5 ознак стильного ресторану

% Чим ресторан хорошого тону відрізняється від звичайної забігайлівки, розповідають столичні експерти - директор ресторанів «Вог кафе» і «Бісквіт» Михайло Пєтухов і співвласник ресторану «Галерея» Гедеон Вейнбаум %
% Статті за темою «5 ознак стильного ресторану» %
5 ознак стильного ресторану
% Найбільш ранні ознаки вагітності %
5 ознак стильного ресторану
% 12 явних ознак чоловічої зради %
5 ознак стильного ресторану
% Ознаки пологів %
5 ознак стильного ресторану
% Ознаки та визначення овуляції %

1 Їжа

Мода на чудернацькі національні кухні - японську, італійську, французьку - позаду. Набридли їдоках і складні страви, коли в одній тарілці уміщається рибу, м'ясо та ще під яким-небудь хитрим соусом. Тепер все стало самим собою: м'ясо не прикидається рибою, риба - м'ясом, а помідор - десертом. Сьогодні на столі - просто дуже свіжі продукти. Сібас, виловлений вранці, подають до столу в обід. Якщо це м'ясо, то неодмінно свіжого забою. Овочі та фрукти - ті, які покладаються по сезону. Ще кілька років тому в ресторанній моді був соус, що складався з 150 інгредієнтів. Тепер замовляти таку страву вважається поганим тоном. Зате можна сміливо вимагати собі склянку звичайного кефіру - принесуть!

2 Інтер'єр

Все для людей. Оздоблення такого закладу відображає індивідуальність дизайнера, але не напружує відвідувачів зайвої наворочені. Головне тут не шпалери, а клієнти: знамениті, красиві і просто цікаві люди. Оптимальний стиль - сучасна класика ресторанів «Весна», Vogue CafО і «Галерея»: це - прості лінії, світлі теплі тони. Колір, стіни, різні детальки і фішки не заважають, не "дивляться в тарілку», але створюють приємний фон для їжі та бесіди.

3 Винна карта

Італія і Новий Світ сьогодні представляють моду на вина. Серед відвідувачів вже не прийнято смітити грошима, як колись. Сьогодні у фаворі розумне поєднання ціни та якості: щоб і смачно, і недорого, і незаковирісто. Ну хто запам'ятає, скажімо, «Шато-Пршон-Лонгвиль-Контесс-Де Лаланд»? Тільки комп'ютер. Зате «Брунелло» всякий запам'ятає. Тому в моді італійські вина з простими іменами. За якістю вони нітрохи не гірше своїх заслужених французьких братів, але дешевше як мінімум в два рази. Те ж стосується і вин з Південної Америки, Австралії, Нової Зеландії, ПАР.

4 Коктейлі і соки

Сьогодні улюблені напої стильного людини - соки та безалкогольні коктейлі. Ну на худий кінець слабоалкогольні. Лайм, огірок, морква, селера, ківі - з усього цього роблять свіжий сік і пускають на коктейлі. Улюблений напій письменника Хемінгуея - мохіто - тепер трохи вийшов з моди, але «стиляги» його як і раніше люблять і п'ють. Самий писк - сік з паростків пшениці. І вже зовсім модно, якщо у ресторану є лимонад власного приготування.

5 Ціни

Ось головна тенденція: час захмарних чеків в ресторанах минув. Вартість рахунку на одну персону (закуска, гаряче, десерт, келих вина, чашка кави) не повинна перевищувати 50 - 70 доларів. Якщо за скромний вечерю з вас зажадають 100 баксів - це вже поганий тон. Гусари без причини - ознака дурень.

kp.ru

Теги: ресторан, ознака