Як шукати друзів
% Ekwita, автор JustLady.
%
%
%
% У дитинстві друзі з'являються самі собою, і ми не замислюємося про те, звідки вони беруться. Але з часом стара дружба сходить нанівець, а нові знайомі так і залишаються просто знайомими. Де знайти друзів - це питання задають собі не тільки закомплексовані підлітки, а й цілком відбулися особистості більш зрілого віку.
% Статті за темою «Як шукати друзів»
%
% Як заводити друзів у дорослому житті
%
% Самотність, або як знайти друзів?
%
% Щоб зрозуміти, чому так складно знайти друзів і де їх взагалі шукати, треба розібратися в тому, що таке «дружба». Кожен вкладає в це поняття свій сенс. Для одного друг - це палочка-виручалочка, для іншого - жилетка, для третього - товариш по чарці. Під дружбою приховують сексуальне бажання, користь, жалість, страх самотності. Підміна справжнього почуття дешевими аналогами неминуче породжує душевну порожнечу.% Щоб не залишитися на самоті, треба розуміти, що дружба передбачає рівність, співпраця і спільна справа. А значить, друзів потрібно вибирати за тим же принципом. Шукайте точки дотику з іншими людьми.
Досить просто знайти друзів серед рівних за статусом (освіта, становище в суспільстві, матеріальний достаток, кар'єрні досягнення). Підтримуйте контакти з однокласниками, однокурсниками і колегами, відшукайте друзів дитинства, пожвавите старі або далекі родинні зв'язки. Оскільки ви спілкувалися (або спілкуєтеся) з цими людьми певний період часу, щось спільне обов'язково знайдеться. % Часто буває, що відносини цього рівня стають поверхневими, прив'язаними до певних подій (свята, ювілеї, вечори зустрічей, корпоративи і т.д.). Хоча когось така ненапружуваних «дружба» цілком влаштовує.
Інша сфера пошуку - хобі чи спільне дозвілля. Такі зв'язки, як правило, більш міцні і постійні, ніж у першій групі. Виділіть (або придумайте) три своїх головних захоплення, і шукайте однодумців. Знайти «місця проживання» потенційних друзів не складе труднощів, тому ви самі їх напевно відвідуєте (спортзал для любителів фітнесу, інтернет для геймерів, дитячі майданчики для молодих мам і т.д.). Допоможуть тематичні форуми - багато он-лайн групи за інтересами періодично проводять реальні зустрічі.
Більш складний, але цікавий спосіб пошуку друзів - спонтанне знайомство (в гостях, в поїзді, в поліклініці і т.д.). Знайти точки дотику буде важко, але тим цікавіше - ніколи не знаєш, що може зв'язати тебе з випадковим знайомим. Такі відносини непередбачувані і їх розвиток багато в чому залежить від першого враження.
Якщо ви визначилися зі сферою пошуку, запам'ятайте кілька важливих моментів. % Проявляйте активність - сидячи в чотирьох стінах, ви не знайдете друзів, крім диванної подушки. % Будьте щирі - шукати вигоду не означає шукати друга (хоча буває, що саме так і знаходяться друзі, але тоді корисливість йде на задній план). % Покажіть зацікавленість - будь-які відносини не терплять однобічності, рано чи пізно один з учасників такого тандему йде, статут «грати в одні ворота». Задавайте питання, більше слухайте, шукайте в співрозмовнику родзинку. Відповідайте добром на добро, турботою на турботу і т.д.
Дружба тим більш цінна, ніж складніше її завоювати, здобути рівність у стосунках. Дружба дітей і батьків, учня і вчителя, покровителя і протеже (тобто з великою різницею у статусі) цілком реальна і володіє величезним потенціалом, але вимагає кропіткої духовної роботи і не сприймає поверхневих почуттів.
Ставтеся до пошуку друзів легко, не зациклюйтеся. Не старайтесь роздобути у друзі всіх знайомих поспіль. Дружите з тими, з ким приємно і легко спілкуватися, залишаючись при цьому самим собою.
Теги: ставлення, пошук, дружба
Жіноча дружба: міф чи реальність?
% Наталя, автор JustLady.
%
%
%
% На тему жіночої дружби існує безліч жартів і дотепних висловлювань. Варто лише почати розмову про дружні стосунки між жінками, як тут же у людей знаходиться своя точка зору на цей рахунок.
% Статті за темою «Жіноча дружба: міф чи реальність? »
%
% Дружба жінок: міф чи реальність?
%
% Жіноча дружба: міфи і реальність
%
% Дружба зі свекрухою - реальність чи міф?
%
% Омолодження шкіри: міф чи реальність
%
% Міф% Чому жіноча дружба викликає суперечки і суперечливі думки? Чи існує вона насправді? За природою жінки - суперниці. Дружба між чоловіками теж не позбавлена елемента суперництва, тільки на відміну від жінок вони змагаються в основному в кар'єрі. Представниці прекрасної статі підсвідомо борються за хороший генотип в ім'я своїх майбутніх дітей. Вся справа в тому, що на планеті жінок за чисельністю більше, ніж чоловіків, саме тому дамам доводиться боротися за сильну половину людства для продовження роду. Тому у слабкої статі набагато більше причин бути суперницями, це і робить жіночу дружбу міфом.
Ще одна ганьбить жіночу дружбу риса - заздрість. Жіночу заздрість не можна поставити через оману врівень з чоловічою. Більшість представників сильної половини людства звикли з'ясовувати свої стосунки на кулаках - вони вважають, що цей спосіб швидкий і прямолінійний. Звичайно, деякі жінки теж воліють даний спосіб, але в основному плетуть кокон пліток, розробляють блискучі плани для усунення суперниці. Це цілком нормально, адже дамам все-таки неприйнятно з'ясовувати стосунки за допомогою фізичної сили, ось вони і викручуються.
Реальність
Насправді, справжня жіноча дружба зустрічається. Коли дівчата незаздрісні, щирі, і, наприклад, навчаються в різних навчальних закладах або працюють не в одній фірмі і за різними спеціальностями, коли у них абсолютно різні смаки на чоловіків, коли вони обидві з одного соціального класу. Для жіночої дружби дуже важливо рівність у громадських статусах: обидві заміжня, є діти і т.п. Це також допомагає знайти спільні теми для розмов. Коли у подруг спільні інтереси, це також зближує їх. Важливо не бути заздрісною, вміти слухати, давати поради, не бути злопам'ятною, не ображатися через дрібниці. Тоді, можливо, така дружба триватиме все життя.
Теги: подруга, реальність, дружба
Що таке дружба
% Icegirl, автор JustLady.
%
%
%
% Люди спілкуються один з одним, знаходять спільні інтереси, обмінюються думками, проводять разом багато часу, допомагають і довіряють один одному. І адже всерйоз практично ніхто не замислюється, який глибокий зміст закладено в слово «дружба».
% Статті за темою «Що таке дружба»
%
% Що таке справжня дружба
%
% Чим дружба жінок відрізняється від чоловічої дружби?
%
% Жіноча дружба: за і проти
%
% Дружба - це не просто схожість інтересів. Це, в першу чергу, глибокі щирі емоції, які не кожна людина в змозі випробувати. Справжні друзі здатні розуміти один одного без слів, на якомусь клітинно-енергетичному рівні. Справжній друг завжди помітить найдрібніші зміни в настрої свого товариша за допомогою зрозумілих лише йому жестів.% Дружба - це не просто взаємне співробітництво, а відносини, побудовані на дотриманні тільки їм властивих законів, найважливішими з яких можна вважати взаємоповага, здатність визнавати свої помилки, конструктивна критика, пунктуальність і обов'язковість, визнання чужої точки зору.
Дружба - це довірчі відносини, в яких людина не шукає вигоди. Вони безкорисливі: друг отримує задоволення вже від того, що робить приємне іншому. Дружні відносини будуються на повній довірі, готовності прийти на допомогу один одному в будь-який час дні й ночі, причому ця допомога може бути як моральної, так і матеріальної.
Багато хто знає, що таке дружба, але не кожен може дружити. Проблема в тому, що не кожна людина може зрозуміти природу цього почуття. Адже це не бартер, що не купівля-продаж і навіть не хороше ставлення в кредит, а взаємність, щира і від усієї душі.
Звичайно, не можна говорити про рівноправність - хтось завжди віддає трохи більше, ніж отримує, але справжній друг ніколи не відвернеться від вас і, здавалося б, у найскладнішій ситуації протягне руку допомоги.
У щирої дружби немає терміну давності, на неї не впливає відстань. Люди можуть зрідка бачитися, періодично передзвонюватися, але спорідненість душ і емоційний зв'язок завжди будуть між ними.
Ніхто не говорить про те, що дружні відносини не відчувають різних криз. Люди можуть сваритися, але при цьому залишаючись друзями. Важливо знати межі дозволеного. Будь-яку проблему можна вирішити, обговоривши її і розклавши по поличках. Люди, які не можуть розмовляти один з одним на будь-яку тему, намагаючись прийти до компромісу, на жаль, вже не друзі.
У кожних відносинах, навіть дружніх, є важкий і складний період, який іменується притиранням. Важливо його пережити з найменшими втратами, перетерпіти і зуміти зрозуміти людину.
Теги: ставлення, друг, дружба
|