Детектор брехні, придуманий природою

% Маргарита, автор JustLady. % % %
�������� ���, ����������� ��������
% Люди схильні до обману. В одних випадках він служить своєрідним захистом, в інших - знаряддям користі. Деяким з нас брехати складно через невміння або відповідного виховання, іншим же навпаки не варто ніяких труднощів загладити ситуацію брехнею. Але тим не менш, ми всі коли-небудь обманювали. Добре, коли брехня викликає сором і не завдає шкоди оточуючим, інша справа, коли обман руйнує життя і змушує страждати. Так у чому ж секрет майстрів брехні і як розпізнати істину? Невже добре обдуманий обман не можна побачити або відчути?
% Статті за темою «Детектор брехні, придуманий природою» %
Детектор брехні, придуманий природою
% Детектор брехні: завжди говорити правду %
Детектор брехні, придуманий природою
% Як обчислити брехуна? %
Детектор брехні, придуманий природою
% Психологія брехні. Брехня і темперамент %
Детектор брехні, придуманий природою
% Схильність до довіри і виявлення брехні %

Спілкуючись з людьми, ми постійно перебираємо в голові можливість обману, але не завжди опиняємося на правильному шляху. Добре розпізнають брехню лікарі, особливо психіатри та психологи. Їх професійний досвід допомагає відрізнити хворого пацієнта від здорового, відрізнити брехню від правди. Тим не менше, не всі ми психіатри, і не всі знають основи психології. Але якщо ви ненавидите брехня і хочете вивести розмову на чисту воду, зверніть увагу на поведінку і мову співрозмовника, саме в них таїться ключ до істини.

Людина в момент обману, сам того не помічаючи, говорить трохи вбік, намагаючись як би відвернутися від співрозмовника, вживає закриті пози (схрещує руки, ноги), бере в руки якісь предмети, перебирає і грає ними. Інтонація такої людини набуває монотонність, а перед відповіддю на питання він робить невеликі паузи. Міміка, як і жести, теж може видати брехуна: на обличчі з'являється напруженість і безглузда асиметрична усмішка, очі звужуються, людина починає частіше моргати.

Деякі люди, кажучи неправду, інстинктивно піднімають голос, інші чухають ніс, смикають мочку вуха, поправляють зачіску. Особливу увагу потрібно звертати на вимовлені слова людиною, яка чеше горло. Така ознака є свідченням внутрішньої напруги.

Але навіть якщо ви помітили перераховані ознаки брехні в своєму співрозмовникові, не варто відразу ж звинувачувати його в лестощів. Може бути, ніс свербить від нежиті, а в око щось потрапило, і доводиться частіше моргати. Кожна підозріла ситуація вимагає ретельного аналізу і докладних роздумів. Необхідно зіставляти всі моменти, включаючи жести, міміку, сенс сказаного, інтонації, аналізувати комплексно.

Тим не менш, брешете ви самі або намагаєтеся виявити обман у словах іншої людини, варто пам'ятати, що брехня рано чи пізно розкривається і тягне за собою миттєву втрату «кредиту довіри», який знову роздобути дуже складно.

Теги: природа, брехня, детектор, ознака

Ази жіночої дипломатії

% Svetlyy, автор JustLady. % % %
��� ������� ����������
% Благополучні стосунки з чоловіком багато в чому залежать від поведінки жінки. Адже тільки вона може з властивою їй делікатністю і дипломатією поміняти відношення, змінити ситуацію на краще і навіть вплинути на почуття свого обранця.
% Статті за темою «Ази жіночої дипломатії» %
Ази жіночої дипломатії
% Мистецтво жіночої дипломатії %
Ази жіночої дипломатії
% Ази ручної вишивки для прикраси джинсів %
Ази жіночої дипломатії
% Знайомство з батьками: уроки сімейної дипломатії %
Ази жіночої дипломатії
% Вибір купальника: від азів до тонкощів %
% Будьте слабкіше чоловіки%

Незважаючи на різницю у вазі, жінки набагато витривалішими чоловіків. Вони можуть довгий час працювати на знос не тільки на роботі, але і вдома, виконуючи всі повсякденні справи. Можуть також забивати цвяхи, вкручувати лампочки і носити важкі сумки. Ось тільки чоловікові про це знати зовсім не обов'язково. Намагайтеся якомога частіше просити його зробити певний вчинок, мотивуючи своє прохання відсутністю сил і невмінням, «тоді як у нього це виходить просто чудово». Завдяки цьому у чоловіка увійде в звичку піклуватися про вас, а зрідка вкручені вами лампочка буде викликати захоплення.

Відкладіть суперечки на крайній випадок

Не старайтесь домогтися від чоловіка потрібного вам дії шляхом чвар і прямого спору. Така поведінка здатне тільки погіршити ситуацію, і змусить чоловіка ще більше упертися, адже він може розцінити вашу поведінку, як бажання загнати його під каблук. Бачачи, що він налаштований рішуче, погодьтеся з ним, а через деякий час обережно постарайтеся змінити ситуацію. У цьому випадку краще вжити вирази типу «Я теж так думаю, але ж може ....», Ніж «Цьому ніколи не бувати! ».

Навчіть її висловлювати почуття

Чоловіки набагато стриманіше на емоції, ніж жінки. І це не завжди погано, адже він повинен не стільки розповідати про свою любов, скільки доводити її вчинками. Але, якщо вам не вистачає теплих слів і увагу, не сваріться з цього приводу і не ображайтеся. Просто навчіть його цьому, помічаючи його захоплені зауваження, поцілунки вранці і кажучи про те, як вам приємні подібні прояви уваги.

Згадайте про себе

Створення затишку в домі, приготування і наведення чистоти часто забирає весь вільний час у жінки. У неї не залишається сил на те, щоб привести себе в порядок, зайнятися гімнастикою або просто добре відпочити. А адже чоловік рідко звертає увагу на ледве видний шар пилу або особливий соус, на створення якого пішло 3 години. Зате доглянута і красива жінка завжди приверне його погляд. Тому, при плануванні домашніх справ обов'язково викроїте час і для себе коханої, нехай навіть і на шкоду якомусь смачному страві.

Теги: ставлення, дипломатія, чоловік

Як дізнатися характер по обличчю

% Bosyak, автор JustLady. % % %
��� ������ �������� �� ����
% При знайомстві з людиною хочеться якомога швидше дізнатися про нього все. Звичайно, на перших порах він буде демонструвати тільки кращі свої якості, а ось негатив приховувати. І як же тоді зрозуміти, що криється за маскою? Зверніть увагу на обличчя.
% Статті за темою «Як дізнатися характер по обличчю» %
Як дізнатися характер по обличчю
% Як читати по обличчю %
Як дізнатися характер по обличчю
% Як визначити характер по губах %
Як дізнатися характер по обличчю
% Як дізнатися, яка підійде стрижка %
Як дізнатися характер по обличчю
% Що говорить макіяж про наш характер %
% По обличчю, як стверджують деякі вчені, можна не тільки дізнатися натуру людини, а й визначити його долю. У цьому питанні потрібно комплексно підійти до вивчення особи свого обранця - форма обличчя, очі, губи, брови - все це допоможе вам зрозуміти, що за людина перед вами. Існує навіть ціла наука - фізіогноміка, яка допомагає визначити риси характеру за деякими ознаками будови обличчя.%

Отже, форма. Уважно придивіться, овал це, круг, трапеція. А може, трикутник? Кожна з них говорить багато про що. Овал свідчить про те, що перед вами розважливий, розсудливий чоловік, впевнено наступний своєї мети.

Трикутні форми осіб притаманні людям творчим, талановитим, але непостійним. Відданості від них чекати не варто. Артистизм властивий і людям з особою-трапецією. Правда, вони дуже чутливі, ніколи не борються за своє щастя.

Квадратне обличчя - ознака мужності і сили. Це люди суворі й незговірливі. На відміну від володарів круглого особи - це справжні добродушні малі. Але вони теж можуть проявити неабиякі лідерські якості, якщо мають виступаючі вилиці.

Ніс теж багато про що здатний розповісти. Не дарма ж у Гоголя він втік @. @ Довгий ніс - ознака індивідуальності і консерватизму. Позитивні та відкриті люди, як правило, обдаровані коротким носом. Варто побоюватися володарів носа з горбинкою - це злопам'ятні особистості.

Губи. Чим рот більше, а губи пухлее, тим більше мужні і чуттєві люди ними володіють. Те ж стосується і очей. Широко розкриті сірі очі - мрія. Вони належать мужнім відданим людям. Що стосується брів, то тут важливо, чи є вони взагалі. Їх відсутність - ознака хитрості, а зрощені брови - цілеспрямованості.

Але не спокушайтеся. Риси обличчя змінюються, тому близько пізнати людину можна тільки після тривалого спілкування з ним.

Теги: особа, форма, людина, характер, увага, натура, риса