Гроші розкажуть про вас все

% Андрей Сидоров, автор JustLady. % % %
������ ��������� � ��� ���
% Виявляється, по тому, як людина ставиться до грошей, можна багато чого розповісти про особистість. Хтось з любов'ю складає купюри по достоїнству куточок до куточка і акуратно прибирає в портмоне, хтось - недбало кладе зім'яті купюри в кишеню. Як же зрозуміти, що являє собою чоловік або жінка, дивлячись на його / її гроші?
% Статті по темі «Гроші розкажуть про вас все» %
Гроші розкажуть про вас все
% Гроші у відносинах улюблених %
Гроші розкажуть про вас все
% Про що розкажуть його подарунки %
Гроші розкажуть про вас все
% Як розповісти про себе на співбесіді правильно %
Гроші розкажуть про вас все
% Про що може розповісти етикетка косметики %

Гроші в гаманці

Люди, які зберігають гроші в гаманці, отримують більше радості від володіння, ніж від користування. Такі особистості ніби охороняють свої купюри і від чужих людей, і від самих себе, точніше від власних необдуманих витрат. Подібна звичка в більшій мірі характерна для жінок. Але і для чоловіків тугий гаманець є важливою деталлю, що підвищує значущість і придающей вагу в суспільстві. В усякому разі саме так хоче думати власник гаманця.

Рівна чарочка

Звичка акуратно складати купюри по достоїнству означає набагато більше, ніж просте задоволення. Грошові знаки як би стають частиною своєрідного ритуалу, викликаючи картини в уяві їхнього власника майбутніх придбань, навіть виконання бажань.

Монети

Монети - історично сформований символ мужності. Дзвін монет в кишені приносить людині одночасно насолоду і збентеження, адже таким чином він немов заявляє про своє сексуальне перевазі.

Гроші в кишені

Якщо людина звикла носити гроші у внутрішній кишені, значить, він боїться їх втратити, адже цей «тайник» знаходяться під постійним контролем - в їх наявності можна переконатися, лише непомітно доторкнувшись рукою.

Товста пачка

Множинні грошові знаки, складені в товсту пачку, вважаються символом приналежності до еліти суспільства. Деякі люди цілеспрямовано змінюють великі купюри на дрібні, досягаючи відчуття володіння «незліченним багатством».

Безготівковий розрахунок

Пластикові картки, подібно фішках і жетонами в гральних будинках, дають відчуття безмежної влади. Спочатку подібні карти були створені для зручності, але тут можна розглянути і небажання спілкування зі справжніми грошима.

Зім'яті гроші

Про те, що якщо не поважати гроші, м'яти їх, то вони не будуть «водиться» у людини, відомо давно. Однак психоаналітики не згодні з цим твердженням. Зім'ята папірець візуально збільшується в розмірі. Це може говорити про сумні або про невдоволення від недостатньої кількості грошей або боязнь порядку.

Теги: деньга, ставлення

Обережно, злі сусіди. Тактика спілкування

% Diana74, автор JustLady. % % %
���������, ���� ������. ������� �������
% Життя в багатоповерховому будинку дуже насичена подіями. Всіх жителів об'єднують спільні проблеми - відключили воду, зламався ліфт, вирубали електрику. І все ваше життя проходить на очах у інших мешканців, і не завжди гладко. У будь-якій ситуації треба бути взаємно ввічливими і терпимими. Але не всі це вміють. Неспокійні, галасливі, злі сусіди зустрічаються не так вже й рідко. Такими іноді можете опинитися і ви самі. Але за будь-яких обставин необхідно знаходити спільну мову і вміти регулювати конфлікти мирним шляхом.
% Статті за темою «Обережно, злі сусіди. Тактика спілкування » %
Обережно, злі сусіди. Тактика спілкування
% За два кроки від хама: вибираємо правильну тактику спілкування %
Обережно, злі сусіди. Тактика спілкування
% Тактики спілкування: як добиватися бажаного? %
Обережно, злі сусіди. Тактика спілкування
% Він і його батьки. Тактика поведінки %
Обережно, злі сусіди. Тактика спілкування
% Тактика і стратегія курортного роману %
% Причин конфліктів з сусідами може бути дуже багато. Чи не віддані вчасно борги, тривалий ремонт, постійні затоплення, шум вечорами і ночами, куріння під вашими дверима, кидання недопалків на ваш балкон, недотримання чистоти в загальних місцях під'їзду, хамське ставлення до вас і вашим домочадцям і багато чого ще.%

Відносини з сусідами залежать від багатьох чинників. Соціальний рівень, вік, спільні інтереси, наявність дітей і їх вік. У кожному разі, стали ви справжніми друзями або залишилися малознайомими людьми, скупо кидають при зустрічі «добрий день» - ввічливість, повагу, вміння йти на компроміс, терпимість і тактовність обов'язково повинні бути головними факторами при вибудовуванні відносин.

Якщо ви незадоволені вашими сусідами, почніть з себе. Можливо, ви самі дали привід для поганого до вас відносини і агресивних дій. Цілком може бути, ви занадто прискіпливі і різко реагуєте на незначний і вимушений дискомфорт, нетерпимі, висловлюєте претензії по будь-якій дрібниці.

Сусіди другий місяць свердлять стіни і заважають вам відпочивати. Але за законом вони це можуть це робити. До того ж ремонт - вимушений захід і можливо через рік, вже ви почнете облаштовувати вашу квартиру і переводити шумом сусідів. Тому наберіться терпіння і почекайте. Ремонтні роботи не можуть тривати вічно.

У вас маленька дитина і шум ремонту заважає його денного сну, - обговоріть з сусідами без пред'явлення претензій цю проблему. Якщо у них буде така можливість (це часто залежить від графіка роботи будівельної бригади), вам обов'язково підуть на поступки, і ваш малюк буде спати в тиші.

Сусідка позичила гроші в борг і не віддає. Не варто відразу зводити її в ранг ошуканки. Причин може бути багато. Для початку спокійно поцікавтеся, чому вона вчасно не віддала зайняте і коли збирається це зробити. І вже тільки після цього робіть висновки.

Над вами живе молода пара і у них постійно збираються компанії і шумлять до пізньої ночі. Для початку спокійно повідомте сусідам про те, що вони порушують ваш спокій. Іноді молоді люди взагалі не замислюються про такі «дрібниці». А от якщо після вашого попередження веселі гуляння не припиняться, можете і поліцію викликати.

Сусіди - літні люди, які страждають на мігрень і підвищеним АТ, можуть дошкуляти вас по будь-якого приводу - ви голосно тупотите, пізно лягаєте спати, у вас галасливі діти, ви постійно ллєте воду або у вас вночі горить світло. Не зрозуміло, як це може стосуватися їх, але, тим не менш, все це їх турбує, а вони турбують вас. Треба поблажливо ставитися до таких випадів, роблячи знижку на вік і погане самопочуття.

В силу виховання, освіти, сформованого світогляду та стану здоров'я люди можуть вести себе зовсім по-різному і не завжди адекватно. Все це треба розуміти і не вступати в конфлікти, які вам крім розхитаних нервів нічого не принесуть.

Теги: ставлення, спілкування, сусід, конфлікт, причина, тактик

Сила наміри, або Як реалізувати свої мрії і бажання

% Марія Фокіна, автор JustLady. % % %
���� ���������, ��� ��� ����������� ���� ����� � �������
% Втілення мрії те саме змістом життя: прагнення до нього змушує нас рухатися, робити вчинки, приймати рішення. Але які вчинки допомагають реалізувати мрію і виконати бажання, знають лише деякі. Відкрийте завісу таємниці і добийтеся успіху.
% Статті по темі «Сила наміри, або Як реалізувати свої мрії і бажання» %
Сила наміри, або Як реалізувати свої мрії і бажання
% НЛП. Глибинна Трансформація Цілей %
Сила наміри, або Як реалізувати свої мрії і бажання
% Як знайти себе в кар'єрі %
Сила наміри, або Як реалізувати свої мрії і бажання
% Заміж "по-швидкому" %
Сила наміри, або Як реалізувати свої мрії і бажання
% Великі груди - дар чи покарання? %

Сформулюйте в словах, чого ви хочете. Не перераховуйте всі свої бажання, від нової люстри до телевізора. Виберіть спочатку одну мету, найголовнішу, і на ній зосередьтеся. Напишіть своє бажання на папері.

Займіться реалізацією мрії прямо сьогодні. Примусьте себе вжити заходів для здійснення мрії: зібрати, відкласти або залишити невитрачене частину грошей на покупку нового будинку, замовлення абонемента в спортзал, відмова від зайвого тістечка, і так далі.

Повірте в свої сили. На шляху до мрії вас чекатимуть численні труднощі і перешкоди, але хто обіцяв вам доріжку, всипану пелюстками троянд? Мало що в житті дається без праці. Ви точно будете робити помилки, але питання навіть не в їх кількості або масштабі, а у вашому ставленні до них. Будьте впевнені в тому, що уникнете помилок і зможете виправити середні і маленькі.

Розпишіть по пунктах, що вам потрібно для досягнення мрії. Кожен пункт обмежте по часу - до такого-то числа ви будете віджиматися стільки-то разів, до такого-то поучаствуете у міських змаганнях, і так далі. Тут важливо не переоцінити свої сили. Краще ставте маленькі завдання на нетривалі періоди, ніж великі завдання на тривалий час.

Детальніше про досягнення мрії написано в книзі Валерія Синельникова «Сила наміри. Як реалізувати свої мрії і бажання ».

Теги: бажання, сила, мрія, реалізація, досягнення, прагнення