Типи чоловіків, з якими не варто зв'язуватися

% Ірина Воронцова, автор JustLady. % % %
���� ������, � �������� �� ����� �����������
% Жіночий вік короткий, і витрачати його на безперспективних чоловіків немає сенсу. Краще відразу розібратися з тим, які чоловіки ніколи не поведуть вас до вівтаря. А якщо і поведуть, то не зроблять щасливою.
% Статті за темою «Типи чоловіків, з якими не варто зв'язуватися» %
Типи чоловіків, з якими не варто зв'язуватися
% Чоловіки, яких не варто вибирати %
Типи чоловіків, з якими не варто зв'язуватися
% Запахи, які приваблюють чоловіків %
Типи чоловіків, з якими не варто зв'язуватися
% Де знайти чоловіка? %
Типи чоловіків, з якими не варто зв'язуватися
% Сексуальна активність: злети і падіння %

Чоловіків, яких варто уникати, можна розділити на п'ять типів.

«Женатики». Цей тип чоловіків зазвичай безперспективний. Серед одружених шукачів пригод переважають ті, хто ніколи не кине свою сім'ю. Що б не говорив такої поклонник, його краще тримати на відстані. Інакше ви ризикуєте втратити кілька років в очікуванні того, коли ж він знайде можливість розлучитися і піти до вас. Винятки в цьому питанні зустрічаються досить рідко.

Алкоголіки. Звертайте увагу на його захоплення спиртним. Чоловіки, схильні до алкоголю, намагаються з перших же зустрічей без нього не обходиться. Вони не можуть залишити недопиту пляшку, їх тягне на всі вечірки, де є алкоголь. Вони постійно знаходять привід випити. Будь то День шахтаря чи День бібліотекаря. Вилікувати алкоголіка не завжди під силу навіть досвідченим лікарям. І якщо ви захочете його врятувати, можете витратити багато років і залишитися біля розбитого корита.

Дармоїди. Цей тип чоловіків розпадається на два підвиди - альфонси і нахабні нахлібники.

Перші оточують жінку ласкою і турботою в обмін на матеріальні блага, нехай це всього лише проживання в її квартирі або користування її машиною.

Другі схильні до того, що психологи називають «мезігінним поведінкою». Вони знаходять в жінці слабкі місця і тиснуть на них з метою отримання тих же благ. Наприклад, вселяють їй, що з такою товстою (рудої, високою і т.п.) ніхто зустрічатися не буде. І що вона повинна бути рада його поблажливого увазі.

Обидва ці типи дармоїдів можуть зруйнувати вашу самооцінку, а відносини з ними будуть розвиватися незалежно від вас. Як тільки дармоїд знаходить більш багату або більш успішну даму, він іде від попередниці. До того ж, навіщо вам чоловік, який готовий кинути вас в перші ж хвилини після втрати роботи або зниження фінансового статусу?
% Мамії. Таких чоловіків психологи називають «одруженими на мамі». Їх емоційний зв'язок з матір'ю така сильна, що це може перетворити життя будь-якої жінки в пекло. Адже його кохана стає третьою зайвою в їх союзі. І або повинна повністю підкоритися норовливої ​​і деспотичної матінці. Або довго в таких відносинах вона не пробуде.

Вічні холостяки. Сімейні цінності нині під питанням і у чоловіків, і у жінок. Але є такі чоловіки, яким до вподоби бути завжди вільними і самотніми. Навіть якщо у нього буде роман з вами, він не поведе вас в загс. І буде вважати себе відкритим для нових відносин. Немає сенсу змушувати стати розсудливим такого холостяка. З ним можна приємно провести час, але сподіватися на нього не варто. А якщо відчуєте бажання створити сім'ю, доведеться зібрати волю в кулак і піти.

Теги: чоловік, тип, ставлення

Секс втрьох: за і проти

% Silverwire, автор JustLady. % % %
���� ������: �� � ������
% Фантазії на тему групового сексу присутні приблизно у 60% жінок і 70% чоловіків, найпоширеніша з них - зайнятися коханням утрьох. Здійснити свої бажання вирішуються близько 20% людей, в основному це молодь до 25 років. Для багатьох цей перший раз так і залишиться єдиним.
% Статті за темою «Секс втрьох: за і проти» %
Секс втрьох: за і проти
% Секс утрьох: фантазії і реальність %
Секс втрьох: за і проти
% Способи урізноманітнити секс %
Секс втрьох: за і проти
% Розв'язний секс %
Секс втрьох: за і проти
% Про сексуальні переваги чоловіків %
% Секс утрьох для зважилися на нього експериментаторів - яскраве і незабутнє переживання. Звичайно, відчуття від ласк двох привабливих партнерів куди сильніше. Але це тільки в тому випадку, якщо людина здатна подолати своє збентеження і приймати все, що відбувається як природний процес.%

Плюс такого контакту полягає і в тому, що стає можливою додаткова стимуляція під час статевого акту, якої не можна домогтися при сексі вдвох. Деяких партнерів особливо збуджує вид реальною і близькою «полунички».

Якщо практикується секс з двома незнайомими людьми, затиснутий і закомплексована людина легше розслабиться, так як його ніхто не знає. Тут починає діяти «ефект випадкового попутника», коли випадковому сусідові по купе люди розповідають всю таємницю, те, чого не знають найближчі люди.

Ще один плюс сексу втрьох в очах людей його практикуючих - це відсутність загального побуту. Виходить, що ці відносини обмежуються тільки інтимом і не несуть більше ніякого навантаження і ніякої відповідальності. Тобто партнери не влаштовують скандалів один одному через немитого посуду, випивки або серіалів.

Часто вже склалася пара втрачає інтерес до сексу удвох і шукає третього учасника. Іноді їм стає друг або подружка когось з партнерів. Такі відносини цілком можуть зруйнувати давню дружбу, так як втручається ревнощі і конкуренція.

Також пара може знайти третього партнера по інтернету. Але тут таїться багато небезпеки для життя і здоров'я експериментаторів. Пара може стати жертвою злочинців або хворої людини.

Навіть знайшовши відповідну людину, багатьом важко зробити перший крок до зближення. Про підходящої атмосфері і місце усамітнення потрібно подбати заздалегідь. Також необхідно якимось чином переконатися у відсутності заразних хвороб у нового партнера і засоби оберігання. Для людей, що практикують кунілінгус, продається спеціальна латексна плівка, яка захистить партнерів.

Величезні проблеми можуть виникнути і після, здавалося б, вдалого експерименту. Починають виникати підозри і претензії до постійного партнера: «Ти довше займалася сексом з ним, звичайно, у нього ж член більше! »,« А ти взагалі поводився дивно - тільки дивився! ». Деякі пари розпадаються, не витримавши взаємних докорів.

Іншим допомагають консультації сексологів і психологів. Перш ніж шукати третього партнера для того, щоб урізноманітнити своє сексуальне життя, подумайте гарненько і не піддавайтеся імпульсивним бажанням.

Теги: секс

Роман з розведеним чоловіком

% 3aHo3a, автор JustLady. % % %
����� � ����������� ��������
% Чоловік б / у, чоловік second hand - цими та іншими образливими прізвиськами прийнято «нагороджувати» розлучених чоловіків, що не тільки неетично, але і в корені невірно. Адже якщо чужа сім'я - темний ліс, то причина чужого розлучення - тим більше таємниця за сімома печатками.
% Статті за темою «Роман з розведеним чоловіком» %
Роман з розведеним чоловіком
% Правила спілкування з розведеними чоловіками %
Роман з розведеним чоловіком
% Як будувати відносини з розведеним чоловіком %
Роман з розведеним чоловіком
% Як перетворити розведеного в нареченого %
Роман з розведеним чоловіком
% Знайти нового чоловіка %

Багатьом дівчатам претит зустрічатися з чоловіком, чия біографія вже встигла «увінчатися» невдалим шлюбом і можливо навіть народженням дитини. Однак чи варто бути такою категоричною в таких делікатних питаннях, якщо в наші дні ніхто не застрахований від помилок? І вже тим більше, ставити «хрест» на розведеному чоловікові, як відпрацьованому матеріалі, найвищою мірою нерозумно.

Дізнавшись про те, що в житті чоловіка вже був перший (а імовірно, і другий) шлюб, не слід впадати в паніку і, подумки зрадивши його анафемі, припиняти всіляке спілкування. Можливо, перед вами лише приклад вселенського невезіння або патологічної порядності, яка диктує кожен адюльтер закінчувати законним шлюбом.

Не варто також занадто негідне ставитися до небажання чоловіка розповідати про свої минулі невдачі, адже стриманість - це, безсумнівно, позитивна чоловіча риса.

Але значно більше серйозні побоювання повинен викликати чоловік, що говорить негативні речі про своїх попередніх подруг і дружин. У своїй дитячій наївності багато чоловіків, клянучи своїх «колишніх», вважають таким нехитрим, але абсолютно безглуздим чином виправдатися в очах співбесідниці, викликати в ній людську жалість, яка, як відомо, може стати передвісником нової любові. Насправді ж на подібну вудку можна піймати лише саму недалеку і злочинно легковірну особу, якій не завадив би життєвий досвід, що, втім, справа наживна. Серйозну ж і тонко відчутну жінку такі монологи лише відвернуть від чоловіка, з такою легкістю розповідає про особисте життя і позаочі ображає жінку, з якою було прожито чимало як сумних, так і щасливих днів. Можна не сумніватися в тому, що після розставання він з таким же обтяженим і жалібним виразом обличчя стане розповідати про свій роман новим пасіям.

Є один мудру пораду - у своєму бажанні завоювати розведеного чоловіка жодним чином не варто спиратися на чужі плітки і висновки про його характер, а обмірковувати свої перспективи з цією людиною, аналізуючи лише власні почуття і нові відносини.

Теги: чоловік, ставлення, роман