Як позбутися від любові до хлопця

% Icegirl, автор JustLady. % % %
��� ���������� �� ����� � �����
% Любов - це одне з найпрекрасніших почуттів, яке окрилює людей, дарує щастя і радість. Любов взаємна змушує замислитися над тим, як можна довше утримати легкість і ейфорію, але коли вона асоціюється з поняттям «без взаємності», виникає тільки одне питання: як її позбутися?
% Статті за темою «Як позбутися від любові до хлопця» %
Як позбутися від любові до хлопця
% Як позбутися від ревнощів до свого хлопця %
Як позбутися від любові до хлопця
% Як швидко позбутися втоми %
Як позбутися від любові до хлопця
% Як позбутися поганих думок %
Як позбутися від любові до хлопця
% Як позбутися пристрасті %
% Найбільша помилка дівчат полягає в тому, що вони намагаються переконати себе методом самонавіювання, що вони забули хлопця, що він їм не потрібен. Виникає цілком протилежна реакція: кожен раз прокручуючи в голові стосунки з молодим чоловіком, вони тим самим дають собі установку пам'ятати його, як би зомбуючи себе. Це нерозумно і безглуздо. Потрібно просто відволіктися від цих нав'язливих думок. Змініть сферу діяльності. Запишіться у фітнес-центр. Виконуйте виснажливі фізичні вправи. Присідаючи зі штангою або пробігаючи на доріжці не перший десяток кілометрів, думки точно не будуть концентруватися на предметі вашого жадання. Якщо ви втомилися від фізичного навантаження, займіться музикою, танцями, малюванням. Одним словом, не залишайте собі навіть однієї вільної хвилинки на роздуми. Якщо ж ваша любов до нього сильна і не знає кордонів, то можна піти на кардинальні заходи: змінити роботу, місце проживання або ж взагалі взяти відпустку і поїхати поніжитися на сонці.%

Не зациклюйтеся на колишньому. На планеті Земля живе багато розумних, цікавих і привабливих чоловіків. І вже повірте: ваш колишній не найкращий серед них, тому фліртуйте, кокетує, ходіть на побачення. У цьому випадку головне не якість, а кількість. Чим більше чоловіків буде оточувати вас, тим буде краще. По-перше, ви отримаєте багато нових, яскравих і різних емоцій, а, по-друге, ви, можливо, зможете знайти гідну заміну вашої нещасної любові.

Коли закохуєшся в людини, то він здається ідеальним. Постарайтеся знайти в ньому недоліки - вони однозначно будуть, треба лише відновити в пам'яті всі дрібні подробиці ваших відносин. Можливо, було щось незначне, на що ви закривали очі, але вас це дико дратувало. Згадайте Анну Кареніну - вона ненавиділа, як рухаються вуха чоловіка, коли він трапезує. Випишіть всі його мінуси на папір і кожен день перечитуйте їх, а якщо спливуть ще дефекти, то обов'язково поповнюйте список.

Є одна чудова методика - лікування нав'язливістю. Якщо вам не вистачає вашого коханого, то оточіть себе ім. Розвісьте по квартирі його фотографії, запишіть голос на диктофон і слухайте кожну можливу хвилину. Дайте своє фантазії розгулятися: оточіть себе його речами або предметами, які він коли-небудь мав необережність брати в руки. Ось побачите - скоро він вам набридне, його стане занадто багато в вашому світі.

Як би там не було, пам'ятайте, що ви гідні любові. Навіщо витрачати свій дорогоцінний час на людину, яка вас не оцінив? Через якийсь час ви самі зрозумієте, що бездарно витрачали роки, щоб повернути те, що ніколи не повинно було належати вам.

Теги: хлопець, ставлення, любов

Що головне у відносинах

% Катя Чернічіна, автор JustLady. % % %
��� ������� � ����������
% Що потрібно, щоб побудувати міцні стосунки? Звичайно ж, любов. Вона допомагає бути разом в горі і радості, долати труднощі і життєві негаразди. Однак безліч чоловіків і жінок, згорають від почуттів на початку відносин, все ж розлучаються. Адже головне не тільки любити один одного, але вміти висловлювати свої емоції зрозумілим партнеру способом.%
% Статті за темою «Що головне у стосунках» %
Що головне у відносинах
% Помилки у відносинах. Вивчаємо, але не робимо %
Що головне у відносинах
% Навіщо потрібні поступки у відносинах %
Що головне у відносинах
% Коли партнер хоче контролювати. Всі %
Що головне у відносинах
% Як поліпшити відносини з чоловіком %

Говорите на одній мові. Типова жіноча помилка - чекати, поки «сам здогадається». Хоча всім давно відомо, що чоловіки абсолютно несприйнятливі до тонких і навіть явним натяків. Тому, якщо улюблений чимось вас образив або засмутив, скажіть йому про це прямо, замість того, щоб замикатися в собі і стукати каструлями на кухні, сподіваючись, що чоловік помирає за стіною від почуття провини. Швидше за все, він навіть не помітив, що перегнув палицю. Тієї ж тактики дотримуйтеся, висловлюючи свої бажання або прохання. Чим чіткіше і ясніше ви сформулюєте завдання, тим більша ймовірність того, що вона буде виконана.

Приймайте улюбленого таким, яким він є. Недарма неодружених хлопців лякають майбутньої сімейним життям «під каблуком». Адже колишні наречені часто перетворюються на незадоволених дружин, постійно критикують свого чоловіка. Придивіться уважніше в своєму коханому. Чи зможете ви миритися з його звичками, стилем життя, ставленням до побуту? Чоловік - не сукня, яке купують в надії перешити по фігурі, тому якщо ви сподіваєтеся на те, що він зміниться, краще пошукати іншого партнера.

Робіть подарунки. Якщо ви вважаєте, що подарунок - це щось дуже дороге і об'ємне, тому радуєте коханої людини тільки в святкові дні, прийшов час змінити свою точку зору. Улюблена цукерка, покладена в кишеню його піджака (так, ви-то знаєте, що він любить солодке), диск з хорошим фільмом або листівка з ніжним визнанням допоможуть якісно змінити ваші відносини. Не чекайте приємних сюрпризів від коханого, влаштовуйте їх самі. Непередбачуваність і оригінальність - ваш головний козир.

Полюбіть секс. Уміння отримувати і дарувати задоволення незвичайно важливо для розвитку повноцінних відносин. Пам'ятайте, що відмова в близькості може бути витлумачений, як ознака охолодження і відсутності колишніх почуттів. Якщо ви не знаєте, чи витратити час на приготування шикарного вечері або провести його в ліжку з коханим, нашвидку посмаживши яєчню, то варто вибрати другий варіант. Хоча про взаємозв'язок чоловічого серця і шлунка забувати також не варто.

Теги: ставлення, любов, головне

Чоловік і секс: чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу

% 3aHo3a, автор JustLady. % % %
������� � ����: ����� �� ��������� ������� � ������� �����
% Сексуальна привабливість в усі часи вважалася найпотужнішим зброєю в підступних жіночих завойовницьких цілях, майже завжди досягають успіху. Однак сьогодні, коли секс, завдяки надмірно широкому розголосу, став являти собою щось звичне і буденне, жінкам все важче проявити себе на цій благодатній ниві у справі підкорення чоловічих сердець.
% Статті за темою «Чоловік і секс: чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу» %
Чоловік і секс: чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу
% Як завоювати серце чоловіка-Овна %
Чоловік і секс: чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу
% З яким знаком Зодіаку Ви знайдете свою любов %
Чоловік і секс: чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу
% Чому чоловіки люблять жорсткий секс %
Чоловік і секс: чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу
% Як завоювати серце чоловіка-Козерога %

І дійсно, сучасних чоловіків, що відрізняються свободою звичаїв і просторістю знайомств, вже не здивувати ажурними панчішками і хибно-призовними поглядами, скопійованими у героїнь відвертого порно. І завоювати чоловіка, діючи настільки традиційним і давно набили оскому чином, можна лише в рідкісних випадках. Подібні штампи сьогодні могли б призвести приголомшуюче враження хіба що на недосвідчених молодиків або моряків далекого плавання після багатомісячного рейсу. Але досвідчений і досвідчений в справах любові чоловік шукає зовсім інше.

Перш за все, кожен чоловік, навіть намагається грати роль гульвіси або великодосвідченого мачо, шукає ласки - тієї самої жіночої ласки, про яку забувають багато жінок, що намагаються надіти на себе чужий образ сексуальної спокусниці. Ніжність, м'якість - це саме ті якості, які споконвіку вважаються невід'ємною ознакою істинної жіночності і не залишать байдужим навіть самого дебелого чоловіка.

Крім того, сучасні жінки давно могли б звикнути до думки, що багато чого і дуже багато чого в житті їм доводиться робити самим. І секс в даному випадку не виняток. Переважна кількість чоловіків буває просто без розуму від жіночого домінування. І взявши ситуацію під свій ласкавий контроль, варто, все ж, приділяти більше уваги позам, що дозволяє хоч на час правити своїм партнером.

Ще один критерій, який грає не останню роль в справі зваби чоловіки - природність. Адже незважаючи на уявну непроникність, чоловіки досить тонко відчувають фальш. І не випадково жінки, здатні на успішний обман в ліжку, гідні, мабуть, премії «Оскар». Але проявлена ​​до партнера щира симпатія і ніжність будуть оцінені високо, виділяючи таку жінку з нескінченного ряду манірних і манірних попередніх пасій. І якщо створюється враження, що більшість чоловіків живе лише сьогоднішнім днем, насправді це зовсім не так, і кожного чоловіка лякають прийдешні роки. Саме тому їм хочеться зупинити свій вибір на щирою і милій жінці, яка б виявляла турботу і розуміння, ніж провести залишок днів з якоюсь фатальною спокусницею.

Теги: чоловік, ставлення, допомогу, любов, секс, постіль, сексуальність