Жінки - слабка стать? Викриття міфу

% Xyrma1, автор JustLady. % % %
������� - ������ ���? ������������ ����
% Це раніше про жінок хтось ще насмілювався говорити як про слабку поле. Тепер таке визначення замінило поєднання «прекрасна стать». Адже якщо чоловіки були створені як дуже витривалі істоти з фізичної точки зору, то навіть вони можуть позаздрити моральної стійкості жінок.
% Статті за темою «Жінки - слабка стать? Викриття міфу » %
Жінки - слабка стать? Викриття міфу
% Викриття міфів про красу %
Жінки - слабка стать? Викриття міфу
% Б'юті-міфи і їх викриття %
Жінки - слабка стать? Викриття міфу
% Міфи про жіночий оргазм %
Жінки - слабка стать? Викриття міфу
% Найпопулярніші жіночі міфи про секс %

Можливо, сильні сторони дам менш помітні неозброєним оком. Все ж жінка - організм відносно тендітний і витончений. Але фізіологічно жіночий організм налаштований на перемогу над безліччю факторів. Адже представниця прекрасної статі - це, в першу чергу, мати, яка захищає свою дитину і до, і після народження.

Для того, щоб забезпечити захист своєму чаду, мати може винести неймовірні випробування, і це доведено тисячами життєвих історій. Жінка набагато легше пристосовується до будь-яких умов. Чоловіки складніше переживають покладені на них навантаження і, як наслідок, живуть меншу кількість років.

Історично склалося так, що жінкам відводилася данину йти по більш простому і второваним шляхом, а от чоловік повинен сам прокладати собі дорогу в житті. Однак час змінило дане правило, і тепер безліч жінок беруть на себе чоловічі обов'язки. І зважаючи власної витривалості, піддаються набагато більш низького рівня стресу, ніж чоловіки.

До того ж, якщо жінка спробувала сама побудувати власне життя, але у неї щось не вийшло, суспільство завжди поставиться до цього більш терпимо. Але настільки лояльне ставлення все ж більше шкодить прекрасній статі, представниці якого часом всяку ціну намагаються довести власну спроможність. В результаті жінці доводиться докласти набагато більше зусиль на шляху до успіху, ніж чоловікові.

Але все ж кожна дама, будь вона навіть найуспішнішою, що не вважається що відбулася, якщо у неї немає дітей. На жаль, саме такою є думка суспільства, правильне воно, чи ні. На щастя, безліч жінок встигають проявити себе і на цьому благодатному поприщі.

І в результаті, навряд чи хто-небудь наважиться назвати слабкою статтю людини, яка встиг реалізуватися і на особистому, і на професійному фронті.

Теги: чоловік, стать, сила, жінка, міф

Путівник по світу жінок

% Як багато питань хвилює нас кожен день! Як одягтися, щоб справити враження? Яку зробити стрижку або укладку, щоб освіжити свій образ, стати більш стильною і чарівною? Який макіяж здатний зробити нас візуально молодше? А питання щодо взаємовідносин між чоловіком і жінкою, між батьками і дітьми?
% Статті за темою «Путівник по світу жінок» %
Путівник по світу жінок
% Путівник по світу парфумерії %
Путівник по світу жінок
% Путівник по Відні: головні визначні пам'ятки %
Путівник по світу жінок
% Короткий путівник по курортних знайомствам %
Путівник по світу жінок
% Путівник по головного болю %

Так ... напевно, кожна жінка мріє бути кращою у всьому: відмінно виглядати, бути гаряче коханою дружиною і хорошою мамою, а ще бути досить успішною в плані кар'єри і вдома встигати радувати дорогих людей дуже смачною їжею, та й просто оточувати теплом, створювати затишок. Завдання, прямо скажемо, не така вже проста, але цілком нам під силу. Особливо, якщо під рукою є інтернет з його безмежними можливостями. Жіночі електронні журнали про моду, красу і стиль, про ефективні дієтах, про побудову ідеальних відносин в сім'ї та на роботі можуть стати Вам вірними помічниками!

А розібратися в безлічі електронних видань для жінок допоможе наш журнал. Ми сподіваємося, що і наш журнал Вам цікавий і корисний, адже кожен день наші автори пишуть для Вас з любов'ю цікаві статті на актуальні, хвилюючі жіноче серце теми. Огляд сайтів для жінок, який представлений нижче, ми складали досить ретельно, щоб представити Вам, наші милі читачки, тільки найкращі, найцікавіші жіночі електронні видання. Отже, ось наш огляд:

Путівник по світу жінок

Жіночий сайт Стілеманія KM.RU


Мода

Модні тенденції

Волосся та зачіски


Путівник по світу жінок

Портал «Мама в мережі»


 Головна сторінка

 Калькулятор вагітності

 Визначення статі дитини

Путівник по світу жінок

Ребенок.BY - Джерело знань білоруських батьків!


Сімейний портал Ребенок.BY

Сайт батьків, які піклуються про своїх дітей:
протікання вагітності і пологи

як правильно вибрати ім'я для малюка, виховання і многая інша інформація для майбутніх і справжніх батьків.
Теги: путівник