Чому ми робимо помилки
% Sanny, автор JustLady.
%
%
%
% Люди, вступаючи в шлюб, хочуть від нього отримати по максимуму: жити щасливо, мати хороших і здорових дітей, розуміти один одного, ставити спільні завдання для подальшого дозволу. Але в житті не буває все так ідеально. Людині властиво помилятися, головне вчасно помітити свої помилки і намагатися їх виправити.
% Статті за темою «Чому ми робимо помилки»
%
% Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов
%
% Наші помилки, які заважають нам вийти заміж
%
% 7 помилок у твоїй поведінці, що заважають будувати кар'єру
%
% Помилки у відносинах. Вивчаємо, але не робимо
%
У чому помиляються молоді, коли вступають у сімейні стосунки? Почнемо з жінок.
Перша помилка, яку роблять жінки у відношенні з чоловіками, - це материнська опіка і турбота. Допомагаючи у всіх справах свого чоловіка, дружина прирікає себе на те, що чоловік звикне до такої моделі поведінки. Він буде знати, що ви без нього можете прекрасно впоратися з тим дорученням, яке має виконати він. Не давати можливості чоловікові самому справлятися з поставленими завданнями перед ним - значить ущемити його почуття чоловічої гідності. Нехай ваш чоловік не зовсім точно виконає ваше прохання, зате він зробить це сам.
Будь-який чоловік вважає, що він глава сім'ї, тому він знає, як потрібно вирішувати проблеми. На практиці виглядає все інакше. Коли дружина намагається підказати відповідь у вирішенні певного питання, чоловік сприймає сказану інформацію в багнети. А дарма. Адже жінка часом може дати цілісний рада.
Коли жінка намагається для свого чоловіка і дітей, вона часто відмовляється від своїх захоплень і улюблених занять, тим самим приносить в жертву себе. Звичайно, дії подружжя в даному питанні дуже похвальні, приємно, коли жінка підходить з усією відповідальністю до турботи і любові про своїх близьких. Але ні в якому разі не можна забувати про себе кохану. Інакше буде накопичуватися роздратування і невдоволення, що нерідко підриває хороші відносини в родині.
Чоловіки помилково вважають, що жінка повинна бути берегинею вогнища і звалювати всі домашні обов'язки на себе. Минув той час, коли чоловіки були єдиними здобувачами сім'ї. В даний час жінки в багатьох робочих процесах не поступаються представникам сильної статі. Тоді чому домашні клопоти не розділити навпіл?
Безумовно, в успішному шлюбі взаєморозуміння займає далеко не останню сходинку в житті подружжя. Для того щоб домогтися його, необхідно прислухатися один до одного і знаходити компроміси.
Теги: чоловік, помилка, ставлення, жінка
Емансипація - не порок, але чи є користь?
% Marta, автор JustLady.
%
%
%
% Сам термін "емансипація" - це набуття незалежності, звільнення від якогось гніту, від тиску забобонів. Одним з основних принципів емансипації є прагнення до рівноправності, визнання свободи у виборі віросповідання, свобода політичних поглядів.
% Статті за темою «Емансипація - не порок, але чи є користь? »
%
% Про жіночі пороках і щодо чоловіків до них
%
% Хороший чоловік: як вести виховання
%
% Як позбутися сором'язливості
%
% Заборонений плід: чи так він солодкий?
%
Найчастіше цей термін застосовують до представниць слабкої статі, хоча вперше поняття емансипації трактувалося як "звільнення сина від батьківської влади". У сучасному значенні цей термін позначає просто звільнень від будь-якої залежності. Своє відображення емансипація знаходить в рівних сімейних та трудових відносинах як у жінок, так і у чоловіків.
Чи насправді користь від емансипації? Безсумнівно, є. Прагнучи до рівноправності, багато жінок виявляють себе як відбулися особистості. Вони домагаються кар'єрного зростання, заробляють гідну зарплату, вчаться керувати автомобілем, займають керівні пости. Вважається також, що емансипація робить більш розкутими сімейні відносини. Хоча, повної рівності в кар'єрних відносинах домогтися все-таки не вдалося. У середньому, жіноча зарплата все ж менше зарплати чоловіків. А плюс в тому, що жінки можуть розпоряджатися цими коштами так, як вважатимуть за потрібне, не відраховуючи перед чоловіками за кожен витрачений рубль.
Багатьох чоловіків такий стан речей навіть обрадувало. Їм тепер не треба самим планувати сімейний бюджет, вести розрахунки за рахунками, заповнювати податкові декларації. Психологи вважають, що така ситуація сприяє формуванню міцних сімейних відносин.
Але є й мінуси. Існує думка, що саме жіноча емансипація веде до збільшення числа розлучень, жіночої жорстокості і брутальності, зниження народжуваності.
Напевно, найважливіше, як це не банально звучить, щоб жінка в будь-якій ситуації завжди залишалася жінкою. Тобто доброю, чуйною, розуміючою і люблячою. Маючи такі якості, жінки завжди будуть сприйматися чоловіками як рівні.
Теги: жінка, користь, незалежність, емансипація, порка
Чому не я: проблеми заздрощів
% 3aHo3a, автор JustLady.
%
%
%
% Відомо, що заздрість - одне з найбільш негативних і руйнівних почуттів, особливо, якщо воно проявляється в любові. Але як важко буває уникнути цього нещасливого і такого болючого відчуття, якщо коханий чоловік зупиняє свій вибір на інший.
% Статті за темою «Чому не я: проблеми заздрості»
%
% Три відтінки заздрості
%
% Заздрість як джерело лих
%
% Заздрість. Як з нею боротися?
%
% Заздрість подруг - головний двигун відносин
%
І тоді нерозділене кохання, зрада, обмануті надії - всі ці почуття нічого не значать у порівнянні з вируючої хвилею заздрості до щасливого суперниці. І, незважаючи на те, що за великим рахунком звинувачувати цю більш щасливу жінку не в чому, вся злість і ненависть відкинутої пасії обрушується саме на її невинну голову. На жаль, у цьому страшному і всеосяжну почутті гине, насамперед, та, яка його відчуває, і лише її душа страждає від власного сплеску негативних емоцій.
Цілком природно, що основне питання, що займає думки відкинутої жінки, - це питання «чому? ». Чому не на неї був звернений погляд коханого, чому їй не дісталося бажане щастя, і чому саме їй довелося на собі відчути настільки віроломний чоловіча поведінка. Але так само природно, що всі ці питання залишаться без відповіді, оскільки ми в першу чергу схильні звинувачувати в своїх невдачах інших, ніж шукати причини в самих собі. Адже хоча сучасних чоловіків і прийнято вважати досить легковажними і часом підступними, їхні вчинки і рішучі дії здебільшого мають під собою серйозну і виправдану основу.
Можливо, лише з часом, коли біль втрати вщухне, а почуття знайдуть колишню ясність, картина минулого невдачі постане в більш реальному і об'єктивному світлі, і тоді спокійний аналіз подій зможе відповісти на частину цих складних і нагальних питань. Але поки біль образи сильна, а гнітюче почуття заздрості до суперниці палає незгасним полум'ям, навряд чи можливо тверезе усвідомлення ситуації і можливих власних помилок. І єдине, що в цьому випадку допоможе відчуває моральні страждання жінці, це дозволити добру і співчутливу часу залікувати її рану, дати душі спокій і віру в краще. Адже час лікує не тільки душевні травми, але і очищає свідомість від злісних і тривожних думок, незмінно супроводжують це нещасливе почуття заздрості.
Теги: проблема, любов, заздрість, надія
|