Як зрозуміти по жестах, що людина бреше

% Юлія Арісова, автор JustLady. % % %
��� ������ �� ������, ��� ������� ����
% Невербальні знаки дають набагато більше інформації про думках і емоціях людини, ніж вербальне спілкування. По жестах людини досвідчені інтерв'юери, слідчі, бізнесмени визначають брехня і приховування інформації. Які ж це жести?
% Статті за темою «Як зрозуміти по жестах, що людина бреше» %
Як зрозуміти по жестах, що людина бреше
% Як зрозуміти, що кохана людина бреше %
Як зрозуміти по жестах, що людина бреше
% Як дізнатися, бреше людина чи ні %
Як зрозуміти по жестах, що людина бреше
% Як визначити емоції по жестах %
Як зрозуміти по жестах, що людина бреше
% Як зрозуміти, що він бреше %
% Яким би майстерним не був брехун, підсвідомість все одно видасть його. Легко розпізнати брехню у людини, не звиклої говорити неправду, тому у нього проявляються відразу кілька наведених нижче ознак. А у людини, котра освоїла мистецтво брехати, все одно промайне хоч би одна ознака.%

Людина бреше, коли торкається пальцем до носа. Співрозмовник як би хоче закрити таким чином рот. Цей жест властивий дорослій людині. Підлітки прикриває рот рукою, обводячи при цьому лінію губ своїм пальцем. А маленькі діти повністю закривають рот двома руками.

Якщо уважно спостерігати за людиною, яка бреше, то можна побачити деякі зміни на обличчі, які проявляються лише на мить. Це може бути почервоніння щік, розширення / звуження зіниць, прикурювання ока - ті ознаки, які досить важко вловити звичайному співрозмовника.

Визначити брехуна можна по тому, що він не дивиться своєму співрозмовнику прямо в очі. Тому він відводить погляд вгору або вниз в ліву сторону. Якщо вправо, то людина думає і згадує правдиву інформацію. Часте моргання теж ознака того, що людина вам бреше.

Якщо співрозмовник щось хоче від вас приховати, то він потирає шию або горло рукою, схрещує пальці. Нещирі емоції виражаються в несиметричності куточків рота, коли він посміхається.

Говорячи неправду, людина не може перебувати в абсолютно спокійному положенні. Відчувається його напруженість, нервозність в рухах і рисах обличчя. Він бере в руки якісь предмети, поправляє зачіску, торкається до носа, щоках, аби зайняти руки.

Ще людина, яка бреше, намагається закритися від співрозмовника, говорить убік, схрещує руки і ноги.

Відповідаючи на питання, брехун завжди відповідає після деякої паузи, думаючи, як йому відповісти. Навіть незважаючи на те, що питання можуть бути самими елементарними.

Звичайно, слід враховувати стан здоров'я людини, яка може доторкатися до носа через нежить, або, наприклад, у нього з'явився рум'янець на обличчі через високу температуру в приміщенні.

Теги: людина, брехня, жест, брехун, фальш

Як грати в «мисливця і здобич» з чоловіком: способи завоювати його увагу

% Eromanova, автор JustLady. % % %
��� ������ � ��������� � ������ � ��������: ������� ��������� ��� ��������
% Завоювати чоловіка не просто. А вже зробити це так, щоб йому здалося, що завойовник саме він, - вищий пілотаж. Потрібно задіяти весь акторський потенціал, використовувати весь розум і всю красу. Гра в мисливця і здобич - ось що буде цікаво практично кожному чоловікові.%
% Статті за темою «Як грати в« мисливця і здобич »з чоловіком: способи завоювати його увагу» %
Як грати в «мисливця і здобич» з чоловіком: способи завоювати його увагу
% Як завоювати серце чоловіка-Овна %
Як грати в «мисливця і здобич» з чоловіком: способи завоювати його увагу
% Як завоювати серце чоловіка-Рака %
Як грати в «мисливця і здобич» з чоловіком: способи завоювати його увагу
% Як завоювати серце чоловіка-Риби %
Як грати в «мисливця і здобич» з чоловіком: способи завоювати його увагу
% Одружений чоловік: як завоювати і не упустити %

Якщо у вас є чоловік, який вам симпатичний, потрібно постаратися завести з ним стосунки. Гра в мисливця і видобуток допоможе зробити цей процес захоплюючим, а також змусить чоловіка відчути себе переможцем. Якщо ви відверто признаєтеся йому у своїх почуттях, роман може і не розпочатися. Або закінчитися дуже швидко. Спочатку розпалився чоловіка, а потім вже будуйте з ним стосунки.

Спочатку повідомте чоловікові, що ви вільні і не проти завести нові відносини. Не робіть акцент на тому, що вам самотньо. Навпаки, скажіть, що будете вибирати найкращого. І нічого страшного, якщо це займе якийсь час. Демонструйте знаки уваги інших чоловіків. Букети квітів, подарунки, приємні повідомлення. Але не забудьте говорити, що для вас ця людина не підходить.

Посміхайтеся якомога частіше тому чоловікові, якого ви вибрали собі на здобич. Дійсно, видобуток - це він. А ваше завдання - змусити його думати, що все навпаки. Говоріть йому компліменти, торкайтеся до нього. Звичайно, це не повинно бути нав'язливо. Струсіть порошинку з його рукава, поправте неслухняне пасмо волосся. Це підготовчий період. Він може тривати довго. Конкретні терміни обираєте ви.

Коли буде отримано перше запрошення на зустріч, не радійте. Зробіть задумане обличчя і повідомте, що в цей вечір ви зайняті. Зробіть вигляд, що ви вагаєтеся: йти чи не йти. Але потім, природно, погодьтеся. Не проводьте зустрічей наодинці з чоловіком. Ваше завдання - розпалити його якомога сильніше. У цю схему секс на перших зустрічах ніяк не вкладається.

На перших побаченнях показуйте свій сумнів. Не падайте стиглим фруктом в його обійми. З кожною зустріччю дозволяйте чоловікові все більше. Але до певних меж. Потрібно показати, що вам це приємно, але вибір ви ще не зробили. Якщо чоловік почав заходити надто далеко, не обривати його різко. Ухилитеся, зробіть переляканий вигляд і м'яко попросіть його припинити.

Продовжуйте спілкуватися з іншими чоловіками. Нехай ваш обранець відчує конкуренцію. Не варто з ним зустрічатися занадто часто, це може обернутися зовсім іншою стороною. Наприклад, ви можете набриднути один одному. Або стати друзями, а не коханцями.

Не забувайте показувати чоловікові, що він вам приємний, що вам подобається його суспільство та його ласки. Чи не пояснюйте свою поведінку. На цю тему можна відбутися жартами або просто сказати, що не готові розмовляти з ним на цю тему. Як і раніше не залишайтеся з ним наодинці.

Продовжуйте цей період стільки, щоб чоловік майже закохався в вас. Але не затягуйте занадто довго. Є ймовірність, що йому набридне настільки ухильна видобуток, і він відправиться шукати нову.

Теги: чоловік, гра, мисливець, видобуток

Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут

% Анна Ліннден, автор JustLady. % % %
��� ������, ���� ��������� ����� � �����
% Відносини заходять у глухий кут, коли пара не може зрозуміти, як підтримувати їх далі і чи варто взагалі це робити. Ситуацій може бути багато: втома один від одного, постійні сварки і примирення, неможливість перейти на новий рівень відносин тощо. Але в будь-якому випадку чим раніше буде прийнято рішення, тим краще.
% Статті за темою «Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут» %
Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут
% Як бути, якщо відносини зайшли в глухий кут %
Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут
% Жіночі вчинки, які завжди ставлять чоловіків у глухий кут %
Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут
% Як урізноманітнити відносини %
Що робити, якщо відносини зайшли в глухий кут
% Як сказати хлопцю про розставання %
% Вийти з глухого кута, нікуди не рухаючись, неможливо. Ви можете спробувати ігнорувати проблему, але з часом вона виникне знову, і так буде тривати до тих пір, поки ви не знайдете вихід із ситуації. В першу чергу слід вирішити, чи хочете ви підтримувати відносини з партнером, або варто просто порвати зв'язок. Поговорити слід і з коханим, щоб спробувати знайти потрібне рішення разом. Зокрема, може статися так, що людина просто не бачить ні проблеми, ні безвиході, а тому йому потрібно пояснити, що саме пішло не так.%

Іноді розрив відносин - це єдиний спосіб вирватися із замкнутого кола. Наприклад, якщо чоловік постійно змінює коханої, вона про це дізнається, влаштовує скандал, але потім прощає і все починається спочатку, майбутнє у таких відносин сумнівне. Те ж стосується рукоприкладства, алкоголізму та ін. Закриваючи на проблему очі, ви її не вирішите, але і боротися з нею іноді не виходить. У таких випадках розрив нерідко стає найкращим виходом. Те ж стосується і ситуацій, коли партнер викликає роздратування, і немає ніякого бажання продовжувати стосунки з ним.

Якщо ви все ж вирішили врятувати свою любов, поговоріть з партнером про ваші стосунки, дізнайтеся його думку про ситуації, що створилася, спробуйте поставити себе на його місце. Наприклад, чоловік може і не здогадуватися про те, що дівчина мріє про спільне життя і весіллі, що вона втомилася від рідкісних прогулянок удвох і обідів в кафе, і одноманітність залицянь вже її дратує. Постарайтеся зрозуміти, що саме ви хочете змінити. При цьому будьте готові і самі піти на поступки.

Вивести відносини з глухого кута може сильна струс. Це особливо актуально у випадках, коли буденність поглинула романтику і парі починає здаватися, що в їх відносинах взагалі немає сенсу. Рушайте в подорож, займіться разом активним видом спорту, змініть своє життя. Постарайтеся стати одне для одного коханцями, друзями, партнерами по бізнесу, хобі та ін. Змініть самі відносини, додайте в них те, чого вам не вистачає.

Теги: ставлення, тупик