Млинці для тих, хто хоче схуднути
% Xyrma1, автор JustLady.
%
%
%
% Традиційно вважається, що дієта - це серйозне обмеження, але можна спробувати побороти цей стереотип. Виявляється, багато страв, які відносяться до недієтичних, можна перетворити в дієтичний продукт, наприклад, млинці.
% Статті за темою «Млинці для тих, хто хоче схуднути»
%
% Зри в корінь, або чому вам важко схуднути
%
% Здорова їжа, яка заважає схуднути
%
% Аллен Карр: легкий спосіб схуднути
%
% Як схуднути при діабеті
%
У кожної епохи були свої канони краси, під які жінки наполегливо намагалися підігнати себе. В один час цінувалися пишні дами, потім була епоха стройняшек. Сьогодні люди перебувають на роздоріжжі, з якого нас кидає то різко назад, то на два кроки вперед.
З одного боку, багато співають гімн струнким, часом болісно худим панночкам, яких зносить від найменшого пориву вітру. З іншого боку, відбувається поступова відмова від надмірної болючою стрункості. Виходить, що ми зараз поки кидаємося з однієї крайності в іншу.
Якщо ви належите до тих дамам, які просто стежать за своєю фігурою без особливого фанатизму, пропонуємо вам спробувати дивовижні млинці. Звичайно, це блюдо не асоціюється з дієтою, але млинці можна готувати по-різному. Якщо готувати млинці на воді і не додавати ніяких надмірностей, то можна не сильно побоюватися за свою фігуру.
На літо можна запропонувати кілька смачних дієтичних варіантів, які допоможуть вам підтримувати гарну форму. Так, можна готувати млинці із зеленої цибулі, що дасть вам зовсім небагато калорій і наситить ваш організм вітамінами. Також можна додавати інші приправи в такий кулінарний вишукування.
Другий варіант більше підійде для любителів білкових дієт, так як він передбачає виготовлення млинців з печінки або з м'яса. У цьому випадку отриманий продукт буде досить калорійним, але майже без вуглеводів. Якщо ж дієта у вас не відрізняється строгістю, можна просто начинити млинці м'ясом або грибами.
Як бачите, навіть такий недієтичних продукт, як млинці, можна легко адаптувати під свої потреби. Головне - не сильно захоплюйтеся удосконаленнями різних страв, а то від початкового варіанту нічого не залишиться. В іншому, можете нічим себе не обмежувати, крім польоту власної фантазії і калорійності страви.
Теги: блін, дієта, млинцева
АКВАСАД або квітник у воді
% Myangel, автор JustLady.
%
%
%
% У 90-ті роки минулого століття квітникарі Голландії вели в моду вирощування рослин в акваріумах, їх так і стали називати голландськими. У такому акваріумі не було рибок, в них вирощували екзотичні вологолюбні рослини. Цей барвистий декоративний садок стане прикрасою будь-якого приміщення і нікого не залишить байдужим.
% Статті за темою «АКВАСАД або квітник у воді»
%
% Як зробити вибір кольорів для квітника
%
% Чагарники для квітника
%
% Домашній квітник: як виростити сад на підвіконні
%
% Сад в англійському стилі
%
У природному акваріумі флористи відтворюють справжні пейзажі, будь то берег озера високо в горах або джунглі амазонки, тільки в мініатюрі. Це не що інше, як маленька модель світу, споглядаючи який, людина знаходить гармонію і умиротворення.
Створити подібний АКВАСАД може кожен квітникар. Для початку слід підібрати акваріум. Для цієї мети найкраще підходять круглі або прямокутні. Чим просторіше і ширше контейнер, тим простіше буде догляд за рослинами.
Вибираючи рослини для АКВАСАД, зверніть увагу на те, що для нього підходять виключно водні рослини, якщо ви спробуєте посадити звичайні кімнатні (навіть якщо вони і вологолюбні) квіти, то вони загинуть, і ваш твір буде приречене на провал. Рослини для акваріумів можна придбати в спеціальних флористичних магазинах. Отже, для саду у воді купите як підводні рослини, такі як Шильников, водяний мох, роголістнік, лімнохарріс та інші, так і рослини з плаваючими листочками на поверхні води, наприклад, стрілолист, сальвінія. Спробуйте посадити і болотні квіти: стрелолист, образки, циперус.
Покладіть на дно акваріума мулисту землю, а зверху покрийте її піском, який охоронить воду від помутніння, а землю від вимивання. Однак врахуйте, що пісок обов'язково повинен бути чистим, в іншому випадку у воду можна завести бактерії. Для цього ретельно промийте, поки вода не буде прозорою, просушіть, а потім насипте в акваріум, розрівняйте і злегка утрамбуйте.
Для того щоб полегшити прибирання сміття з акваріума, можна укласти грунт нерівно, тоді він буде накопичуватися в поглибленнях і його легко буде прибрати за допомогою скляної трубочки.
У підготовлений таким чином грунт висадіть рослини, приділивши увагу зовнішньому вигляду квітів, розміром та кількістю листя і поєднанню з сусідніми рослинами. Ще один спосіб посадки: помістіть квіти в маленькі горщики діаметром 5-9 см, потім обережно занурте їх у воду. Перевага такого способу посадки в тому, що ви без зусиль зможете змінити композицію, просто перемістивши горщик в інше місце. Дно прикрасьте химерними раковинами, камінням, корчами, або насипте кольорову гальку.
Наповніть акваріум відстояною водою кімнатної температури. Робіть це якомога акуратніше, щоб не розмити пісок на дні і посаджені рослини. У міру випаровування воду підливайте. Міняти повністю її слід один або два рази на рік, видаливши третю частину об'єму і долив свіжу воду.
Водні рослини дуже швидко розростаються, тому оселіть в акваріум кілька равликів, які будуть знищувати водорості.
АКВАСАД розташуйте біля стіни протилежного вікна, а сонячне світло квітам замінить штучне освітлення, за допомогою енергозберігаючих галогенних ламп. Встановіть ємність на надійну плоску поверхню, таким чином, щоб до нього був вільний доступ для догляду за рослинами.
Сад в японському стилі
% Оксана Климова, автор JustLady.
%
%
%
% Японський сад - один з найкрасивіших стилів оформлення заміського чи присадибної ділянки. Кожен елемент в ньому має своє символічне значення, говорять навіть, що японський сад - це світ у мініатюрі. Тут немає симетрії, тільки чиста гармонія, яка об'єднує нематеріальну ідею і чотири матеріальних компонента - камені, воду, рослини і архітектуру.
% Статті за темою «Сад в японському стилі»
%
% Секрети макіяжу в японському стилі
%
% Японський сад своїми руками
%
% Основні ознаки японського саду: відсутні прямі лінії, переважають невисокі рослини зеленого, коричневого і сірого кольору, сам сад від зовнішнього світу закритий бамбуковими огорожами.% Японський сад створений для споглядання навколишнього світу, для єднання з природою. Тут немає помітних деталей, у всього є істинний сенс, наприклад, другорядні елементи - альтанки, містки, ворота - створені для особливої атмосфери затишку та закритості від зовнішнього світу.
Скелет японського саду - камені, що символізують позитивну чоловічу силу. Другий значущий елемент - вода - означає життя і очищення, а дзюрчання струмків говорить про швидкоплинність часу і життя. Звивисті стежки нагадують про подорож по життєвому шляху, про перехід від одного світу до іншого. Дерева - третій неодмінний атрибут японського саду - символізують духовне зростання і самовдосконалення.
Японські сади можуть бути двох типів, залежно від рельєфу ділянки, - горбисті і плоскі (цукияма і хиранива). Сад з нерівностями виглядає більш природно, а на великій території можна поєднати обидва типи. Організувати японський сад самостійно досить складно, проте можливо при ретельній плануванні.
Камені вибирайте однорідні, простір між ними заповнюйте піском. Великий камінь символізує гору, якщо камінь стоїть вертикально - він позначає круту гору, маленькі камінчики позначають водоспад, гравій - море і озеро, річкова галька - відповідно річку. Найчастіше композиція складається з непарного числа каменів (3-5 штук).
Водойма має бути неправильної форми, там же, де неможливо його влаштувати, роблять «сухий струмок» з каменів. Можна розмістити в саду фонтан, але він повинен бути максимально безшумним.
Найвідповідальніше в пристрої японського саду - це підбір рослин і дерев. Вони не повинні бути строкатими і дуже яскравими. Часто тут зустрічаються хвойні дерева і чагарники - сосна, ялина, туя. Відмінно впишуться в японський сад карликові і сланкі чагарники. Для групових композицій використовуйте вишню повстяну, модрину і яблуню краснолістний. Біля водойм зазвичай висаджують іриси або хосту з півоніями.
Однак в японському саду рослин може не бути зовсім, вони всього лише матеріал для садівника, що допомагає побачити зміну пір року та хід самого життя. Врахуйте, за садом в японському стилі доведеться ретельно доглядати - кожен кущ повинен бути в ідеальному порядку.
Освітлення в японському саду також має велике значення. У кожного ліхтаря своє призначення: у великих садах ставлять високі ліхтарі, приховані ліхтарі встановлюють поруч з чашею для обмивання рук, водойми висвітлюють невеликі ліхтарі Якими, біля стежок приховані маленькі ліхтарики оки-гата.
За всіма канонами японського мистецтва в саду повинен бути чайний будиночок і кам'яна чаша для обмивання рук. Неодмінний садовий місток найчастіше має зигзагоподібну форму, символізуючи складний життєвий шлях людини. Біля альтанки дозволяється повісити дзвіночок, однак будьте обережні з деталями, їх потрібно використовувати дуже акуратно, щоб надмірно не перевантажити сад.
Теги: сад, стиль, стилістика
|