Рефакторінг в особистому розвитку

% Avril, автор JustLady. % % %
����������� � ������ ��������
% Рефакторинг на сьогоднішній день є досить актуальним поняттям не тільки для програмістів, але й для тих, хто цікавиться особистісним ростом. Але що таке «рефакторинг», як його правильно розуміти і використовувати для поліпшення самого себе?%

Спочатку поняття рефакторинг використовувалося у програмуванні. Якщо говорити простими словами, то воно означає незначна зміна вихідного коду програми, яке дозволяє їй при виконанні тих же функцій бути більш зрозумілою і привабливою.

Рефакторінг в особистісному зростанні використовують приблизно для наступних цілей. Так, він повинен допомогти вам вписати нові відносини, цінності і звички у вашу стару життя.

При цьому, рефакторинг повинен проходити в три стадії, які включатимуть:
% - Виявлення;
% - Подолання;
% - Реорганізацію.
% Як це зрозуміти? Все просто.

Перший етап: виявлення.
% На цьому етапі людина повинна чітко визначити свої можливості і обмеження, які йому їх досягти заважають. Приміром, за місяць ви можете заробити 2000, але не можете три. Обмеження тут - низька кваліфікація. Ви можете присісти 100 разів, а 150 вже не можете. Обмеження - погана фізична підготовка. Крім того, дуже важливо на цьому етапі не тільки виявити обмеження у своєму особистісному розвитку, а й прийняти тверде рішення їх подолати.

Другий етап: подолання.
% На даному етапі ви повинні робити все те, що допоможе вам подолати певні обмеження. Так, наприклад, у випадку з малою заробітною платою ви можете піти на курси підвищення кваліфікації. Або ж ви можете зайнятися спортом у випадку з присіданнями. При цьому все те, що було у вашій в житті раніше, в погану сторону мінятися не повинно. Допустиме напрямок таких змін - позитивна сторона.

Третій етап: реорганізація.
% На цьому етапі головне питання, яке ви повинні собі задати це: «Гармонійно Чи вписалося щось нове, чого я досяг, у моє життя? ». У тому випадку, якщо відповідь позитивна, турбуватися не варто. В іншому ж випадку ви повинні розуміти, що зміни в вас повинні проходити лише в кращу сторону.

Теги: ріст, розвиток, рефакторинг

Шляхи досягнення свідомості

% Світлана Єгоркіна, автор JustLady. % % %
���� ���������� ��������
% Щодня життя ставить перед нами масу завдань, вирішення яких вимагає не тільки часу і сил, але і врівноваженості і усвідомленості. Найчастіше, багато з прийнятих нами рішень засновані на очікуваннях інших людей або регламентовані встановленим у суспільстві порядком. Виходить, що кожен в тій чи іншій мірі виявляється в'язнем переконань нав'язаних ззовні. Однак рано чи пізно будь-який ув'язнений замислюється про те, щоб втекти з в'язниці, розірвати порочне коло і скинути окови. З розуміння того, що ти потрапив у пастку, починається шлях до усвідомленості, пізнання себе.
% Статті за темою «Шляхи досягнення свідомості» %
Шляхи досягнення свідомості
% На шляху до успіху %
Шляхи досягнення свідомості
% Аутоеротізма %
Шляхи досягнення свідомості
% Фінансова свобода і шляхи її досягнення %
Шляхи досягнення свідомості
% Техніки медитацій. Актуалізація психічних процесів %

Регламент суспільства такий, що кожен гідний громадянин зобов'язаний мати освіту, сім'ю, дітей, працювати, шанувати батьків, до тридцяти років придбати автомобіль, а краще окреме житло. Як тільки людина починає відступати від запропонованого графіка, система негайно видає команду про те, що сталася помилка і що наважився суперечити, починають вчити життя, наставляти на шлях істинний і все це прикривається красивою драпіруванням під назвою «я бажаю тебе добра». Насправді ніхто цього не бажає. Жоден з ваших «вчителів» в глибині душі не впевнений, що живе правильно відповідно до внутрішнього законом, однак почуття страху не відповідати загальноприйнятим нормам і випасти з соціуму, боязнь осуду, змушують прикидатися, що все йде за планом і краще і бути не може. У глибині душі кожен з них боїться, що ви наблизитесь до істини. А раптом з цього щось вийде і вам вдасться прожити життя щасливішим, ніж це вдавалося всім разом узятим. Такої розкоші ніхто дозволити не може, а про будь - якої підтримки і мріяти не доводиться. 

Шлях до усвідомленості - це шлях одинака. На цій дорозі немає покажчиків і гарантій. Кожен крок робиться на дотик. Будьте готові до зустрічі з недоброзичливцями і заздрісникам, друзів тут немає, а якщо є, то це щасливий виняток із правил. Для того щоб пройти до кінця, доведеться набратися сміливості і непохитної впевненості у своїй правоті, навчитися не показувати страхи і слабкості. Як тільки оступитеся з'явитися маса недоброзичливців бажаючих закльовувати, принизити, висловити своє «а ми ж тебе попереджали». Тому, будьте готові, що моменти скорботи доведеться переживати поодинці. Однак, не зайвим буде зауважити, що та людина або пара людей, котрі не відречуться і не будуть засуджувати це ваші найвірніші друзі, яких треба цінувати як нікого іншого.

Якщо ви готові до всього вищепереліченого, то починати необхідно з повної відчуженості. Т.е. зрозуміти, що все, про що хто-небудь говорив раніше, може виявитися помилкою. Необхідно заспокоїтися і виробити свою точку зору з будь-якого питання. Однак, не треба плутати свою точку зору і бажання робити все на зло. Навпаки, всі наявні стереотипи необхідно розділити на дві категорії «придатно» і «непридатно», саме для вас. Існує маса молодіжних рухів, які в гонитві за свободою починають заперечувати всі наявні уявлення про норми і моралі. Тільки в цьому випадку вони стають рабами іншої системи під назвою «мені байдуже ваша думка». Усвідомленість нічого спільного з цим не має. Суфійської мудрість говорить: «Перша частина знання - це мовчання, друга - слухання, третя - запам'ятовування, четверта - міркування і п'ята - поширення». Знання полягає в тому, щоб не заучувати і повторювати вислови освічених людей. Усвідомленість полягає в умінні думати, осмислювати і тільки потім виносити судження з того чи іншого питання. 

Індійський мудрець Ошо вивів правило більшості. Воно звучить наступним чином: «Уникай самозванців, які вирішують за тебе. Візьми кермо влади у власні руки. Вирішувати повинен ти. Насправді саме в цих рішеннях народжується твоя душа. Коли за тебе вирішують інші, твоя душа спить і нудиться. Коли ж ти починаєш вирішувати за себе сам, життя набуває гостроти ».

Постарайтеся зрозуміти чого хочете насправді і дотримуйтесь своїм шляхом, щоб не стояло на шляху. Жодне бажання не дається нам без можливості для його здійснення.

Теги: шлях, свідомість, досягнення

Як стати щасливою жінкою?

% Sestr, автор JustLady. % % %
��� ����� ���������� ��������?
% Відчуття щастя - це свідомість того, що ви живете в гармонії з навколишнім світом. Це означає, що події, що відбуваються з вами, обстановка і люди, які вас оточують, не викликають у вас внутрішнього відторгнення і не дратують. У цьому стані ви задоволені не тільки своїм оточенням, а й собою. Погодьтеся, що від такого не відмовився б ніхто, але чомусь не у всіх це виходить. Хоча стати щасливою жінкою насправді не так уже й важко.
% Статті за темою «Як стати щасливою жінкою? » %
Як стати щасливою жінкою?
% Роль щасливої ​​жінки %
Як стати щасливою жінкою?
% Як стати щасливою в шлюбі %
Як стати щасливою жінкою?
% 8 звичок щасливої ​​жінки %
Як стати щасливою жінкою?
% Як стати сексапільною %

Зрозумійте для себе раз і назавжди, що вся навколишня вас реальність - насправді тільки те, що відбивається в ваших очах, душі і свідомості. На одне і те ж подія або річ дві різні людини будуть дивитися по-різному, по-різному поставляться до нього і по-різному опишуть. Значить, ваші спроби змінити навколишнє вас дійсність - безглузді. Спробуйте просто змінити своє ставлення до подій і глянути на речі іншими очима.

Полюбіть себе і сприймайте всі свої удачі як нагороду за те, що ви хороший і правильний чоловік. Ставтеся і сприймайте всі труднощі, неприємності і перешкоди як привід для того, щоб загартувати свої почуття, свій характер, показати свою цілеспрямованість і бійцівські якості.

Навчіться визначати для себе те, що для вас дійсно цінно. Ви здивуєтеся, коли виявиться, що таких речей, через які варто засмучуватися і рвати свою душу, дуже небагато. Цінуйте те, що ви маєте, і не витрачайте себе по дрібницях, ганяючись за примарними речами і сумуючи по всяких дрібницях.

Стати незалежною людиною, відповідайте за свої вчинки, за своє життя і благополуччя своє і своїх близьких. Чи не кивайте на обставини і не заздріть нікому - якщо ви щось хочете досягти або домогтися, не сподівайтеся ні на кого, крім себе.

Навчіться бачити красу і радіти їй. Не витрачайте свої роки на плітки, інтриги, сидіння перед телевізором - вона у вас одна. Подорожуйте, для цього не треба навіть їхати в тридесятому країни - просто виберіться за місто, на природу, посидьте біля води, послухайте шум листя, вдихніть повітря на повні груди - і ви зрозумієте, як ви щасливі!

Теги: краса, жінка