Як зізнатися в симпатії чоловікові

% Gmyz, автор JustLady. % % %
��� ���������� � �������� �������
% Сучасні відносини чоловіків і жінок відрізняються від тих, що традиційно склалися кілька десятків років тому. Слабка стать на кожному кроці заявляє про свою емансипації, часто бере ініціативу на себе навіть в такій делікатній справі, як перше визнання в симпатії.
% Статті за темою «Як зізнатися в симпатії чоловікові» %
Як зізнатися в симпатії чоловікові
% Як зізнатися йому в своїх почуттях %
Як зізнатися в симпатії чоловікові
% Як розповісти хлопцеві про свої почуття %
Як зізнатися в симпатії чоловікові
% Як підштовхнути хлопця до відносин %
Як зізнатися в симпатії чоловікові
% Нові правила невинного флірту %
% Кидатися на шию обранцеві серця, звичайно, не варто, щоб не зруйнувати чарівність і принадність зароджуються відносин. Для вираження своєї симпатії до молодої людини краще використовувати фрази такі як «Мені добре з тобою» або «Я сумую», двоякий сенс яких не виключає як партнерських, так і дружніх відносин. У разі обопільної симпатії такої спосіб визнання тільки підштовхне відношення до їх подальшому позитивному розвитку.%

Для початку краще оцінити, «дозрів» чи чоловік до ваших слів і наскільки він дійсно заслуговує настільки відважних дій з боку партнерки. Для цього слід придивитися, які життєві пріоритети хлопця, чим він захоплюється, з ким водить дружбу. Можливо, що більш близьке знайомство остудить запалився почуття, і необхідність відкривати серце відпаде сама собою.

Якщо ж ні, то, виливаючи коханому душу, головне не переборщити. Нехай не сприймає визнання як натяк на заміжжя. Наближається перспектива бути окільцьовані зазвичай лякає навіть найсильніших.

Особливо якщо обранець вже зрілий чоловік і має досвід холостяцького життя, він дуже дорожить своєю свободою, і «прив'язати» його до себе буде досить складно. Будь-які натяки на серйозні стосунки можуть назавжди закрити дорогу в його життя навіть найкрасивішою і привабливою дівчині. І вже тим більше не варто переслідувати об'єкт своєї любові, постійно бути в полі його зору, «душити» його своїми почуттями і вимагати взаємності.

Слід пам'ятати, що набагато більший результат принесе напівнатяк, жартівливе СМС, невеликий знак уваги або поздоровлення з приводу якогось випадку. І, звичайно, ніжний погляд, легкий дотик, привітна посмішка, уміння подобатися іншим чоловікам. Цього достатньо, щоб підігріти інтерес потрібного нам об'єкта, включити його інстинкт мисливця.

А далі карти в руки! Потрібно стати для нього незамінною, а для цього слід з цього самого моменту уважно слухати його, не перебиваючи, намагатися розділяти його емоції, пам'ятаючи про те, що люди, усміхнені над одним і тим же, близькі по духу. Добре, якщо вдасться знайти й інші точки дотику, наприклад, спільне захоплення гірськими лижами або шахами.

Теги: чоловік, розмова, ставлення, любов, жінка, симпатія, визнання

Як привітати кохану з ювілеєм

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� ���������� �������� � �������
% Ювілей улюбленого чоловіка - це ще одна можливість висловити йому все ваше повагу і вдячність за щасливо прожиті роки. Обов'язково запитайте у чоловіка, як би він хотів провести цей день, щоб не помилитися з вибором сюрпризу. Часто людина хоче просто відпочити від суєти і розслабитися, а ви організували гучну веселу вечірку, на якій ювіляр відчує себе зайвим.
% Статті за темою «Як привітати кохану з ювілеєм» %
Як привітати кохану з ювілеєм
% Як привітати чоловіка з 30-річчям %
Як привітати кохану з ювілеєм
% Як привітати маму в ювілей %
Як привітати кохану з ювілеєм
% Як привітати начальника з днем ​​народження %
Як привітати кохану з ювілеєм
% Що подарувати мамі на ювілей %
% Навіть якщо ваш чоловік стверджує, що не хоче від вас ніяких подарунків і приємних сюрпризів, все одно в глибині душі він чекає, що ви подбаєте про них. Якщо ви думаєте, що колеги по роботі дружина не в курсі його ювілею, повідомте їм про це заздалегідь потай від коханого. Йому буде дуже радісно і приємно, коли співробітники привітають його. Повідомте друзів, знайомих і родичів. І якщо ви не будете скликати їх на застілля в честь ювіляра, все одно вони подзвонять йому і наговорять багато хороших слів і побажань.%

Поговоріть з чоловіком загодя про його бачення свята. Постарайтеся не робити нічого, що б йому не сподобалося. Якщо чоловік сказав, що не хоче приймати гостей, слухайтеся його. Проведіть цей день удвох, замовте столик в ресторані або вечерю з доставкою додому. Чи не куховарить багато годин на кухні, а краще приділіть цей час своєму коханому чоловікові.

Ви, як ніхто інший, знаєте ювіляра, тому вибір подарунка для нього не повинен стати проблемою. Згадайте його захоплення, те, про що він мріє. Якщо ви нічого не розумієте в риболовецьких снастях, наприклад, проконсультуйтеся з фахівцем в магазині. Не даруйте формальних та «корисних» речей, які не дуже порадують чоловіка. До таких презентів відносяться: светри, дезодоранти, нижнє теплу білизну, шкарпетки, тапочки.

Можна попросити чоловіка заїхати за вами в торговий центр і там побродити з ним, спостерігаючи за його реакцією на виставлені товари. Йому буде дуже приємно, коли він на свій ювілей отримає в подарунок саме ту річ, якою захоплювався в магазині. Чоловіки не відносяться до листівок так трепетно, як жінки, тому краще скажіть йому всі теплі слова привітання особисто, коли ювіляр прокинеться вранці.

Встаньте в цей день раніше, приведіть себе в порядок. Приготуйте чашку кави, що бадьорить, зробіть бутерброди з ікрою і несіть все це чоловікові разом з подарунком і гарячими обіймами і поцілунками.

Теги: ювіляр, подарунок, вибір, чоловік

Як розлюбити одруженого чоловіка

% Катя Чернічіна, автор JustLady. % % %
��� ��������� �������� �������
% Стріли Амура не завжди потрапляють в потрібну мішень, тому й кажуть, що любов зла. Від почуття до одруженого чоловіка не застрахована жодна жінка в світі. Однак у більшості випадків такий роман приносить лише біль і розчарування. Якщо ви дійсно не бачите майбутнього з коханим, який носить кільце на безіменному пальці, але не знаєте, куди подітися від власних емоцій - не затягуйте з розривом.
% Статті за темою «Як розлюбити одруженого чоловіка» %
Як розлюбити одруженого чоловіка
% Я закохалася в одруженого чоловіка %
Як розлюбити одруженого чоловіка
% Як розлюбити чоловіка %
Як розлюбити одруженого чоловіка
% Як перемогти в собі любов до одруженого чоловіка %
Як розлюбити одруженого чоловіка
% Як забути одруженого коханого %

Покопайтеся в собі. Невже ви не гідні кращого? Швидше за все, за болючою прихильністю стоїть страх самотності. Особливо він сильний, якщо ви повністю розчинилися у відносинах з чоловіком, забувши подруг і власні захоплення. Тому почніть відновлення активного громадського життя. Не сидіть вдома, уявляючи, як ваш милий вечеряє за одним столом з дружиною і дітьми. Змушуйте себе виходити в люди: пробіжіться по магазинах, сходіть у гості, відвідайте цікавий захід. Запишіться в басейн, спортзал, курси бальних танців або навіть бібліотеку. Чим більше нових знайомств і зв'язків з'явиться у вас, чим повніше стане ваше життя, тим легше і швидше вдасться зважитися на розрив.

Другий крок набагато складніше. Сядьте і проаналізуйте поведінку вашого коханого. Тільки постарайтеся не брехати собі, виправдовуючи одруженого коханця. Якщо він досі з дружиною - значить тримає його щось більше, ніж жалість, звичка чи діти. Адже чоловіка, який втратив інтерес до жінки, ніякі сили не примусять жити разом з нею. До того ж, змінивши однієї, він навряд чи стане зразковим чоловіком для іншої, а значить і ваше уявне щастя буде затьмарено брехнею і зрадою. Чи влаштовує вас таке майбутнє?

Фліртом, флірт і ще раз фліртуйте. Саме невимушене спілкування з особами протилежної статі допоможе вам усвідомити власну привабливість. Крім того, ви побачите, як багато молодих людей дійсно зацікавлене вашою персоною. Колеги, сусіди, випадкові перехожі - обдаровувати кожного привітною усмішкою або кокетливою жартом.

Якщо осіб чоловічої статі у вашому оточенні небагато, то спробуйте зареєструватися на сайті знайомств. Місцеві «аборигени» не скупляться на компліменти і приємні слова. Звичайно, не варто надто серйозно ставитися до подібного спілкування, але воно дійсно допомагає підняти самооцінку.

Відчуття власної чарівності і чарівності змусить вас зовсім іншими очима подивитися на свого коханця. Адже на світі дійсно багато красивих, розумних, сильних, а головне - вільних і чесних чоловіків.

Теги: чоловік, роман