роботою, зайняті навчанням або наводьте порядок у вашому сімейному гніздечку. Тільки не робіть дзвінки дуже часто, інакше чоловік замість того, щоб зайвий раз переконатися у вашій любові, подумає, що ви його контролюєте.

Не соромтеся дарувати вашому коханому навіть у будні дні невеликі сувеніри та подарунки. Якщо ваш обранець - людина серйозна, і презенти без приводу він може витлумачити неправильно, постарайтеся такий привід знайти - це може бути день іменин вашого чоловіка, день вашого першого поцілунку або день першого побачення. Такі маленькі знаки уваги розкажуть йому про вашу любов набагато виразніше, ніж просто слова.

Теги: чоловік, любов, сила, почуття, доказ