Чому люди рідко відвідують психологів?

������ ���� ����� �������� ����������?
% Так уже повелося ще з часів Радянського Союзу, що наші люди самі вирішували свої проблеми, у тому числі і душевні. Якщо в США вважається природним відвідування психолога 2 рази на тиждень, то у нас такої практики досі не існує. Що це - мода чи необхідність? Чому в нашій країні люди рідко відвідують психолога?
% Статті за темою «Чому люди рідко відвідують психологів? » %
Чому люди рідко відвідують психологів?
% Як рідше відвідувати перукаря і виглядати при цьому чудово %
Чому люди рідко відвідують психологів?
% Чому жінки імітують оргазм %
Чому люди рідко відвідують психологів?
% Чому мій чоловік постійно ображає мене? %
Чому люди рідко відвідують психологів?
% Як вибрати психолога %

Як показує практика, кожен наводить свої аргументи для пояснення цієї проблеми. Хтось вважає, що соромно викладати свої труднощі стороннім людям. Для когось ненормально платити такі гроші за ситуацію, з якою, можна чудово впоратися самому. Інші плутають психолога з психіатром. А деякі просто не володіють повною інформацією про те, хто такий психолог, і як він зможе вирішити проблему.

Буває, що людям не вистачає знань про те, що душа повинна жити в гармонії з тілом. Звичайно, це лише основні пояснення тому, чому люди рідко відвідують психолога. Одним може бути соромно, інші просто бояться, а треті не бажають змінювати вже сталий спосіб життя, в якому доведеться викроювати час для походу до психолога.

Багато хто знаходить свої кошти і шляхи подолання психологічних проблем: починають займатися спортом, занурюються з головою в релігію. А для деяких ефективними методами зняття стресів є вживання алкоголю, психотропних чи наркотичних засобів.

Правда радує те, що зараз у суспільстві переглядається погляд на псіхоаналіз.Практіческі у всіх школах і дитячих садах вводяться посади психолога, у великих містах відкриваються спеціалізовані психологічні центри, які нададуть якісну допомогу у вирішенні багатьох проблем.

Звичайно, кожен може вибирати свій шлях подолання перешкод на життєвому шляху, прийнятний саме для нього. Однак хочеться відзначити, що допомога психолога - це все-таки професійна і кваліфікована допомога, тому хоча б іноді варто долати свої комплекси з цього приводу і звертатися до нього для вирішення своїх життєвих проблем.

Теги: людина, допомога, психолог, психоаналіз

Страх смерті. Проблеми зрілої особистості

% Маргарита, автор JustLady. % % %
����� ������. �������� ������ ��������
% Молодість з її обмеженнями швидко проходить. Настає зрілість, яка приносить максимум свободи і, в той же час, максимум відповідальності. На перший план виступає бажання зайняти своє місце в соціумі. Стають дуже важливими і значущими одвічні питання матеріальної забезпеченості, кар'єрного зростання і престижу.
% Статті за темою «Страх смерті. Проблеми зрілої особистості » %
Страх смерті. Проблеми зрілої особистості
% Що таке любов зрілого чоловіка? %
Страх смерті. Проблеми зрілої особистості
% Любові всі віки покірні %
Страх смерті. Проблеми зрілої особистості
% Комплекс гімнастики для зрілої шкіри %
Страх смерті. Проблеми зрілої особистості
% Гімнастичний комплекс для догляду за змішаною зрілою шкірою %

Перші слова, що виходять з вуст зрілої людини, - «домагатися і досягати». Зріла людина залишає романтизм, відходить від юнацьких забав і потрапляє прямо в мережі реального та функціонального світу. Він постійно заклопотаний тим, щоб зайняти більш зручне положення в цих «мережах». Не існує часу залишитися і побути наодинці з самим собою, постійно переслідує привид упущеної можливості, незавершеного справи.

Часто людина, «зручно влаштувавшись», а в реалії заплутавшись в павутині механізованих взаємозв'язків, повністю забуває про те, що він покликаний бути особистістю. Він робить ставку на життя в ролі організму, і піклуватися виключно про задоволення своїх безпосередніх потребах.

Отже, людині загрожує три смерті: біологічна - повне припинення фізіологічних функцій; соціальна - втрата свого місця в суспільстві, страх перед повною втратою соціальної «маски» приводить людей до самогубства; духовна - коли людина повністю втрачає своє обличчя, подібність божества.

Що таке страх смерті, який часто зазнає особистість? Чим старше люди, тим більше вони бояться смерті. Вони нібито відчувають її дихання, яке наближається до них з року в рік все ближче і ближче. Зрілі люди бувають дуже недовірливі. Їх переслідують страхи захворіти, нещасного випадку і т.д. Але страх перед самою смертю настільки сильний, що людина просто не думає про це. А якщо замислюється його, бере жах від однієї думки про те, що колись прийде момент, і доведеться назавжди піти з цього життя.

Вчені стверджують, що людина не боїться самого факту смерті, а страшиться невідомості після неї. Сам факт того, що за смертю варто невідомість, ввергає зрілої людини в паніку. Страх перед невідомістю переслідує його всюди життя. Люди бояться навіть того, що не відають, що принесе завтрашній день.

Звичайно, якби ми думали тільки про смерть або ж знали її дату, то наше життя стало б кошмаром. У такому випадку необхідна віра. Варто подивитися на світ трохи філософським поглядом і зрозуміти, що все те, що влаштовано, і навіть сама смерть - це природний процес, який обов'язково приведе нас до одного великого, визначеним і природному благу. Якщо ви зможете в це повірити, то ваше життя стане спокійніше і набагато щасливішим.

Теги: страх, проблема, смерть

Мистецтво миритися

% Валерій Михайлов, автор JustLady. % % %
��������� ��������
% Правильно помиритися - це велике мистецтво. Щоб кожна сторона не відчувала себе обмеженою, треба знати деякі секрети. Вчасно і правильно ними користуватися. Успіх у вирішенні практично будь сварки, в руках того, хто не боїться зробити перший крок. Звичайно, доведеться в чомусь поступитися, але ж важливіше результат, ніж довгий і нервовий стан, з приводу відбулася сварки.
% Статті за темою «Мистецтво миритися» %
Мистецтво миритися
% Давай миритися %
Мистецтво миритися
% Весілля не буде ... Три причини зриву головної події в твоєму житті %
Мистецтво миритися
% 5 кроків до примирення з коханим чоловіком %
Мистецтво миритися
% Примирення з чоловіком %

Найголовніше - проаналізувати, хто правий в цій ситуації, а хто винен. Найчастіше образа, невисловлені претензії, спочатку накопичуються і, лише досягши критичної точки, виливаються у сварку. Наговорено багато неприємних слів, взаємних невдоволень. В основному, проблема полягає в тому, що миритися не вміють, і першим йти на примирення ніхто не хоче.

Але якщо зробити перший крок, то від цього буде тільки позитивний результат - збережеться час на внутрішні переживання, повага, що проблема зрозуміла і прийнято рішення. Звичайно, не слід кидатися в крайнощі і поспішати з вибаченнями. Треба знати деякі правила примирення.

Отже, перше, що треба зробити - витримати паузу, не втративши самовладання. Дати можливість іншому також поміркувати про сварку. Не намагатися з'ясовувати стосунки відразу ж, так як можливо почути нові неприємні слова, сказані зопалу. Ультиматуми теж не варто ставити - велика ймовірність, що буде обраний більш легкий варіант, а це не те, що потрібно. Не слід влаштовувати істерик - це занадто сильна зброя - використовувати його потрібно вкрай рідко, так як до таких моментів виробляється звикання. Не треба докорів, благородне вираз - всім до лиця. Набагато мудріше, буде згадати про щось хороше. І, як би дивно це не звучало, не звертати уваги на сказані образливі слова - все це висловлено в серцях.

Доведеться потрудитися, щоб відновити перемир'я. Розкурювання трубки світу з першого погляду здається заняттям невигідним, так як здається принизливим. Але з іншого боку, це почуття тільки у йде миритися. Той до кого прийшли, найчастіше, починає і в своїх словах шукати неправильні і хибні судження. Обговорення загальної проблеми, природно, не на підвищених тонах дозволить зрозуміти причину розбіжностей. І навіть якщо запропоновані неприйнятні умови, варто з ними погодитися, а згодом знайти компроміси. А головне, коли все потроху владнається, все можна обіграти на свою користь. Просто потрібно не поспішати.

Треба бути поступливішим - від цього будете тільки у виграші. Цінувати будуть як розумного, розсудливого, розуміє людини, здатного визнавати свої помилки. Звичайно, краще зовсім не сваритися, а для цього необхідно навчитися обходити підводні камені у відносинах.

Теги: світ, мистецтво