Як стати жінкою його мрії

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
��� ����� �������� ��� �����
% Закохана дівчина хоче бути ідеальною для свого обранця, втілювати всі його уявлення про прекрасне поле, бути жінкою його мрії. А чоловіки накидали словесний портрет дівчини, у якої є шанси сподобатися більшості з них.
% Статті за темою «Як стати жінкою його мрії» %
Як стати жінкою його мрії
% Як зустріти і дізнатися чоловіка своєї мрії %
Як стати жінкою його мрії
% Як знайти чоловіка своєї мрії %
Як стати жінкою його мрії
% Ідеал чоловіка-Діви %
Як стати жінкою його мрії
% Ідеал чоловіка-Риби %
% Дівчина мрії інтелігентна і незалежна. З нею завжди є про що поговорити, вона має свої захоплення і часом приділяє час їм, а не своєму чоловікові. Але це лише підігріває його інтерес.%

Жінка-мрія сексуальна і може передбачити бажання свого чоловіка. Якщо йому хочеться цим вечором бачити її в ролі підступної спокусниці, вона не постане перед ним в білих трусиках і гольфах з мереживами.

Ідеальна дівчина красива. Звичайно, красу кожен чоловік розуміє по-своєму: існують прихильники і у рафінованих блондинок, і у атлетично складених брюнеток. Якщо хочете наблизитися до уявлень молодої людини про прекрасне, краще прямо запитаєте, які дівчата йому подобаються.

Чоловічий ідеал буркотливий. Більшість молодих людей вважає, що немає нічого гіршого, ніж дівчина, яка ниє, пиляє і лається з приводу. І від такої особи вони постараються триматися подалі. Звичайно, у всьому потрібна міра. Якщо ваш чоловік, не сказавши ні слова, йде в ніч, поцікавитися, куди ж він, і висловити своє невдоволення все ж варто.

Ідеальна жінка ладнає з родиною чоловіка і його друзями. Вона прислухається до порад його мами, посміється над жартом тата і ніколи не змусить вибирати між нею і нерозлучними приятелями.

Вона дозволяє чоловікові бути чоловіком. Ідеальна жінка може скільки їй завгодно сидіти на дієтах і харчуватися знежиреним сиром, проте не стане примушувати їсти цей дієтичний молочний продукт свого хлопця. Вона приймає його бажання пограти з друзями в боулінг і подивитися футбол і навіть сама вчасно включить потрібний канал.

Жінка-мрія любить свого чоловіка. У неї світяться очі і з'являється незвичайна легкість в ході, вона щиро радіє дзвінкам коханої людини і завжди готова підтримати його.

Чоловік теж закоханий в жінку. Це і є основним параметром, який робить її жінкою мрії.

Теги: жінка

Чому мене кидають?

% Icegirl, автор JustLady. % % %
������ ���� �������?
% Ви розумні і недурні собою, але стосунки з чоловіками у вас не складаються. Вірніше складаються, але не надовго. Чому, які причини? Що ви робите не так?
% Статті за темою «Чому мене кидають? » %
Чому мене кидають?
% 10 причин, чому чоловіки кидають жінок %
Чому мене кидають?
% Чому чоловіки кидають жінок %
Чому мене кидають?
% Поматросил і кинув? Чому чоловіки кидають жінок: як уберегти себе %
Чому мене кидають?
% Чому нас кидають улюблені %

Не один чоловік не дасть вам точного і розгорнутої відповіді, чому він вас кинув, тому після розриву губишся в здогадках, що ж зробила і сказала не так. Насправді все набагато простіше, ніж здається на перший погляд.

Ви відразу відкрилися йому. Чоловіки - мисливці, вони люблять завойовувати і добиватися, тому в жінці повинна бути загадка. Вона повинна бути непередбачуваною, щоб чоловік не знав, чого очікувати в наступний момент. А книгу з нудним і нецікавим сюжетом кидають, так і не дочитавши до кінця.

Іноді відносини сходять нанівець, бо дівчина - сіра миша, яка не розвивається ні духовно, ні морально. Потрібно бути яскравою індивідуальністю - чоловіки це цінують. Не виходить все життя їхати на одних і тих жартах і чергових фразах, тому потрібно читати більше, саморозвиватися. Хлопець ніколи не кине дівчину тільки через її зовнішності. Якщо він розірвав з вами відносини, значить ви не підходите йому по духу. Простіше кажучи, ви люди з різними інтересами.

Дивна логіка, але часом хлопці кидають дівчат, щоб не прив'язуватися. Чоловіки - сильна стать, але вони теж відчувають почуття та емоції. І в деяких ситуаціях вони виглядають більш вразливими, ніж дівчата. І щоб їх не кинули, щоб не відчувати біль, приниження, вони йдуть першими. Часто ми чуємо, що хлопець кинув дівчину, бо вона стала сильніше його любити, прив'язалася до нього. Дурниці. Якій нормальній людина буде неприємно бачити в очах іншого любов і обожнювання? Це хоча б для здорового самолюбства корисно. А кинув, бо не любив, чи не дорожив, була нецікава.

Як би там не було, причини розставання можуть бути різні. Ви можете звинувачувати в усьому свого колишнього хлопця, але спробуйте заглянути всередину себе. Можливо, ви так само частково є винуватицею розриву.

Теги: чоловік, мень, хлопець, розставання, причина

Помилки, які здійснюють жінки в сексі

% Юлія Дьякова, автор JustLady. % % %
������, ������� ��������� ������� � �����
% Від помилок у житті ніхто не застрахований. Це ж стосується і сексу. Дрібні помилки можна забути і не звертати на них уваги, але серйозні помилки можуть загрожувати значним погіршенням сексуального життя, а іноді й розривом з партнером.
% Статті за темою «Помилки, які здійснюють жінки в сексі» %
Помилки, які здійснюють жінки в сексі
% Як виключити помилки чоловіків і жінок в сексі і зробити його ідеальним %
Помилки, які здійснюють жінки в сексі
% Помилки, що здійснюються жінками на роботі %
Помилки, які здійснюють жінки в сексі
% Помилки у відносинах. Вивчаємо, але не робимо %
Помилки, які здійснюють жінки в сексі
% 8 основних чоловічих помилок в ліжку %

Думка про те, що всі чоловіки хочуть сексу постійно і при будь-яких обставин, - поширена помилка. Чоловіки так само потребують прелюдії, як і жінки. Вони теж схильні до відсутності настрою для сексу. Рідкісному чоловікові сподобається, якщо ви захочете зайнятися з ним любов'ю під час фінального матчу чемпіонату світу з футболу, а вже образу при відмові він взагалі не зрозуміє. Чоловіки теж не люблять, коли їх відволікають від важливих для них справ.

Окремо варто згадати докучання відразу після статевого акту. Чоловікам зазвичай потрібно хоча б півгодини, щоб налаштуватися на наступний візит. Але не дивуйтеся, якщо партнер і зовсім не захоче продовжити любовні втіхи. Цілком може виявитися, що він настільки втомився на роботі, що йому зовсім не до сексу.

Також в розряд жіночих помилок потрапляє зайва скромність, Пам'ятайте, що чоловік любить вас такий, яка ви є, та й сам він навряд чи вважає себе межею досконалості. Спроби виключити світло, закрити штори або вкрити ковдрою так, щоб було видно тільки кінчик носа, - все це викличе у чоловіка лише подив.

Протилежна крайність - занадто сміливі експерименти в сексі. Несподівані нововведення можуть викликати побоювання у чоловіка, а деякі речі для нього можуть бути й зовсім неприпустимими. Тому, якщо вам хочеться спробувати в ліжку що-небудь таке, обов'язково попередньо дізнайтеся ставлення вашого партнера до цього. Можна акуратно запитати його про це. Або ж зайнятися спільним переглядом фільму, в якому присутні ці елементи. Можливо, чоловік захоче приступити до реалізації ваших бажань прямо під час перегляду.

Ще одна фатальна жіноча помилка - імітація оргазму. Зазвичай жінки йдуть на це з кращих спонукань, боячись засмутити свого коханого. Але, в підсумку, така поведінка може призвести до дуже поганих наслідків. Як чоловік зможе оцінити, що саме приносить вам задоволення, якщо ви весь час вдаєте? А вже якщо він зрозуміє, що всі ці прояви чуттєвості були лише акторською грою, він може назавжди втратити довіру до вас.

Недоречні в ліжку і зайві слова. Якщо короткі і чуттєві фрази зазвичай вітаються, то спробу обговорити під час сексу покупку нового сукні чоловік може розцінити як образу його гідності. Слідкуйте за своєю мовою.

Теги: помилка, секс, жінка, постіль