Якщо він записав твій номер ...

% Олександр Гаранькін, автор JustLady. % % %
���� �� ������� ���� �����
% Чим закінчується перше знайомство, вам і так зрозуміло - записуванням номера телефону. Зазвичай це робить хлопець. А чи можна тому, як він записує номер телефону дівчини, визначити подальшу долю відносин - це питання складне. Тим не менш, було проведено ряд дуже цікавих спостережень. Результати напевно будуть цікаві представницям слабкої статі.
% Статті за темою «Якщо він записав твій номер ...» %
Якщо він записав твій номер ...
% Якщо він записав твій номер %
Якщо він записав твій номер ...
% Твоя найкраща подружка - хлопець? %
Якщо він записав твій номер ...
% Твій запах %
Якщо він записав твій номер ...
% 10 способів змусити улюбленого ревнувати %

Хлопці та чоловіки, що записують телефон на обривку паперу, навряд чи розраховують на серйозні стосунки. Цей клаптик запросто може загубитися. Тим більше, вам навряд чи б сподобалося, якби хлопець, який претендує на близькі з вами відносини, записав номер вашого телефону на непоказному обривку тетрадного листа. Напевно і до вас у нього буде схоже ставлення, як і до папірця з номером.

Дамам, які шукають тривалі серйозні стосунки, дуже подобаються «класики», які записують номер придивилася жінки чи дівчини в щоденник, точно за алфавітом і акуратним почерком. Такі люди по життю зазвичай чіткі, пунктуальні. Потенційно, така людина може стати хорошим сім'янином, але в той же час з ним напевно буде нудно жити.

Є чоловіки (в основному, молодь), записуючі телефон на руці. Ця людина вважає важливим те, що написано на його тілі. Однак такий напис може швидко стертися. Виходить, що такі чоловіки настільки ж швидко згасають, наскільки і спалахують.

Дівчатам подобаються і молоді люди, які записують номер телефону не одного разу - в блокнот, в стільниковий телефон, ще куди-небудь. Вона думає, що такий представник сильної половини людства дуже дорожить знайомством, раз так намагається не забути номер її номер телефону. А на ділі він може бути просто невпевненим у собі людиною, якій постійно потрібні нагадування. Швидше за все, він просто буде думати, чи варто йому дзвонити чи ні кожен раз, коли побачить її номер телефону на черговому листочку чи в телефоні. Висновки робіть самі, дорогі жінки.

Для наступного типу чоловіків важливіше підкреслити свою значимість, ніж записати номер телефону жінки. Якщо він дістане щоденник, щоб записати телефон, то неодмінно скаже, що цей щоденник - ексклюзивна модель, оброблена справжньою крокодилячої шкірою. Діставши телефон, він пояснить, що це дуже крута модель. Жити з таким Нарцисом неможливо, а ось «підсісти до нього на кишеню» на деякий час можна. Ви йому будете лестити, а він буде обдаровувати вас грошима та іншими матеріальними цінностями.

Запис телефону в мобільний телефон популярна. Але тут є свої тонкощі. Такого чоловіка важко спрогнозувати. Не забудьте попросити записати вас якось конкретно, а не просто «Таня» або «Маша». Інакше він може втратити ваш телефон, заплутавшись, де яка Маша або Таня записана. Якщо ж ви поцікавитеся у молодої людини, чи встановлена ​​у нього в телефоні ICQ, то по його відповіді можна хоч щось про людину впізнати. Якщо відповідь позитивна, то хлопець напевно сидить у віртуальному світі цілими днями. Витягнути такої людини «назовні» дуже складно.

Хлопець може і не записати ваш номер телефону, сказавши, що запам'ятає так. Тут залишається тільки чекати. Якщо ця людина дійсно подзвонить, значить, він серйозно по відношенню до вас налаштований. Він-то зможе наповнити ваше життя цікавими і яскравими подіями. А якщо він забув ваш номер - значить, не судилося.

Теги: тип, блокнот, щоденник

Вчимо чуйності і любові якомога раніше

% Polyanka, автор JustLady. % % %
���� �������� � ����� ��� ����� ������
% Людина з'являється на світ з певним характером, він вже явно може показати, ким стане в майбутньому. Однак зачатки тих чи інших особливостей можуть по-різному проявлятися в залежності від того, як дорослі відкриють для малюка світ, які можливості використовувати їх вони покажуть. І тому необхідно якомога раніше навчити дитину чуйності і любові, прояву турботи. %%
% Статті за темою «Вчимо чуйності і любові якомога раніше» %
Вчимо чуйності і любові якомога раніше
% Що кожна жінка повинна знати про чоловіків %
Вчимо чуйності і любові якомога раніше
% Кращий мій подаруночок - це @. @ %
Вчимо чуйності і любові якомога раніше
% Чому він іде наліво? Як не допустити зраду? %
Вчимо чуйності і любові якомога раніше
% Його кар'єра - наша задача %

Слово «навчити» насилу може бути застосоване до таких почуттів, як любов і чуйність. Але самі по собі вони навряд чи зможуть розвинутися. Потурбуватися їх розвитком необхідно якомога раніше як мінімум з двох причин. По-перше, зі зростанням дитина відкриває в навколишньому світі все більше несправедливого, поганого, злого, незрозумілого. Це речі і процеси, які або не можуть викликати любові співчуття, чи явища, які ставлять під питання доцільність доброти. Наприклад, дитина бачить, що кулаки допомагають добитися результату швидше, ніж ввічливе прохання. Це не означає, що тепер з нього обов'язково виросте агресивна людина. Але пояснити, чому краще діяти мирними способами, буде вже складніше.

Друга причина - велика чуйність і сприйнятливість малюків саме в дошкільному періоді. Вони ще дуже відкриті по відношенню до оточуючих, відгукуються на все, що відбувається. Вони постійно чогось вчаться, щось дізнаються. І все, про що ви їм розповідаєте, саме зараз з великою ймовірністю буде засвоєно не на рівні простого заучування, але значно глибше, буде зрозуміле і.

Але варто ще раз повернутися до того, що не можна вчити любові і чуйності. Це не ті поняття, які можна просто затвердити і навчитися застосовувати. Ласкаві слова йдуть від серця просто тому, що вони не можуть не бути сказані, а не тому, що їх вимагає ситуація. Вміння вчасно промовчати завжди підказується внутрішнім відчуттям: немає правил, які б підказали вам, коли потрібно сказати те чи інше слово, а коли краще дати повиснути паузі.

Але у ваших силах показати дитині, що всі ці почуття існують. Він навчається в першу чергу не тому, про що йому розповідають, а того, що він бачить перед собою. Він стикається з поведінкою інших людей і сприймає можливості вирішення тих чи інших ситуацій. Щось він приймає і згодом застосовує, а щось відкидає. Це залежить і від його індивідуальних особливостей, і від того, за ким він спостерігає. Якщо ви виявляєте собою приклад любові і чуйності, якщо у вашій родині панує взаєморозуміння, якщо малюк росте в атмосфері турботи і бачить перед собою стосунки, повні підтримки та поваги, він зможе захиститися від зла і агресії, і виросте людиною, для якої добро і ласка - не прості терміни, а життєві цінності.

Теги: малюк, любов, агресія, розуміння, прийняття, чуйність, добро, развііті

Від любові до ненависті: на що годяться ваші почуття після розриву

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
�� ����� �� ���������: �� ��� ������� ���� ������� ����� �������
% Здавалося б, ідеальним варіантом після розставання було б забути колишнього партнера назавжди і рухатися далі. Однак не все буває так просто в людських відносинах - і жінки часом ризикують загрузнути в безодні жалості до себе і бажання помститися.
% Статті за темою «Від любові до ненависті: на що годяться ваші почуття після розриву» %
Від любові до ненависті: на що годяться ваші почуття після розриву
% Від любові до ненависті один крок? %
Від любові до ненависті: на що годяться ваші почуття після розриву
% Крок до ненависті %
Від любові до ненависті: на що годяться ваші почуття після розриву
% Перші симптоми майбутнього розриву відносин %
Від любові до ненависті: на що годяться ваші почуття після розриву
% У пошуках втраченого: куди поділася любов? %
% Деякі жінки після розриву відроджуються, мов фенікс. Вже через досить короткий час ви зрозумієте, що витрачали багато часу і сил, намагаючись врятувати безнадійний брак. А тепер ви все це можете витратити на себе. Прислухайтеся до своїх потреб, дотримуйтесь своїм бажанням, насолоджуйтеся свободою, і тоді в житті вас чекають райдужні перспективи.%

Ви зробили крок від любові до ненависті і зупинилися. Тепер весь ваш вільний час ви присвячуєте вигадування підступів екс-бойфренду. На це у вас йде неймовірно багато енергії. Постарайтеся зрушити акцент: будьте красивою і успішною жінка не зло йому, а собі на благо. А якщо вже вас так необхідно відчувати ненависть до колишнього партнера, виділіть собі на це пару годин в день і робіть це строго за розкладом.

Ви провели з молодою людиною разом чималий відрізок часу, у вас є спільні діти і спогади. І колишній чоловік може стати для вас новим другом. Адже ви вже знаєте, що він здатний розуміти і терпіти вас. Потрібно лише стежити за тим, щоб ваш нинішній чоловік адекватно сприйняв ситуацію, що склалася.

Можна вперто чекати, коли екс усвідомлює свої помилки і повернеться до вас. Ну а поки цього не сталося, очікуванням можна виправдовувати свою самотність і неспроможність, а також викликати почуття провини у колишнього невдячного чоловіка. Якщо не хочете залишитися в подібному стані, з'ясуйте, чому ж саме на цьому чоловікові зійшовся клином світ.

На жаль, багатьом жінкам не так-то просто змиритися зі зрадою коханої людини, і вони апріорі починають вважати, що всі чоловіки такі, як колишній. Якщо хочете вийти з цього порочного кола, запишіть усі гріхи, якими переводив ваш колишній чоловік і зрозумійте, що це риси характерні лише для конкретного індивіда - вашого екса. І що на даний момент він далеко, і заподіює вам біль не чоловік, а ви самі.

Можливо, ви розірвали відносини, що тривали не один рік, і не відчуваєте ніяких емоцій з цього приводу. Це не погано і не добре, просто в цьому випадку вам слід замислитися, а чи були любов.

Теги: посол, ставлення, любов, жінка, розставання, ненависть