Піти або знову пробачити

���� ��� ����� ��������
% Багато людей знають, що любов ніколи не приходить одна. Нерозлучною супутницею цього почуття в більшості відносин буває біль. Часом це пов'язують з необхідністю пробачити зраду і зраду коханого. Так що багатьом жінкам доводиться робити вибір: піти або знову пробачити благовірного.%
% Статті за темою «Піти або знову пробачити» %
Піти або знову пробачити
% Недоліки, які ми не прощаємо один одному %
Піти або знову пробачити
% Прости і відпусти %
Піти або знову пробачити
% Чоловік пішов до іншої: як повернути його додому %
Піти або знову пробачити
% Як налагодити відносини після зради %

Більшість жінок, потрапляючи в подібну ситуацію, починає сумніватися в необхідності прощати коханого. Проте варто тверезо поглянути на ситуацію і зрозуміти, що для вас дорожче - гордість або близька людина. Навіть якщо довіра була підірвана, можна знайти в собі сили і врятувати шлюб.

Для початку подивіться на зраду з іншого боку. Якщо чоловік пішов шукати щось на стороні, означає, що йому не вистачає цього в наявних відносинах. Постарайтеся знайти ті причини, які заховані глибоко всередині. У більшості випадків, зрада - лише симптом.

Якщо ви хочете зберегти стосунки, почати все з чистого аркуша і назавжди забути про зради, знайдіть в собі сили поговорити з партнером відверто. Не накидається на нього зі скаргами та вимогами, а вислухайте історію його почуттів і переживань. Чоловік повинен гідно оцінити вашу мудрість, розсудливість і любов.

Коли ви не можете впоратися з заповнюють вас почуттями: болем, образою, гнівом або розчаруванням, - згадайте всі моменти, які робили вас щасливою. Згадайте, чому вас приваблює цей чоловік, які позитивні якості у нього є і т.д. Тільки так ви зможете впоратися з цією ситуацією.

У житті вже зустрічалися пари, в яких зрада зуміла зміцнити взаємини двох людей. Після цієї травми пара починає цінувати те, що має, з великим почуттям і трепетом ставиться до партнера, намагається не втратити ні хвилини, проведеної разом.

Варто пам'ятати, що під час відвертої розмови з чоловіком про причини, які штовхнули його на цей крок, не варто намагатися докопатися до найдрібніших подробиць. Ви можете почути речі, які відразу ж перекреслений будь старання зберегти відносини.

Також не варто вічно контролювати чоловіка, який вже зробив зраду. Кожен раз, коли хочеться влаштувати «допит з пристрастю», намагайтеся опускати себе на землю і стримувати подібні пориви. Це лише підштовхне дружина до нового пригоди.

Теги: розмову, зрада, мудрість

Як змусити чоловіка зробити те, що хоче жінка

��� ��������� ������� ������� ��, ��� ����� �������
% Усі жінки мріють про те, щоб чоловіки виконували їхні бажання. На жаль, далеко не всі чоловіки дійсно їх виконують. У чому тут справа - в підвищеній шкідливості чоловіків, або просто представниці прекрасної статі не вміють змусити чоловіка зробити те, що вона хоче?
% Статті за темою «Як змусити чоловіка зробити те, що хоче жінка» %
Як змусити чоловіка зробити те, що хоче жінка
% Як підштовхнути чоловіка до першого кроку %
Як змусити чоловіка зробити те, що хоче жінка
% Як змусити поважати себе чоловіка %
Як змусити чоловіка зробити те, що хоче жінка
% Як зробити пропозицію чоловікові %
Як змусити чоловіка зробити те, що хоче жінка
% 10 способів змусити чоловіка бігати за вами %

У цій ситуації парадокс полягає в тому, що жінка може змусити чоловіка зробити те, що вона хоче, якщо не буде його змушувати.

Багато хто помилково намагаються змусити чоловіка виконати бажання силовими методами: "пілежкой", "довбання" і шантажем. Пілежка - це коли ви намагаєтеся домогтися свого, граючи на почутті провини чоловіка. «Ось подивися на сусіда, він своїй дружині давно шубу купив а ти ...», - це приклад пілежкі. Довбання - це коли ви постійно набридає йому проханням про шубі, повторюючи її в день кілька тисяч разів. Шантаж в сімейному житті знайомий багатьом, хоча б з чуток. Класичний приклад: «не купиш шубу, чи не буде тобі сексу».

Всі ці прийоми малоефективні. Вони можуть спрацювати, якщо ви дуже сильно візьмете його за горло, але разом з тим ви зіпсуєте його думку про себе і відіб'єте у чоловіка всяке бажання радувати вас за власним рішенням. Чоловікові важливо в будь-якій ситуації відчувати себе на висоті, а, примушуючи його до чого-небудь, ви кидаєте його у своїх власних очах. Зрештою, він може почати вас ненавидіти.

Для того, щоб чоловік виконував ваші бажання і хотів виконувати їх і далі, жінка повинна зробити так, щоб чоловік бачив себе в її очах справжнім героєм. Для цього жінці потрібно хвалити свого чоловіка за найменшу допомогу з його боку. Якщо він усього лише сходив за хлібом, з вдячністю говорите йому, як він сильно вам допоміг, і якою щасливою ви відчуваєте себе поряд з ним. Якщо він приніс квіти, не приймайте це як належне, а кожен раз захоплюйтеся, як в перший раз. Тоді почувши ваше прохання про те, що ви хочете від нього отримати, чоловік буде представляти, з якою вдячністю ви приймете його подарунок, і буде хотіти виконати ваше бажання з набагато більшим запалом, ніж якщо б ви на нього тиснули.

Цей метод, звичайно, не дає стовідсотковий результат. Почувши, що ви про щось мрієте, чоловік може і пропустити це повз вуха. Тоді потрібно зробити так, щоб він зрозумів, що для вас це дійсно важливо. Для цього потрібно розповісти чоловікові, в чому полягає користь від вашої мрії. Чоловіки дуже раціональні, і якщо вони побачать, що предмет вашого прагнення - не просто нікчемна брязкітка, а дійсно потрібна річ, вони швидше підуть вам назустріч. Говорите іноді, як ви були б щасливі отримати те, чого ви хочете. Дотримуйтесь міру, щоб таке повторення не перетворилося на долбежку. Отримавши бажане, висловіть подяку так щиро і бурхливо, щоб чоловікові захотілося і далі радувати вас, виконуючи ваші бажання.

Теги: чоловік, жінка

Як вивести його на емоції

% Еля, автор JustLady. % % %
��� ������� ��� �� ������
% Чоловіки - люди не менш емоційні, ніж жінки. Згідно з дослідженнями італійських учених, вони більш чутливі до змін внутрішнього стану партнерки. Однак досить легко ранимі і тому не завжди показують свої почуття та емоції.
% Статті за темою «Як вивести його на емоції» %
Як вивести його на емоції
% Як вивести шефа із себе %
Як вивести його на емоції
% Мова жестів: як розпізнати заздрісника %
Як вивести його на емоції
% Як зрозуміти, бреше людина чи ні %
Як вивести його на емоції
% Як вивести людину із запою в домашніх умовах %
% Постарайтеся зробити так, щоб чоловік відчував себе в безпеці поряд з вами. Тоді він краще розкриється емоційно. Для цього вам потрібно стати дуже обережною в гуморі, ніколи не ображайте чоловіка жартами і ніколи не смійтеся над його почуттями. Навіть легкий сміх може бути перекручено витлумачений, якщо він якраз перед цим виливав душу. А ви як раз в цей момент згадали якийсь смішний момент зі студентського життя і не змогли при цьому утриматися від хихикання. Так що постійно тримайте себе під контролем, коли чоловік говорить про свої почуття.%

 Спробуйте частіше жартувати при спілкуванні, більше над собою, і провокувати емоційно насичені ситуації. Вивчайте смішні анекдоти і розповідаєте їх коханому, щоб він звик виражати свої емоції більш відкрито у вашій присутності. Гумор творить чудеса у справі емоційного розкріпачення чоловіки. Дивіться кіно разом і заохочуйте його висловлювати свою думку про фільм і про свої враження. Звичайно, кіно має бути для нього цікавим, навряд чи підійдуть мелодрами, в ідеалі підійде розумна і якісна наукова фантастика або яскраві фільми жахів. Під час фільму жахів або бойовика міцно тримайте його за руку і тремтіть всім тілом, періодично закриваючи очі. Дайте йому можливість проявити такі емоції, які він вважає проявом ніжності і турботи.

 Намагайтеся самі більше говорити про почуття і своє ставлення до нього. Розповідайте йому, чому він вам доріг і що нового ви відкрили в ньому сьогодні. Щирий інтерес змусить серце вашого чоловіка битися частіше і виражати себе більш відкрито. Кажете, що захоплюєтеся чоловіками, які яскраво виявляють свої емоції. Головне - щоб він внутрішньо перестав вважати емоції проявом слабкості. Зізнайтеся, що для вас - сильний чоловік і ніжний - синоніми, і йому захочеться відповідати. Нагороджуйте коханої людини за проявлені позитивні емоції турботою і увагою, це сформує у нього в підсвідомості зв'язок між проявами почуттів і тим, що йому самому приємно.

Теги: емоція, почуття, прояв