Твій успіх - його проблема?

% Sky, автор JustLady. % % %
���� ����� � ��� ��������?
% Ваша кар'єра прагне тільки вгору і одне підвищення слідує за іншим? Ваші колеги цінують вас як професіонала, а друзі захоплюються вашими людськими якостями? Тільки чому кохана людина стає все більш підозрілим і невпевненим у собі? Як позначається на ньому ваша успішність?
% Статті за темою «Твій успіх - його проблема? » %
Твій успіх - його проблема?
% Як припинити плітки про твій любовному романі %
Твій успіх - його проблема?
% Твій ідеальний відпустку %
Твій успіх - його проблема?
% Твоя найкраща подружка - хлопець? %
Твій успіх - його проблема?
% Заборонені теми з чоловіком твоєї мрії %

Одна з основних рис чоловічого характеру називається самолюбством. Саме воно робить з людини чоловіка і дозволяє йому багато чого домагатися в житті. Коли ваша кохана людина розуміє, що ви не тільки його беззахисний «кошеня», але і успішний професіонал, його самолюбство задінеться. Він починає нервувати і відчувати дискомфорт при думці про те, що ви краще за нього. І це цілком виправдано, адже протягом багатьох століть чоловік був головним годувальником. Сьогодні це думка несильно змінилося.

Щоб ваш успіх не став для чоловіка проблемою, постарайтеся ніколи не відгукуватися про його діяльність зверхньо. Завжди шанобливо ставитеся до його роботи і колегам. Він не повинен помічати те, що ви його в чомусь перевершили.
% Повторюйте, що він найкращий. Для чоловіка це дійсно дуже важливо.

Нагадуйте коханому про перспективи. Кажете, що зараз все тільки починається. А враховуючи його настрій і працьовитість, він обов'язково досягне багато чого в житті. Дайте йому стимул для самовдосконалення.

Підтримуйте і допомагайте йому. Якщо у коханого виникають будь-які професійні проблеми, на результат яких ви в силах вплинути, допоможіть йому їх вирішити.

А що робити, якщо ваша успішність пов'язана не з кар'єрою, а з популярністю серед друзів? Постійні зустрічі, веселощі і ви в центрі уваги. Погодьтеся, в цьому немає нічого поганого. Просто ви товариська, цікавий і веселий чоловік, але чоловікові це не подобається. Спробуйте познайомити його з друзями. Є ймовірність, що вони знайдуть спільну мову або хоча б він буде знати, з ким ви спілкуєтеся.

Не давайте чоловікові приводу ревнувати вас до друзів. Найчастіше йому дзвоніть і пишіть смс. Спробуйте зробити чоловіка таким же популярним: розповідайте, який він цікава людина і т.п. Коли він буде зайнятий своїми друзями, у нього не буде приводу для ревнощів до вашої популярності.

Теги: успіх, проблема, жінка, ревнощі, успішність

Якщо ти заробляєш більше, ніж він ...

% Nastya, автор JustLady. % % %
���� �� ������������� ������, ��� ��
% Існує думка, що здобувачами в сім'ях повинні бути чоловіки. І, дійсно, деякі з них ретельно трудяться, поклавши всі домашні турботи на жінок, які зазвичай менше заробляють. Але в сучасному суспільстві така ситуація зовсім не є закономірністю. Дружина цілком може бути більш успішна у фінансових справах, ніж чоловік. А от чи варто загострювати на цьому увагу - залежить від того, які стосунки склалися між чоловіком і жінкою.
% Статті за темою «Якщо ти заробляєш більше, ніж він ...» %
Якщо ти заробляєш більше, ніж він ...
% Я заробляю більше чоловіка - як налагодити стосунки в родині %
Якщо ти заробляєш більше, ніж він ...
% Роль слова у стосунках між людьми %
Якщо ти заробляєш більше, ніж він ...
% Про що чоловіки не говорять жінкам %
Якщо ти заробляєш більше, ніж він ...
% Сергій Миронов: про любов, сім'ю і державі %

У вас намічаються серйозні стосунки з людиною, яка, здавалося б, влаштовує вас у всьому. У нього чудовий характер, є багато спільних інтересів, поруч з ним ви відчуваєте себе найпрекраснішою і неповторною. Але @. @ Він заробляє менше, ніж ви. Чи потрібно замислюватися з цього приводу? Або, порахувавши себе занадто дріб'язкової, "махнути рукою" на ситуацію, що склалася? Тут все залежить тільки частково від обранця, а в основному - від вашого внутрішнього світу, принципів і поглядів на життя. Заглянувши до себе в душу, можна вирішити: чи будете ви щасливі саме з цим чоловіком.

Задумайтесь, яку роль відіграють у вашому житті гроші. Якщо все дитинство і юнацтво було проведено в затишному сімейному "гніздечку", де вас оберігали, не даючи відчути матеріальних проблем, а батько виступав у ролі заробляє глави, то, швидше за все, вам захочеться і в чоловіка бачити таку ж "фортеця". І з цим поняттям малозарабативающій чоловік ніяк не сполучається. Значить з часом у вас складеться думка про те, що він просто не задовольняє всім вимогам.

Але бувають випадки, коли представниці прекрасної статі мають звичку у всьому розраховувати на свої сили, всього добиватися самостійно. З такого способу життя можна зробити висновок: фінанси для людини - незначний фактор. Тільки тоді коханому доведеться звикнути до того, що потрібно буде виконувати роль веденого, багато в чому підкоряючись жінці - лідеру.

Звичайно, розпізнавши в ньому звичайного альфонса, краще відносини розірвати. Адже подібні екземпляри здатні нескінченно "смоктати" гроші, при цьому не відчуваючи ніяких почуттів, крім пожадливості.

Але, якщо обранець за ваш рахунок жити не намагається, то не варто розлучатися через матеріальні невідповідностей. Не маючи шкідливих звичок і відчуваючи до вас щирі почуття, він цілком може стати чудовим чоловіком і навіть батьком. Любов, турботу, ніжність не можна купити. Тому, маючи впевненість у своєму виборі, не робіть грошову проблему катастрофою. Зрештою, жінка може стати для сім'ї досить непоганим добувачем.

Теги: сім'я, ставлення, життя, погляд, малий, принцип, невідповідність, добувач

Короткий путівник по курортних знайомствам

% Світлана Селезньова, автор JustLady. % % %
������� ������������ �� ��������� �����������
% Проблема курортних романів так само стара, як і самі курорти. Як би не обурювалися з цього приводу завзяті поборники моральності, сама обстановка розслабленого, безтурботного відпочинку, та ще на тлі красивого, екзотичного пейзажу, сприяє розкріпаченню і «закипанню крові».
% Статті за темою «Короткий путівник по курортних знайомствам» %
Короткий путівник по курортних знайомствам
% Молода сім'я: короткий путівник по проблемам %
Короткий путівник по курортних знайомствам
% Курортний роман - наївний обман %
Короткий путівник по курортних знайомствам
% Як встояти перед курортним романом %
Короткий путівник по курортних знайомствам
% Курортний роман. Слушні поради для "жаркого відпочинку" %

Що ж порадити жіночкам, які приїхали на курорт аж ніяк не тільки для того, щоб насолодитися красивим морем і горами? Як правильно поводитися, щоб і отримати бажане, і не ризикувати даремно, і не розчаруватися?

Перш за все, твердо запам'ятайте неприємну істину: на курортах повнісінько альфонсів, для яких такі, як ви, жінки - засіб існування. Постарайтеся не втратити голову, почувши квітчасті компліменти і палкі зізнання в шалене кохання, рівної якій, природно, світ ще не бачив. Особливо, якщо справа відбувається на закордонному курорті, і закоханий кавалер - з обслуговуючого персоналу. Втім, якщо ви належите до тих жінок, які з маніакальною завзятістю наступають на всі граблі в межах видимості - вперед і прапор вам у руки. Постарайтеся тільки залишити грошей хоч на проїзд додому (решта з успіхом витягне палкий мачо).

Якщо ж у вас вистачає розуму минути цю пастку, згадайте мудру істину: «Подібне притягується подібним! »Тобто, відповідний кандидат в« розрадники »повинен бути схожий на вас. Як мінімум, характером. Якщо ще й звичками - вважайте, що вам дуже пощастило, і обворажівать кавалера, не даючи йому шансу на втечу.

Тобто, якщо ви за вдачею - тиха і сором'язлива, до того ж є одруженим, руйнувати який не збираєтеся, шукайте собі такого ж партнера. Тихоню-скромника, який готовий на любовні безумства, але трохи побоюється жінок, у тому числі - дорогу дружину, що залишилася вдома. Роман у вас вийде, може, й не дуже вражаючий, але точно без небажаних наслідків. У всіх відношеннях.

Якщо ж ви - весела, бризкає енергією, то шукайте життєрадісного чоловіка, який про найпростіші, повсякденних предметах може говорити так, ніби вони наділені душею. Не пошкодуєте. Яскраві відчуття гарантовані. Проблема лише в тому, що за таким скарбом інші дами влаштовують справжнє полювання.

Теги: знайомство, роман, поведінка, курорт, путівник, застереження