Стратегія успіху у світі чоловіків

% Kativip, автор JustLady. % % %
��������� ������ � ���� ������
% В умовах століттями сформованих патріархальних традицій жінці доводиться пристосовуватися до правилами, що діють у світі чоловіків. Адже завдання стоїть не тільки вижити фізично, але й успішно користуватися всіма благами життя, отримувати заслужену увагу і визнання своїх успіхів. Мова йде не тільки про діловій сфері, але також про соціальні та міжособистісних стосунках.
% Статті за темою «Стратегія успіху у світі чоловіків» %
Стратегія успіху у світі чоловіків
% Найбільш небезпечні психологічні типи чоловіків %
Стратегія успіху у світі чоловіків
% Криза середнього віку у чоловіків %
Стратегія успіху у світі чоловіків
% Роман на роботі: вийти заміж за шефа %
Стратегія успіху у світі чоловіків
% Що кожна жінка повинна знати про чоловіків %
% За негласним правилом, чинному вже не перше сторіччя, жінка повинна виконувати ті функції, які визначили для неї чоловіка: народжувати дітей, займатися їх вихованням, підтримувати порядок в домі і створювати комфортні умови для відпочинку добувача. У всьому іншому їй відводиться другорядна роль. Покоління за поколінням хлопчикам прищеплюють одні й ті ж погляди і переконання, тому ситуація докорінно не змінилася навіть в умовах сучасного життя, коли жінки відстояли свої права на безліч «нежіночих» занять. Боротися з цим марно, можна лише знову пристосуватися.%

Починаючи освоюватися в світі чоловіків, ви повинні чітко бачити мету, до якої йдете, незалежно від того, в якій сфері лежать ваші інтереси: діловий, партнерської, дружній, любовної. Шлях до обраної мети повинен бути пройдений гідно. Навіть якщо ви граєте не зовсім чесно, інші не повинні про це знати. По-перше, хитрість і неохайність в діях завжди приписуються саме жінкам, хоча чоловіки теж не гребують ними. І якщо вас викриють, ви піддастеся загального осуду, на відміну від чоловіка, якого «брати по команді» завжди зрозуміють. По-друге, цілеспрямованість і спрямованість на результат викликають повагу у сильної статі. І часто для чоловіків навіть не має особливого значення те, яку мету ви собі обрали.

Навчіться бути сильною і використовуйте жіночі слабкості з вигодою для себе. Привчіть навколишніх чоловіків до того, що вам не потрібна допомога по кожному незначному приводу. Доведіть діями, що вас не треба щохвилини направляти і опікувати. Вічна жіноча безпорадність рідко виглядає зворушливо, в більшості випадків вона стомлює і дратує. Але при цьому не забувайте, що навмисна мужеподібну теж відштовхує. Будьте самодостатньою, твердої у своїх переконаннях, вчіться логікою і фактами доводити свою точку зору. Вимагайте поваги до себе і робіть вчинки, за які вас дійсно варто поважати. Вмійте визнавати свої помилки, робіть це без сліз, щиро, але стримано.

Навчіться правильно одягатися. Завжди продумуйте свій гардероб, щоб не виглядати занадто екстравагантно. Уникайте викликають квітів і провокаційних стилів в одязі, якщо не готові блиснути розумом у відповідь на підвищену увагу чоловіків або їх відверті домагання. У деяких випадках свою жіночність взагалі краще підкреслювати милосердям, співчуттям, розумінням та іншими моральними якостями, ніж предметами гардеробу.

Не зловживайте сексуальними вивертами для досягнення своїх цілей. Маніпуляції з допомогою інтимних натяків і жестів вдаються далеко не кожній жінці. Для ролі підступної спокусниці, якої всі віддають по добрій волі, потрібні гострий розум і талант. Спроби тих, хто не наділений ними, виглядають безглуздо і занадто явно. Як тільки чоловік розуміє, що ви з користі волаєте до його природним інстинктам, ви втрачаєте свою перевагу. Гра переходить на його полі. І замість того щоб отримати бажане, ви раптом усвідомлюєте, що використовують уже вас. Краще розіграйте карту щирості. Відвертість і чесність підкуповують. Грайте роль поліпшеної версії себе самої - це виглядає більш природно і не викликає підозр. І завжди пам'ятайте: чоловіки - не вороги, це вірні й віддані друзі, просто до них потрібно знайти правильний підхід.

Теги: чоловік, успіх, стратегія, досягнення

На те вона і перше кохання @. @

�� �� ��� � ������ ������...
% Романтична прихильність підлітка назавжди залишається в серці як тепле і ніжне або ж хворобливий спогад. Важлива роль відводиться дорослим: батькам, вчителям. Від їхньої реакції залежить чи не буде пам'ять про перше кохання пов'язана з психологічною травмою. Як ставитися до першого роману дитини, як не нашкодити йому?
% Статті за темою «На те вона і перше кохання @. @» %
На те вона і перше кохання @. @
% Досвід першої любові і підліток %
На те вона і перше кохання @. @
% Як пережити перше кохання %
На те вона і перше кохання @. @
% Кохання з першого погляду - міф? %
На те вона і перше кохання @. @
% Не можу забути першу любов %

Перша любов - почуття, яке наздоганяє людини, як правило, в юності і ніколи не забувається. Багато деколи згадують нудне чекання святкового вечора в школі, пристрасні рядки, написані на обкладинці зошита, або маленькі повідомлення, що посилаються предмету обожнювання на 14 лютого. Як же психологи пояснюють феномен першого кохання?

У віці 12-14 років настає пора фізіологічного дозрівання людини. Підлітки спостерігають за змінами свого тіла (ріст грудей, перша менструація, ломка голосу і т.д.) Найчастіше несвідомо. Емоційна зрілість настає набагато пізніше. Але вже в середній школі виникає перша симпатія, яка виражається, як правило, в поштовхах і щипки у хлопчиків і глузуваннях у дівчаток. Підлітки болісно переживають своє дорослішання, порівнюють себе один з одним, з кумирами, намагаються походити на них. Закоханість, особливо навесні, набуває масштабів епідемії. Це нормально. Хтось насправді починає відчувати ніжність по відношенню до іншого, хтось лише хоче, щоб в його житті з'явилася любов, тому наслідує героям реаліті-шоу і серіалів. Батьки часто неправильно поводяться по відношенню до першого почуттю своєї дитини: вони сміються або байдуже помічають, що це скоро пройде, часом же змушують тінейджера відмовитися від спілкування з об'єктом закоханості, побоюючись наслідків. На жаль, все це часто негативно позначається на психологічному формуванні особистості.

Найчастіше перша любов - це захоплення чи закоханість, спогади про неї можуть все життя супроводжувати людину, тому що це його перший подібний досвід, коли ще всі нове, все незвідано, все викликає пекучий інтерес. Ідеалізування коханого черевато розчаруванням. Саме тому для підлітків це почуття може закінчитися сумно. Випадки суїциду або депресій нерідкі в цьому віці. Батьки і педагоги повинні делікатно, не втручаючись, спостерігати за розвитком закоханості дитини. Слід пам'ятати, що одним необережним словом, насмішкою або байдужістю можна завдати глибоку психологічну рану. Потрібно цінувати і берегти довірчі відносини з підлітком, зберігати його секрети. Можна розповісти про своє перше кохання або разом подивитися хороший фільм. Постарайтеся налагодити дружні стосунки з дочкою чи сином, тоді у вас не буде проблем через те, що дитина йде наперекір, робить щось на зло для того, щоб показати свою незалежність і дорослість.

Фізіологічний аспект першого кохання також дуже важливий. Причиною рішення зайнятися коханням може бути не тільки пристрасть, але й цікавість, бажання бути "як всі", наслідування однокласникам або персонажам фільмів. Не варто болісно сприймати звістку про те, що трапилося факт. Попередьте проблеми, які може спричинити за собою ранній і незахищений секс: поговоріть з підлітком про контрацепцію і хворобах. Не соромтеся, оскільки наслідки незнання завжди неприємніше подолання сорому.

Перше кохання оспівана поетами та художниками, про неї співають, про неї мовчать @. @ Нехай же у дитини залишаться тільки добрі спогади про цю дивовижну почутті!

Теги: любов, закоханість