Як бути потрібною чоловікові

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
��� ���� ������ �������
% С чоловіком своєї мрії недостатньо просто познайомитися і почати відносини. Вищим пілотажем було є і буде вміння його втримати, а для цього необхідно освоїти мистецтво бути чоловікові потрібною і цікавою. Якщо ви всією душею прагнете оволодіти цими навичками, але навіть приблизно не уявляєте, з чого почати, читайте уважно.
% Статті за темою «Як бути потрібною чоловікові» %
Як бути потрібною чоловікові
% Як дізнатися, чи потрібна ти чоловікові %
Як бути потрібною чоловікові
% Яка жінка потрібна чоловікові %
Як бути потрібною чоловікові
% Як висловити любов до чоловіка %
Як бути потрібною чоловікові
% Що потрібно для щастя чоловікові %
% Це тільки здається, що чоловіки - суворі безжальні істоти, здатні терпіти голод і біль, виносити неймовірні фізичні навантаження і при цьому не показувати оточуючим, що їм хоч трохи некомфортно. Звичайно, в плані самовладання жінкам до чоловіків дуже далеко, але зате брак цієї якості з лишком компенсується вмінням висловлювати свої почуття. Потрібно відкрити один маленький секрет - всі чоловіки насправді дуже вразливі і потребують підтримки і схвалення. Вони ніколи в цьому не зізнаються, але підбадьорююче ласкаве слово, сказане в потрібний час, може означати для них набагато більше, ніж смачний обід чи каву в ліжко.%

Отже, щоб бути дійсно потрібної вашому коханому, запам'ятайте просте правило - ви повинні стати для нього не просто подругою і порадником, але і жінкою, на яку він завжди зможе покластися. Необхідно навчитися говорити йому слова підтримки саме тоді, коли він їх потребує, показувати, що ви цінуєте його старання і помічаєте все, що він робить для вас. Чоловікові подібне схвалення вкрай важливо, адже якщо він бачить, що жінка щаслива і це - його заслуга, у нього буквально виростають крила за спиною. Подібне заохочення не тільки зробить його сильніше і впевненіше в собі, але і дасть сил продовжувати робити вам приємне. Адже ви, як ніхто інший, це цінуєте!

Дуже важливо зрозуміти, що найбільше цінує ваш чоловік у відносинах. Якщо він домосід і любитель смачно поїсти, не варто випробовувати його нервову систему постійними походами в нічні клуби і ночівлями у друзів, краще навчитеся пекти пироги і варити самий приголомшливий борщ який тільки існує в природі. А ось екстремалу, що віддає перевагу гострі відчуття, необхідна дівчина, яка буде розділяти його захоплення. Ніколи не стрибали з парашутом? Саме час спробувати. І пам'ятайте, чоловіки цінують у жінці самостійність, але це не означає, що при цьому ви повинні любити зовсім різні речі.

Деякі жінки розуміють фразу: «Бути потрібної» буквально і роблять все, щоб коханий не відчував ніякого дискомфорту при зіткненні з зовнішнім середовищем. Вони будять своїх чоловіків вранці, приносять їм каву в ліжко, готують домашній обід на роботу і постійно задають питання на кшталт: «А ти поїв? »,« А ти не забув почистити зуби? »,« А ти взяв ключі від квартири? ». Помилкою таких жінок є те, що вони щиро вірять, що чоловік без них пропаде. І не просто вірять самі, а ще й переконують його в цьому, втім, цілком успішно. Однак тут є одне велике АЛЕ: бути потрібною чоловікові зовсім не означає взяти на себе всі його проблеми і піклуватися про нього, немов та малому дитину. Це чоловік повинен про вас піклуватися, а ви відпочиньте. Можливо, йому набагато більш важливо мати можливість проявити себе і він буде більше цінувати ту, яка йому таку можливість надасть?

Пам'ятайте, що в будь-яких відносинах найголовніше - ваші почуття. Якщо є любов, ви зможете знайти шляхи вирішення всіх проблем, а негаразди і неприємності пройдуть стороною, не залишаючи у вашому житті сліду. Говоріть один одному про свої почуття і підтримуйте вогонь у серці - це найвірніші способи залишитися потрібними один одному до самого кінця.

Теги: чоловік

Чому ми вибираємо & quot; не тих & quot; чоловіків

% Solistka, автор JustLady. % % %
������ �� �������� "�� ���" ������
% Коли дивишся на пару, де чоловік успішний ефектний красень, а жінка поряд з ним сіра нецікава миша, мимоволі задаєшся питанням - що він у ній знайшов. А коли бачиш красиву доглянуту, успішну жінку, а поруч з нею нічим не примітного невдахи, алкоголіка, ловеласа або нахабу - мимоволі запитуєш себе - навіщо він їй потрібний. Адже союз з таким «типом» явно не приносить жінці щастя. Так і проситься порівняння «красуня і чудовисько», от тільки в житті чудовиська не перетворювалися на прекрасних принців.
% Статті за темою «Чому ми вибираємо & quot; не тих & quot; чоловіків » %
Чому ми вибираємо & quot; не тих & quot; чоловіків
% Чому ми вибираємо не тих %
Чому ми вибираємо & quot; не тих & quot; чоловіків
% Чому ми не можемо жити без чоловіків %
Чому ми вибираємо & quot; не тих & quot; чоловіків
% Чому ми любимо негідників? %
Чому ми вибираємо & quot; не тих & quot; чоловіків
% Чому не щастить у коханні? %

Причому, цей вибір "не того" чоловіка в житті жінки може повторюватися з разу в раз. Тільки вона знайде в собі сили розірвати безперспективні, важкі стосунки, як на горизонті з'являється черговий претендент, який при найближчому розгляді виявляється аналогічним попередньому. Нехай перший раз був випадковістю, але наступні - це вже закономірність. І її обов'язково потрібно подолати - заради власного щастя. Для початку постарайтеся проаналізувати, які ваші дії, страхи або внутрішні налаштування притягують до вас «неправильних» чоловіків.

«Я його не варта»

Страх бути відкинутої може йти ще з дитинства. Досить часто матері, намагаючись в строгості виховувати дочок, кажуть їм «ти недостатньо красива, ти не дуже розумна, ти не дуже цікава». І ці «ти не дуже, ти недостатньо» закріплює в підсвідомості дівчинки впевненість у тому, що вона негідна кращого, що цікаві хлопчики / чоловіки не для неї.

Навіть у тому випадку якщо привабливий чоловік звертає на таку дівчину увагу, вона починає неусвідомлено подавати йому знаки охолодження відносин, знаходить в ньому і собі неіснуючі недоліки і в результаті або відштовхує його і залишається одна, або швидко знаходить йому заміну - повного антипода, який може здаватися їй безпечним. І починає страждати від цих відносин, так як об'єкт вибрано не за велінням серця, а з вимушеної залежності від страху.

Шукайте в собі позитивні якості, цінуєте свої достоїнства, і пам'ятайте, що ви гідні любові самого кращого чоловіка на світі.

«В дівках засидишся - ніхто заміж не візьме»

Ще один дитячий стереотип. Це навіювання, яке роблять завзяті матусі своїм дочкам, часто псує їм життя. Дівчина мимоволі намагається «Не засидітися» і замість того щоб спокійно будувати своє життя намагається якомога швидше знайти собі чоловіка. Це може призвести до двох небажаних наслідків. Перше: занадто наполегливе поведінку відлякує чоловіків, особливо на початку відносин. Друге: дівчина погоджується на першу ж пропозицію, не особливо замислюючись, які почуття відчуває до людини і що він із себе представляє. У результаті через деякий час сімейне життя починає розчаровувати і приносити тільки незадоволеність.

Не піддавайтеся впливу інших людей, навіть якщо це ваші близькі. У вас своя життя - у них своя. Проживіть своє життя так як ви вважаєте за потрібне.

Низька самооцінка, страх залишитися одній

Ще один жіночий страх. Брак любові та поваги до себе, змушує дівчат погоджуватися на першу ж пропозицію. Але, на жаль, недостатня повага до себе народжує неповага і в партнері. Дівчата, в яких дуже розвинений страх самотності постараються зробити для обранця все, що тільки буде в їхніх силах. При цьому вони будуть терпіти з його боку неповажне ставлення, грубість, зради - і намагатися його виправдати. Партнер буде явно відчувати, що дівчина буде терпіти все, аби не залишитися одній - і буде цим безсоромно користуватися.

Поки ви не зміните ставлення до себе, поки не навчитеся любити і поважати себе - ставлення оточуючих до вас також не зміниться. Пам'ятайте, що ви гідні кращого і порядна цікавий чоловік обов'язково зустрінеться вам на життєвому шляху.

Вийдіть з порочного кола

Якщо ви помітили, що вам не щастить з чоловіками, постарайтеся проаналізувати ситуацію і зрозуміти, чому це відбувається. Задайте собі кілька питань: «Чого я хочу від життя? »,« Якого чоловіка я хочу зустріти? »,« Чи хочу я сім'ю або я самодостатня? »,« Що для мене щастя? ». Задайте собі всі питання, які мають для вас важливість і які вас турбують - і чесно на них відповідайте.

Якщо ви все ж схиляєтеся ні до «одиночного плавання», а до сімейного життя - постарайтеся у всіх деталях намалювати портрет ідеального для вас чоловіка, якого ви хотіли б бачити поряд з собою в якості свого чоловіка і народити від нього дітей.

Зробіть це як можна докладніше, аж до кольору очей, зросту, роду занять, освіти, звичок, поведінки, рис характеру та інших особливостей. Це допоможе вам самій краще зрозуміти, який тип чоловіків вам подобається.

І обов'язково - навчитеся себе любити, поважати і цінувати. Спочатку це може бути важким і незвичним, але зробити це потрібно неодмінно. Щаслива, цікава, впевнена в собі жінка притягне у своє життя такого ж цікавого, гідного чоловіка. Інакше просто не може бути.

Теги: чоловік, ставлення