Отримати згоду співрозмовника будь-яким шляхом

�������� �������� ����������� ����� �����
% Багато людей пишаються тим, що можуть отримати згоду будь-якого співрозмовника. Однак будьте впевнені, своїми секретами з вами вони поділяться навряд чи. Але як навчитися отримувати згоду співрозмовника? Що для цього потрібно, якщо вас не цікавлять шляху?
% Статті за темою «Отримати згоду співрозмовника будь-яким шляхом» %
Отримати згоду співрозмовника будь-яким шляхом
% Як сподобатися співрозмовнику. Поради фахівців %
Отримати згоду співрозмовника будь-яким шляхом
% Як навчитися правильно слухати %
Отримати згоду співрозмовника будь-яким шляхом
% Як справляти враження на інших %
Отримати згоду співрозмовника будь-яким шляхом
% Золоті правила ефективного спілкування %

Насправді, немає нічого складного в тому, щоб навчитися отримувати згоду співрозмовника. При цьому треба знати не тільки те, що потрібно зробити, але і те, чого робити не варто.

Наприклад, якщо ви хочете отримати згоду співрозмовника, вам варто в усьому з ним погоджуватися, не створювати конфліктів і не починати суперечок. В принципі, тут все зрозуміло і логічно. Який же людина захоче погодитися з вами, якщо ви до цього сперечалися з ним або ображали його.

А ось що варто робити - це всіляко хвалити і заохочувати свого співрозмовника. Можна використовувати при цьому і відверту брехню, і прикриту лестощі. Головне - не перестаратися, адже якщо опонент відчує фальш, він надовго закриється, і ніякої згоди в підсумку спілкування вийде.

Дуже корисно в спілкуванні бути уважним. При цьому уважність дозволить вам надалі заслужити довіру опонента і його згоду. Як вам це допоможе? Приміром, варто повторювати жести співрозмовника - це викликає довіру. Також можна висловлювати доводи самого опонента - це підкуповує.

Спілкування варто починати здалеку - поступово наближаючись до суті розмови. При цьому ідеальним для вас буде, якщо згода прозвучить від опонента само собою, а не у відповідь на вашу пропозицію. Це можна назвати найвищим ступенем професіоналізму фахівців в спілкуванні.

Дуже важливо також підготуватися до можливого питання про те, чому ж ви спілкуєтеся з людиною. Так підготуйте фрази типу: «Як ти можеш питати таке ?! Мені з тобою так цікаво »та інше. Одного разу з особливо «міцними горішками» це неодмінно знадобиться.

Теги: людина, шлях, згода, будь-яка

Емоційний шантаж

% Sky, автор JustLady. % % %
������������� ������
% Слово «шантаж» відомо багатьом. Це загроза, що пред'являється з метою домогтися від опонента якихось конкретних дій. У більшості випадків, людина, що піддається шантажу, за інших обставин ні за що не погодився б на дії, які робить під тиском. Найнеприємніше полягає в тому, що шантажувати можуть близькі люди, яких ви щиро любите.
% Статті за темою «Емоційний шантаж» %
Емоційний шантаж
% Емоційний шантаж, або як домогтися свого %
Емоційний шантаж
% Як розпізнати шантажиста %
Емоційний шантаж
% Як перестати закохуватися в «поганих хлопців» %
Емоційний шантаж
% Як домогтися свого у відносинах %
% Емоційний шантаж відрізняється від звичайного способом маніпуляції. Тут їм стають ваші власні почуття, страхи, прихильності і т.д. Страшний він тим, що його ініціатором є не стороння людина, а ваш родич, друг, коханий. Відносини з цією людиною настільки дорогі вам, що ви йдете на поводу у нього, і кожного разу погоджуєтеся на його умови, як тільки він починає шантажувати вас.%

Дивний той факт, що ви можете навіть не припускати, що вас шантажують. Зазвичай показниками емоційної маніпуляції є загрози і застереження. Наприклад, коли вам кажуть, що якщо ви не зробите так, як хоче ваш співрозмовник, він перерве відносини з вами, знайте, це шантаж. До нього можуть також ставитися заяви про самогубство, про зневажливе ставлення до свого здоров'я, демонстрація пригніченого настрою, в тому випадку, якщо ви вчинили не так, як хотілося б шантажисту. Вас можуть звинувачувати в егоїзмі, жорстокості, бездушності і неповазі. Природно, все це буде засмучувати вас, і ви з великим задоволенням підете на поступки, чим будете терпіти докори сумління.

Діючи таким чином, ви тільки переконаєте шантажиста в ефективності його прийомів і спровокуєте його на подальше побудова відносин в тому ж ключі. Задумайтесь, чи потрібно вам це, чи бажаєте ви жити в страху, що незадоволений вашою поведінкою людина може накласти на себе руки.

Щоб запобігти такого роду маніпуляцію, необхідно перестати уникати конфліктів. Шантаж існує до тих пір, поки підіграє жертва. Як тільки ви скажете «ні», все припиниться. Виберіть нейтральну обстановку і обговоріть ситуацію, що склалася, виключивши всі емоційні аспекти. Постарайтеся з'ясувати, яка мета вашого опонента, що криється під його погрозами. Лише тоді у вас з'явиться шанс позбавитися від емоційного шантажу і зберегти нормальні відносини з близькою людиною.

Теги: емоція, маніпуляція

Як бути ідеальною дівчиною

% Icegirl, автор JustLady. % % %
��� ���� ��������� ��������
% Ідеальна дівчина - досить спірний момент. Адже всі люди різні, і поняття краси, розуму і привабливості у кожного свої. Однак є певні стандарти, яких повинні дотримуватися дівчата, які прагнуть стати Міс Досконалістю для своїх чоловіків.
% Статті за темою «Як бути ідеальною дівчиною» %
Як бути ідеальною дівчиною
% 10 фактів для вибору ідеальної дівчини %
Як бути ідеальною дівчиною
% Як втілити мрію про ідеальне весілля %
Як бути ідеальною дівчиною
% 10 ознак ідеальної жінки %
Як бути ідеальною дівчиною
% Як досягти ідеальної фігури %
% Завжди доглядайте за собою. Відомий факт - чоловіки люблять очима, тому, незалежно від часу доби, ви повинні виглядати блискуче. Як би ви сильно не втомилися після трудового дня, ніколи не зустрічайте чоловіка в старому засмальцьованому халаті з бігуді на голові.%

Ставтеся до чоловіка з повагою. Якщо він вас образив або образив якимось чином, що не закочуйте йому скандалів і істерик прилюдно - не варто виносити сміття з хати. Чи не принижуйте його чоловічу гідність, даючи тим самим причину засумніватися йому в вашої любові.

Пам'ятайте, що чоловік - головний у стосунках, перестаньте з ним сперечатися з найменшого приводу. Будьте хитрий, поступайтеся в дрібницях. Якщо він бачить, що ви погоджуєтеся з ним, але прийняте ним рішення вас засмучує і засмучує, він поспішить поступитися вам, і ви досягнете наміченої мети меншими емоційними витратами.

Будьте завжди позитивні і доброзичливі. Ви тільки уявіть: він втомлений і змучений повертається додому, а там чекає його незадоволена і агресивна дівчина. Ясно, що душевне тепло і турботу він буде шукати на стороні. Цікавтеся його внутрішніми переживаннями, але не старайтеся - НЕ витягайте з нього розмова. Якщо захоче, розповість сам, але на вашому обличчі завжди має бути присутня зацікавленість. Ніхто не говорить, що він повинен стати центром вашої мікро-всесвіту, однак ви повинні рахуватися з його думкою. Вас повинні хвилювати його проблеми і життя в цілому. Будинку чоловік відпочиває, а ваше завдання - розвинути в ньому впевненість у тому, що найкращий відпочинок може бути тільки поруч з вами.

Спробуйте урізноманітнити ваші стосунки. Наприклад, запишіться на спільні уроки танців або іноземних мов. Можете придумати невеликі свята або ритуали, відомі тільки вашій парі. Не забувайте про важливою складовою всіх відносин - секс. Радуйте свого чоловіка красивим нижньою білизною, поекспериментуйте - рольові ігри, еротичний масаж. Неважливо, що саме ви придумаєте, головне - прив'язати чоловіка до себе.

Створіть у квартиру атмосферу затишку і тепла. Важливо, щоб чоловік після роботи хотів додому, знаючи, що там його чекає смачна вечеря, міцну каву і ви.

Не забувайте про те, що у чоловіків слух розвинений гірше, ніж у жінок. Всю вашу тривалу промову він вважатиме марним шумним потоком слів, і це не тому що не хоче вас вислухати, просто він так влаштований, тому будьте терпимей до його витання в хмарах під час вашої сповіді.

Головне - бути самою собою. Не намагайтеся будувати з себе те, чим ви не є насправді. Фальш і нещирість видно відразу - вони відштовхують. Можливо, ви трохи незграбні або заїкаєтеся, але це ви - в цьому ваше чарівність і якийсь шарм.

Теги: дівчина, ставлення, досконалість