Про що може розповісти почерк
% Dikka, автор JustLady.
%
%
%
% Між почерком й індивідуальними особливостями особистості існує зв'язок, дослідженням якої займається наука графологія. Дослідження почерку застосовується в деяких сферах нашого життя: у сфері працевлаштування та бізнесу, психіатрії, психології та психотерапії, кримінології та судову експертизу.
% Статті за темою «Про що може розповісти почерк»
%
% Дізнаємося хвороба за почерком
%
% Як дізнатися характер людини по почерку
%
За почерком можна визначити стать його власника. Чоловічий почерк, на думку графологов, твердий, розмашистий, з сильним натиском, нерівномірний, квапливий, з гострими кутами, найчастіше некрасивий і з помилками. Жіночий почерк ретельний, акуратний, округлений, однаковий, компактний, з маленькими лініями без сильного натиску, з близько стоять буквами. Не завжди фізіологічний підлогу збігається з психологічними якостями людини.
Для визначення індивідуальних особливостей особистості звертають увагу на наступні характеристики почерку:
- Натиск - ступінь емоційності людини в момент написання тексту прямо пропорційна натиску. Освідчення в коханні і гнівні донесення пишуться з великим натиском. Текст нейтрального змісту, написаний з великим натиском, свідчить про любов людини до демонстрації власної влади;
- Нахил - найчастіше зустрічається нахил літер вправо на 20-30 градусів. Він характерний для товариських і відкритих особистостей, які, однак, вміють контролювати свої емоції в напружених ситуаціях. Більш сильний нахил вправо, до 50-60 градусів, характерний для надзвичайно велелюбних особистостей, що віддають перевагу виставляти свої почуття напоказ, ласих на лестощі і захоплення. Незначне відхилення букв вліво характеризує володаря такого почерку як раціонального, контролюючого свої емоції людини. Значний нахил літер вліво найчастіше зустрічається у шульг, він свідчить про скритності, що поєднується з великою чуттєвістю. Вертикальний почерк властивий гармонійним особистостям, що дотримують баланс емоційності і стриманості;
- Рівність розташування рядків - горизонтальне положення рядків від початку до кінця сторінки характерно для урівноваженої людини. Оптиміста, цілеспрямованого і добре адаптується людини видасть відхилення рядків вгору. Скептик і песиміст кінець рядка спрямовує вниз. А людина з мінливим характером пише нерівними, хвилеподібними рядками;
- Округлість букв - сильна заокругленість букв характерна для людей, готових до співпраці, що приймають позицію іншої людини і готових відступитися від своїх задумів. Незграбні букви свідчать про те, що їх автор схильний до суперництва, амбітний, напористий і незалежний;
- Відстань між словами і рядками - величина відстані прямо пропорційна щедрості автора;
- Величина літер - дрібними літерами пишуть стримані люди, здатні до високої концентрації уваги на виконуваних справах. Поєднання непропорційно великих заголовних букв з невеликими прописними свідчить про гордість автора. А великі літери, що мало відрізняються за розміром від прописних, характерні для людей невпевнених і недостатньо мужніх. Великі літери видають нестриману, емоційну і агресивну натуру. Букви середнього розміру не розглядаються графологами як самостійний ознака, тому зустрічаються дуже часто;
- Використання друкованих літер - зустрічається в листі людей, що змінюють свої погляди;
- Наявність петель і їх величина - петлі є у букв «в», «д», «з», «у», «ц», «щ». Відсутність нижніх петель характеризує автора як людину з незалежним мисленням, що не терпить брехня, винахідливого і легко пристосовується до мінливих умов. Вузькі нижні петлі роблять люди обережні, котрі воліють вузьке коло спілкування. Довгі широкі вузькі петлі свідчать про те, що автор на перше місце ставить задоволення своїх матеріальних і емоційних потреб.
Теги: характер, почерк, графологія
Ревнощі або професійна заздрість
% Marta, автор JustLady.
%
%
%
% Цікавий той факт, що ця емоція носить різні імена: «професійна заздрість», «змагальність», «спортивний запал», «пристрасть до конкуренції і змагань». Але якщо поглянути правді в очі, то за всіма перерахованими вище іменами криється одна і та ж поширена суть: пекуча ревнощі до чужих досягнень і успіхів. %%
% Статті за темою «Ревнощі або професійна заздрість»
%
% Як перемогти професійну ревнощі
%
% Заздрість подруг - головний двигун відносин
%
% Коли ревнощі небезпечна для трудової книжки
%
% Три відтінки заздрості
%
Ревнощі необов'язково означає «погано», іноді вона може виявитися досить корисною. Приміром, мотивувати на успішний кар'єрний ріст в майбутньому і сконцентрувати людські зусилля з метою досягнення успіху.
Виникають питання: що домінує в цьому «універсальному» почутті: негатив чи позитив, руйнування або творення, і як направити потужну енергію в потрібне русло?
Необхідно пам'ятати, що якщо ревнощі носить конструктивний характер, вона може стати сильним помічником кар'єрного зростання.
У випадку, коли чужі успіхи і досягнення провокують на агресивні дії, які виражаються в уїдливих шпильки на чужій адресу, з такою ревністю необхідно боротися і повністю її викорінювати. У такому випадку потрібно придушити первинний сплеск емоцій і мислити холоднокровно. Також варто викликати почуття спокою і раціонального мислення і, звичайно, почати активні дії, які повинні супроводжуватися вірою в себе і в інших.
Інтриги ламають кар'єру. Втеча або звільнення є нерозумним виходом зі складної ситуації. Якщо заздрять інші, необхідно докласти всіх зусиль для того, щоб знайти з заздрісникам спільну мову. У такому випадку потрібно бути гранично обережним, не дозволяти собі розслаблятися, не випускати з виду заздрісника, контролювати ситуацію і бути готовим до різних пасток. При цьому необхідно не без гордості пам'ятати, що заздрість і ревнощі - це супутники успіху і слави.
Вихід з ситуації - не конфронтація, але співпраця. Відомо, що ідеальна угода - та, яка забезпечить перемогу обом сторонам.
Спільна робота для досягнення спільних цілей завжди була вигідна для всіх. Необхідно пам'ятати, що кожна людина може перетворитися з перешкоди в можливість.
Ухвалення або відштовхування, ревнощі чи співпраця, команда або конкуренція - кожен вирішує за себе.
Теги: ревнощі, заздрість, конкуренція
Знай собі ціну: нас поважають настільки, наскільки ми поважаємо себе
% Zhanna, автор JustLady.
%
%
%
% Як часто ми страждаємо від того, що нас не люблять і не цінують. Емоції, почуття, підтримка і взаєморозуміння - ось що нам потрібно. Але, на жаль, багато хто так і не можуть домогтися цього від своїх близьких людей. Звідси - образа, ненависть, докори, порожнеча. І тут ви починаєте звинувачувати в усьому своїх кривдників: звинувачувати, ненавидіти, ображати і т.д. Насправді ж, найчастіше, ми винні самі в своїх бідах. Ми отримуємо всього лише те, що заслуговуємо і стільки, наскільки себе цінуємо.
% Статті за темою «Знай собі ціну: нас поважають настільки, наскільки ми поважаємо себе»
%
% Закохатися спеціально - можливо?
%
% Наслідки куріння. Наскільки вони небезпечні?
%
% Вчення сахаджa йога і його засновниця Шрі Матаджи
%
% Інтимофоби - стіни, які ми будуємо навколо себе
%
Задумайтеся про те, як ви до себе ставитеся, наскільки часто ви себе критикуєте і що вам би хотілося в собі змінити. Відповівши собі на ці нескладні питання, ви відразу розумієте, скільки в вас так званих вад і недоліків, які ви самі собі придумали, які сидять у вас в голові і заважають вам полюбити себе. Адже напевно оточуючі вас люди зовсім так не думають. Ось, наприклад, вам не подобається ваш ніс, тому що він недостатньо витончений і трохи задовгий. Але з чого ви взяли, що він повинен бути коротше? Адже якби він був іншим, то це були б уже не ви. Просто прийміть свою зовнішність такою, яка вона є і полюбите те, що подарувала вам природа. А якщо з деякими недоліками (наприклад, зайвою вагою) жити вам зовсім нестерпно, то працюйте над собою, а не зациклюйтеся і не породжує в собі комплекси.
Напишіть на папері про те, чого ви досягли в своєму житті і чого хотіли б ще домогтися, опишіть свої цілі, думки і бажання. Може бути, ви закінчили престижний ВУЗ, а навчання була важкою, але ви все одно з цим впоралися. Полюбіть себе за це і почніть поважати. А, може, ви малюєте вечорами відмінні картини, але про це ніхто не знає. Ви - талант! Займаючись творчістю, ви реалізуєте себе як особистість, ви створюєте щось нове, духовно розвиватися. І хіба це не гідно хоча б вашого самоповаги? Подумайте над тим, чого б ви хотіли досягти в житті. Людина, яка має мети, завжди набагато впевненіше того, хто не знає, чого хоче.
Повага оточуючих залежить, в першу чергу, тільки від вас. Навчіться спочатку поважати себе, любити себе такою, якою створила вас природа, і який створили ви себе самі. Захоплюйтеся своїми досягненнями, пишаєтеся собою, і ні в якому разі, ніколи не сумнівайтеся у власних силах, навіть якщо вас хтось намагається переконати в тому, що ви не зможете. Лише тільки тоді, коли ви навчитеся поважати себе, ви станете залучати людей, які будуть так само поважати вас і любити, вірити у ваші сили, розуміти вас і підтримувати у важкі хвилини вашого життя.
Теги: ставлення, себ, повага, недолік, досягнення, самоповага
|