Почерк і характер
% Lenutsa, автор JustLady.
%
%
%
% Почерк людини безпосередньо пов'язаний з його характером, про це люди знали ще в минулому. Аристотель і Діонісій цікавилися даної взаємозв'язком, французький священик Мішон написав у 19 столітті працю, який назвав «Система графології», маючи на увазі, що «графо» - це писати, а «логос» - наука. Так з'явилася наука графологія, яка визначає внутрішню суть людини по тому, як він пише.
% Статті за темою «Почерк і характер»
%
% Як дізнатися характер людини по почерку
%
% Зв'язок між почерком і сексуальністю
%
% Про що може розповісти почерк
%
Якщо уважно поспостерігати, то можна відразу побачити, що не тільки почерк різних людей різний. Є й загальні закономірності, наприклад, чоловіки і жінки використовують відмінну структуру письма. Жіночий почерк зазвичай красивий і рівний, компактний, літери стоять близько. Чоловіки пишуть зазвичай неправильно і якось безтурботно.
Щоб оволодіти азами графології, потрібно знати кілька основних параметрів, за якими можна розпізнавати ті чи інші риси характеру.
Так, якщо при написанні людина сильно натискає на ручку, значить, він володіє сильним характером, пристрасністю і матеріалізмом, не завжди може приборкати емоції, чужий сором'язливості, не прислуховується до порад оточуючих, жадає нових знайомств.
У разі середнього натиску, характер у пишучого спокійний. Але цілеспрямований, досить врівноважений. Подібні люди вірні й віддані, завжди добре обмірковують свої дії.
Коли людина має манеру натискати на ручку або олівець легко, він володіє творчою жилкою, вельми чутливий, має гарний смак, але позбавлений сильного его і залежний від думки оточуючих. Якщо при легкому натиску рядки рівні, пише дисциплінований, у нього інноваційний склад розуму.
Коли в одному листі людина поєднує різний тип натиску, значить, він дуже різносторонній або переживає зміни в житті.
Рядки - теж важлива ознака. Якщо вони прямі, то написав їх прямолінійний і сам. Хвилясті рядки повідомляють про дипломатичності власника та вмінні знаходити вихід з будь-яких ситуацій. Коли строчки піднімаються знизу вгору, вони говорять про велику життєву силу й ініціативності писав. Якщо все навпаки - це ознака замкнутого і пасивного людини.
Теги: людина, характер, почерк, графологія
Як сподобатися співрозмовнику. Поради фахівців
% Марія Білочка, автор JustLady.
%
%
%
% В сучасний час для забезпечення зростання, крім професійних навичок, необхідно ще вміти розташувати до себе людину. Багато хто вважає, що флірт - це романтична або сексуальна гра. Але насправді флірт - це розвиток у собі та інших самоповаги шляхом встановлення теплих і щирих взаємин. Багато хто з нас дуже легко налагоджують відносини з рідними і близькими, але не багато хто може побудувати відносини з будь-якою людиною і сподобатися йому.
% Статті за темою «Як сподобатися співрозмовнику. Поради фахівців »
%
% 10 способів сподобатися
%
% Отримати згоду співрозмовника будь-яким шляхом
%
% Як жінці сподобатися чоловікові
%
% Як навчитися правильно слухати
%
Щоб сподобатися співрозмовнику і побудувати теплі і щирі стосунки необхідно дотримуватися декількох рекомендацій психологів.
1.Смотріте в очі співрозмовнику. Цим ви створите довірчу і впевнену обстановку.
2.Актівно слухайте співрозмовника.
3.Не задавайте питань, які потребують однозначних відповідей. Співрозмовник повинен зрозуміти, що він вам цікавий.
4.Будьте впевненими в собі.
5.Покажіте, що у вас є почуття гумору. Вмійте сміятися не тільки над оточуючими, а й над собою.
6.Будьте чесними і щирими. Якщо ви будете поважати інших людей, тоді й вони будуть поважати вас.
7.Будьте доброзичливі.
8.Будьте позитивні.
9.Постарайтесь бути привабливими.
10.Ви повинні подобатися. Самоповага - це те, над чим потрібно працювати в першу чергу.
11.Ви повинні проявляти інтерес до інших людей. Слухайте інших людей, проявляйте почуття співпереживання та емпатії.
12.Ви повинні робити компліменти. Щире схвалення дуже велику роль грає для людини. Коли хвалять вас, просто скажіть: "Дякую вам" - і більше ні слова.
Дійте!
Отже, застосовуючи всі ваші знання на практиці, в першу чергу не забудьте посміхнутися продавцю в магазині, вислухати пасажира, що сидить поруч з вами в громадському транспорті, подякувати кондуктора. Це найперші кроки до налагодження контактів з іншими людьми і великий шанс сподобатися їм.
Теги: людина, спілкування, співрозмовник, рада, спеціаліст, вміння
Особисте життя: що розповідати і кому?
% Polyanka, автор JustLady.
%
%
%
% У кожної людини є кілька кіл спілкування - один більш широкий, інший більш вузький. Це його близькі, колеги, друзі, сусіди, попутники. Хтось з'являється ненадовго, з кимось ви спілкуєтеся все життя. Залежно від цього, ви вибираєте стратегію поведінки і теми для обговорення. Крім особистих переваг, при цьому виборі необхідно орієнтуватися і на деякі норми, що визначають доречність тих чи інших тем для розмови.
% Статті за темою «Особисте життя: що розповідати і кому? »
%
% Особисте життя Вікторії Дайнеко
%
% Особисте життя Наталії Водянової
%
% Чорна смуга в житті: що робити і як пережити неприємності?
%
% Вчимося не порушувати особисті кордони один одного
%
Коло перше - близькі
Вважається, що з найближчими людьми - чоловіком, батьками і дітьми, можна говорити про все. Однак це не зовсім вірно. Звичайно, ваші рідні люди завжди готові вислухати ваші одкровення, прийняти їх і розділити. Але не варто експлуатувати цю готовність, не варто користуватися нею занадто часто. Навчіться правильно розставляти пріоритети. У звичайній ситуації краще, якщо основні теми для розмови будуть належати сферам, в яких лежать спільні інтереси. Якщо ви хочете поділитися емоціями, пов'язаними з роботою, слід дозувати інформацію відповідно до того, наскільки ви потребуєте у відвертій розмові і наскільки налаштовані на слухання рідні. Якщо сформулювати загальний висновок, можна сказати, що заборонених тем для бесід з близькими немає, але є небажане для деяких обговорень час і настрій.
Коло другий - інші родичі
Заборонені теми для обговорення з далекими родичами - це досить складна область. З одного боку, вони теж є вашою родиною. З іншого ж боку, ви навіть не завжди можете сказати, що знаєте всю свою рідню. Неможливо дати загальний рецепт, так як ступінь міцності родинних зв'язків індивідуальна в кожній родині, але є одне правило, якого краще притримувати в розмовах. Обмежується не коло заборонених тем, але глибину обговорення. Ви можете говорити практично про все, крім самих інтимних проблем, але наскільки детально і повно ви будете описувати життєві ситуації, залежить тільки від ступеня довірливості відносин.
Коло третій - друзі
Чи можна з друзями обговорювати будь-які теми? Можна. Але не потрібно. Як правило, ваші друзі частіше займають одну-дві ніші вашого життя і виключені з інших. І в бесідах варто дотримуватися одного простого правила: заборонених тем із загальних ніш не існує, в той час як інші краще зачіпати лише в разі дійсної необхідності. Наведемо приклад. Вашої шкільної подруги навряд чи здасться цікавим переказ любовних історій всіх ваших однокурсників, якщо ви вчинили в різні ВУЗи. Однак якщо ви потребуєте поради, вона завжди вас вислухає і підтримає.
Коло четвертий - знайомі
Люди, з якими вас не пов'язують довірчі відносини, можуть на словах цікавити подробицями вашого особистого життя. Однак не варто розкривати перед ними всі таємниці, навіть якщо здається, що вони щиро зацікавлені в цьому. Обмежте особистий простір і забороніть собі обговорювати своїх дітей, батьків, подружжя зі сторонніми. Вам би навряд чи було приємно дізнатися, що ваш чоловік або дружина розповідають про ваші вчинки іншим, чи не так?
Коло п'ятий - колеги
Попереднє правило поширюється і на робочий колектив, хоча і не з такими суворими обмеженнями. Залежно від ступеня згуртованості вашої групи, ви можете відкривати іншим свій особистий простір. Більш того, не просто можете, але навіть краще, якщо ви дозволите собі деяку ступінь інтимної відвертості. Абсолютна стриманість розцінюється оточуючими як снобізм і гордість. Порившись в пам'яті, ви напевно знайдете кілька нешкідливих фактів, якими можна поділитися з оточуючими.
Коло шостий - попутники
Це люди, яким можна розповісти все, але тільки якщо дуже хочеться. Ви скоро розлучитеся і вже ніколи не побачите, а дорожні історії швидко забуваються.
Теги: тема, розмова, життя, кома, бесіда, обговорення
|