Свобода від негативних емоцій!

% Оксана Єрофєєва, автор JustLady. % % %
������� �� ���������� ������!
% Людині властиво випробовувати не тільки позитивні, але і негативні емоції. Випробовуючи їх постійно, ми стаємо нервозними, пригніченими. Часом цей стан переходить в депресію. Для профілактики цієї неприємної ситуації необхідно вміти звільнятися від негативних емоцій.
% Статті за темою «Свобода від негативних емоцій! » %
Свобода від негативних емоцій!
% Як звільнитися від негативних емоцій: гніву, образи, ревнощів %
Свобода від негативних емоцій!
% Розставання з коханим: сценарії подальшого життя %
Свобода від негативних емоцій!
% Самотність або свобода? %
Свобода від негативних емоцій!
% Чи варто ображатися на близьких %

Насамперед, потрібно зауважити для себе, звідки до нас приходить негатив. Буває, що часом нам вистачає ранкової поїздки в громадському транспорті, щоб настрій зіпсувався. Не приймайте участь в перестрілках. Подумки відстороняйтеся від цього. Майте на увазі, що є такі люди, які спеціально провокують чвари, щоб отримати заряд енергії. Це енергетичні вампіри, не варто їм піддаватися.

Трапляється, що негативні емоції ви отримуєте на роботі від колег. Якщо це трапляється постійно, то варто задуматися про причини цього сталості. Можливо, що ви просто самі дозволяєте товаришам по службі виливати на вас накопичилася негатив. Терпляче вислуховуючи всі їхні проблеми і намагаючись вникнути в їх неприємності, ви мимоволі берете на себе частину їх негативних емоцій. Подумки ставте між ними і собою бар'єр. Намагайтеся обмежити таке спілкування.

Негативні емоції також можна отримувати від накопичених в будинку старих речей. Давно непотрібні, вони зберігають в собі негативну енергію. Особливо це можна відзначити у речей, з якими у вас пов'язані хворобливі, сумні спогади. Нагадуючи зайвий раз про те, що ви давно хочете забути, вони стають для вас дратівливим чинником. Візьміть собі за правило вчасно позбуватися від мотлоху. Причому зайві речі не обов'язково викидати. Вони можуть ще послужити іншим людям, які відчувають в них справжню необхідність.

Періодично влаштовуйте генеральне прибирання в будинку. Цим ви не тільки забезпечите чистоту, але і позбавитеся від негативної енергії. Особливу увагу приділіть книгам. Обов'язково протріть їх від скопилася пилу. Крім цього, міняйте час від часу їх розташування. Це сприятиме активізації позитивної енергії.

Навчіться позбавлятися від негативних емоцій. Сходити на концерт улюбленої групи, покричати, прийняти розслаблюючу ванну, постріляти в тирі - головне, щоб це був дієвий спосіб саме для вас. Звільняйтеся від негативу, не дозволяйте йому заволодіти вашою свідомістю! Стати вільними і відкрийтесь для творення.

Теги: емоція, спосіб, енергія, позитив, відкритість, свобода, причина, виникнення, позбавлення

Перемога над смутком, яку приносить самотність

% Nastya, автор JustLady. % % %
������ ��� �������, ������� �������� �����������
% Людина - створення непередбачуване. Навіть будучи оточеним людьми, він може відчути себе самотнім, загубленим, нікому не потрібним. Щоб завжди зберігати душевну рівновагу, необхідно навчитися розбиратися у своїх почуттях і долати пригніченість і смуток, які часом можуть прийти до кожного.
% Статті за темою «Перемога над смутком, яку приносить самотність» %
Перемога над смутком, яку приносить самотність
% Самотність. Побічні ефекти %
Перемога над смутком, яку приносить самотність
% О, самотність, як твій характер крутий %
Перемога над смутком, яку приносить самотність
% Самітниці мегаполісу, або Самотність жінки у великому місті %
Перемога над смутком, яку приносить самотність
% Самотність. Один у полі не @. @ %
% Самотність приносить з собою безліч почуттів. Розставання з коханою людиною тягне за собою тугу, душевні терзання. Втрата когось із близьких - скорбота, печаль і сльози. Відсутність друзів викликає відчуття непотрібності. Але, хоча причини такого стану речей і можуть бути різними, всі ситуації об'єднує смуток, яка стає постійною супутницею. Виняток становлять лише ті люди, які стверджують, що люблять тільки себе і наодинці знову-таки з собою неповторними не відчувають жодного дискомфорту. Але таких одиниці і невідомо, чи так уже правдиві їхні слова.%

При цьому не потрібно плутати самітність і даний самотність. Перша час від часу всім необхідна, а от з другим краще ніколи не зустрічатися. Адже бажання сховатися від усього світу деколи виникає у кожного. Але зазвичай коштує тільки даної мрії здійснитися, як хочеться повернутися назад: ближче до коханим, рідним і близьким. Здобути перемогу над смутком, звичайно, непросто, хоча спробувати варто.

Для початку не замикайтеся в собі. Найчастіше людина, перебуваючи у владі негативних емоцій, сам відштовхує від себе оточуючих: нікому не дзвонить, не пише, ігнорує пропозиції зустрітися. Погляньте на ситуацію з боку і постарайтеся зрозуміти, що насправді ви не самотні і простий телефонний дзвінок другу, брату, сестрі, мамі і т.д. може вирішити проблему. Також можна знайти однодумців, які поділяють ваші інтереси і захоплення. Зараз подібне досить легко зробити: інтернет допоможе.

Головне, женіть геть жалість до себе. Як тільки вам захочеться поплакатися, відразу ж придумайте якесь заняття: почитайте книгу, подивіться фільм, виконайте те, що давно задумали, але довго відкладали. Або займіться зміною гардероба, зачіски, стилю. Даний спосіб допоможе підняти самооцінку, позитивно поглянути на себе. Поміняйте обстановку будинку або зробіть ремонт - це не залишить вільного часу. У всьому є позитивні моменти: переживши важкий період, ви станете більше цінувати тих, хто потребує саме у вашій увазі, дружбу, кохання.

Якщо ж ви відчуваєте панічний страх перед самотністю, пригніченість, а думки стають все похмурішим, краще звернутися до фахівця. Хороший психолог зможе повернути вам оптимістичний настрій.

Теги: самотність, перемога, смуток

Нова жіночність

����� �������������
% Всі з плином часу змінюється, в тому числі і самі, здавалося б, непорушні поняття, такі, наприклад, як жіночність.
% Статті по темі «Нова жіночність» %
Нова жіночність
% New Look: нова жіночність %
Нова жіночність
% Уггі: втрачена жіночність %
Нова жіночність
% Як розвинути в собі жіночність %
Нова жіночність
% Жіночність і французький шик: історія бренду Chloe %

Однак на ділі все виявляється набагато складніше, і те, що ми вважаємо жіночним сьогодні, зовсім недавно таким не було. Що ж змінилося за тисячоліття існування на землі людства, розділеного на дві статі?

Умовно історію жіночності можна розділити на три етапи: перша жінка, або жінка недооцінена; друга жінка, або жінка, що викликає захоплення, і третя жінка, або жінка індетермінованих, або невизначена (Жиль Липовецький, «Третя жінка»). Чим характеризуються ці категорії?

Первісне суспільство не надавало жіночу красу того значення, яке ми надаємо сьогодні. Більше того, саме поняття «прекрасна стать» з'явилося зовсім недавно - на зорі нової ери. А до цього часу чоловіки зовсім не звеличували і не оспівували жіночі принади, часом навіть навпаки - у багатьох стародавніх літературних джерелах опису чоловічої зовнішності приділялося більше місця ніж опису жіночої краси. Стародавні жінки, безумовно, мали певний суспільний статус, але він ніяк не був пов'язаний із захопленням їх красою - все, що вимагалося від жінки протягом сотень і тисяч років, це відтворення людського роду. Так, жінок наділяли божественними силами, віддавали їм хвали, але тільки як носій унікального вміння - народжувати дітей. Жінки були символами родючості і багатства, але ніколи краси.

Зовнішність жінки почала грати значиму роль у її житті лише пару тисяч років тому, коли стародавні греки створили у своїх міфах легенди про прекрасних і частково небезпечних жінок-богинь, що мали владу над простими смертними. Основне, чим відрізнялися мешканки Олімпу від всіх інших, була саме їх зовнішність, сліпе своєю красою. З цього моменту жіноча краса стає символом переваги над іншими, даючи жінці певні можливості домагатися бажаного лише за рахунок своєї зовнішності.

Протягом століть, жінкам присвячували твори мистецтва і віддавали за них життя. Саме в цей період з'являється так званий образ «жінки-вамп»: красивою і небезпечною, недоступною і манкою. «Молот відьом», що лютував у Європі в середні віки працював за принципом знищення генофонду нації: відьом визначали за зовнішніми ознаками, це, як правило, були красиві жінки, які привертали до себе увагу багатьох чоловіків і викликали заздрість у інших жінок. Це були розумні й самостійні жінки, знайомі з основами медицини і вміли лікувати хворих, за що і вважалися відьмами. Красива жінка в цей період стає символом зла і нещасть, і з нею починають активно боротися. Таким чином, зовсім недавно оспівані у віршах і піснях красуні стають ізгоями суспільства.

Після закінчення темних віків настає століття золотий, в якому жінка знову може відчути себе в безпеці, і знову звеличення її краси возноситься на новий рівень: вона знову стає натхненням для поетів і художників, але у неї ще довго не з'явиться можливості реалізувати себе, відтепер і на кілька століть вперед жінка може тільки надихати.

Однак з настанням ХХ століття все починає змінюватися. Дві світові війни довели, що жінка цілком здатна обходиться в побуті без чоловіка, здатна забезпечувати не тільки себе, але і всю промисловість, працюючи на заводах і в полі, прокармлівая воюючу армію і зростаючих дітей і створюючи зброю для військових потреб. Всі ці несподівані для жінок факти стали основою революції, совершившейся в умах представниць тепер вже остаточно прекрасної статі, і дами почали боротися за рівність з чоловіками, упустивши той факт, що рівність між статями неможливо в принципі. Відвоювавши собі право на вибір, будь то можливість вибирати заміжжя або цивільний шлюб, партнера для сексуальних відносин і кількість дітей, жінки забули про свої внутрішні потреби. Отримавши право без осуду суспільства займатися бездуховним ні до чого не зобов'язує сексом, жінки не врахували, що такий секс не принесе їм ніякого задоволення, тому що внутрішні глибинні потреби жінки вимагають романтичної прихильності до партнера для отримання того насолоди, яку отримують чоловіки, займаючись швидким сексом.

А що ж ми спостерігаємо сьогодні, коли за вікном третє тисячоліття. Хто вона сьогодні - жінка?

Саме, мабуть, головне, що змогли зрозуміти жінки, що живуть сьогодні, це те, що боротися зі своєю природою безглуздо. Напевно, сьогоднішній день можна вважати початком епохи по-справжньому вільного вибору жінки, а не нав'язаного суспільством, модою або псевдо-мораллю думки. Сьогодні жінка розуміє, що любити себе потрібно незалежно від того, як до неї ставляться оточуючі. Розуміє, що якщо вона не хоче мати дітей, то це не ненормально і що вона має на це право. А якщо хоче: мати дітей, чоловіка, великий будинок - то це також цілком нормально, не соромно і зовсім не говорить про те, що вона не здатна реалізувати себе. Сьогодні жінки сміються над стандартами краси, які їм як і раніше намагається нав'язати глянець. Сьогодні жінки, нарешті, змирилися з тим, що вони не здатні працювати так само багато, як це роблять чоловіки, і вони вільно заявляють про це своїм роботодавцям, відстоюючи своє право працювати відведені 8 годин на день і не боятися бути звільненою, тому що відмовилася залишитися після роботи. Одним словом, сьогоднішня жінка намагається перестати замислюватися про те, якою вона має бути, і намагається стати такою, якою вона бути хоче.

Теамо.ру

Теги: жіночність