Розлади через друзів
% Ольга Малоземова, автор JustLady.
%
%
%
% Друзі - це ті люди, які завжди поруч. Вони є свідками ваших зустрічей і розставань. Саме вони «і в горі, і в радості», завжди готові прийти на допомогу і підтримати. І чекають від вас того ж. І можуть сильно образитися, якщо з появою нового коханого вхід у ваше життя стане для них закритий.
% Статті за темою «Розлади через друзів»
%
% Сварка з подругою: як усунути яблуко розбрату
%
% Проблеми в сексі: у чому причина?
%
% Пози сну як дзеркало подружнього життя
%
% Як зробити так, щоб вірні друзі не вважали вас зрадницею, яка забула все прожиті разом негаразди? Яка, зустрівши нову любов, зовсім забула про старі товаришів? Діяти потрібно обережно. Спочатку запросіть найближчих і дорогих вам людей і познайомте з коханим. Краще всього, якщо зустріч пройде в місці, де можна не тільки посидіти і поговорити, але і поспівати або пограти в яку-небудь гру. З цим завданням відмінно впораються караоке-центр або боулінг-клуб. Під час активного відпочинку у нових знайомих з'явиться можливість краще пізнати про інтереси один одного, зрозуміти пристрасті і звички. Ваші друзі знайдуть спільну мову з молодим чоловіком, він багато чого про них зрозуміє і більше не буде ревнувати без причини.% Однак іноді друзі здатні зруйнувати союз. В основному це трапляється тоді, коли товариські посиденьки виходять на передній план. І вихідні та вечори в клубі з подругами або постійні зустрічі з товаришами в спорт-барах стають постійним явищем. Друзі заповнюють весь вільний час, вирішення їх проблем не дає можливості зайнятися власними справами. Але тут, швидше за все, справа навіть не в знайомих. А в тому, що партнери поквапилися з спільним життям. І просто ще не готові до створення міцного союзу, в якому для кожного інтереси сім'ї стоять на першому місці. Тому і намагаються якомога рідше бувати вдома, заповнюючи весь вільний час тусовками або спортом.
Головне в спілкуванні з друзями - не перегинати палицю. Не варто видавати секрети коханого, а тим більше озвучувати інтимні подробиці. Те, що стало надбанням двох, коли-небудь буде відомо всім. Не варто занадто близько пускати знайомих в сім'ю. Звичайно, друзі дуже важливі, але свої секрети у пари повинні бути навіть від найближчих. Інакше чарівність союзу пропаде, і ви самі станете просто товаришами, а не закоханими.
Теги: чоловік, сім'я, ставлення, жінка, друзь, психологія, дружба, розлади
Вчимося не порушувати особисті кордони один одного
% Freya, автор JustLady.
%
%
%
% З уст сімейних психологів часто можна почути про особисте просторі. Це особистий час (а також місце в будинку), яке належить тільки людині, і яким він має право розпоряджатися на свій розсуд.
% Статті за темою «Вчимося не порушувати особисті кордони один одного»
%
% Завідую, як хочу: особистий простір
%
% Свобода удвох. Яким має бути особистий простір?
%
% Особисте життя Ксенії Собчак
%
% Людям час від часу необхідно побути наодинці, особливо тим, кому по роботі доводиться багато спілкуватися або тим, у кого велика сім'я. Не всі наважуються заявити про своє право на самітність, так як відчувають себе винними перед близькими.% Однак приватність - важлива частина життя, яка дозволяє зібратися з думками і відновити сили. Насправді, вам не потрібно виправдовуватися, якщо ви хочете усамітнитися на час. Кожна людина має право на особисту життя, на те, щоб проводити якусь частину свого часу так, як йому захочеться, навіть якщо інші хочуть, щоб він краще зайнявся чимось іншим.
У багатьох сім'ях особисті кордони не поважаються. Мається на увазі, що член сім'ї завжди повинен все розповідати, пояснювати всі свої вчинки, поступати згідно порад своїх рідних. Якщо цього не відбувається, виникають образи і непорозуміння. Тому-то так часто від разводящихся людей можна почути, як вони раді знайти нарешті свободу. Тоді як якби люди спочатку не прагнули обмежити один одного, то, можливо, і розлучення б не було.
Необхідно наполягати на дотриманні іншими кордонів вашого особистого простору, і ставитися також до них. Спробуйте прийняти людину такою, якою вона є. При цьому вам необов'язково в усьому його розуміти - це просто неможливо, адже люди відрізняються один від одного. Просто прийміть, що ваш батько / чоловік / брат / сестра / друг має право не ходити з вами в місця і на заходи, які йому не подобаються, не їхати з вами на дачу, одягатися по своєму смаку, спілкуватися, з ким хоче і т .буд.
Можливо, ви звертали увагу, що багато дуже ввічливо і розуміюче поводяться в суспільстві, але занадто вимогливі і нетерпимі в сімейному колі. Це відбувається від того, що такі люди занадто багато чого очікують від близьких, вважають їх зобов'язаними собі, а себе - має право розпоряджатися їх часом і вчинками.
Однак кожна людина - окрема особистість, зі своїми бажаннями, цілями і свободою вибору. Чим більше ви обмежуєте чужу свободу, ніж більше віддалення викликаєте, а це не кращим чином позначається на стосунках. Якщо ж у сім'ї присутня повага до особистих кордонів, то партнери дорожать такими відносинами і між ними є довіра.
Теги: простір, кордон, порушення
Що таке справжня дружба
% Олена Nikolavna, автор JustLady.
%
%
%
% Людина, що живе в соціумі, так чи інакше контактує з деякими його представниками. Хтось веде себе гордовито, агресивно або заздрить цій людині, більшість не помічає його зовсім, і лише одиниці стають справжніми друзями.
% Статті за темою «Що таке справжня дружба»
%
% Жіноча дружба: реальність чи вигадка?
%
% Чи існує дружба між жінками?
%
% Чи існує жіноча дружба?
%
% Незнайомі люди не можуть бути дружні за визначенням. У момент знайомства їм достатньо всього кілька секунд, щоб скласти один про одного перше враження. На його основі люди виробляють тактику поведінки і вже тоді вирішують, підпустити чи людини трохи ближче до себе або віддати перевагу формальні відносини в стилі «привіт-пока».% Симпатія при першому знайомстві не відразу може перерости в дружбу. У міру виявлення спільних інтересів і тем для розмов, основою яких має стати взаєморозуміння, виникають приятельські стосунки. Дружба з'являється в той момент, коли обидві людини можуть відкрити частинку особистого простору, поділитися один з одним тим, що по-справжньому дорого. Це поняття означає не тільки матеріальні цінності, скажімо, подарунок від серця, а й духовні - думки, переживання.
Основою ж справжньої дружби є вчинки. Наприклад, простягнута рука допомоги в складній ситуації. Бажання допомогти не має на увазі того, що «врятований» повинен бути зобов'язаний «рятівнику» до кінця своїх днів. З друзів не витягують користі. Стати справжнім другом означає навчитися приймати близької людини таким, який він є, вміти допомагати, бути надійним і співчувати. Останнє передбачає не тільки готовність надати жилетку для сліз, але ще й бажання розділити радісні моменти.
Не зловживайте хорошим ставленням друзів до вашої персони. Звичайно, справжня дружба - це опора, але не перетворюйте її в милиці, без яких ви нібито не можете ходити. Навчіться приймати рішення без схвалення друзів, не завантажуйте голови близьких зайвої балаканиною і плітками, не вимагайте до себе постійної уваги. Пам'ятайте про старій приказці: «Якщо ви хочете, щоб у вас з'явився справжній друг, станьте цим другом для когось».
|