Боротьба з агресією. Психологічне айкідо
% Маргарита, автор JustLady.
%
%
%
% Філософія айкідо розглядає питання перемоги і поразки в незвичному для західної традиції розрізі. Вся західна культура шанує силу, створюючи з неї культ. Головні герої нашої цивілізації - могутні силачі, що не бояться йти на переважаючого силою і розмірами супротивника. Головна доблесть - демонстрація переваги, придушення. Головний порок - боягузтво і ухилення від бою.%
% Статті за темою «Боротьба з агресією. Психологічне айкідо »
%
% Лицем до лиця з агресією
%
Вся слава дістається тим, хто перевершив ворога, надав йому опір і розгромив. Не впасти в бою - почесно. А програвши, сказати: «Я зробив усе, що зміг, але він виявився сильнішим». І так як позиція обороняється часто завжди слабкіше, то агресія заохочується. Всі ці культурні традиції європейської культури застосовуються у всіх сферах життя: а роботі, в дорозі, в сім'ї. Якщо ви хочете перемогти в цій боротьбі агресивної сили, вам доведеться нарощувати м'язи і броню, вміти відбивати удари і наносити їх першим.
Але є й інший шлях - шлях айкідо. У ньому немає перемоги і поразки. Є тільки думки про самовдосконалення і власному шляху.
Айкідо учить не змаганню і порівняно себе з іншими, а тільки з самим собою, зі знаходженням кращого себе. В айкідо вчать перемагати і втихомирювати НЕ агресора, а агресію. Якщо на тебе напали, ти можеш втекти або відповісти. У першому випадку ти боягуз, у другому - ти сам стаєш агресором, ще й прийняв чужі правила. В айкідо ти не даєш відсіч, ти дозволяєш атакуючому пролетіти крізь тебе, як крізь повітря, не зустрічаючи опору.
Якщо спробувати докласти філософію до життєвих конфліктів, то виглядати це буде приблизно так. Якщо на вас кричать, не кричіть у відповідь. Найкраще - це буде взагалі відповідати пошепки. До вас мимоволі прислухаються, і загострення крику обов'язково знизиться, адже занадто безглуздо кричати тому, хто відповідає ледве чутно. Так вам вдасться не тільки почати гасити прояв конфлікту, але і не піддатися на чужій агресивний сценарій, запропонувавши свій.
Якщо ваш противник дуже збуджений, скажіть: «Напевно, мені варто піти, щоб ти заспокоївся. Потім ми обов'язково поговоримо і все обговоримо ». Іноді ця фраза допомагає, і агресор трохи заспокоюється, щоб все ж поговорити з вами. Якщо ж він продовжує кричати - йдіть. Робіть це спокійно, не кліпаючи дверима, а якщо можете, то спробуйте робити це дружелюбно і з посмішкою.
Не виправдовує - це означає просто слабо відбивати удари.
Задайте питання, що не належить до теми розмови. Це змусить вашого супротивника якщо не змінити тему, то кілька розгубитися і зменшити оберти. Якщо якісь закиди справедливі, миролюбно погоджуйтеся. Згода поступово погасить конфлікт. Опір підтримує його накал.
Запам'ятайте: можна пробити кам'яну стіну, але неможливо зламати повітря або воду. Будьте по-справжньому миролюбні й спокійні в конфліктах. А якщо в даний момент його не вдається вирішити, просто підіть. Потім, коли ваш противник виговоритися, накричиться і заспокоїться, він вже не буде заново настільки ж запальним, і у вас з'явиться можливість обговорити все спокійно.
Теги: дозвіл, філософія, конфлікт, агресія, боротьба, тактик
& Quot; Жінки одержимі пристрастю, любов їм невідома & quot ;: правда чи перебільшення?
% Nastya, автор JustLady.
%
%
%
% Жіноча душа - завжди загадка. Але не тільки для оточуючих, а часом і для її власниці. Вона сама може дивуватися своєї поведінки в тій чи іншій ситуації, така "буря" пристрасних почуттів її охоплює. Але чи правильно твердження про те, що жінки одержимі пристрастю, і любов їм невідома?
% Статті за темою «& quot; Жінки одержимі пристрастю, любов їм невідома & quot ;: правда чи перебільшення? »
%
% Парадокси любові і пристрасті
%
% Одержима шпилькою, або Нелегка доля у жінки на каблуках?
%
Жінки - істоти вельми емоційні. Тільки рідкісні представниці можуть володіти спокійним, "чоловічим" характером і часом навіть залишатися байдужими до яких-небудь подій. Більшість же з них просто не уявляють свого життя без вираження почуттів: слова, жести, міміка - все йде в хід, якщо їм щось подобатися чи, навпаки, не приводить у захват. При цьому жіноче настрій іноді змінюється по кілька разів на день. Але чи означає це, що такі пристрасні натури не здатні на любов? Трудноразрешимая питання, відповідь на нього може дати тільки сама жінка, гарненько подумавши.
І справа не в тому, що прекрасна стать не здатний відчувати справжні, міцні почуття, а в тому, що характери і життєві історії у всіх різні. Наприклад, дівчину зрадив кохана людина. Здавалося б, таке можливо пережити. Але могло статися так, що весь її внутрішній світ перевернувся в цей момент. Тому вона стала замкнутою людиною, що заперечує існування любові. І не виключено, що шансу змінити думку не з'явиться. У цьому випадку, можна зробити висновок: в силу обставин, в майбутньому любов їй стане невідома, точніше не захочеться їй відчувати даного почуття - адже воно асоціюється з болем.
Хоча є й інший тип жінок - занадто вітряні. Такі змінюють чоловіків, як "рукавички", сталість їм незнайоме. Серйозні стосунки нічого не значать для них, максимум на що здатні подібні "метелика" - це легка, недовга прихильність. Тут, звичайно, можна вжити вираз: вони одержимі пристрастю, а серце мовчить.
І ще один варіант - жінки, які, дійсно, можуть відчувати любов, причому величенної сили. Вони готові любити попри все, прощаючи все, і піти за об'єктом бажань "на край світу". У них є здатність проносити свої почуття через всі біди і негаразди, будь-яку відстань і час. Багатьом жінкам такий дар даний від природи, а в деяких він "відкривається" тоді, коли вони пізнають іншу любов - материнську.
Теги: здатність, любов, сила, жінка, почуття, правда, пристрасть, сьогодення, перебільшення, одержимий
Як розвинути силу духу
% Часом в житті трапляються такі ситуації: енергійний, прекрасно розвинений фізично людина, один з тих, про яких кажуть: «Сильний, як бик», при першій же труднощі чи небезпеки трусить, ламається, готовий на низький, безчесний вчинок. А якийсь кволий тіхоня- «ботанік», на якого згаданий здоровань дивився з поблажливим презирством, навпаки, витримує ці випробування, що не похитнувшись. Чому? Так, мускулами він і справді був слабкий, але зате мав міцний моральний стрижень, іншими словами - був сильний духом. А як розвинути силу духу?
% Статті за темою «Як розвинути силу духу»
%
% Як розвинути в собі сексуальність
%
% Зюскінд рекомендує: комплект для самостійного створення парфумів
%
% Як забути пішов чоловіка
%
% Нічні духи: аромат від заходу до світанку
%
% Перш за все, необхідно зрозуміти і прийняти просту істину: кожна людина сама відповідає за себе, за свої слова і вчинки. Якщо ви вчинили не кращим чином, тим більше негідно, ніхто крім вас в цьому не винен. Не треба ні шукати виправдань, ні перекладати на когось відповідальність: мовляв, умовили, обдурили, змусили. Пам'ятайте: ви - людина, у вас своя голова на плечах. Тільки від вас залежить, що говорити і як чинити. Не дозволяйте маніпулювати собою, не піддавайтеся на виверти і провокації типу: «Тобі що, слабо? »Або« Тобі що, більше всіх треба? »% Пам'ятайте, що на світі немає ідеальних людей. У будь-якої людини можна знайти і достоїнства, і недоліки. Намагайтеся бачити не тільки те, що на поверхні, що відразу впадає в очі. Інший раз треба розібратися, чому та чи інша людина поводиться саме таким чином. Часто буває так, що демонстративно агресивне чи зневажливе поведінка - сигнал про те, що людині дуже погано, що він відчайдушно потребує розуміння та підтримки. По-справжньому сильний духом тільки той, хто здатний і розуміти, і прощати інших.
Ні в якому разі не ламайте себе на догоду кому б то не було! Зрозуміло, життя складається не з одних чорно-білих тонів, в реальності часто-густо доводиться враховувати чужі інтереси, йти на розумні компроміси. Але саме - на розумні! Будь-які поступки і компроміси припустимі лише до якоїсь певної межі. Не піддавайтеся правилами, які здаються вам брудними, безчесними, тільки на тій підставі, що «так належить», або «так завжди було». Повірте: варто тільки один раз дати слабину, заспокоївши свою совість доводом: «ну, що робити, якщо так прийнято», як це почне повторюватися знову і знову, ви покотитеся по похилій площині.
Повторюйте собі: це ваше життя, ваша доля, і тільки від вас залежить, чи буде вона заплямована чимось негідним чи ні. Живіть так, щоб вам не було соромно ні перед самим собою, ні перед оточуючими, ні перед вашими дітьми. А якщо комусь ваші принципи і спосіб життя здаються незрозумілими, дивними, навіть смішними - що ж, це його проблеми.
|