Постав ябеду на місце

% Helen Writer, автор JustLady. % % %
������� ����� �� �����
% Ябедничество викликає суперечливі реакції, з одного боку іноді воно допомагає розібратися в ситуації, але з іншого - виглядає не зовсім етично. Особливо гострою проблема стає в тому випадку, коли дитина ябедничає нескінченно і батьки починають замислюватися про те, як поставити ябеду на місце.
% Статті за темою «Постав ябеду на місце» %
Постав ябеду на місце
% Каверзні питання чоловікам %
Постав ябеду на місце
% Якщо не подобається працювати за професією %

Проблема ябедничества, так тонко межує з доносительством, обговорювалася в усі часи. У нашій країні прізвисько «ябеда-корябеда» завжди було образливим. Для того, щоб збалансувати цю ситуацію, батькам потрібно зрозуміти, що не у всіх випадках ябедничество переслідує мету покарання винних, а просто демонструє активну життєву позицію дитини.

Окремо потрібно виділяти випадки, коли дитина не просто ябедничає, а скаржиться на тих, хто його ображає. У цій ситуації він звертається за захистом, нехай навіть дорослим може здаватися, що вирішити конфлікт він може самостійно. І якщо батьки обходяться стандартною фразою про те, що не треба ябедничати, то підривають підвалини довіри до себе. Адже якщо рідні люди не можуть і не хочуть допомогти, то до кого ж ще звертатися?

Іноді подібним способом дитина намагається привернути до себе увагу або просто розповісти, як у нього пройшов день. У дитячих очах ябедничество не завжди пов'язане з доносительством, адже ябедничество може бути направлено і не тільки батькам, а й одноліткам. Це і звичайне розповідь про події, тому батькам просто потрібно бути уважнішими до дитячих промовам.

Коли вдома росте маленька ябеда, то батькам потрібно встановити межі допустимого, в першу чергу, для себе. Забороняти дитині говорити безглуздо, оскільки це принесе лише один результат: він буде впевнений в тому, що його промови нікого не цікавлять. Це той же підрив довіри до дорослих і їхнього авторитету в дитячих очах.

Коли дитина приносить наступну порцію інформації, розбиратися з нею потрібно відразу ж, почавши з питання до самого інформатору про те, навіщо він це повідомив. Коли ситуація вимагає втручання дорослих, то без цього не обійтися. Якщо ж скарги носять обобщітельний характер, можна обійтися простим радою.

Якщо ябеда намагається маніпулювати батьками, шукаючи, на прикладі їх реакції на поведінку інших, можливі послаблення для себе, то відповідь тут повинен бути категоричним. Те, що заборонено одним, не дозволено і йому, правила поведінки загальні і поширюються на всіх.

Теги: дитина, місце, виховання, ябеда

Довірся своєму самотності

�������� ������ �����������
% Сучасне життя дуже динамічна і стрімка. Ми постійно контактуємо з величезним безліччю людей: вийшовши на вулицю - ми потрапляємо в натовп; прийшовши на роботу - опиняємося серед колег і начальства; повернувшись, додому - ми також опиняємося серед близьких; магазини, транспорт, прогулянки, дискотеки та багато іншого - і скрізь так само є люди. Але при всьому цьому ми можемо бути самотні у своїх думках, бажаннях і почуттях. Проте всі ми сприймаємо самотність по-різному.
% Статті за темою «Довірся своєму самотності» %
Довірся своєму самотності
% Самотність. Побічні ефекти %
Довірся своєму самотності
% Самотність. Один у полі не @. @ %
Довірся своєму самотності
% Заразливо самотність %
Довірся своєму самотності
% Шкода і користь самотності %

Нерідко настає такий момент, коли приходять думки про те, що ти зайвий на планеті, ні кому не потрібен. У такі моменти хочеться з ким-небудь поспілкуватися. Підняти собі настрій можна в галасливій та веселій компанії, але все це буде тільки лише тимчасовим затишшям. Після веселощів знову наступає це саме самотність.

Перебуваючи постійно в колективі або серед родичів, які раз у раз базікають, все одно можна бути самотнім. Іноді здається, що весь світ повністю налаштований негативно щодо нас. Зайшовши в магазин, чуємо грубе поводження продавця, вийшовши на вулицю, бачимо незадоволене обличчя сусіда, прийшовши на роботу, чуємо критику начальства - після всього цього думаєш, що це все спеціально на зло тобі. В результаті настає депресія. Хочеться серед усього безлічі людей знайти дійсно потрібну людину, яка зрозуміє, вислухає і зігріє теплом своєї душі.

Як ліки від самотності використовуються різні методи: хтось застосовує алкоголь, хтось сам виходить з цього стану, а хтось просто сидить і чекає, поки звернуть на нього увагу і допоможуть.

Почуття самотності відвідує кожного. Дуже часто самотність показують у різних художніх творах. Так, наприклад Франц Кафка у своїх книгах постійно розповідав про це. Залишившись зі своїми переживаннями, люди змінюються зовні і внутрішньо.

Однак з іншого боку, чим складніше у людини внутрішній світ, тим він стає цікавішим. Він буде самодостатнім, він не буде шукати друзів, а виховає їх у собі. Такі люди можуть бути товариськими і в той же час не боятися залишитися одні.

Залишитися наодинці з собою дуже корисно, тому що з'являється час подумати про життя, свої почуття і своєї зовнішності. Можна спробувати сходити в кіно без друзів і близьких або сходити на прогулянку тільки лише з фотоапаратом. У такі моменти людина залишиться наодинці з собою і зі своїми відчуттями життя.

Що ж таке самотність: благо чи горе? Кожна людина вирішує це для себе самостійно. Треба пам'ятати, що все в житті можна змінити на краще.

Теги: людина, сторона, самотність, самотній

Вчитися любити - мистецтво

% Євгена Чернишова, автор JustLady. % % %
������� ������ - ���������
% Ви знаєте, що таке любов? Це таке прекрасне світле почуття, піднесене людини, що робить його добрішим, терпиміше і духовно багатшими. Більшість людей розуміє, про що йде мова, коли чують слово «любов», але далеко не кожен знає про те, що любити ще потрібно вміти. Адже це почуття лише виникає спонтанно, а для того, щоб воно збереглося і зміцніло, потрібно докласти багато зусиль.
% Статті за темою «Вчитися любити - мистецтво» %
Вчитися любити - мистецтво
% Секрети гейші: мистецтво японської любові %
Вчитися любити - мистецтво
% Як полюбити себе по-справжньому %
Вчитися любити - мистецтво
% Мистецтво спілкування з чоловіками %
Вчитися любити - мистецтво
% Вчимося розслаблятися %

Любов - це, перш за все, довіра. Як не парадоксально це звучить, дуже багато хто про це забувають. Якщо ви любите людину, то часом хочете, щоб він належав тільки вам, думаєте про це постійно і, як підсумок, перестаєте йому довіряти. Ви починаєте сумніватися в його вірності і щирості, а це пряма дорога до фіналу відносин. Подумайте гарненько, ви довіряєте собі? А що б ви відчули, якщо коханий почав підозрювати вас, настільки щиро й безмежно його люблячу, в зрадах? Недовіра принижує, і принижує перш за все саме вас. Тому, якщо ви любите, вчіться вірити своєму коханому. Просто вірити і все. Адже якщо він любить вас, все інше не має значення, а якщо не любить - то це тим більше не важливо.

Любов вимагає від людини бути м'яким і поступливим. Це не означає, що потрібно поступатися своєму партнеру у всьому і втрачати свою волю. Але це означає, що потрібно прислухатися до його думки і приймати рішення не виходячи тільки з власних бажань і потреб, а також зважаючи на бажаннями і потребами коханої людини. Тут дуже важливо дотримати баланс і не перестаратися в догоджання один одному. Ви повинні вчитися зберігати власну думку, але бути при цьому м'якою та гнучкою. Люблячи, до речі, це дуже легко зробити.

Поважайте бажання і особистий простір вашого коханого. Не варто претендувати на його увагу постійно, дні й ночі безперервно. Потрібно вміти відпочивати один від одного і знаходити час на справи, які приємно робити на самоті. Любов вчить вас уважності і терпінню. Приділяйте більше часу собі і не дозволяйте своєму внутрішньому світу розчинитися в своєму улюбленому. Адже ви обоє індивідуальності, кожен зі своїми звичками, захопленнями і колом спілкування. Збережіть це кожен для себе, адже любов - це не злиття двох людей в одне ціле, це мистецтво залишатися різними, мешкаючи разом.

Звичайно ж, любов немислима без ніжності. Прояви ніжності - обов'язковий атрибут взаємин чоловіка і жінки, причому не тільки на початку ваших зустрічей, але і через багато років. Говоріть один одному, як сильно ви любите, робіть приємні подарунки і шепочіть ніжні слова - все це підтримує пристрасть і зберігає ваші серця гарячими і люблячими. Нехтувати знаками уваги ні в якому разі не варто. Адже так хочеться часом відчути, що дорогий тобі людина поруч і хоче до тебе доторкнутися.

Пам'ятайте, любов потрібно берегти. Це прекрасне почуття може зникнути так само легко, як з'явилося, якщо не займатися ним і забувати про прості, але дуже важливі дрібниці. Найважливіше і найзначніше у вашому житті - це близькі та кохані люди. Зробіть так, щоб вони завжди відчували вашу любов.

Теги: друг, мистецтво