Як розуміти один одного

% Agentalpha, автор JustLady. % % %
��� �������� ���� �����
% Досягнення взаєморозуміння у відносинах - не зовсім просте завдання. Партнерам важливо працювати над собою щодня і прагнути зрозуміти мотиви один одного. Для цього потрібно виконати ряд важливих кроків.
% Статті за темою «Як розуміти один одного» %
Як розуміти один одного
% Як зрозуміти, що ви підходите один одному %
Як розуміти один одного
% Як навчитися розуміти чоловічу логіку %
Як розуміти один одного
% Як зрозуміти - друг чи щось більше %
Як розуміти один одного
% Если друг оказался вдруг ... %
% Існує три різних психологічних типи людей: кінестет, аудіали і візуали. Першим важливо мати саме фізичне відчуття людини і світу навколо. У них більше розвинені тактильні відчуття, ніж органи зору і слуху. Кінестетів подобатися стосуватися партнера якомога частіше.%

Аудіали ж, навпаки, вважають за краще слухати. Жінки найчастіше відносяться саме до цього типу. Візуали говорять самі за себе. Це ті люди, яким важливо виключно зовнішній прояв партнера і всього світу.

Тепер вам потрібно визначити, до якого типу належите ви. Можливо, ви поєднуєте в собі 1 або 2 психологічних виду. Це нормально. Потім проаналізуйте, який вид мислення характерний для вашого молодої людини або чоловіка. Якщо він, наприклад, кінестет, то для нього важливо постійно відчувати дотики, обійми, поцілунки. Давайте саме те, що він хоче.

Якщо ж він ставиться до візуального психологічному типу, вам варто приділити більше уваги своїй зовнішності. Намагайтеся виглядати охайно і перебувайте в гарному настрої. Тоді ви будете викликати у своєму партнері виключно позитивні емоції. Це допоможе вам швидше розуміти один одного. Одним словом, намагайтеся спілкуватися на його мові.

Поясніть своєму партнеру всі перераховані вище принципи, щоб він теж навчився розуміти вас. Якщо ви аудиал, скажіть йому, що вам приємно слухати компліменти на свою адресу, схвалення і похвалу. Поступово, з практикою, ви зможете адаптуватися до психотіпам один одного.

Знайдіть спільну мету в житті. Дуже важливо завжди знати, куди і навіщо потрібно рухатися. Коли за справу беруться обидва партнери, домогтися певного завдання стає набагато простіше. Це може бути спільне хобі чи бізнес-проект. До того ж, поки ви будете захоплені роботою, у вас просто не буде фізично часу для сварок і розбіжностей, оскільки у вас буде відповідальність перед собою і сім'єю. Робота над загальним підприємством допоможе вам краще розуміти один одного.

Теги: чоловік, взаєморозуміння, партнер, розуміння

Здоровий егоїзм: полюбити себе та інших

% Озерова Юлія, автор JustLady. % % %
�������� ������: �������� ���� � ������
% А от ви себе любите? Відповідайте чесно, перед собою лукавити ні до чого. Як правило, якщо задати таке питання людині в лоб, то не всякий відразу скаже "так". Хтось навіть заперечить, що любити себе - ознака егоїстичності, це некрасиво і робити так не можна. Неначе добре ставлення до себе неприпустимо і начебто воно знаходиться під забороною. Здоровий егоїзм допустимо і, більше того, необхідний у житті. Адже якщо щиро полюбити себе та інших, життя заграє яскравими фарбами, зникнуть багато проблем.
% Статті за темою «Здоровий егоїзм: полюбити себе та інших» %
Здоровий егоїзм: полюбити себе та інших
% Егоїзм як достоїнство %
Здоровий егоїзм: полюбити себе та інших
% Ще раз про оргазм. Егоїзм в ліжку рекомендується %
Здоровий егоїзм: полюбити себе та інших
% Як полюбити себе по-справжньому %
Здоровий егоїзм: полюбити себе та інших
% Як допомогти алкоголіку: теорія здорового егоїзму %
% Любити себе - це необхідно кожній людині, як повітря. Якщо хтось по-справжньому цінує себе, то це відразу помітно. Така людина впевнений в собі і, як правило, все у нього добре. І це логічно і справедливо! Треба себе любити. Якщо людина сама не вважає, що гідний хоч чогось в житті, то складно очікувати від оточуючих хорошого до нього відношення. Але любов до себе - непроста штука, цього теж потрібно вчитися.%

Якщо бути егоїстом - це означає звеличувати власну особистість вище всіх, не звертаючи уваги на оточуючих, абсолютно не зважаючи на їх потребами і бажаннями, то любов до себе припускає, що ви в гармонії з власним єством, і це дозволяє вам жити із оточуючими. Доброзичливість до оточуючих ніяк не конфліктують з хорошим ставленням до себе.

Здоровий егоїзм полягає в тому, щоб приймати себе такими, які ви є, не намагаючись переробити під вимоги навколишнього світу. Кожна людина унікальна, і любити потрібно себе справжнього. Ваша індивідуальність проявиться саме тоді, коли ви забезпечите їй благодатний грунт. Не намагайтеся відповідати чиїмось вимогам.

Нерідко трапляється, що людина, яка не любить себе, придумує причини, з яких це відбувається. Хтось каже: «У мене зайву вагу, і це не дає мені любити себе». Інший скаже: «Мої шкідливі звички такі, що ні про яку любов до себе не може йти й мови». Але все це просто замкнене коло. Поки ви погано до себе ставитеся, ваші проблеми будуть продовжувати вас турбувати, а ви не знайдете в собі ні сил, ні бажання, щоб розправитися з ними. Поки ви не усвідомлюєте, що гідні найкращого, у вас не виникне прагнення змінити щось у своєму житті. Може бути й так, що у вас все гаразд, просто ви себе не любите і придумуєте недоліки.

Якщо ви самі собою незадоволені, гудите і дорікаєте себе, то поруч з вами будуть з'являтися люди, які належать до вас так само. Вони будуть намагатися нав'язати вам свою думку на ваш рахунок, будуть вічно незадоволені, спробують маніпулювати вами і підштовхувати вас до рішень, які вигідні їм, а не вам. Любов до себе означає в тому числі і впевненість у своїх силах. А це означає, що якщо ви добре до себе ставлення,, то зможете без праці впоратися з сумнівами тих, хто вважає, що ви чогось варті.

Якщо ви відчуваєте, що зовсім цінуєте себе, то почніть виправляти ситуацію. Щодня по кілька разів повторюйте перед дзеркалом, що любите себе. Намагайтеся робити те, що потрібно вам, а не те, що вимагають від вас оточуючі.

Помічено, що з культивуванням любові до себе людина починає любити і інших, бо розуміє, що і у них є аналогічні проблеми на предмет нелюбові до власної особистості, вишукування в собі недоліків, самокопання і т.п. Навколишні стають зрозуміліше, а тому - найулюбленіше. А далі недалеко і до гармонії з самим собою і всім світом.

Теги: себ, любов, інший, егоїзм

Ти і твоя школи подруга: 10 років потому

% Надія Маркевич, автор JustLady. % % %
�� � ���� ������� �������: 10 ��� ������
% У школі подруга здається найближчою людиною - вам дуже добре грати, спілкуватися, дивитися фільми і ходити по магазинах, і ви ніколи не розлучитеся. Однак минає час, колишні школярі вступають в інститути, заводять сім'ї, роз'їжджаються по різних містах.
% Статті за темою «Ти і твоя школи подруга: 10 років потому» %
Ти і твоя школи подруга: 10 років потому
% Як припинити плітки про твій любовному романі %
Ти і твоя школи подруга: 10 років потому
% Знайомтеся: Анна Большова %
Ти і твоя школи подруга: 10 років потому
% Як говорити "ні" %
Ти і твоя школи подруга: 10 років потому
% Справджений бажання зірок %
% За десять років після закінчення школи може статися багато чого, однак шкільна історія може розраховувати на щасливий кінець. Зрозуміло, вашій дружбі чекають суворі випробування. У школі ви звикли постійно перебувати разом, але після цього кожна з вас знаходить свою дорогу в житті: ви вступаєте на різні спеціальності. І ось тут і починаються проблеми. Хтось знаходить нову подругу, бо звик, коли поруч завжди є дружелюбно налаштована людина, хтось страждає через нестачу спілкування, ну а хтось захоплений своєю спеціальністю настільки, що ні про що інше й думати не може. Більшість шкільних подруг відсіваються на цьому етапі і заміщуються друзями з університету.%

Після здобуття вищої освіти ви влаштовуєтеся на роботу. І тут подруг знову чекають підводні камені. Найпростіше дружити людям з приблизно однаковим рівнем матеріального благополуччя. В іншому випадку одна з вас може почати вважати, що з нею не хочуть спілкуватися з причини її бідності, інша ж буде думати, що подруга заздрить її грошам. І кожна почне шукати компанію, яка відповідає її стилю життя.

Сімейне життя також стане випробуванням дружби. Особливо якщо в однієї з подруг народилася дитина, а інша поки що не планує їм обзаводитися. Молодій мамі буде цікаво обговорювати особливості розвитку і раціон її немовляти, а бездітна подруга буде дивуватися, куди ж пропала та дівчина з безліччю інтересів, з якою вони колись весело проводили час.

Нарешті, подруги можуть просто роз'їхатися по різних містах у пошуках кращого життя. Клятвено пообіцявши писати один одному кожен день, тим не менше, кожна з них занурюється у свій побут. І ось листи приходять все рідше і рідше.

Справжня дружба те саме кохання, це спорідненість душ без фізичного потягу. Здобувши одного, варто зробити все можливе, щоб зберегти його. І якщо ваша дружба з подругою була саме тим самим справжнім почуттям, а не приятельськими стосунками, заснованими на те, що ви сиділи за однією партою, вона здатна переступити і десятирічний, і двадцятирічний рубіж, і залишитися з вами на все життя.

Теги: час, подруга, дружба