Розвиток трансперсональної психології

�������� ����������������� ����������
% Трансперсональной психологією можна назвати вчення про будь надособистісних станах переживань, про їх причини виникнення, природи, формах і наслідки. Трансперсональна психологія вивчає все те, що змінює стан людської свідомості, наприклад: Космос, релігію, містику, духовність і багато іншого.
% Статті за темою «Розвиток трансперсональної психології» %
Розвиток трансперсональної психології
% Що таке холотропное дихання %
Розвиток трансперсональної психології
% Психологія і духовність. Еволюція пізнання %

Використання і розвиток трансперсональної психології направлено на розкриття індивідуальних здібностей людини для досягнення духовної мудрості, любові і співчуття. Цей напрямок у психології тісно пов'язане з практикою самоаналізу, особистісного розвитку, медитацією, візуалізацією, зі східною релігією і духовними традиціями багатьох народів, з окультизмом і парапсихологією.

Розвиток трансперсональної психології отримало визнання з боку психологічного товариства, проте ця теорія витримує багато критики з боку суспільства. Найважливіший аспект у розвитку цього напряму - робота з глибинними шарами свідомості, фокусування пізнання на духовний розвиток, психологічна транспеорсональная терапія.

Спочатку робота з глибокими шарами несвідомого проводилася за допомогою глибинного зміни свідомості людини. Для цих цілей використовували методики введення в трансовий стан, галюциногени. Пізніше була розроблена спеціальна методика, яка отримала цікаву назву - «хлотропное дихання». Ця методика заснована на правильному поєднанні дихання людини та спеціальної музики.

Людина, яка практикує хлотропное подих, може пізнати самого себе, отримати новий поштовх до духовного розвитку, інформацію про Всесвіт, виявити свій зв'язок з Космосом.

Мета занять хлотропним диханням - це вихід за межі своєї свідомості, подолання обмежень у часі та просторі, з'єднання з космічною енергією. Кожна людина може отримати інформацію про все існуючому, так як ці знання незбагненним чином знаходяться в ньому самому. Саме розвиток трансперсональної психології дозволяє досягти духовного розвитку, осягнути вищий сенс у житті, рухатися за обмежені межі свідомості. В результаті цього людина знаходить мудрість, любов і духовність.

Теги: розвиток, психологія

Стати щасливим реально

����� ���������� �������
% Щастя - це ваш власний вибір. Ви можете зробити його в будь-який час і в будь-якому місці. Контролюйте свої думки і міняйте себе в потрібному напрямку, тоді і світ навколо вас зміниться.
% Статті за темою «Стати щасливим реально» %
Стати щасливим реально
% Як стати щасливою в шлюбі %
Стати щасливим реально
% Щастя можна купити? %
Стати щасливим реально
% Як зробити себе трохи щасливішими? %
Стати щасливим реально
% Право на щастя! %

Коли ви прокидаєтеся, обов'язково говорите собі, що життя - це прекрасно, що цей день буде краще, ніж попередній. Не забувайте, що саме ви контролюєте своє життя. Тому будьте впевнені, що за все, що відбувається, ви несете особисту відповідальність.

Радійте також тому, що треба йти на роботу. Повірте, далеко не всі люди в світі мають можливість працювати. Взагалі, намагайтеся радіти кожному моменту в житті, тому що він неповторний. Не потрібно жити минулим або чекати майбутнього, живіть кожну хвилину теперішнього часу.

Любіть себе таким, яким ви є. Вірте в себе. Максимально використовуйте свій вільний час. Заведіть собі якесь хобі і насолоджуйтеся, займаючись улюбленою справою. Пам'ятайте, що дуже важливо хоча б час від часу займатися тим, що дійсно приносить насолоду.

Не мучте себе фінансовими проблемами. Не порівнюйте себе з іншими. Пам'ятайте, що всі люди прекрасні і унікальні.

Не судіть себе занадто суворо. Пам'ятайте, що в житті завжди повинен бути присутнім гумор. Навіть у важкі часи не забувайте про це. Посмішка також важлива для підняття самооцінки. Коли ви посміхаєтеся, ваш мозок розуміє, що все добре. Займайтеся спортом, тому що він відволікає від сумних думок.

Вибачте всіх, кого потрібно пробачити. Тому що образа і ненависть не дозволять нам стати щасливими. Пробачивши того, хто заподіяв вам біль, ви позбудетеся від власних страждань.

Один із законів збереження енергії: до вас повернеться те, що ви дасте. Даруєте людям любов і радість, і ви отримаєте у відповідь любов і радість. Якщо ж ви будете посилати в світ ненависть, вона до вас повернеться. Не забувайте хвалити і заохочувати себе. Говорите собі, що ви розумний, красивий і т.д.

Теги: життя, щастя

Право на щастя!

% EV, автор JustLady. % % %
����� �� �������!
% Право на щастя є у кожної людини. Але кому пред'явити це право? Від кого вимагати щастя? Люди мудрі знають, що претензіями, висловленими або прихованими, щастя не добитися ні від близьких, ні від долі. Так як же отримати найважливіше?
% Статті за темою «Право на щастя! » %
Право на щастя!
% Як знайти щастя %
Право на щастя!
% Право на шлюб за розрахунком %
Право на щастя!
% Полуниця ... на щастя! %
Право на щастя!
% Щастя можна купити? %

Своє щастя будуємо ми самі, і можливість така є у кожного. Мабуть, це і називається правом на щастя. Можна заперечити, що всі люди знаходяться в різних умовах, що це нечесно: хтось свідомо благополучніше. Так кажуть люди, які вважають, що для кращого життя їм необхідно щось конкретне, що є в інших, а їм не дісталося. Однак, отримавши бажане, дійсно щасливими вони не стають. Тимчасове задоволення - так, а далі апетити, а з ними претензії і почуття обділеності, починають рости.

Щастя - поняття суб'єктивне, згадайте афоризм: «Хочеш бути щасливим - будь ним». Тільки розуміє це кожен по-своєму. Алкоголіки, наркомани, та інші «мани» теж вважають, що головне - відчуття. Але для його отримання використовують зовнішні джерела. У підсумку виходить залежність. Короткі періоди «щастя» змінює болісне час його відсутності.

Інші пішли далі. Вони просто переконують себе, що щасливі. На жаль, далеко не всі роблять це до кінця і успішно. Така радість, в кращому випадку, є удаваною і недовговічною, а то просто зовнішньою маскою для оточуючих.

А практики ставлять собі цілі і їх домагаються. І вважають це щастям. Або не досягають. Тоді вони нещасливі.

Релігія, філософи і психологи б'ються над проблемою щастя багато століть, але універсального ключа, таблеток для щастя ще не придумано. Загалом, право є, але реалізує його кожен по-своєму. Але певний досвід людство накопичило. Банально, але це:
% • правильно розставляти пріоритети;
% • розуміти свої потреби і враховувати чужі;
% • приймати відповідальність за своє життя;
% • реально дивитися на речі;
% • прикладати зусилля для досягнення бажаного;
% • бути оптимістом.

Теги: право, щастя, правий