Егоїзм як достоїнство

% Андрій Яковлєв, автор JustLady. % % %
������ ��� �����������
% Зовсім не прийнято говорити про любов до себе, але, незважаючи на це, більшість журналів завалено практичними порадами про те, що необхідно любити себе для того, щоб бути найщасливішою. Звичайно, з цим не можна сперечатися але, на жаль, ніхто не пише про те, як же виховати в собі таке почуття.
% Статті за темою «Егоїзм як достоїнство» %
Егоїзм як достоїнство
% Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується %
Егоїзм як достоїнство
% Таємниці сексуального егоїзму %
Егоїзм як достоїнство
% Як допомогти алкоголіку: теорія здорового егоїзму %
Егоїзм як достоїнство
% Самодостатність чи банальний егоїзм? %

Чудово бути людиною, яка піклується про інших більше, ніж про себе, але погодьтеся, і ми самі заслуговуємо уваги не менше.

Не забувайте, що любити успішних і гарних людей набагато простіше. Намагайтеся навіть наодинці з собою виглядати добре і бути на висоті навіть тоді, коли ви не плануєте виходити з дому. Запам'ятайте, що ваш зовнішній вигляд в першу чергу повинен радувати, а не наганяти тугу в першу чергу на вас. У такому випадку, ви будете задоволені собою в загальному плані і легше станете приймати свої недоліки.

Намагайтеся домагатися успіху у всіх своїх справах. Це пряма дорога до успішної, багатої, кращого життя. Будьте ще розумніший і цікавіше, постійно дізнавайтеся для себе що-небудь нове читайте, вчіться, подорожуйте, сміливо беріться за нові справи. Ніколи не залишайтеся в недієвим положенні, і тоді ви почнете отримувати високі результати від свого способу життя.

Погоджуйтеся з собою. Коли ви розумієте в самій собі щось таке, що вам не особливо подобатися як раз в момент, коли ви робите помилку, то зрозумійте для себе, що це нормально. Ідеальних людей не існує, кожен з нас робить речі, за які потім кається. Визнайте, що були не праві, і постарайтеся виправити ситуацію.

Обов'язково хваліть себе за всі ваші досягнення і за все те, що щиро заслуговує вашої похвали. Подібних речей у житті безліч. Хваліть себе за дрібниці, робіть це з ентузіазмом. Відзначайте гарний колір обличчя і вдало куплену річ, закінчений проект і сміливість при відвідуванні стоматолога.

Саме ви є найближчою для себе людиною, ставитеся до себе відповідно.

Любити себе необхідно, і все-таки це не так просто, як здається на перший погляд. Люди часто занадто сильно дорікають себе і тим самим жорстоко карають свою особистість.

Пам'ятайте, ви - найсуворіші судді своєї поведінки. Кожен жінка - це унікальна особистість, в якій безліч хороших якостей, і тому вона має право на любов до себе самої!

Теги: себ, любов, гідність, егоїзм

Робота чи життя?

% Sanny, автор JustLady. % % %
������ ��� �����?
% Людина така істота, яка потребує певного переліку потреб. Обов'язкові з них - потреба в їжі, воді, в одязі. Комусь із людей цього недостатньо, адже потрібно задовольнити бажання у прочитанні улюбленої книги або перегляді пізнавального фільму. Для того, щоб у людини було все, що він хоче, йому необхідно працювати і отримувати за це грошову винагороду. І чим більше у людини таких бажань, тим більше він повинен проводити часу за роботою.
% Статті за темою «Робота чи життя? » %
Робота чи життя?
% Робота і особисте життя: дотримуємося баланс %
Робота чи життя?
% Чи є життя після роботи? %
Робота чи життя?
% Яка робота скорочує життя %
Робота чи життя?
% Правильний баланс між роботою та особистим життям %

Напевно, немає такої людини на Землі, який ніколи в своєму житті не працював. Ну, крім тих нещасних, які отримали інвалідність і внесені в список непрацездатних. Неможливо навіть уявити людство без походів на роботу та виконання своїх обов'язків. Як же робота може вплинути на відносини в родині?

Тут палиця з двома кінцями. З одного боку в сімейних відносинах чоловік - годувальник грошових коштів для своїх рідних. Чоловік повинен бути впевнений, що його сім'я ні в чому не потребує, що його зароблених грошей достатньо для оплати квартири, покупок продуктів та одягу, що можна побалувати своїх домочадців. Але буває, що такі думки дружина відвідують тільки теоритически. А на практиці він і не поспішає знайти підходящу роботу. У підсумку відносини між подружжям різко погіршуються. Звичайно, дружина намагається допомогти своєму обранцеві в пошуку потрібної роботи. Але якщо сам чоловік не відчуває бажання влаштуватися на вільну вакансію, то сім'я ризикує розвалитися. Адже одного заробітку подружжя може не вистачити на потреби сім'ї, та й містити утриманця в особі чоловіка незручно і невигідно. Такий чоловік втрачає свою значимість в очах жінки.

Але може бути, і зовсім інша ситуація, при якій чоловік стає рабом свого місця роботи. Він не спить, не їсть, не помічає нікого навколо. Ця людина далекий від проблем сім'ї та від смаку радості життя. Він тільки цілими днями і ночами працює, думаючи, що таким чином він забезпечить всім необхідним свою сім'ю. Але любов дітей, хвилини щастя і горя з дружиною не купиш ні за які гроші в світі. Просто в один прекрасний момент в сім'ї настане розлад, дружина знайде собі турботливого чоловіка і покровителя, а діти іншого батька. І тоді все, заради чого старався і жив чоловік, стане не важливим.

Між роботою і сімейними відносинами людина повинна знайти золоту середину, яка дозволить поєднувати в собі турботу про близьких і рідних і досягнення кар'єрного зростання.

Теги: робота, ставлення, життя, компроміс

Кола впливу і успішність

% Ірина Воронцова, автор JustLady. % % %
����� ������� � ����������
% Не всі люди до кінця розуміють суть фрази «Не май сто рублів, а май сто друзів». Але ті, хто її розуміють, давно вже надійно влаштувалися в списках найбагатших людей планети. Ніякі капітали не зроблять успішним людини, яка не вміє впливати на соціум.
% Статті за темою «Кола впливу і успішність» %
Кола впливу і успішність
% Заздрість. Як з нею боротися? %
Кола впливу і успішність
% Твій успіх - його проблема? %
Кола впливу і успішність
% Ідеальний хлопець очима дівчини %
Кола впливу і успішність
% Як підготувати проект %

Для досягнення успіху треба дотримуватися кількох правил.

Оточуйте себе успішними людьми

Учні престижних бізнес-шкіл знають, що вміння досягти успіху залежить від нашого оточення. А це оточення ми можемо формувати самі. Якщо ви любите рятувати невдах і допомагати безперспективним людям, ви можете відразу залишити думку стати крутим бізнесменом. Ідіть у благодійність і не тіште себе ілюзіями.

Для просування в бізнесі треба вміти бути своїм серед найвпливовіших людей даної конкретної сфери. Треба штучно оточувати себе процвітаючими людьми. І не тільки тому, що вони допоможуть вам при нагоді. Скоріше, це важливо для того, щоб на прикладі вбирати стратегії успішної поведінки.

Можна сто разів прочитати в книзі про те, як треба вести бізнес. І тільки одна бесіда з гуру може допомогти пережити осяяння. Спілкування з уже досягли успіху людьми збагачує нас способами і методами досягнення успіху. Іноді достатньо повторювати за ними їхні дії або намагатися переносити їх вирішення на свою грунт. І вже це може зробити вас успішною людиною.

Ведіть активне світське життя

Не дарма в наш час так поширені світські тусовки. На них люди заводять впливових знайомих, які потім допомагають їм у їхніх справах. Зрозуміло, на таких тусовках не всі люди успішні. Навпаки, багато жадають доторкнутися до великим і готові жертвувати часом, щоб спробувати «відловити» метра хоч на одному заході.

Але ви можете використовувати світські тусовки для закладу неформальних знайомств. Розмови про повсякденний, спільні розваги допомагають людям швидше знайти спільні точки дотику, а це може стати основою нових проектів.

Допомагайте успішним

Талановиті та впливові люди теж можуть потрапляти в складні ситуації. Допомагайте їм видертися. Часом варто зробити це безкорисливо. Не всі вони потім пригадають вам вашу допомогу. Але обов'язково знайдуться ті, хто, піднявшись по соціальних сходах, потягне вас вгору за собою.

Теги: круг, вплив, фактор, успішність