Чи є у тебе сексуальний заклик?

% Бруква, автор JustLady. % % %
���� �� � ���� ����������� ������?
% Сексуальність є дуже тонкою матерією. Ніхто до кінця не може пояснити, що саме вона включає в себе. Сексуальна привабливість дається людям від природи або ж цю рису можна розвинути в собі?
% Статті за темою «Чи є у тебе сексуальний заклик? » %
Чи є у тебе сексуальний заклик?
% Якщо молода людина критикує вашу зовнішність ... %
Чи є у тебе сексуальний заклик?
% Уроки спокушання для чоловіків %
Чи є у тебе сексуальний заклик?
% Ароматерапія для підвищення чуттєвості %
Чи є у тебе сексуальний заклик?
% Чи допомагають пластири для схуднення %

Чи можна навчитися сексуальності або це риса дається нам від народження? Сексуальна привабливість формується під впливом певного ряду факторів. Зовнішність людини впливає на відносини, особливо при першій зустрічі, але не є вирішальною.

Є величезна кількість прикладів довгих шлюбів, в яких один з партнерів значно привабливіше другого. Однак саме сексульного є вирішальною при виборі партнера. На розвиток цієї риси впливає ряд факторів.

1. Виховання в сім'ї. Те, в якому середовищі відбувається формування характеру дитини, впливає на його стосунки з протилежною статтю. Дитина бачить певну модель взаємин між батьками і будує своє життя.

2. Характер людини. Закомплексованість або розкутість має великий вплив на формування сексуальності. Чим більше комплексів, тим складніше людині полюбити себе і, як наслідок, стати цікавим для інших.

3. Регулярне статеве життя. Якщо зі статевим життям все в порядку, то це додає впевненості в собі. Отримання задоволення від близькості додає той самий блиск і очах, який приваблює протилежну стать.

4. Відсутність любові і довірчих відносин. Більшість жінок, та й чоловіків потребує не тільки в інтимній близькості, але і в духовній. Сексуальність - це не тільки фізична складова, а й емоційний фактор.

Щоб розвинути свою сексуальність, необхідно знайти психологічну гармонію. Досягти її можна тільки спираючись на підтримку коханої людини. Робота над собою також відіграє велике значення у формуванні сексуальності. Сексуальної заклик дається над природою, але розвинути в собі цю рису можливо.

Теги: сексуальність, заклик, сексапільність

Як перемогти в суперечці з жінкою

% Любов Чеуріна, автор JustLady. % % %
��� �������� � ����� � ��������
% Часом нелегко говорити з представницями прекрасної статі на їх же мові. Багато чоловіків відчувають себе при цьому неприродно. Воно й зрозуміло: згідно з американським дослідженням, жінки в середньому вимовляють 25000 слів за день. Чоловіки ж обходяться всього лише 13000 словами в день. Якщо в розрахунок не брати осколки посуду і ляскання дверима, то слова є основною зброєю в сімейних спорах.
% Статті за темою «Як перемогти в суперечці з жінкою» %
Як перемогти в суперечці з жінкою
% Як перемогти осінньо-зимову нудьгу %
Як перемогти в суперечці з жінкою
% У суперечках народжується істина %
Як перемогти в суперечці з жінкою
% Як перемогти синдром хронічної втоми %
Як перемогти в суперечці з жінкою
% Суперечка і дружба: чи готові ви до наслідків? %

Жінки за допомогою сварки намагаються донести до благовірного свої емоції. Варто чоловікові вплутатися в бурхливе з'ясування сімейних відносин, і він вичерпає свій ліміт слів відразу на кілька днів вперед. Тому самою вірною стратегією буде спробувати укласти мир і задавити скандал на самому початковому етапі. Для цього існує досить зручна формулювання: "Я все розумію, ти @. @ Напевно, зараз ти відчуваєш себе @. @" Що ви поставите на місці пропуску, також важливо.

Найкраще говорите без іронії, щоб ваша улюблена зрозуміла, що її обурення дійшла до вашої свідомості, і заспокоїлася.

Спроба піти від конфлікту є непоганим початком. Проте жінка не завжди задовольняється таким швидким примиренням. Буває, що сварки вже ніяк не уникнути. У такому випадку потрібно нанести блискавичний удар по основній меті. Від вас потрібна неабияка здатність згадати все - адже якщо ви не в змозі були тримати в своїй голові все зухвалості і брутальності, якими обсипали її минулого разу, вона вам живо освіжить їх в пам'яті, тому як жінки пам'ятають такі слова досить довго. І не подавайте увазі, що вас це дивує, - це тільки дасть їй право переадресувати вам же всі ці влучні вислови.

Найбільш ефективним способом атаки в цій ситуації буде якнайшвидше з'ясувати все те, що її так сильно хвилює і дати цим ключовим емоціям вийти, таким чином усунувши їх.

Майте мужність визнавати свою неправоту. Більшість чоловіків переконані в тому, що головне - це опинитися у що б то не стало правим. А жінки прекрасно знають те, що це в кінцевому результаті зовсім неважливо. У сварці не буває правих чи неправих, а є лише переможці і переможені. Однак визнати неправоту зовсім не означає програти.

Зберігайте спокій, а іноді краще мовчіть. Зупинки в запалі конфлікту не несуть особливої ​​смислового навантаження, але зате мають відчутний заспокійливий ефект.

Теги: жінка, конфлікт, сварка

Сексуальна одержимість: міфи і реальність

% Ольга Безручко, автор JustLady. % % %
����������� �����������: ���� � ����������
% Що таке «сексуальна одержимість»? Розбещеність, збоченість чи хвороба? Цей термін можна визначити, як хворобливу прихильність людини до сексу як до такого. По-іншому таку одержимість називають еротоманія, сексуальної стурбованістю. Але визначити, де висока любвеобильность людини переходить в одержимість, буває досить складно, так як люди всі різні і мають різний темперамент і характер.
% Статті за темою «Сексуальна одержимість: міфи та реальність» %
Сексуальна одержимість: міфи і реальність
% Наркоз - міфи і реальність %
Сексуальна одержимість: міфи і реальність
% Міфи про їжу, про які ви не знали %
Сексуальна одержимість: міфи і реальність
% Міфи про жіночий оргазм %
Сексуальна одержимість: міфи і реальність
% Сексуальне довголіття: правда і міфи %

Сексуально одержимим може бути будь-яка людина, в будь-якому віці, будь-якого соціального стану. Це психічне відхилення може розвинутися, як у солідного чоловіка, який займає керівну посаду в престижній компанії, так і у невинної, на перший погляд, дівчата.

Деякі люди часто змінюють сексуальних партнерів, але при цьому вважати їх стурбованими не можна. Одержимий людина відрізняється тим, що часто свої дії він не може контролювати, не може обмежити свої сексуальні бажання, навіть якщо хоче цього. Людина готова займатися сексом, незважаючи на наслідки своїх дій. При цьому після статевого акту він відчуває сильне почуття провини і сорому. Для досягнення сексуального задоволення еротомани готові використовувати будь-які способи: віртуальний секс, проституція, ексгібіціонізм т.д. У найбільш запущених випадках, людина може піти на злочин.

Сексуальна одержимість руйнівно позначається на житті людини. Через постійне сексуального бажання, він знаходиться в стані перманентного стресу, погіршуються стосунки з родиною, на роботі з друзями. Можуть з'явитися фінансові проблеми, так як для задоволення своїх фантазій і бажань, заклопотані люди готові витрачати багато грошей на порнографію, проституцію, секс по телефону. У деяких виникають проблеми з правоохоронними органами через антигромадської поведінки (вуайеризм, ексгібіціонізм і т.д.).

Неконтрольоване прояв сексуальних бажань може негативно відбитися на здоров'ї: безладні і небезпечні статеві зв'язки можуть стати причиною багатьох венеричних захворювань. Деякі, щоб позбутися від почуття провини, починають зловживати алкоголем і приймати наркотичні засоби.

В основному виникнення сексуальної одержимості в людини пов'язано з психічними причинами. Деякі з них йдуть ще з дитинства, інші виникли вже в дорослому житті. Якщо дитина бачила, як у сім'ї відбувалися постійні сварки, то в зрілому віці у нього може виникнути боязнь серйозних відносин, у нього з'являється страх довіритися близькій людині, страх зради. І тому він намагається заповнити порожнечу в особистому житті численними сексуальними зв'язками. І якщо не боротися з цим, то поступово це може стати одержимістю.

Іншими причинами еротоманія стають постійні стреси і затяжні депресії, згвалтування, низька самооцінка, потреба до уваги оточуючих. Люди, що мають ці проблеми, часто сприймають секс як єдину можливість вирішити їх. Деякі ж люди просто не вміють по-іншому будувати відносини. Для них інтим - єдина можливість мати якісь відносини.

Сексуальна одержимість, як і будь-яке інше психічне відхилення, піддається лікуванню. Для його успішного результату важливо не тільки виявити причини еротоманія, але довести людині, що така заклопотаність не є нормою, замінити її більш адекватною поведінкою, допомогти підвищити самооцінку, розібратися з внутрішніми особистісними конфліктами.

Теги: реальність, одержимість, міф, відхилення, заклопотаність, еротоманія