Радикальні способи нейтралізації стресу

% Vermon, автор JustLady. % % %
����������� ������� ������������� �������
% Стреси з'являються в житті майже кожної людини, вони впроваджуються в розмірений устрій життя і є наслідком повсякденних перевантажень. Щоб нейтралізувати негативний вплив можна вдатися до радикальних способів.
% Статті за темою «Радикальні способи нейтралізації стресу» %
Радикальні способи нейтралізації стресу
% Сім способів зняти стрес %
Радикальні способи нейтралізації стресу
% Косметологічні процедури як спосіб зняти стрес %
Радикальні способи нейтралізації стресу
% 10 простих способів подолати стрес %
Радикальні способи нейтралізації стресу
% Як уникнути стресу на роботі %

Який би спосіб нейтралізації стресу ви не вибрали, механізм дії завжди один: зі стресом борються ендорфіни, простіше кажучи, гормони щастя. Як домогтися отримання заповітного гормону?

По-перше: найдієвіший спосіб - це побалувати себе! Поласувати! Їжа - найшвидший спосіб, отримати задоволення. Добре б з'їсти улюблений салатик на обід або плитку шоколаду, спекти смачний тортик. Важливо не просто є, а насолоджуватися улюбленим смаком! Головне - не зловживати, адже переїдання ще нікого ні до чого доброго не приводило.

По-друге: секс і фізичні вправи. Чим більше буде ваша фізичне навантаження, тим швидше ви відчуєте підйом настрою. Але, стрес така річ, що особливого бажання, в принципі щось робити, просто так з'явитися не може. У цьому випадку потрібно елементарно змушувати себе, а потім зупинити буде вже неможливо! Можна зайнятися шейпінгом, боксом, просто сходити потягти гантелі, помахати ногами перед телевізором, переглядаючи відео-уроки з фітнесу, зробити перестановку нарешті ...

По-третє: оскільки стрес - це скоріше результат негативних переживань, то потрібно знайти самий логічний вихід. Що робити якщо злишся? Правильно! Потрібно щось зламати. Самий мирний спосіб: купити упаковку простих олівців і ламати їх з усією жорстокістю, або розірвати цілу стопку паперів, газет - в цьому випадку збиток невеликий і всі живі! Психологи вважають, що цей радикальний спосіб нейтралізації стресу підходить, як не дивно, більше жінкам, ніж чоловікам.

По-четверте: зателефонувати друзям, зібратися в кафе або нічному клубі, гарненько відтягнутися! Заодно і поділитися: як пройшла у вас ця важка трудовий тиждень. Адже насправді, стрес і всі проблеми, пов'язані з ним, здаються вже не такими глобальними, коли про них просто говориш!

І останнє, вдамося до радикальних заходів - влаштуйте собі екстрим! Стрибну з тарзанки, освойте польоти з парашутом, упірніть під воду, загалом, зробіть те, що вам не властиво, подолайте себе. Мозок отримає сильний сигнал тривоги, після чого - викид адреналіну і все тих же ендорфінів. Стрессозаменітельная терапія сьогодні популярна у всьому світі. Дерзайте!

Теги: стрес, спосіб, нейтралізація

Як бути рішучою

% Sky, автор JustLady. % % %
��� ���� �����������
% Рішучість - одне з тих якостей, яке дозволяє відчувати себе більш впевненою у своїх діях. Чим менше сумнівів ви відчуваєте при виборі, тим простіше його зробити. Якщо ж сумніви долають вас кожен раз, то потрібно пересилити себе і стати більш рішучою.
% Статті за темою «Як бути рішучою» %
Як бути рішучою
% Як розлучитися з чоловіком %
Як бути рішучою
% Як перестати ревнувати хлопця %
Як бути рішучою
% Як завоювати серце чоловіка-Овна %
Як бути рішучою
% Як навчитися не боятися людей %
% Рішучість в більшій мірі властива чоловікам, ніж жінкам. Представники сильної статі від природи наділені цим якістю. У минулому вони не могли баритися, інакше був ризик стати здобиччю дикого звіра. Жінкам рішучість була ні до чого: ніяких важливих рішень вони не приймали, цілком покладаючись на свого чоловіка.%

Проте часи змінюються. Для того щоб бути успішною і незалежною, потрібні не тільки професійні навички, інтуїція, але і рішучість, відсутністю якої страждає чимале число представниць слабкої статі.

Щоб стати більш рішучою, потрібно відкинути всі страхи. Найчастіше жінка боїться за результат прийнятого рішення. Вона не може точно передбачити, як обернеться ситуація, і тому вкрай неохоче робить вибір. Боязнь зробити помилку є певним якорем, який просто не дозволяє приймати швидкі і чіткі рішення. Як тільки ви зрозумієте, що помилка - це лише спосіб збагатити свої життєвий досвід, - то робити вибір буде значно простіше.

Зніміть важливість з предмета вибору. Жінки схильні перебільшувати значимість речей, які, по суті, не володіють приписаними їм ознаками. Якщо ви будете підходити до всіх проблем, розглядаючи їх з точки зору світового масштабу, то приймати рішення буде легше.

У тому випадку, коли проблема дійсно важлива, постарайтеся абстрагуватися від ситуації. Уявіть, що до вас за порадою звернулася подруга, а давати поради куди простіше, ніж їм слідувати. Ви також можете виписати всі «за» і «проти», після чого прийміть рішення, проаналізувавши кількість доводів.

Намагайтеся щодня робити щось, чого раніше ніколи не робили. Не бійтеся експериментувати і ризикувати. Вірте в себе і прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. З часом це зробить вас більш рішучої і самостійної.

Теги: жінка, рішучість

Як пережити розчарування

% Silverwire, автор JustLady. % % %
��� �������� �������������
% Далеко не всі романи закінчуються весіллям. Перш ніж зустріти людину, з якою будете жити довго і щасливо, цілком можливо, що вам доведеться пережити не одне розчарування. Вчіться не здійснювати одних і тих же помилок, щоб невдалі стосунки не переслідували вас, і ви швидше знайшли свою долю.
% Статті за темою «Як пережити розчарування» %
Як пережити розчарування
% Як подолати розчарування %
Як пережити розчарування
% Як пережити зраду близької людини %
Як пережити розчарування
% Як пережити нещасну любов %
Як пережити розчарування
% Як пережити невдачу в особистому житті %
% Постарайтеся позбутися від юнацького максималізму і рожевих окулярів, щоб розчарування в людині не стало для вас занадто сильним потрясінням. Не сприймайте хлопця, з яким щойно познайомилися, як вашого принца на білому коні. Але зазвичай вчаться все на своїх же помилках, тому ця рада скоріше підійде для вашого майбутнього роману.%

Якщо ви вже ідеалізували свої відносини, а потім стали помічати неприємні риси характеру в молодій людині, і вам довелося розлучитися, не переносите свого негативного настрою на інших хлопців. Дивіться в майбутнє з оптимізмом - ваш принц чекає вас попереду! Ви ж не хотіли б прожити певний період з людиною, з яким у вас вже виникли проблеми і конфлікти?

Сприйміть цю невдачу, як гіркий, але безцінний досвід, який у жодному разі не можна ігнорувати. Вчіться починати і вибудовувати відносини по-іншому, шукайте інший підхід, використовуйте жіночу мудрість і терпіння. Зараз саме час спокійно проаналізувати свої помилки і більш чітко визначити для себе, які риси ви хотіли б бачити в обранцеві, а які претят вам.

Згадайте історію ваших стосунків. Може, ваші почуття були надумані і перебільшені? Що вас засмучує найбільше - те, що ви розлучилися або те, що ви помилилися у людині? Не варто засмучуватися про розрив, якщо хлопець розчарував вас. А розбиратися в людях ви навчитеся!

Не поспішайте кидатися в нові відносини, як у вир з головою, зараз вам ні до чого нові неприємності, які можуть виникнути через поспішність. Не шукайте серйозного надійного молодої людини в нічних клубах і дискотеках. Звичайно, ймовірність зустріти його там є, але вона не така велика, як познайомитися з позитивним хлопцем в серйозному установі.

Більше не закривайте очі на неприємні інциденти, які мали тенденцію до повторення. Зловживання алкоголем, рукоприкладство, нешанобливо до вас ставлення і образи - все це терпіти не можна ніколи. Якщо ви позбулися такої людини, не шкодуйте про це. Розчарування пройде, коли ви зустрінете вашу любов, ваше щастя, ваше сонечко, вашого рідного людини!

Повірте в це, як на щось непорушне. Підніміть собі настрій шопінгом, відвідуванням музеїв або спілкуванням з друзями. Знайдіть хороший спортивний клуб, арт-кафе або групу людей, які поділяють ваші інтереси, спілкуйтеся більше й не замикайтеся в собі. Позитивні люди привертають до себе таких же нових знайомих, серед яких і ходить ваша доля.

Теги: хлопець, ставлення, розчарування