Позитивне мислення - шлях до здоров'я і щастя

% AZ, автор JustLady. % % %
���������� �������� - ���� � �������� � �������
% Позитивне мислення - це здатність вашого розуму концентруватися на позитивних образах і думках. Це ваше добре ставлення до людей, навколишнього світу, коли ви вірите тільки в хороше. Ви випромінюєте радість, а ваша усмішка дарує тепло оточуючим. І світ посміхається вам у відповідь.
% Статті за темою «Позитивне мислення - шлях до здоров'я і щастя» %
Позитивне мислення - шлях до здоров'я і щастя
% Позитивне мислення - шлях до кращого життя %
Позитивне мислення - шлях до здоров'я і щастя
% Схуднути без дієт або позитивне мислення %
Позитивне мислення - шлях до здоров'я і щастя
% У природи немає поганої погоди %
Позитивне мислення - шлях до здоров'я і щастя
% Психологічні методи: як стати незалежною жінкою? %
% Позитивне мислення - одна з важливих складових успіху. Людина з таким чином думок вірить в себе і свої широкі можливості. Замість думок про хворобу він думає про здоров'я. Замість страждань і жалю - уявляє собі майбутнє щастя. І так як думки матеріальні, з часом людина отримує те, у що твердо вірить.%

У реальності багато хто ставиться до позитивного мислення скептично. Люди вважають, що це всього лише ілюзія. Їм легше занурюватися з головою в проблеми, ніж перебудувати свій погляд на світ. Але це тільки їх вибір.

На даний момент багато вчених відкрито говорять про силу позитивного образу думок. Про те, що він здатний продовжити життя, поліпшити здоров'я, зробити людину абсолютно щасливим. Адже щастя - це внутрішній стан, а не зовнішні умови.

Якщо хочете навчитися мислити позитивно, то варто засвоїти перше правило - закон поступовості. Не потрібно чекати всього і відразу. Не буває такого, щоб за один місяць людина повністю позбувся негативу у своєму житті, повністю перебудував свій погляд на світ. Не поспішайте, ваш образ думок має деяку інертність, і потрібен час, щоб подолати її. Та й думати тільки про хороше не вийде. Наш світ складається з добра і зла, не варто забувати про це. Просто намагайтеся концентрувати свої думки більше на позитивному, ніж на негативному. Потрібно навчитися своєчасно переключатися з думок про погане на протилежне. Спочатку вам потрібно буде весь час контролювати себе і докладати деякі зусилля. Але з часом позитивний образ мислення буде включатися і працювати сам собою.

Ні в якому разі не придушуйте в собі переживання з того чи іншого приводу, якщо вони є. Намагайтеся керувати цими емоціями, пускати їх у потрібне русло, продумувати хороший результат. Шукайте плюси в будь-якій ситуації, що не вганяти себе в рамки стереотипів.

Щоб навчитися мислити позитивно, почніть оточувати себе позитивною інформацією. Читайте книги та статті відповідної спрямованості. Дивіться комедійні фільми. Намагайтеся більше спілкуватися з веселими людьми. Посміхайтеся і смійтеся, як можна частіше. Сміх продовжує життя, а щасливі і оптимістичні люди хворіють рідше.

Існують дві техніки, щоб розвинути позитивне мислення. Це творча візуалізація та афірмації. Варто регулярно користуватися ними, і з часом ви зможете повністю перебудуватися на позитивний лад. На самому початку зміни будуть зовсім невеликими. Потім удача стане на ваш бік, життя почне підносити приємні сюрпризи. Подальші зміни будуть набагато могутніше, ви побачите, що навіть самі глобальні бажання втілюються в життя. Помітите значні поліпшення стану здоров'я. Найголовніше - дійсно захотіти змінити себе і вірити в те, що у вас все вийде.

Теги: здоров'я, шлях, мислення, щастя

8 звичок щасливої ​​жінки

% Катя Чернічіна, автор JustLady. % % %
8 �������� ���������� �������
% Недарма кажуть: «Не родись красивою, а родись щасливою». Адже ідеальна зовнішність - ще не запорука успіху та добробуту. А ось вміння позитивно дивитися на життя дозволяє гідно справлятися з труднощами і проблемами. Тому дуже важливо зберігати правильний настрій. Допоможуть вам у цьому корисні звички.
% Статті за темою «8 звичок щасливої ​​жінки» %
8 звичок щасливої ​​жінки
% 10 звичок здорової жінки %
8 звичок щасливої ​​жінки
% Жіночі шкідливі звички %
8 звичок щасливої ​​жінки
% Топ-5 жіночих звичок %
8 звичок щасливої ​​жінки
% 7 звичок, які руйнують стосунки %

Висипайтеся. Лікарі та косметологи радять спати не менше 8 годин на день, тому не засиджуйтеся біля телевізора або за комп'ютером допізна. Організм, не відпочив за ніч як слід, відплатить вам поганим самопочуттям, низькою працездатністю і, звичайно ж, огидним настроєм.

Вибирайте здоровий егоїзм. Якщо вам хочеться побалувати себе - зробіть це. Нехитрі жіночі радості, начебто нової блузки, помади або білизни, здатні підняти душевний настрій відразу на кілька градусів.

Стимулюйте мозкову діяльність - це допоможе розвинути гнучкість розуму і кмітливість. Нейробіологи радять виконувати кілька нескладних вправ, наприклад, приймайте душ в темряві або здійснюйте звичні дії не робочою рукою. Так, якщо ви правша, то спробуйте розчісуватися, є і чистити зуби лівою рукою.

Вчіться приймати свої емоції. Не прагніть до того, щоб виглядати «сильної» жінкою, яка йде по життю, зчепивши зуби. Ви маєте право відчувати біль, образу, розчарування, і відкрито показувати свої почуття. Спостерігайте за власними емоціями і пробуйте оцінити їх: зрозуміти, що вас дратує в тій чи іншій ситуації.

Не відмовляйте собі в солодкому. Як відомо, шоколад містить «гормон радості», серотонін. Тому, якщо ви не можете позбутися смутку або туги, побалуйте себе смачною цукеркою і ароматним чаєм. Однак не варто занадто захоплюватися, адже те, що в ложці ліки, в чашці - отрута.

Спілкуйтеся з позитивними людьми. Обов'язково виділяйте хоча б пару годин на тиждень на зустріч з улюбленими друзями. Щира розмова за чашкою кави підніме настрій, а щира підтримка допоможе знайти вихід зі складної ситуації. Тільки вибирайте тих, хто не намагається самоствердитися за ваш рахунок.

Займайтеся спортом. Це може бути ранкова пробіжка, нескладна зарядка або тренування в тренажерному залі. По-перше, спорт - вірний шлях до красивої фігури і пружною шкірі, по-друге, під час фізичних вправ в мозок надходить кров, насичена киснем, що покращує його роботу. А по-третє, закінчивши заняття, ви відчуєте величезний прилив сил, впевненість і задоволення собою.

Займайтеся тим, що вам цікаво. Намагайтеся навіть саме повсякденне дію перетворити на захоплюючий процес. Не витрачайте час на те, що здається вам нудним і непотрібним, адже час - непоправний ресурс.

Теги: жінка, звичка, настрій, рівновагу

У чому причина твого самотності

% KamboJa, автор JustLady. % % %
� ��� ������� ������ �����������
% Мало хто з людей може спокійно приймати самотність. Більшість же прагнуть якомога швидше заповнити той крижаний вакуум, який створюється цим відчуттям. Але у деяких це, якщо й виходить, то з величезним трудом. І на те є об'єктивні причини, усвідомлення яких дуже важливо для боротьби з самотністю.
% Статті за темою «У чому причина твого самотності» %
У чому причина твого самотності
% Як позбутися самотності %
У чому причина твого самотності
% Шкода і користь самотності %
У чому причина твого самотності
% О, самотність, як твій характер крутий %
У чому причина твого самотності
% Тепла ванна проти самотності %
% Звуки свята в сусідній квартирі - що може бути більш невтішним, якщо ви в цей момент сидите одна або в компанії кішки да чашки чаю? Вам здається, що це несправедливо. Адже ви так прагнете зустрітися з тим, хто розділить з вами дні, вечори - життя! Тисячі переглянутих анкет на сайтах знайомств, сотні побачень, купа пройдених психологічних тренінгів - і все даремно. У чому ж справа, і що відрізняє вас від тих щасливиць, які зараз куштують святковий сімейний вечерю або готуються провести романтичну ніч з чоловіком?%

Існує чимало причин самотності. Щоб зрозуміти, що заважає вам знайти щастя, спробуйте знайти серед них свою. Проробіть невеликий досвід: візьміть аркуш паперу, ручку і напишіть: «Я самотня тому що ...». А далі випишіть всі причини, що прийдуть вам в голову. Не замислюйтесь про відповіді, пишіть навіть те, що здається вам абсурдним - типу невміння грамотно наносити макіяж або небажання прати чоловічі шкарпетки.

У більшості випадків після години-півтори скрупульозного «розбору польотів» ви прийдете до висновку, що причина вашого самотності криється в одному, а можливо і кількох наступних моментах.

Нелюбов до себе

Якщо ви не любите себе, чи не приймаєте свої достоїнства, то навряд чи хтось зуміє полюбити вас. У цьому світі все влаштовано за принципом: «у кого є - у того й додасться, у кого немає - забереться від».

Завищені очікування

На жаль, принців в цьому світі на всіх не вистачить, а тому зверніть увагу на звичайних чоловіків, які ходять по вулицях вашого міста чи навіть працюють в сусідньому з вашим відділі. Можливо, ви щодня проходите мимо власної долі.

Надто критичне ставлення до протилежної статі

Що тут виною - ваш особистий досвід або досвід подруг? А може установка на те, що «всі чоловіки - негідники апріорі» отримана в батьківській родині? Не суть. Але прагнення бачити в чоловіку насамперед ворога теж може бути причиною самотності.

Банальне небажання змінювати своє життя, впускати в неї нові події і нові відносини

На жаль, це часта причина самотності. І нехай вам холодно й порожньо вечорами, але місця для близького чоловіки у вашому житті і ще однієї зубної щітки у вашій ванній немає.

Такий самоаналіз, як правило, дає розуміння причин, через які ви не можете побудувати відносини, і вторинних вигод від стану самотності. І навіть якщо ви не зрозумієте, чому так довго залишаєтеся одна, то вже точно дізнаєтеся про себе багато нового. А це вже прекрасно, це відкриває найширші перспективи в роботі над собою.

Теги: ставлення, любов, самотність, очікування, причина