Літо в пошуках кохання

% Eromanova, автор JustLady. % % %
���� � ������� �����
% Самотні люди сподіваються на літо, як на диво. Адже саме в цей період познайомитися і завести відносини простіше простого. Тепло, сонце, лагідний вітер і зелене листя створюють прекрасну обстановку для розвитку любовного роману.%
% Статті за темою «Літо в пошуках кохання» %
Літо в пошуках кохання
% Любовний гороскоп на 2011 %
Літо в пошуках кохання
% Чому не щастить у коханні? %
Літо в пошуках кохання
% Любов по переписці. Міфічна і реальна %
Літо в пошуках кохання
% Платонічна любов %

Літо. Час, коли багато виходять на вулиці набагато частіше. Прогулянки в парку, на набережних або в скверах займають більшу частину часу практично будь-якої людини. Адже це так приємно, в теплий погожий вечір пройтися під покровом дерев. Звичайно, деякі люди йдуть гуляти в надії познайомитися і завести відносини. Чому б і ні? Вибір є. У громадських місцях зазвичай багато компаній протилежної статі.

І в цьому основна проблема. Є вибір. І коли з вами намагається хтось познайомитися, ви можете відмовити йому. Адже не так далеко проходять більш привабливі особини протилежної статі. Але вони йдуть повз, не звертаючи на вас уваги. А тим часом і той, хто підходив, уже далеко. Але нічого страшного не сталося, адже попереду цілих три місяці. І за них ви точно зможете знайти своє щастя.

Пройде місяць, два, а може бути, і три. І навіть потім не факт, що у вас буде постійний партнер. Навколо багато привабливих людей, а ви не горите бажанням знайомитися з посередністю. Але засмаглі красуні і красені можуть бути зайняті. Або просто не звертати на вас уваги. І глибокої осені ви подумаєте про те, що можна було б і звернути увагу не тих, хто намагався з вами познайомитися. Але буде пізно.

Літо привабливо ще тим, що в цей час ви легко можете повністю оцінити людину по зовнішності. Його постать не приховують важкі дублянки або об'ємні шуби. А очі не ховаються під шапкою. І ви можете підібрати собі партнера, виходячи зі своїх смаків та уподобань. Комусь подобається світлий колір волосся, комусь темний. Хтось віддає перевагу стрункі фігури, а хтось більш пишні. Дізнатися про такі характеристики людини найпростіше влітку.

Звичайно, не варто кидатися у вир пристрастей з першим ліпшим партнером, але й занадто прискіпливо вибирати теж не варто. Адже літо має неприємну звичку закінчуватися. А значить, настане осінь. І вулиці знову спорожніють. І щоб дізнатися, хто ховається під пуховиків, потрібно набагато більше часу. Не упускайте літо і свою любов, намагайтеся в кожній людині знайти щось приємне. І тоді ваші пошуки любові закінчаться, можливо, раз і назавжди.

Теги: літо, любов, знайомство, пошук, роман

& Quot; Де ти був? & Quot;

% Ірина Воронцова, автор JustLady. % % %
"��� �� ���?"
% Питання «Де ти був? »З боку коханої дружини можна сміливо ставити на вершину рейтингу найбільш неприємних запитань для чоловіків. У будь-якому гіпотетичному опитуванні сильної половини людства він поб'є рекорди за ступенем ненависне. Навчіться поводитися з цим питанням грамотно, щоб ваш чоловік завжди був поруч.
% Статті за темою «& quot; Де ти був? & Quot; » %
& Quot; Де ти був? & Quot;
% Де ж ти, друга половинка? %
& Quot; Де ти був? & Quot;
% «Це ти у всьому винен! », Або Переадресація невдачі %
& Quot; Де ти був? & Quot;
% Які питань не подобаються чоловікам %
& Quot; Де ти був? & Quot;
% Одна, зовсім одна ... %

Питання про те, де був ваш чоловік, здатний зруйнувати відносини. Особливо, якщо звучить занадто часто. У ньому міститься цілий комплекс неприємних почуттів і відчуттів. І недовіра, і ревнощі, і підозрілість, і спроби контролю. Не кожен чоловік готовий любити жінку з таким клубком пороків. Так що вам треба навчитися використовувати питання «Де ти був? »Тільки за призначенням.

Домовтеся про кількість телефонних дзвінків в день

Жінки люблять надзвонювати чоловікові по сто разів за день. Вони задають дурні, з точки зору чоловіка, питання. «Де ти? »,« Що робиш? »,« Коли будеш вдома? ». Часто дами діють з кращих спонукань, думають, що так проявляють турботу і увагу. Насправді, у чоловіка може скластися відчуття, що за ним йде тотальне стеження. А ця ситуація нестерпна для будь-якого нормального чоловіка.

Якщо не хочете створити подібну проблему у своїй родині, домовтеся з чоловіком про кількість дзвінків один одному і про час, коли їх краще робити. Адже якщо на роботі чоловікові раз у раз телефонує дружина, він крім відчуття роздратування відчуває незручність. Він виглядає підкаблучником і ганчіркою. А значить, легше погоджується на запрошення колег пропустити пивка після роботи. Тим самим, створюється замкнене коло: чим частіше ви телефонуєте, тим більше йому знадобиться зусиль, щоб переконати оточуючих в тому, що він - не підкаблучник. Тим частіше він пропадає поза домом, і тим частіше вам доводиться запитувати його, де він був.

Телефонуйте у справі

Зрозуміло, теплі СМС або дзвінки з визнаннями в почуттях теж іноді доречні. Але вони можуть створити незручне становище, коли ваш чоловік на роботі, на переговорах або просто серед друзів. Намагайтеся дзвонити чоловікові, що знаходиться в суспільстві, тільки по справі. І завжди цікавтеся, чи зручно йому говорити. Якщо ви передзвоніть через 10 хвилин після важливій зустрічі, швидше домовтеся з ним про те, що вам треба.

У кожного з подружжя має бути свій особистий простір. Чоловік має право і на посиденьки з колегами, і на спілкування з друзями. І чим менше ви будете його в цьому питанні контролювати, тим легше і простіше йому буде повертатися додому. З гарного будинку, де чекають і люблять, чоловіки до друзів не тікають.

Теги: будинок, чоловік, чоловік

Чим старше - тим щасливіше?

��� ������ � ��� ����������?
% Дорослі, навчені досвідом люди, негативні емоції відчувають набагато рідше, ніж молодь. З віком людина успішно уникає безлічі неприємностей, краще справляється з занепокоєнням. Крім того, літньої людини не збагне стресова ситуація на роботі, так як він давно перебуває на пенсії. Неприємності тепер можуть доставити тільки виросли діти і здоров'я. %%
% Статті за темою «Чим старше - тим щасливіше? » %
Чим старше - тим щасливіше?
% Одна і щаслива! %
Чим старше - тим щасливіше?
% Щасливе сімейне життя: міфи і факти %
Чим старше - тим щасливіше?
% Дружина старша за чоловіка: плюси і мінуси шлюбу %
Чим старше - тим щасливіше?
% Чи можливий союз, в якому дружина старша за чоловіка %

У зрілому віці змінюються пріоритети, про кар'єру вже піклуватися не потрібно, начальство тепер не вимагає звітів. Ніяких завалів на роботі, хронічної втоми і недосипання більше немає. Проводити вільний час можна на свій розсуд, так як в 7 ранку більше не задзвенить будильник, не потрібно нікуди бігти стрімголов і переживати, як пройде ділова зустріч або перевірка. Докучливі колеги тепер не пристають з нав'язливими запитаннями. Ніхто не буде нарікати за запізнення. Викрито невелику частину часу для того, щоб вирішити особисті проблеми в молодості вважалося просто удачею. Тепер же життя стало більш розміреним, практично позбавленою скандалів і непорозумінь. Кудись зникли всі страхи.

Зіпсувати настрій, звичайно, можуть сусіди гучною музикою або комунальні служби своїми квитанціями про оплату газу або електроенергії. Але це все тепер здається такими дрібницями.

Діти вже виросли, їх не потрібно няньчити, відводити в школу, ходити на батьківські збори і вислуховувати від вчителів про те, що з таких шибеників в майбутньому не вийде нічого хорошого. Пройшли ті часи, коли неповнолітня дитина гуляв до опівночі з друзями і був абсолютно некерований. Перехідний вік у далекому минулому. Тепер дітей хвилюють такі ж турботи.

Зрілі люди практично не заводять нових знайомств, їм цілком достатньо спілкування з членами своєї сім'ї і старими друзями. Тому відсутній ризик зіткнутися з негативними проявами чужого характеру. Літні люди не реагують на сторонню критику, вони відмінно знають які у них недоліки і давно з цим змирилися. Навряд чи хтось зможе виявити щось незвідане або образливе.

Залишилося вирішити проблеми зі здоров'ям, яке чомусь не поліпшується. Попереду чекають довгі черги в кабінет до лікаря і періодичні походи в аптеку. Зате часті застуди, які не покидали в молодості навіть на пару місяців, давно зникли. Хіба це не на краще? Так що, найщасливіші люди - це ті, хто вже прожив більшу частину життя.

Теги: людина, тема, проблема, вік, щастя, відсутність, літнє