Рецепти страв для мікрохвильової печі
% Ю.К., автор JustLady.
%
%
%
% У мікрохвильовій печі можна приготувати величезну кількість страв. Наприклад, з цих страв можна скласти смачну вечерю: свинина з абрикосами, кабачки тушковані, а на десерт - мигдальний бісквіт з родзинками. Особливістю приготування є те, що практично будь-які страви зможе зробити в мікрохвильовій печі навіть не дуже досвідчена господиня. Причому швидко і без зайвого клопоту.
% Статті за темою «Рецепти страв для мікрохвильові печі»
%
% Корисний сніданок перед роботою
%
% Заливне з курки. Секрети приготування страви
%
% Чим шкідлива мікрохвильовка
%
% Дієта при гіпертонії. Рецепти страв
%
Свинина з абрикосами.
Для приготування цієї страви потрібно: 4 свинячі відбивні, 4 абрикоса, 2 ст. ложки цукру, сіль, перець.
Абрикоси треба помити, розрізати їх на частини, трохи присипати цукром і залишити, поки не з'явитися сік. % С відбивних видалити жир, обваляти м'ясо в суміші цукру, перцю, солі. Укласти м'ясо в каструлю, полити соком абрикосів, закрити каструлю кришкою і поставити її в піч на 10 хвилин. Вийняти каструлю, м'ясо перевернути, знову полити рідиною і поставити в мікрохвильову піч ще на 10 хвилин. Потім відбивні дістати з печі, знову перевернути, полити рідиною, зверху покласти шматочки абрикос і поставити гаситися в піч ще на 5 хвилин. % Дістати блюдо з печі, і перш ніж подавати його до столу, дати постояти деякий час при кімнатній температурі.
Кабачки тушковані.
Потрібно: кабачок - 500 г, болгарський перець - 2 шт., Цибуля - 1 шт., Помідори - 2 шт., Сметана - півсклянки, сіль. % Ця страва треба готувати на повній потужності печі. Кабачок помити, шкірку зняти, нарізати скибочками середнього розміру. Болгарський перець теж вимити, нарізати соломкою, цибулю - тонкими кільцями, помідори - невеликими шматочками. Покласти всі овочі в каструлю (страва для гасіння), накрити кришкою і поставити в піч гаситься протягом 7 хвилин. Потім посолити і залити овочеву суміш сметаною.
Мигдальний бісквіт з родзинками.
Продукти, які будуть потрібні для приготування бісквіта: борошно - 150 г, яйця - 3 шт., Цукровий пісок - 150 г, вершкове масло - 20 г, мигдаль -75 г, родзинки - 75 г, мелена кориця, мелена гвоздика. % Відокремити білки від жовтків, розтерти або збити міксером жовтки з цукром. В окремому посуді збити білки в густу піну. У миску з жовтками покласти нарізану мигдаль, родзинки, борошно, білки, корицю, гвоздику, додати 2 ст. ложки теплої води. Перемішати до утворення пишного тесту. У змащену маслом форму для випічки викласти тісто. Поставити його в мікрохвильовку і випікати приблизно 8 хв. Після приготування дати відстоятися у формі. Потім з форми вийняти і викласти до повного охолодження на решітку. Посипати бісквіт цукровою пудрою, розрізати на скибочки і подавати до столу.
Теги: блюдо, мікрохвильовка, рецепт
Як правильно пити шампанське
% Xyrma1, автор JustLady.
%
%
%
% Шампанське - улюблений напій для багатьох свят, прийомів і романтичних зустрічей. Для нього існують і особливі келихи у формі флейти, які допомагають вивільняти бульбашки з рідини і піднімати піну вгору. Але є й інші тонкощі, знаючи які, ви будете виглядати чудово в будь-якому суспільстві: і на світській вечірці, і в колі друзів.
% Статті за темою «Як правильно пити шампанське»
%
% Алкоголь на Новий рік: задоволення чи проблема?
%
% Як правильно подавати вина
%
% Шампанське, ананаси, шоколад, ікра як б'юті-засоби
%
% Найсмачніші коктейлі з шампанським
%
Уявіть себе на романтичному вечорі або великому торжестві. Як правило, улюблений напій, що вживається на таких святах, - шампанське. У такому випадку головне - не вдарити в бруд обличчям. Ось кілька правил вживання цього напою.
Якщо свято організовуєте ви, не забудьте, що подавати шампанське слід в відрі з льодом, при температурі напою від 6 до 9 градусів.
Не варто «стріляти» з пляшки, як у нас це заведено. Шампанське - королівський напій, його варто відкривати з тихим шипінням, так як миттєвий викид піни нашкодить якості продукту.
Келихи для напою краще підбирати некольорових або зроблені з неяскраво блискучого кришталю, що дозволить вам насолодитися красою цього напою.
Наливати шампанське слід так: спочатку рідини повинна бути по палець, а потім вже доливають решту дві третини.
Келих з шампанським слід тримати за ніжку з метою збереження температури напою.
Пити шампанське рекомендується невеликими порціями, смакувати, заганяючи при цьому шампанське під язик. Не слід особливо поспішати у знищенні всього напою з келиха.
Не забудьте і ще про деякі правила. Витонченим вживанням цього напою можна зробити за допомогою деяких жестів: розгляньте і оціните гру бульбашок в шампанському, вдихніть його аромат. Від губної помади краще відмовитися, так як до її складу входять деякі ферменти, здатні зруйнувати тонкий аромат і смак напою. Улюблений шоколад, до речі, псує смак цього благородного напою.
І що стосується закусок - вибір в цьому випадку великий. З шампанським добре поєднуються бутерброди з ікрою, салати, біле м'ясо, дичина, дорогий сир. Ласунам рекомендується подавати фрукти і солодкий бісквіт.
Колеус: правила догляду
% Myangel, автор JustLady.
%
%
%
% Колеус відбувається з тропіків Африки та Азії. Основну декоративну цінність представляють його листя, форма яких нагадує листя кропиви, тому в народі це красива рослина називають Крапивко. Листя бувають рівні або гофровані по краях, розсічені і торочкуваті, мають світло- і темно-зелену, червону і червоно-коричневе забарвлення.
% Статті за темою «Колеус: правила догляду»
%
% Невибагливі рослини у вашому будинку
%
% Невибагливі красиві квіти для дому
%
% Підбираємо кімнатні рослини з енергетики
%
Ще недавно вважали, що колеуси - це виключно кімнатні рослини, але в останні роки вони цілком освоїлися і у відкритому грунті, особливо у вуличних контейнерах. Колеус можна часто побачити на клумбах міських садів і парків.
У квітнику його висаджують як бордюрное рослина, так як його красиві незвично забарвлені листя створюють смугу, яка добре поєднується з квітами, що мають ажурні суцвіття і маленькі листя, наприклад, кермек, гіпсофіла, або ж з рослинами, які мають довгі листя, наприклад, лилейники, лілії або ліатріс.
Колеусом необхідно захищене від протягів, сонячне або злегка затінене місце і легка, родюча, проникний грунт.
Рослина розмножують насінням і живцями. Насіння колеусу дрібні, тому їх сіють по поверхні грунту і злегка присипають піском. Потім посіви зволожують за допомогою пульверизатора і ставлять у тепле місце. Сходи повинні з'явитися через пару тижнів. Як тільки сходи досить зміцніють, розсадите їх по різних горшочкам діаметром 7-8 см. Коли сіянці досягнуть десяти сантиметрів, пріщіпніте верхівку, щоб вони почали кущитися. У відкритий грунт, ящики або контейнери висаджуйте в червні, коли мине загроза поворотних заморозків. Колеус буде радувати вас своїм незвичайним декоративним видом до осінніх заморозків.
Деякі рослини, викопайте і посадіть у горщик разом із грудкою землі, всі пагони укоротите приблизно на третину і занесіть в будинок. Полив слід скоротити, але і не допускайте пересушування. В кінці лютого - початку березня поставте горщик в сонячне місце і підгодуйте рослина. Незабаром воно піде в зростання. З'явилися молоді пагони використовуйте для розмноження.
Зріжте їх гострим чистим ножем, трохи підсушіть і висадіть в горщики. Грунт зволожите і зверху надіньте поліетиленовий пакет. Через тиждень живці вкорінюватися, тепер потрібно буде прищипнуть верхівку і вирощувати, як звичайну розсаду. Молоді рослини, вирощені таким способом, розвиваються краще і швидше старих кущів, тому посадки оновлюйте щорічно.
Догляд за дорослими рослинами полягає в рясному поливі і обприскуванні. Крім того, періодично обрізайте витягнулися пагони, інакше колеус втратить свою декоративність. Кожні два тижні робіть підгодівлю мінеральними добривами.
|