Як підготувати будинок до свята
% Напередодні свята доводиться замислюватися не тільки про те, чим пригостити і як розважити гостей, а й про створення будинку відповідної атмосфери. Здавалося б, у цьому немає нічого складного. Але й тут є свої нюанси. Потрібно знати, яким чином це зробити і з чого почати.
% Статті за темою «Як підготувати будинок до свята»
%
% Експрес-підготовка до Нового року
%
% Ідеї для дитячого новорічного свята
%
% Прикраса малогабаритної квартири до Нового року
%
% Як підготувати шкіру до мікродермабразії
%
% Перед тим як приступити до прикраси приміщень, зробіть генеральне прибирання: помийте вікна, виперіть фіранки, почистіть килими, пропилесосьте кімнати і приберіть в ванній та туалеті. Для цієї мети ви можете запросити клінінгову службу або виконати всю роботу самостійно. Перший варіант заощадить ваш час і сили, а другий - гроші.% Якщо вдома запланований день народження, переходьте до святкового оформлення. Використовуйте стандартні предмети для прикраси - квіти, кулі та гірлянди. М'які меблі прикрасьте тематичними накидками, на стіл покладіть святкову скатертину і серветки. На стіл для фуршету поставте крижану або скляну скульптуру. Це буде виглядати дуже вишукано. Штори прикрасьте квітами та текстильними композиціями.
Для дитячого свята будуть доречні м'які іграшки, різні паперові аплікації на стінах і вікнах, банери з вітальними написами, підвіски і гірлянди.
Ідей для прикраси будинку до Нового року маса. Встановіть ялинку і повісьте на неї іграшки. Зробіть їх своїми руками або купіть однотонні кулі та розмалюйте їх акриловими фарбами всією сім'єю. Купуйте свічки. Вони додадуть приміщенню більше затишку і тепла. Можна вибрати ароматизовані, але тут головне - не перестаратися з запахом.
Різдво - це сімейне чарівне свято. Тому прикраси повинні дивувати і заряджати позитивною енергією. Крім традиційних різдвяних аксесуарів (вінок на двері, ялинка і т.д.), існує багато світлових прикрас різних форм і призначень. Наприклад, світлові фігури. Розставте їх по периметру двору і дочекайтеся вечора. Коли стемніє, включіть фігури і запросіть всіх гостей на вулицю. Захват від побаченого видовища гарантований.
Восьме березня асоціюється в першу чергу з весняними квітами. Тому зробіть своїй коханій жінці або мамі приємний сюрприз - прикрасьте будинок живими тюльпанами, пролісками або гвоздиками.
Перед Великоднем доповніть інтер'єр будинку вербними гілочками, тематичними панно і букетами весняних квітів. На столі розташуйте корзинку з фарбованими яйцями і паскою.
Теги: будинок, оформлення
Безопарне дріжджове тісто
% Олена Мірошникова, автор JustLady.
%
%
%
% Безопарним способом готують дріжджове тісто з невеликою кількістю здоби. Таке, як правило, використовують для приготування булочок, кренделів, пончиків, пирогів і пиріжків. До складу здоби входять молоко, яйця і масло. Отже, готуємо тісто!
% Статті за темою «Безопарне дріжджове тісто»
%
% Пиріжки з дріжджового тіста з капустою
%
% Оладки та млинці з колесо до воза
%
Для приготування безопарного дріжджового тіста необхідно: 4 склянки пшеничного борошна, 1-2 ст. л. цукрового піску, 4 ст. л. рослинного масла або маргарину, 1 яйце, 20 гр дріжджів, ½ ч. л. солі, 1 склянка води або молока.
Мука. % Борошно необхідно просіяти. При просіюванні вона не тільки розпушується, а й насичується киснем, що робить випічку пишною.
Дріжджі. % У теплій воді або молоці розчиніть дріжджі. Так ви зможете перевірити їх якість: якщо дріжджі добрі, то на поверхні рідини через кілька хвилин з'являється пінка. Для прискорення процесу додайте у воду або молоко трохи цукру. При використанні молока або вершків замість води покращиться смак і зовнішній вигляд випічки.
Яйця. % Збільшення кількості яєць зробить більш пишним і смачним. Якщо використовувати тільки яєчні жовтки, випічка вийти більш розсипчастою і красивою.
Масло. % При приготуванні дріжджового тіста можна використовувати як рослинна олія, так і маргарин або вершкове масло. При збільшенні кількості масла вироби робляться більш розсипчастими і смачними і довго не черствіють.
Сіль і цукор. % Надлишок солі погіршує смакові якості випічки і гальмує процес бродіння дріжджів. При великій кількості цукру при випіканні верхній шар вироби швидко випікається, а середина пропікається повільніше, при нестачі цукру колір випічки ставати блідим, погіршується смак.
Змішавши всі інгредієнти, необхідно вимісити тісто до стану однорідності і поставити його в тепле місце для вистоювання (підняття) на 40-50 хвилин. Тісто необхідно накрити рушником, щоб воно не підсихало. Піднялося тісто можна осадити і поставити ще раз на расстойку.
Після розроблення сформовані вироби викладають у форму для випічки і, накривши рушником, залишають підніматися на 30 хвилин. Випікають вироби з дріжджового тіста при 180 градусах 40-45 хвилин.
Кілька перших страв з естонської кухні
% Яна Болдіна, автор JustLady.
%
%
%
% Естонська кухня знаменита своїми стравами з кисломолочних продуктів. Не рідше використовується і картоплю. У тандемі з борошном або крупами він зустрічається в десятках рецептів. Особливо цікаві поєднання вищеперелічених інгредієнтів в естонських супах. Окремого слова заслуговує рідкісне для перших страв сусідство молока і кисломолочних продуктів (сметани, сиру, сиру та ін.). Що характерно - молоко додається в супи в останню чергу.
% Статті за темою «Кілька перших страв з естонської кухні»
%
% Особливості іспанської кухні
%
Одним з найулюбленіших естонськими господинями перших страв залишається «Клімпісуппі» - молочний суп з відвареними в ньому галушками з пшеничного борошна. Його люблять за те, що він робиться з інгредієнтів, які завжди під рукою. До того ж це блюдо досить ситно (можна заперечувати, що естонська кухня - селянська по своїй суті). Ще один важливий аспект, за який суп полюбився естонцям - невисока вартість продуктів, що використовуються для нього.
Рецепт простий. Борошно просівають на дошку, додають сіль, розбивають в цю суміш кілька свіжих курячих яєць, вливають пару ложок теплого молока і замішують досить круте тісто. Кип'ятять молоко, підсолюють і кидають в нього невеликі шматочки, відщипуючи буквально по кілька грамів. Коли галушки спливуть - їх виймають шумівкою, розкладають по глибоких тарілках, заправляють шматочком несолоного вершкового масла і заливають молоком.
Наступний суп, який відзначили б господині цієї прибалтійської країни - гороховий, зварений за технологією супу-пюре з використанням ріпчастої цибулі, моркви та копченої грудинки. Що примітно, ніяких спецій в блюдо не додають. В Естонії не дуже люблять перебивати смак вихідних інгредієнтів, вважаючи його самодостатнім.
Заливають холодною водою сухий горох і варять близько години. Грудинку (важливо взяти таку, в якій приблизно рівну кількість жиру і м'яса) ріжуть на невеликі кубики зі сторонами близько 1 см. Моркву і цибулю труть на крупній тертці або ж теж ріжуть на кубики. Ставлять на вогонь сковороду, обсмажують грудинку у власному жирі, додають овочі. По готовності перекладають у киплячий горох, при необхідності солять, посипають свіжою петрушкою, варять близько півгодини і перетирають через сито (сучасний варіант - подрібнюють в блендері).
Третій суп - юшка з сушеної риби. Зазвичай її готують з рибної дрібниці, яку в тутешніх краях споконвіку сушили на великих деках прямо на відкритому повітрі (або на плитах). Іноді використовують для юшки попередньо просолену і потім підв'ялені плотву.
Рибу замочують на ніч. Якщо дуже солона - міняють воду кілька разів. За годину до обіду відварюють разом з кількома бульбами картоплі, морквою, ріпчастою цибулею і ріпою. Всі овочі закладають у бульйон цілком. Так і подають. Кожна людина в тарілці розминає їх, згідно своєму смаку, адже одні люблять подрібніше, а інші - побільше. За 10 хв. до готовності в юшку вливають молоко. При подачі - посипають суп свіжою зеленню.
|