Online-конфлікт: як відреагувати на образи в мережі

Online-��������: ��� ������������� �� ����������� � ����
% На online-територіях все як у житті: є друзі, однодумці, а є й недоброзичливці. Але, на відміну від реальності, в інтернет-конфлікті кривдник дозволяє собі куди більше хамства. Як правильно реагувати на такі образи?
% Статті за темою «Online-конфлікт: як відреагувати на образи в мережі» %
Online-конфлікт: як відреагувати на образи в мережі
% Реакція на образи %
Online-конфлікт: як відреагувати на образи в мережі
% Як красиво піти від хлопця %
Online-конфлікт: як відреагувати на образи в мережі
Online-конфлікт: як відреагувати на образи в мережі
% Як навчитися правильно приймати рішення %
% Для початку зрозумійте, як влаштована вся "кухня" інтернет-спілкування. Тут є форуми, чати, месенджери (ICQ і Skype тощо), коментарі до якихось матеріалами. Вид образи і реакція на нього залежать від того, де конфлікт трапився.%

У будь-якому випадку варто запам'ятати, що в інтернеті все в якійсь мірі стають рівні. Коли суперечка заходить про глобальні проблеми, про філософські темах, вашому співрозмовнику буде абсолютно все одно, що ви його вдвічі старше і володієте не одним освітою. У мережі є образ. Він створюється з повідомлень, думок людини. Тут не вийде сховатися за статусом, за зовнішністю, за особистою залежністю.

У цієї властивості є і зворотна сторона - практично нічого, зі сказаного в онлайн-перестрілках, не відноситься до вас особисто. Гонінням піддається створений вами персонаж або якесь ваше переконання. Навіть якщо образи призначаються особисто вам, що не приймайте їх на свій рахунок. Адже ви з опонентом ледве знайомі - хіба тут може мати місце конструктивна критика?

Ваш співрозмовник також приміряє на себе різні ролі. Він може виявитися звичайним "інтернет-тролем", відповідати якому просто не має сенсу. Бачите, що всі повідомлення здаються вельми маячними і вловити між ними якусь зв'язок не вдається? У відповідь на ваші претензії противник розохочують ще більше, і тонни незрозумілого сленгу так і сиплються на вашу адресу? Просто ігноруйте цю розмову. Чи не освоївши всіх премудростей інтернет-спілкування, сленгу і звичаїв, ви все одно не доведете свою точку зору. До того ж зазвичай це і не потрібно, адже "тролеві" це абсолютно не цікаво.

Інша справа, коли образа завдає доросла людина. Тут ви можете розвинути дискусію в звичному для вас стилі. Відповідати тим же чи ні - залежить від ваших переконань. Конструктивний діалог може перерости в бесіду «хто кого розумніші». Якщо до подібних бесід ви не готові, краще заздалегідь припинити конфлікт. Ви можете просто написати, що подібні обговорення вам нецікаві і ви залишаєте співрозмовнику право залишити свою думку при собі.

Адже і правда - переконати кожної людини в інтернеті не вийде. Тому витрачати час, щоб вселити комусь свої переконання та ідеї - просто безглуздо.

Теги: інтернет, образа, мережа, конфлікт, хамство, online

Як бути дотепною

% Sky, автор JustLady. % % %
��� ���� ����������
% Дотепний людина завжди привертає увагу оточуючих. Тонкі зауваження і гумор пожвавлюють спілкування, а якщо дивитися глибше, сприяють духовному зростанню людини, осмисленню принципів основ життя.
% Статті за темою «Як бути дотепною» %
Як бути дотепною
% Як навчитися флірту %
Як бути дотепною
% Як закохати в себе чоловіка при першій зустрічі %
Як бути дотепною
% Як залишатися завжди спокійною %
Як бути дотепною
% Жіночі секрети спокушання чоловіків %
% У деяких людей дотепність є способом взаємодії з навколишнім світом. Вони стають «душею компанії»: завжди в стані «розрядити» обстановку, спрямувати розмову в цікаве для всіх русло. При цьому всі присутні почуваються вільно, розкуто, не бояться насолоджуватися спілкуванням і радіти життю.%

В обговореннях і суперечках мова дотепного людини коротким, зрозуміла і обгрунтована, чим приваблює велику кількість прихильників і впливає на точку зору інших. Багато російські поети відомі своїми епіграмами, які служили прекрасним зразком вираження дотепності і таланту.

У тлумачному словнику Ушакова дотепність визначається як якась витонченість думки і винахідливість у процесі знаходження вдалих, барвистих, яскравих або забавних виразів.

Щоб бути дотепною людиною, важливо тренувати свій розум, вміти грамотно і вишукано висловлювати свої думки, бути хорошим психологом, мати тверду життєву позицію. Необхідно також поєднувати свою освіченість, важливість слова і почуття міри.

Прикладом дотепності можуть служити прислів'я. Кожна з них «блищить», тому й «живе» століттями.

Щоб досягти дотепності потрібно бути освіченим і начитаною людиною. Великий словниковий запас і здатність аналізувати прочитане допомагають тонко і точно висловлювати свої думки. Прийоми риторики, її основні поняття вам також доведеться освоїти досконало.

Намагайтеся більше спілкуватися, тому при спілкуванні ви найбезпосереднішим чином вчіться дотепності, знаходьте і закріплюєте ті необхідні навички і способи, які допомагають вам розвиватися.

Не забувайте слухати свого співрозмовника. Некоректну поведінку і поспіх ніколи не прикрасять навіть самого дотепного людини. Крім того, слухаючи, ви вчитеся аналізувати інформацію і формувати свою точку зору на підставі почутого.

Томас Фуллер, відомий англієць, якось сказав, що дотепність слід використовувати тільки як щит, а не як гострий меч, щоб ранити інших, і залишився незмінно прав на століття.

Теги: жінка, дотепність

Сила слова і думки

% Ольга Устимова, автор JustLady. % % %
���� ����� � �����
% Сила слова відома з давніх часів. Наші далекі предки остерігалися необережних слів і думок, так як помітили, що багато чого сказане рано чи пізно збувається. Останні 20 років люди знову почали захоплюватися езотеричними знаннями і відкрили для себе, що сила слова і думки непомірно велика.
% Статті по темі «Сила слова і думки» %
Сила слова і думки
% Марні слова %
Сила слова і думки
% Важелі життя %
Сила слова і думки
% Програмує себе! %
Сила слова і думки
% Виконання бажань. Вчимося мислити %

Зараз люди зрозуміли, що за допомогою власних слів і думок вони можуть формувати свою реальність відповідно до бажань. Але для того, щоб направити у Всесвіт потрібну інформацію, необхідно знати кілька основних правил формулювання власних висловлювань.

Вимовляєте будь-яке своє бажання так, ніби воно вже здійснилося. Наприклад: «Я купив (а) нову квартиру». При цьому важливим фактором є емоції, які виникають у вас у зв'язку з виголошуваної фразою. Викликати більш яскраві позитивні почуття можна, якщо використовувати в утвердженні емоційні слова, наприклад: шикарний, величезний, прекрасний і т.п.

При формуванні думки або фрази не використовуйте частку «не». Справа в тому, що Всесвіт абсолютно не розрізняє її і виконуватиме ваші слова відповідно до буквальним замовленням. Наприклад: «З кожним днем ​​я стаю все багатшими» - правильне формулювання, «Я не бідний» - неправильна фраза, тому що містить негативний зміст.

Зараз багато людей не тільки навчилися стежити за власними словами і думками, а й спеціально вимовляють позитивні твердження в надії, що так вони зможуть значно поліпшити майбутнє. Такі твердження називаються аффирмациями. Вимовляти їх краще не менше 3 разів на день. Прикладом такого твердження може бути: «Я приймаю себе, люблю і поважаю власні потреби». Ви можете знайти велику кількість аффирмаций в будь-якій книзі з позитивного мислення або придумати власні, використовуючи основні рекомендації, наведені вище.

Теги: слово, сила, думка