Як красиво піти від хлопця

% Ірина Звісточка, автор JustLady. % % %
��� ������� ���� �� �����
% Зараз багато людей зустрічаються і розлучаються в справжньому житті так само просто, як і соціальних мережах. І не замислюються про те, як може відреагувати на ваш відхід інша людина. Але, на жаль, часто відносини дають тріщину. Ви розумієте, що у вас з людиною нічого спільного не залишилося. Красиво піти від чоловіка можливо, і варіантів можна назвати безліч.
% Статті за темою «Як красиво піти від хлопця» %
Як красиво піти від хлопця
% Як знайти в собі сили піти від нього %
Як красиво піти від хлопця
% Чи можна красиво кинути хлопця? %
Як красиво піти від хлопця
% Як перестати ревнувати хлопця %
Як красиво піти від хлопця
% Як красиво сказати "Прощавай" %
% Як потрібно поводитися в подібному випадку? Якщо ви вирішили все-таки красиво позбутися хлопця, то зробіть це якомога спокійніше і в романтичній обстановці, адже ви не бажаєте грандіозних сварок. Дівчина повинна бути ефектною в будь-якій ситуації, а розрив з коханим - не виняток. Однак насправді, зрештою, все закінчується взаємними образами. Але спробувати розлучитися без скандалу можна.%

Якщо ваш молодий чоловік з соціальної мережі, то ви можете написати електронного листа про те, що ваші відносини потрібно припинити. Напишіть ваші слова в красивих віршах, що ви його не гідні, що він повинен знайти іншу дівчину для спілкування. Адже інформації багато в інтернеті.

У пошуковому запиті задайте такі поєднання слів як вірші про сумну любові або розставання. В кінці послання не забудьте додати плаче смайлик. І все це можна оформити на віртуальній листівці. Ще попросіть хлопця більше вас не турбувати і не писати листів.

Пошліть смс-повідомлення, якщо боїтеся відкритої розмови. Таке повідомлення також можна придумати у віршах. Якщо пояснень вам все-таки не уникнути, то дійте по-іншому.

Влаштуйте романтичний вечір для майбутньої розмови, щоб створити обстановку взаєморозуміння і довіри. Одягніть гарний одяг і наведіть гарний макіяж. Замовте столик в ресторані або затишному кафе. Ще можна сходити в кіно або замовити проїзд на шикарному лімузині.

Виберіться на природу. Придумайте що-небудь самі. Головне, щоб ваш молодий чоловік залишився під хорошим враженням. Потім починайте розмову відразу зі слів про розставання. Потім дійте за ситуації, що склалася. Хлопець може замкнутися, або почне задавати безліч питань, або просто піде. Його дії можуть бути не передбачувані. Але ви повинні залишатися розважливою і не втрачати почуття самовладання.

Запропонуйте чоловіку залишитися друзями. Багатьох чоловіків подібне просто ображає. Але якщо все пройде добре, ви зможете спілкуватися надалі.

Не потрібно намагатися повертати подарунки, які хлопець вам підніс. Це образливо не тільки для вас, але і принижує його. Ви можете віддати їх комусь іншому, але не в присутності колишнього чоловіка.

Обов'язково (якщо це можливо) скажіть хлопцю, що ви були дуже щасливі з ним і будете пам'ятати тільки хороше, що пов'язувало вас. Однак не поспішайте відразу розривати відносини: може, він саме та людина, який вам потрібен.

Теги: чоловік, хлопець

Як познайомитися з порядним чоловіком?

% Христина, автор JustLady. % % %
��� ������������� � ���������� ��������?
% Зазвичай визначення порядного чоловіка на увазі під собою різні поняття. Це пристойний, забезпечений, вірний, гідний, серйозний чоловік. Список можна продовжувати, адже кожна жінка має на увазі свій ідеал чоловіка. Образ, створений для себе коханої. Так як же з ним познайомитися?
% Статті за темою «Як познайомитися з порядним чоловіком? » %
Як познайомитися з порядним чоловіком?
% Як познайомитися з ідеальним хлопцем %
Як познайомитися з порядним чоловіком?
% Як визначити серйозність намірів %
Як познайомитися з порядним чоловіком?
% Психологія сімейних відносин: навіщо чоловіки хочуть одружуватися %
Як познайомитися з порядним чоловіком?
% Всі про психологію поведінки чоловіків на першому побаченні %

Популярним способом знайомства останнім часом є інтернет. На нескінченних просторах інтернету є можливість знайти супутника життя, заслуговує на довіру. Сайти знайомств та інтернет-клуби за інтересами пропонують послуги по спілкуванню. Потрібно тільки докласти зусиль, щоб дізнатися про потенційного партнера достатню кількість інформації. Можна запропонувати новому обранцеві пройти нескладну анкету. Не варто довіряти тим людям, які намагаються щось приховати або нав'язати. Особистий контакт усуне всі непорозуміння.

Добре себе зарекомендувало знайомство через друзів. Це дуже просто, тому що не потрібно шукати приводів для зустрічі. Можна провести спільний святковий вечір з друзями, де знайти спільну тему для розмови. Все це буде виглядати як би випадково. Єдиний мінус у тому, що думка друзів про майбутнього партнера може кардинально відрізнятися. Хтось буде рекомендувати його в обранці, а хтось нетактовно відгукуватися про його характер або вчинках.

Порядний, але скромний чоловік може зустрітися на роботі. Запропонувати йому допомогу по робочим проблемам, підказати ідеї до проекту не вважається непристойним. Для обговорення знайденої загальної теми можна провести разом обідній час. Питання тільки в тому, яким чином виглядають ці знаки уваги. Не слід вести себе занадто зухвало, бо це може призвести до конфліктів в колективі.

Варто звернути увагу на клуби за інтересами, вечірки професійних колективів, збори громадських заходів, відкриття акцій. Можна навіть піти на курси іноземних мов або автолюбителів заради пошуку порядного супутника життя. Спільні інтереси, теми для розмов, спільне обговорення минулих чи майбутніх занять, вирішення завдань, просування планів цілком підійдуть для початку знайомства.

Є думка, що порядний чоловік може зустрітися в громадському місці: на вулиці, в магазині, в транспорті, в кафе. Так, це дійсно так. З чотирьох варіантів краще залишити магазин і кафе. Рекомендація по вибору краватки або сорочки ще нікому не завадила. А в кафе можна абсолютно невимушено почати розмову про страви, які тут подають. Рада з вибору страви відразу дасть можливість дізнатися про смаки та уподобання чоловіка.

Теги: чоловік, знайомство, супутник

Як зачаровувати чоловіків

��� ������������ ������
% Увага сильної статі важливо для кожної жінки. І чим більше цієї уваги, тим вище самооцінка і краще настрій. Ви можете завжди тримати ці показники на висоті, якщо навчитеся заворожувати чоловіків.%
% Статті за темою «Як зачаровувати чоловіків» %
Як зачаровувати чоловіків
% Як відновити вії після нарощування %
Як зачаровувати чоловіків
% Як звести чоловіка з розуму %
Як зачаровувати чоловіків
% Стильні стрижки для чоловіків %
Як зачаровувати чоловіків
% 9 способів спокуси %
% Чоловік любить очима. І перш, ніж його зачарувати, варто хоча б звернути його увагу на себе. Як це зробити? Звичайно, за допомогою правильного образу!%

Модні журнали диктують вам одні ідеали. Чоловічий же мозок працює інакше - те, що є головним трендом, чоловік може прийняти за старомодну і некрасиву річ. Одягтися так, щоб подобатися більшості чоловіків просто: жіночне плаття - не зухвало коротке, але й не до п'ят, красиві, прості прикраси, туфельки на невеликих підборах. Колготки чоловіки вважають за краще бачити прозорі. Зачіски більше приваблюють з розпущеним волоссям, а від всіляких кучерів, хвиль представники сильної статі часом сходять з розуму.

Мінімум косметики - важливий пункт. Принаймні, чоловік напевно відповість вам так на питання про макіяж. На ділі ж вони не дуже добре відрізняють, чи сильно ви нафарбовані.

Ви повинні завжди дивувати. Чи є у вас такі здібності в запасі? Жінка, розбирається у футболі, машинах або комп'ютерах точно запам'ятається кожному. Однак якщо інших тем у вас просто не буде існувати, то навряд чи хтось зацікавиться вами. Чоловічий ідеал - жіночна, прекрасна дівчина, яка раптом починає вільно міркувати про перевстановлення операційної системи або останньому матчі.

Снігові королеви залишаються на екранах і журнальних сторінках. У житті поряд з собою будь-який чоловік хоче бачити щиру, енергійну, добру дівчину. Це не означає, що потрібно тут же кидатися до нього на шию, але всякий раз показувати, що ви робите йому ласку, точно не варто.

Важливо вміти підтримати будь-яку розмову, зрозуміти його почуття і страхи. Так, вони у чоловіків теж є. І якщо ви не висміє його, а заспокоїте, дасте цінну пораду, то він точно буде заворожений вами.

Теги: чоловік