Як не боятися своїх бажань

% Олена Преснякова, автор JustLady. % % %
��� �� ������� ����� �������
% З часів печерної людини на планеті змінилося дуже багато чого. Бажання наших предків були скромні до межі, але допомагали виживати і розвиватися в нелюдських умовах.
% Статті за темою «Як не боятися своїх бажань» %
Як не боятися своїх бажань
% Як перестати боятися відносин %
Як не боятися своїх бажань
% Не бійся бути щасливою %
Як не боятися своїх бажань
% Як правильно вести себе в ліжку з чоловіком %
Як не боятися своїх бажань
% Сексуальні ігри. Хитрощі природи %

Все було просто і зрозуміло. Хочеш їсти - іди на полювання чи в ліс по ягоди. Хочеш «поразмножаться» - відвоюємо у суперників право бути з найкращою жінкою племені. Хочеш, щоб було тепло - знайди печеру або придумай, як зі шкір тваринного спорудити перший прототип сучасних «треників» і футболки. Багато племена, (наприклад, в Африці) так і живуть досі. Але чим вище рівень розвитку цивілізації, тим більше штучних потреб і спокус виникає у людини. І якщо примітивний людина був сам генератором почуттів, бажань, міг відкрито проявляти свої емоції, то зараз навколо і всередині сучасного homo sapiens присутня величезна кількість того, що хочеться, але не можна в силу загальноприйнятих норм моралі, виховання, брак коштів і т.д.

Потрібно платити за право проживання в однокімнатній «печері», за одяг, за їжу. Для цього потрібно працювати, і найчастіше в колективі. Обмеження абсолютно природних бажань людини починаються відразу після дзвінка ненависного для багатьох будильника. Бажання «поспати ще трошки», відповісти, не стримуючись у виразах на грубість начальника, зайнятися улюбленою справою, а не ненависним звітом, бажання поїсти чогось смачненького, але строго забороненого - все це доводиться нещадно присікати на корені. Варіантів може бути безліч. Занадто багато стало «можна» і занадто багато «треба».

Перш за все, потрібно розібратися в тому купі бажань, в якому знаходяться і ваші справжні бажання, і нав'язані батьками, оточенням, ЗМІ, рекламою, яку постійно чуєш, читаєш. Потрібно усвідомити, що є їх джерелом: здоровий егоїзм або страх.

Ніж, наприклад, продиктовано хронічне бажання жінок схуднути? Якщо потребою оздоровитися, то ви хочете зробити краще собі. А ось якщо те ж робиться з побоювання втратити роботу, увагу чоловіків, то це вже страх не догодити комусь, а не ваше прагнення поліпшити свою якість життя. Можна, звичайно «бути як всі» і не виділятися, але для цього потрібно відмовитися від своїх бажань і підлаштуватися під «загальнолюдські». Питання тільки в тому, чиє життя ви проживете, свою або тих, хто нав'язав вам свої заповітні, але не завжди відповідають людській природі мрії?

Теги: бажання

Як забути колишню любов

��� ������ ������ ������
% Ви розлучилися зі своїм молодим чоловіком. Але ось забути його не виходить. Тому постійно думаєте про нього, вечори проводите на самоті, не хочете нікого бачити. Здається, життя зупинилося для вас. Ви розумієте, що необхідно забути колишню любов. Але як це зробити?
% Статті за темою «Як забути колишню любов» %
Як забути колишню любов
% Як забути нещасливе кохання %
Як забути колишню любов
% Як забути сильну любов %
Як забути колишню любов
% Як забути про минуле кохання %
Як забути колишню любов
% Як змусити хлопця забути колишню %
% Не залишайтеся одна. Проводьте якомога більше часу з друзями. Тоді ваші думки будуть відволікатися від головної проблеми, ви не будете відчувати себе такою самотньою. Ходіть разом на природу, спортзал, в басейн. Крім того що ви зможете потихеньку стирати з пам'яті образ колишнього, так ще й проведете час з користю, займаючись спортом. Відвідуйте виставки, театри, концертні зали. Набирайтеся нових вражень - чим більше ви будете осягати нового, тим все далі будуть іти ваші переживання.%

Згадайте, що у вас є родичі, які потребують вас. Частіше навідуйтеся до них, телефонуйте. Зв'язки з рідними відновлять ваше рівновагу, ви проникніться їх проблемами. Оточіть їх турботою, і ваші печалі стануть для вас менш значущими.

Добре, якщо у вас є цікава робота. Приділіть їй більше уваги. Згадайте, що ви молоді і у вас попереду довге життя. Займіться кар'єрою. Для цього запишіться на додаткові курси з вивчення іноземної мови, розберіться в економічних показниках підприємства, запропонуйте новий підхід до вирішення виробничої проблеми. Це не тільки відверне вас від сердечних переживань, але і дасть можливість проявити себе перед начальством. А це вже перший крок по кар'єрних сходах.

Спробуйте вести щоденник. Записуючи свої переживання, ви як би віддаляється від них. Через час перечитайте те, що написали тиждень тому, і ви зрозумієте, що зараз ваша біль стає менше.

Можна застосувати різні психологічні методи. Приміром, напишіть ім'я улюбленого на аркуші, потім ізорвіте на дрібні клаптики і викиньте у вікно. Приберіть всі речі, які нагадують про нього: фотографію, яка стояла на видному місці, його улюблену чашку, зубну щітку. Безжально все порвіте, розбийте, зламайте. І забудьте про це мотлох. А заодно і про нього.

Звичайно, не так-то легко забути свою найбільшу любов. Але ж треба спробувати. І через час ви знову станете жити повноцінним яскравим життям і обов'язково зустрінете своє нове щастя. А колишня любов з болісних спогадів перетвориться на далекі та світлі.

Теги: хлопець, любов

Тантричний тренінг: любов, свобода, самотність

% Маргарита, автор JustLady. % % %
������������ �������: ������, �������, �����������
% Тантрический тренінг призначений для тих чоловіків і жінок, які прагнуть до любові, щастя і гармонії. Тренінг - це дуже умовне позначення даного дійства. Це, швидше, осягнення Істини, шлях від Серця до Серця. Це той простір, в якому кожен здатний знайти те, про що мріяв.
% Статті за темою «Тантрический тренінг: любов, свобода, самотність» %
Тантричний тренінг: любов, свобода, самотність
% Заразливо самотність %
Тантричний тренінг: любов, свобода, самотність
% Самотність. Один у полі не @. @ %
Тантричний тренінг: любов, свобода, самотність
% Самотність. Побічні ефекти %
Тантричний тренінг: любов, свобода, самотність
% О, самотність, як твій характер крутий %

У вас є можливість:
% - Зрозуміти, що таке справжня любов, яка розкриває шлях до гармонії.
% - Набути справжню свободу, яку не варто втрачати навіть у коханні.
% - Пізнати самотність і відкрити його несподівані грані.
% - Досягти бажаної гармонії в роботі і сімейних відносинах.

Тільки переживаючи Любов, ви зможете розкрити власну душу і знайти своє справжнє я. Зрозумівши свої почуття, ви відчуєте цілісність і гармонію світу, гармонію в собі, це наповнить вас життям. Любов - це не відносини і не секс, любов - це те, чим ви живете і дихайте, це гармонія, це - інтерес до всього навколишнього і якість вашого істоти.

Тантричний тренінг дозволяє пережити дивовижний досвід і зрозуміти, що будь-які ваші дії без Любові закінчаться порожнечею і болем, а якщо ваші дії будуть продиктовані любов'ю, то ви знайдете справжнє щастя.

Але справжня любов не існує без свободи. Свободи істинної, а не уявної. Тантра трактує свободу як органічне поєднання багатьох начал. Свобода бути щасливим, нещасним. Свобода бути собою, а може бути, іншим. Свобода жити тим життям, яке вам хочеться прожити.

На Сході дуже важливим символом є медова бджола, що уособлює собою свободу. Збираючи мед, вона переміщається від квітки до квітки, не прив'язуючись до жодного. Тантра каже: будьте такою вільною бджолою! Свобода в тантричний розумінні - це ще справжня сила, воля і цілеспрямованість.

Тантричний тренінг допоможе вам звільнитися від непотрібних переживань і обмежень, досягти внутрішньої гармонії. І тоді - справжня свобода, яка не знає меж. Він також допоможе пізнати смак самотності, який в тантричний розумінні означає найвищу ступінь самодостатності. Подібне самотність - це не відчуття неповноцінності, незатребуваності людини, чекає, що хтось прийде і запалить світло. Самотність - це відчуття власної наповненості, якою ви зможете поділитися через свою Любов. Закоханий людина не страждає від самотності, а насолоджується ним.

Теги: любов, душ, самотність, свобода, тантра